2023-06-03 | ||||||||
17km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Andreas Piirimets | Huddinge SK LF | 1:08:47.412600 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
18km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Ted Eneqvist | Huddinge SK LF | 59:55.359400 | 52.5p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 14:11.85090 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Stina Sundén | Huddinge SK LF | 14:37.87680 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 11:13.67280 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Sixten Eneqvist | Huddinge SK LF | 11:21.68000 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 10:05.60410 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
12 | Gustav Eneqvist | Huddinge SK LF | 8:27.50680 | |||||
2023-02-12 | ||||||||
3.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 13:30.80960 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Stina Sundén | Huddinge SK LF | 13:12.79140 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Sixten Eneqvist | Huddinge SK LF | 9:43.58210 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Gustav Eneqvist | Huddinge SK LF | 7:59.47820 | |||||
- | Elis Frisk | Huddinge SK LF | 23:59:59.8639800 | |||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
166 | Tomas Tärnfors | Huddinge SK LF | 4:34:42.1648100 | 38.5p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
39 | Per Axtilius | Huddinge SK LF | 3:20:26.1202500 | 49.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
186 | Daniel Wennerström | Huddinge SK LF | 3:44:24.1346300 | 37.6p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
76 | Karolina Carlefalk | Huddinge SK LF | 3:11:29.1148800 | 45.7p | ||||
107 | Elin Hervan | Huddinge SK LF | 3:21:53.1211200 | 42.8p | ||||
141 | Tor-björn Åstrand | Huddinge SK LF | 3:29:09.1254800 | 41.0p | ||||
296 | Anton Berg | Huddinge SK LF | 4:04:16.1465500 | 34.0p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
36 | Peter Sundén | Huddinge SK LF | 2:17:35.825400 | 63.9p | ||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 11:16.67500 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 10:10.60900 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 6:33.39200 | |||||
2023-01-29 | ||||||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 8:42.52100 | |||||
2023-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Karolina Carlefalk | Huddinge SK LF | 3:05:46.1114500 | 41.0p | ||||
17 | Marie Åström | Huddinge SK LF | 3:16:14.1177300 | 38.6p | ||||
2023-01-14 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Stina Sundén | Huddinge SK LF | 12:39.75800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
12 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 9:30.56930 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 7:04.42340 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 19:04.114300 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 17:19.103890 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 14:38.87700 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 6:11.37010 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 16:09.96810 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 10:29.62840 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
15 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 9:25.56430 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 7:15.43470 | |||||
2022-12-27 | ||||||||
5.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 13:57.83600 | |||||
3.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 12:05.72400 | |||||
3.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 10:45.64400 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Alice Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 7:01.42000 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Gustav Eneqvist | Huddinge SK LF | 6:51.41000 | |||||
1.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Sixten Eneqvist | Huddinge SK LF | 6:18.37700 | |||||
2022-12-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ludvig Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 12:59.77800 | |||||
2022-03-19 | ||||||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Cajsa Sundén | Huddinge SK LF | 10:44.64390 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Gustav Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 8:54.53320 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Stina Sundén | Huddinge SK LF | 10:19.61800 | |||||
2022-02-22 | ||||||||
8.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Carina Sundén | Huddinge SK LF | 29:27.176600 | 50.4p | ||||
5 | Louise Eggöy Markhester | Huddinge SK LF | 32:11.193000 | 45.1p |
1 | Peter Sundén | 64.4p |
2 | Carina Sundén | 51.6p |
3 | Micael Nilsson | 50.5p |
4 | Louise Eggöy Markhester | 44.3p |
5 | Lennart Hellsten | 34.6p |
Peter Sundén | 71 st |
Lennart Hellsten | 34 st |
Cajsa Sundén | 28 st |
Gustav Eggöy Markhester | 24 st |
Ludvig Eggöy Markhester | 24 st |
Tommy Dahlqvist | 19 st |
Bjarne Kampegård | 16 st |
Elisabeth Crona | 15 st |
Örjan Kampegård | 9 st |
Emil Olsson | 9 st |
Carl Agestam | 8 st |
Stina Sundén | 8 st |
Alice Eggöy Markhester | 8 st |
Hans Höglund | 7 st |
Micael Nilsson | 7 st |
Tuula Harju | 7 st |
Carina Sundén | 7 st |
Louise Eggöy Markhester | 5 st |
Jon Smedsaas | 5 st |
Björn Olsson | 5 st |