Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Öppet DM Sprint Uppland
2012-02-21
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 10
Längdskidor, Klassisk stil
1
Lisa Åkerlöf
Öregrunds IK
2
Julia Löfström
Månkarbo IF
3
Sara Ingard
IK Rex
4
Josefine Melin
Tierps IF
5
Tilde Jansson
OK Borgen
6
Linnea Löfström
Månkarbo IF
D 12
Längdskidor, Klassisk stil
1
Johanna Ingard
IK Rex
2
Amanda Eriksson
Öregrunds IK
3
Josefine Fridsjö
Tierps IF
4
Delin Thyr
Tierps IF
D 14
Längdskidor, Klassisk stil
1
Frida Lögdberg
IK Rex
2
Lovisa Åsberg
Storvreta IK
3
Anna Herbert
Brottby SK
4
Gry Kyllingstad
Häverödals IF
5
Alva Karlsson
OK Borgen
6
Lisa Umberg
IK Rex
7
Lise-lotte Ronnerfors
Tierps IF
8
Tuva Ahlgren
OK Borgen
-
Sonja Karlson
Storvreta IK
D 16
Längdskidor, Klassisk stil
1
Elin Karlsson
OK Borgen
2
Julia Angelsiöö
Storvreta IK
3
Emma Thor
Vassunda IF
4
Clara Sporrong
Storvreta IK
5
Sofia Svensson
Vassunda IF
D 20
Längdskidor, Klassisk stil
1
Rebecca Kastemyr
Månkarbo IF
2
Caroline Casserlund
Månkarbo IF
-
Sara Landberg
Storvreta IK
H 10
Längdskidor, Klassisk stil
1
Albin Lindström
Tierps IF
2
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
-
Arvid Rentzhog
Storvreta IK
H 12
Längdskidor, Klassisk stil
1
Simon Thor
Vassunda IF
2
Martin Björk
IK Rex
3
David Sundqvist
IK Rex
H 14
Längdskidor, Klassisk stil
1
Edvin Nordström
Brottby SK
2
Johan Herbert
Brottby SK
3
Oliver Angelsiöö
Storvreta IK
4
Victor Svensson
Vassunda IF
5
Karl Ingard
IK Rex
6
Oskar Olsson
Månkarbo IF
7
Simon Eriksson
OK Borgen
-
Markus Hägglund
IK Rex
H 16
Längdskidor, Klassisk stil
1
Jakob Jansson
Månkarbo IF
2
Linus Englund Öhman
Tierps IF
3
Joakim Wretling
IK Rex
4
Joel Häggström
Storvreta IK
5
Emil Eriksson
Tierps IF
6
Isak Häggström
Storvreta IK
7
Victor Kyllingstad
Häverödals IF
-
Albin Ahlgren
OK Borgen
H 20
Längdskidor, Klassisk stil
1
Mathias Berlin
Knutby IF
2
Jonas Ingard
IK Rex
3
Ludwig Löthman
OK Borgen
-
Karl Ekström
IK Rex
-
Markus Granath
IK Rex
Logga in för att slippa de här annonserna
H 21
Längdskidor, Klassisk stil
1
Hampus Ohlström
IK Rex
2
Pontus Nordström
Östervåla IF
4
Christofer Storck
Månkarbo IF
5
Kristian Tufvesson
IK Rex
5
Magnus Björk
IK Rex
6
Emil Runnman Ohlsson-
IK Rex
7
Emma Bergman
IK Rex
8
Patrik Carlsson
Knutby IF
9
Rasmus Andersson
Falun Borlänge SK
-
Mandus Andersson
IK Rex
H 35
Längdskidor, Klassisk stil
1
Adam Hurynowicz
Knutby IF
2
Peter Nordström
Brottby SK
3
Ulf Angelsiöö
Storvreta IK
4
Samuel Forslund
Uppsala
5
Lars Lundin
IK Rex
6
Lars-åke Eriksson
Tierps IF
7
Jonas Ronnerfors
Tierps IF