Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Tövarännet
2012-03-17
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
D 20
10km, Längdskidor
1
Emma Rusth
Alnö SK
31:45.190400
2
Elin Sundberg
Stockviks SF
37:38.225700
+5:53.35200
D 16
5km, Längdskidor
1
Amanda Westman
Alnö SK
15:24.92300
-
Olivia Elffors
Lucksta IF
23:59:59.8639800
H 16
5km, Längdskidor
1
Fredrik Arnberg
Alnö SK
13:43.82200
2
Filip Åslin
Stockviks SF
14:19.85800
+36.3500
3
Jens Selahn
Stockviks SF
14:40.87900
+57.5600
4
Oscar Lindell
Stockviks SF
14:58.89700
+1:15.7400
5
Arvid Aronsson
Stockviks SF
15:16.91500
+1:33.9200
-
Nils Tjärnlund
Stockviks SF
23:59:59.8639800
-
Andreas Hamrin
Alnö SK
23:59:59.8639800
D 14
4km, Längdskidor
1
Alicia Persson
Stockviks SF
13:00.77900
2
Vendela Blom
IF Strategen
13:36.81500
+36.3500
3
Sandra Wiig
IF Strategen
13:37.81600
+37.3600
4
Alina Bruksås Nybjörk
Alnö SK
13:38.81700
+38.3700
5
Emmy Nygren
Alnö SK
13:40.81900
+40.3900
6
Tilda Dalfors
IF Strategen
14:07.84600
+1:07.6600
7
Fanny Johansson
IF Strategen
14:08.84700
+1:08.6700
8
Emma Bouvin
Alnö SK
14:58.89700
+1:58.11700
9
Linnéa Eriksson
Fränsta IK
15:26.92500
+2:26.14500
H 14
4km, Längdskidor
1
Adam Westman
Alnö SK
12:01.72000
2
Pavel Häggström
Tynderö IK
12:55.77400
+54.5300
3
Arvid Vänn
Stockviks SF
13:05.78400
+1:04.6300
4
Tobias Lindman
Stockviks SF
13:07.78600
+1:06.6500
5
Rasmus Konradsson
Stockviks SF
13:11.79000
+1:10.6900
6
Philip Bouvin
Alnö SK
13:14.79300
+1:13.7200
7
Oskar Forsgren
Fränsta IK
14:23.86200
+2:22.14100
8
Carl Lindell
Stockviks SF
14:37.87600
+2:36.15500
-
Richard Engholm
Stöde IF
23:59:59.8639800
D 12
2.5km, Längdskidor
1
Isa Forsberg
Alnö SK
8:47.52600
2
Nora Lignell
Lucksta IF
9:15.55400
+28.2700
3
Wilma Löfgren
Alnö SK
10:17.61600
+1:30.8900
4
Lowisa Engholm
Stöde IF
10:41.64000
+1:54.11300
H 12
2.5km, Längdskidor
1
Petter Dahl
Alnö SK
8:54.53300
2
George Ersson
IF Strategen
9:08.54700
+14.1300
3
Danny Ersson
IF Strategen
10:05.60400
+1:11.7000
4
Albin Palmlöf
IF Strategen
10:10.60900
+1:16.7500
5
Filip Borgström
IF Strategen
10:24.62300
+1:30.8900
6
Gustav Grubb
Alnö SK
10:36.63500
+1:42.10100
7
Viktor Wiig
IF Strategen
10:37.63600
+1:43.10200
8
Love Kreij
IF Strategen
11:49.70800
+2:55.17400
9
Albin Kårén
IF Strategen
11:54.71300
+3:00.17900
D 10
1.5km, Längdskidor
1
Tove Eriksson
Stockviks SF
6:07.36600
2
Emelie Englund
Bergeforsens SK
6:41.40000
+34.3300
3
Lisa Hansen
IF Strategen
6:49.40800
+42.4100
4
Ebba Englund
Bergeforsens SK
7:07.42600
+1:00.5900
5
Amanda Pallin
Alnö SK
7:23.44200
+1:16.7500
6
Ida Nilsson
Indals IF
7:27.44600
+1:20.7900
7
Linn Gradin
Stöde IF
7:39.45800
+1:32.9100
8
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
7:40.45900
+1:33.9200
9
Julia Nordlander
Stockviks SF
7:47.46600
+1:40.9900
10
Trude Burman
Alnö SK
7:55.47400
+1:48.10700
11
Lia Jenhagen
Selånger SOK
8:04.48300
+1:57.11600
12
Frida Hamrin
Alnö SK
8:52.53100
+2:45.16400
-
Lina Lundgren
IF Strategen
23:59:59.8639800
-
Hanna Gradin
Stöde IF
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
H 10
1.5km, Längdskidor
1
Jonne Liukkonen
IF Strategen
5:46.34500
2
Oskar Vikström
Stockviks SF
6:06.36500
+20.1900
3
Rasmus Westerlund
IF Strategen
6:29.38800
+43.4200
4
Felix Westerlund
IF Strategen
7:07.42600
+1:21.8000
5
Nils Norberg
Lucksta IF
7:19.43800
+1:33.9200
6
Adam Näslund
Bergeforsens SK
7:33.45200
+1:47.10600
7
Petter Erlandsson
IF Strategen
7:35.45400
+1:49.10800
8
Gustav Rautila
Bergeforsens SK
7:46.46500
+2:00.11900
9
Arve Lignell
Lucksta IF
7:48.46700
+2:02.12100
10
Anders Dahl
Alnö SK
8:11.49000
+2:25.14400
11
Filip Mörsky
IF Strategen
8:39.51800
+2:53.17200
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)