Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Wadköpingsloppet
2013-02-03
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
OBS! Nyhet!
Visa ihopslagen resultatlista med seedningsgränser för Vasaloppet
Visa deltider
D 21
40km, Längdskidor
1
Kristina Roberto
Karlslunds IF SF
2:06:38.759780
69.2p
2
Lina Hultin
Garphyttans IF
2:08:11.769080
+1:33.9200
68.1p
3
Elin Winblad
Karlslunds IF SF
2:22:42.856150
+16:03.96270
59.5p
4
Josefine Wallenhammar
Garphyttans IF
2:30:34.903350
+23:55.143470
55.7p
5
Amélie Wallenhammar
Karlslunds IF SF
2:31:33.909270
+24:54.149390
55.2p
6
Linda Meijer
Karlslunds IF SF
2:32:19.913840
+25:40.153960
54.9p
7
Marie Sandberg
Sköldinge IF
2:34:42.928180
+28:03.168300
53.8p
8
Camilla Eknor
Stigmännen Karlshamn OK
2:37:09.942870
+30:30.182990
52.8p
9
Elsa Ekelin
Karlslunds IF SF
2:37:46.946560
+31:07.186680
52.6p
10
Karin Lindqvist
Boxholm-Ekeby SK
2:38:30.950900
+31:51.191020
52.3p
11
Miriam Persson
IK Stern
2:38:42.952100
+32:03.192220
52.2p
12
Emma Fransson
Karlslunds IF SF
2:41:26.968560
+34:47.208680
51.1p
13
Karin Gustafsson
Garphyttans IF
2:48:22.1010100
+41:43.250220
48.6p
14
Kimberly Nilsson
Karlslunds IF SF
2:49:37.1017670
+42:58.257790
48.2p
15
Helena Johansson
Karlslunds IF SF
2:49:59.1019830
+43:20.259950
48.0p
16
Elin Sjöberg
Karlslunds IF SF
2:57:09.1062860
+50:30.302980
45.7p
17
Hanna Undemar
Karlslunds IF SF
2:57:19.1063830
+50:40.303950
45.7p
18
Marie Dasler
Karlslunds IF SF
3:03:28.1100740
+56:49.340860
43.9p
19
Emelie Oscarson
Berber IS
3:07:39.1125810
+1:01:00.365930
42.7p
20
Pernilla Löfquist Wedin
Garphyttans IF
3:08:50.1132900
+1:02:11.373020
42.4p
21
Matilda Jonsson
Sya SK
3:13:00.1157900
+1:06:21.398020
41.3p
22
Annelie N Ryberg
Zinkgruvans IF
3:20:25.1202440
+1:13:46.442560
39.5p
23
Monica Grahn Olsson
Vilsta IK
3:30:09.1260840
+1:23:30.500960
37.4p
24
Veronica Jakobsson
Karlslunds IF SF
3:35:12.1291160
+1:28:33.531280
36.4p
25
Elin Ekerheim
Karlslunds IF SF
3:46:49.1360850
+1:40:10.600970
34.3p
26
Jenny Grip
Karlslunds IF SF
3:46:49.1360880
+1:40:10.601000
34.3p
-
Monica Leinedotter
OK Kolmården
23:59:58.8639700
-
-
Anna Petersén
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Christina Nilsson
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
-
H 21
40km, Längdskidor
1
Stefan Sunnerberg
SK Ringen
1:50:01.660010
83.2p
2
Per-Olov Svahn
Boxholm-Ekeby SK
1:50:01.660040
+0
83.2p
3
Patrik Karlsson
Karlslunds IF SF
1:51:01.666050
+1:00.5940
82.2p
4
Viktor Hansson
Garphyttans IF
1:51:56.671580
+1:55.11470
81.3p
5
Magnus Hedlund
Granbergsdals IF
1:53:51.683090
+3:50.22980
79.5p
6
Tobias Karlsson
Karlslunds IF SF
1:54:14.685390
+4:13.25280
79.1p
7
Linus Larsson
Karlslunds IF SF
1:56:00.695990
+5:59.35880
77.5p
8
Anders Palmér
Karlslunds IF SF
1:56:05.696480
+6:04.36370
77.5p
9
Jakob Börjesson
Lima IF
1:57:08.702750
+7:07.42640
76.6p
10
Erik Viklund
Hortlax SK
1:57:13.703260
+7:12.43150
76.5p
11
Mats Carlberg
Karlslunds IF SF
1:57:15.703430
+7:14.43320
76.5p
12
Jens Rönnols
Sundbybergs IK
1:57:25.704430
+7:24.44320
76.3p
13
Gustav Sundström
Garphyttans IF
1:58:05.708470
+8:04.48360
75.8p
14
Markus Jansson
Garphyttans IF
1:58:50.712930
+8:49.52820
75.1p
15
Sebastian Torstensson
Karlslunds IF SF
1:59:13.715250
+9:12.55140
74.8p
16
Jakob Wallenhammar
Karlslunds IF SF
1:59:34.717300
+9:32.57190
74.5p
17
Joel Lager
Garphyttans IF
1:59:35.717400
+9:33.57290
74.5p
18
Anders Ericsson
Granbergsdals IF
1:59:43.718210
+9:42.58100
74.4p
19
Peter Thunvall
Ikj Haninge
2:00:00.719930
+9:59.59820
74.2p
20
Erik Hägg
Finspångs SOK
2:00:05.720480
+10:04.60370
74.1p
21
Anders Larsson
Intersport IF
2:00:22.722120
+10:21.62010
73.9p
22
Ulf Tingström
Ikj Haninge
2:00:39.723850
+10:38.63740
73.7p
23
Gustav Niord
Boxholm-Ekeby SK
2:00:45.724430
+10:44.64320
73.6p
24
Erik Svensson
Karlslunds IF SF
2:00:46.724530
+10:45.64420
73.6p
25
Simon Undemar
Karlslunds IF SF
2:00:54.725340
+10:53.65230
73.5p
26
Jacob Halvarsson
Karlslunds IF SF
2:01:03.726260
+11:02.66150
73.3p
27
Daniel Olsson
Karlslunds IF SF
2:01:49.730820
+11:48.70710
72.7p
28
Kenneth Löfman
Ikj Haninge
2:02:59.737870
+12:58.77760
71.8p
29
Pär Wedin
Garphyttans IF
2:03:34.741360
+13:33.81250
71.4p
30
Claes Ivenborg
IK Nocout.se
2:03:37.741680
+13:36.81570
71.4p
31
Erik Malm
Karlslunds IF SF
2:03:56.743570
+13:55.83460
71.1p
32
Anders Källén
Högsäters GF
2:04:13.745290
+14:12.85180
70.9p
33
Oskar Kanmert Gustaf
Tunafors SK
2:04:17.745690
+14:16.85580
70.9p
34
Peter Jellwert
Karlslunds IF SF
2:05:25.752430
+15:24.92320
70.0p
35
Mattias Fritz
Karlslunds IF SF
2:05:30.752940
+15:29.92830
70.0p
36
Henrik Aiff
Karlslunds IF SF
2:05:58.755750
+15:57.95640
69.6p
37
Joel Hultin
Garphyttans IF
2:06:27.758650
+16:26.98540
69.3p
38
Ludvig Börjesson
Karlslunds IF SF
2:08:02.768110
+18:01.108000
68.2p
39
Thomas Johansson
Ikj Haninge
2:08:08.768720
+18:07.108610
68.1p
40
Henrik Landström
Säffle SK
2:08:23.770250
+18:22.110140
68.0p
41
Mikael Munther
Baggetorps IF
2:08:39.771830
+18:38.111720
67.8p
42
Johan Karbing
Karlslunds IF SF
2:08:51.773050
+18:50.112940
67.7p
43
Antonio Cicchetti
IFK Västerås SK
2:10:31.783030
+20:30.122920
66.6p
44
Johan Ånger
Hällefors SK
2:10:59.785840
+20:58.125730
66.3p
45
Mikael Vesterlund
Strängnäs SK
2:11:05.786420
+21:04.126310
66.2p
46
Lars Forsman
Garphyttans IF
2:11:29.788810
+21:28.128700
65.9p
47
Daniel Johansson
Boxholm-Ekeby SK
2:12:01.792050
+22:00.131940
65.6p
48
Anders Byström
Uddevalla SK
2:12:07.792680
+22:06.132570
65.5p
49
Rikard Knutsson
Kumla SF
2:12:29.794850
+22:28.134740
65.3p
50
Jonas Eriksson
Laxå OK
2:12:35.795430
+22:34.135320
65.2p
51
Markus Olin
IK Hakarpspojkarna
2:12:56.797590
+22:55.137480
65.0p
52
Jörgen Nilsson
Granbergsdals IF
2:13:06.798500
+23:04.138390
64.9p
53
Leif Törnqvist
Norabygdens SK
2:13:08.798720
+23:07.138610
64.9p
54
Jens Halvarsson
OK Landehof
2:13:11.799040
+23:10.138930
64.9p
55
Jan Nyquist
Grava SK
2:13:30.800950
+23:29.140840
64.7p
56
Ivan Forsgren
Karlslunds IF SF
2:13:44.802370
+23:43.142260
64.5p
57
Staffan Ericsson
Granbergsdals IF
2:13:46.802500
+23:44.142390
64.5p
58
Juha Laukkanen
Broby GOIF
2:14:04.804330
+24:03.144220
64.3p
59
Håkan Karlsson
Granbergsdals IF
2:14:34.807370
+24:33.147260
64.0p
60
Larz Andersson
Karlslunds IF SF
2:14:40.807970
+24:39.147860
64.0p
61
Martin Regborn
Hagaby GOIF
2:14:43.808260
+24:42.148150
63.9p
62
Adam Bilock
Karlslunds IF SF
2:14:47.808620
+24:46.148510
63.9p
63
Lars Emanuelsson
Baggetorps IF
2:14:48.808740
+24:47.148630
63.9p
64
Frank Kiereck
Karlslunds IF SF
2:14:49.808800
+24:47.148690
63.9p
65
Andreas Persson
Garphyttans IF
2:15:50.814930
+25:49.154820
63.3p
66
Emil Johansson
Karlslunds IF SF
2:16:02.816100
+26:00.155990
63.2p
67
Jonas Fogelberg
Sisu Forshaga SK
2:16:34.819330
+26:33.159220
62.8p
68
Martin Rommen
Sundbybergs IK
2:16:52.821100
+26:50.160990
62.7p
69
Matthias Wiktorsson
Karlslunds IF SF
2:17:09.822840
+27:08.162730
62.5p
70
Rikard Karlsson
Mullhyttans IF
2:17:11.823070
+27:10.162960
62.5p
71
Henrik Baltzari
IFK Tärendö
2:18:23.830230
+28:22.170120
61.8p
72
Christer Hördell
Ikj Haninge
2:18:29.830850
+28:28.170740
61.7p
73
Henrik Rundberg
Brohyttans IF
2:18:31.831020
+28:30.170910
61.7p
74
Claes Lagerström
Garphyttans IF
2:18:41.832060
+28:40.171950
61.6p
75
Jesper Backeborn
Axa SC
2:18:44.832360
+28:43.172250
61.6p
76
Sven Nilsson
IF Start
2:18:47.832620
+28:46.172510
61.6p
77
Thomas Johansson
Abb IF SK
2:19:25.836430
+29:24.176320
61.2p
78
Oskar Nederheim
Ikj Haninge
2:19:35.837470
+29:34.177360
61.1p
79
Johan Malmkvist
Högsjö GF
2:19:36.837590
+29:35.177480
61.1p
80
Erik Lindgren
Karlslunds IF SF
2:19:47.838660
+29:46.178550
61.0p
81
Dag Sandblom
Karlslunds IF SF
2:19:55.839460
+29:54.179350
61.0p
82
Christian Johansson
OK Kolmården
2:19:58.839740
+29:57.179630
60.9p
83
Magnus Allard
IF Hallby SOK
2:20:06.840560
+30:05.180450
60.9p
84
Per Johan Norman
Kristinehamns OK
2:20:14.841390
+30:13.181280
60.8p
85
Per Carlborg
Linköpings OK
2:20:39.843860
+30:38.183750
60.6p
86
Magnus Hult
Norrbärke SK
2:21:12.847180
+31:11.187070
60.3p
87
Andreas Söderling
Karlslunds IF SF
2:21:14.847340
+31:13.187230
60.2p
88
Mikael Brage
Sya SK
2:21:25.848450
+31:24.188340
60.1p
89
Anders Eriksson
Forssa IK
2:21:27.848610
+31:26.188500
60.1p
90
Emil Johansson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:21:32.849100
+31:30.188990
60.1p
91
Erik Nilsson
Axa SC
2:21:36.849530
+31:35.189420
60.1p
92
Staffan Olsson
Trosabygdens OK
2:22:07.852620
+32:06.192510
59.8p
93
Peter Nilsson
Björneborgs SK
2:22:13.853230
+32:12.193120
59.7p
94
Mikael Nornvik
Karlslunds IF SF
2:22:21.854040
+32:20.193930
59.7p
95
Thomas Brunkert
Hällbybrunns IF
2:22:27.854620
+32:26.194510
59.6p
96
Leif Åhman
Hägersta GF
2:22:28.854750
+32:27.194640
59.6p
97
Jonas Axelsson
Kristinehamns OK
2:22:49.856830
+32:48.196720
59.4p
98
Mattias Brännström
Grava SK
2:22:57.857660
+32:56.197550
59.3p
99
Niklas Olsson
Kristinehamns OK
2:23:20.859940
+33:19.199830
59.1p
100
Björn Lindgren
Täby IS SK
2:23:55.863430
+33:54.203320
58.8p
101
Åke Svensson
Sisu Forshaga SK
2:24:06.864520
+34:05.204410
58.8p
102
Peter Norrmén
Karlslunds IF SF
2:24:08.864760
+34:07.204650
58.7p
103
Anders Green
Tunafors SK
2:24:10.864900
+34:08.204790
58.7p
104
Claes Åström
Ronneby OK
2:24:17.865640
+34:16.205530
58.7p
105
Jonny Lindström
Örebro
2:24:33.867290
+34:32.207180
58.5p
106
Niklas Vernholt
Borås SK
2:24:39.867870
+34:38.207760
58.5p
107
Roger Elimä
Karlslunds IF SF
2:24:41.868020
+34:40.207910
58.5p
108
Christer Alm
Karlslunds IF SF
2:24:45.868440
+34:44.208330
58.4p
109
Erik Harlén
Karlslunds IF SF
2:25:01.870030
+35:00.209920
58.3p
110
Sebastian Lembke
IK Westmannia Frisk
2:25:07.870650
+35:06.210540
58.2p
111
Andreas Pantzar
Karlslunds IF SF
2:25:17.871610
+35:16.211500
58.2p
112
Peter Ringstad
OK Kolmården
2:25:48.874710
+35:47.214600
57.9p
113
Ari Hyvönen Berg
Karlslunds IF SF
2:25:59.875830
+35:58.215720
57.8p
114
Lars-Erik Persson
Karlslunds IF SF
2:26:04.876380
+36:03.216270
57.8p
115
Pontus Olofsson
Kristinehamns OK
2:26:14.877350
+36:13.217240
57.7p
116
Niklas Ricklund
Ck Uni
2:26:52.881100
+36:50.220990
57.4p
117
Martin Fogelberg
SK Skogarna
2:26:54.881320
+36:53.221210
57.4p
118
Fredrik Rådström
Hällefors SK
2:27:03.882260
+37:02.222150
57.3p
119
Martin Johansson
Boxholm-Ekeby SK
2:27:23.884270
+37:22.224160
57.1p
120
Stefan Poohl
Karlslunds IF SF
2:27:32.885140
+37:31.225030
57.1p
121
Thomas Persson
Karlslunds IF SF
2:27:43.886240
+37:42.226130
57.0p
122
Carl Alfred Falk
Ställbergs IK
2:27:47.886630
+37:46.226520
56.9p
123
Tony Berger
Heds IF
2:27:57.887630
+37:56.227520
56.9p
124
Johnny Sörman
Wedevågs IF
2:28:29.890860
+38:28.230750
56.6p
125
Jakob Carlsson
Länsförsäkringar IF
2:28:32.891100
+38:30.230990
56.6p
126
Johan Håkansson
Wedevågs IF
2:28:57.893610
+38:56.233500
56.4p
127
Lars Carlsson
Wedevågs IF
2:28:57.893640
+38:56.233530
56.4p
128
Niklas Heiner
Nacka Värmdö SK
2:28:57.893670
+38:56.233560
56.4p
129
Robert Johansson
Karlslunds IF SF
2:29:21.896060
+39:20.235950
56.2p
130
Richard Göransson
Dala XC Ski Team
2:29:23.896280
+39:22.236170
56.2p
131
Anders Håkansson
Esik
2:29:25.896470
+39:24.236360
56.2p
132
Peter Wendlemyr
Karlslunds IF SF
2:29:36.897500
+39:34.237390
56.1p
133
Lars-Olof Lundh
Örebro Poliskårs IF
2:29:43.898220
+39:42.238110
56.0p
134
Lukas Larsson
Boxholm-Ekeby SK
2:29:44.898340
+39:43.238230
56.0p
135
David Hokfors
Berber IS
2:30:35.903460
+40:34.243350
55.6p
136
Anders Kallin
Karlslunds IF SF
2:30:45.904490
+40:44.244380
55.6p
137
Henrik Josefsson
Karlslunds IF SF
2:30:59.905840
+40:58.245730
55.5p
138
Magnus Hallblom
Axa SC
2:31:28.908700
+41:26.248590
55.2p
139
Cenny Flodin Holmström
Karlslunds IF SF
2:31:30.908940
+41:29.248830
55.2p
140
Per Edlund
Sigtuna OK
2:31:37.909630
+41:36.249520
55.2p
141
Magnus Eriksson
Axa SC
2:31:40.909970
+41:39.249860
55.2p
142
Jan Johansson
Täby IS SK
2:31:54.911370
+41:53.251260
55.0p
143
Thomas Friberg
Karlslunds IF SF
2:31:57.911630
+41:56.251520
55.0p
144
Håkan Holmström
IFK Västerås SK
2:32:02.912140
+42:01.252030
55.0p
145
Anders Edlund
Garphyttans IF
2:32:05.912420
+42:04.252310
55.0p
146
Bengt Rydberg
Karlslunds IF SF
2:32:13.913270
+42:12.253160
54.9p
147
Henrik Sjövall
Karlslunds IF SF
2:32:21.914000
+42:19.253890
54.9p
148
Joakim Lantz
Tunafors SK
2:32:48.916730
+42:47.256620
54.7p
149
Andreas Ballhausen
Stockholm LK
2:33:02.918100
+43:00.257990
54.6p
150
Klas Persson
Broby GOIF
2:33:06.918520
+43:05.258410
54.5p
151
Mikael Hernström
Joa IF
2:33:18.919790
+43:17.259680
54.4p
152
Daniel Eriksson
Broby GOIF
2:33:32.921110
+43:31.261000
54.3p
153
Henrik Häglund
Berber IS
2:34:01.924050
+44:00.263940
54.1p
154
Gunnar Fredriksson
Tunafors SK
2:34:16.925500
+44:14.265390
54.0p
155
Nicklas Enlund
Blackstad IF
2:34:18.925730
+44:17.265620
54.0p
156
Krister Anttila Egeryd
Meritor FK
2:34:23.926250
+44:22.266140
54.0p
157
Adam Svahn
Boxholm-Ekeby SK
2:34:25.926490
+44:24.266380
54.0p
158
Kenneth Karlberg
Karlslunds IF SF
2:34:39.927860
+44:38.267750
53.9p
159
Richard Jansson
Scania IF
2:34:43.928280
+44:42.268170
53.8p
160
Johan Andersson
Berber IS
2:34:46.928560
+44:45.268450
53.8p
161
Fredrik Svensson
Karlslunds IF SF
2:34:53.929210
+44:52.269100
53.8p
162
Patrik Dahlqvist
Fredrikstad SK
2:35:24.932340
+45:23.272230
53.5p
163
Tomas Tibbling
Trosabygdens OK
2:35:40.933930
+45:39.273820
53.4p
164
Fredrik Gustafsson
Karlslunds IF SF
2:35:50.934920
+45:49.274810
53.4p
165
Anders Karlsson
SK Ringen
2:36:32.939180
+46:31.279070
53.1p
166
Tommy Söderberg
OK Hällen
2:36:49.940880
+46:48.280770
52.9p
167
Ola Selvin
Östgöta Helikopterskola IF
2:36:52.941170
+46:51.281060
52.9p
168
Kjell Pettersen
Granbergsdals IF
2:36:53.941240
+46:52.281130
52.9p
169
Peter Johansson
Berber IS
2:37:29.944880
+47:28.284770
52.7p
170
Pelle Ruterstam
IK Vista
2:37:58.947790
+47:57.287680
52.5p
171
Fredrik Andersson
Wedevågs IF
2:38:00.947900
+47:58.287790
52.5p
Logga in för att slippa de här annonserna
172
Mattias Dröschweister
Kristinehamns OK
2:38:02.948120
+48:01.288010
52.5p
173
Pasi Väisänen
Karlslunds IF SF
2:38:08.948760
+48:07.288650
52.4p
174
Kenth Pettersson
Karlslunds IF SF
2:38:25.950450
+48:24.290340
52.3p
175
Johan Svensson
Karlslunds IF SF
2:38:33.951250
+48:32.291140
52.2p
176
Mikael Gustafsson
Heds IF
2:38:49.952870
+48:48.292760
52.1p
177
Anders Karlsson
OK Hällen
2:39:24.956350
+49:23.296240
51.9p
178
Mats Eriksson
Axa SC
2:39:53.959220
+49:52.299110
51.7p
179
Benjamin Lembke
IK Westmannia Frisk
2:40:19.961870
+50:18.301760
51.5p
180
Anders Sundström
Sundbybergs IK
2:40:35.963470
+50:34.303360
51.4p
181
Reino Martin
Sundbybergs IK
2:41:13.967220
+51:12.307110
51.2p
182
Niklas Brate
Strängnäs-Malmby OL
2:41:24.968370
+51:23.308260
51.1p
183
Patrik Lindsten
Karlslunds IF SF
2:41:29.968850
+51:28.308740
51.1p
184
Johan Nordskott
Broby GOIF
2:42:29.974870
+52:28.314760
50.7p
185
Torbjörn Marell
Karlslunds IF SF
2:42:50.976980
+52:49.316870
50.6p
186
Måns Hilling
IK Stern
2:43:01.978080
+53:00.317970
50.5p
187
Daniel Jenefeldt
Karlslunds IF SF
2:43:58.983730
+53:57.323620
50.2p
188
Göran Svensson
Karlslunds IF SF
2:45:17.991650
+55:16.331540
49.7p
189
Kalle Nilsson
Berber IS
2:45:19.991810
+55:18.331700
49.7p
190
Edvin Remb
Selånger SOK
2:45:22.992120
+55:21.332010
49.6p
191
Stig Nilsson
Granbergsdals IF
2:45:23.992270
+55:22.332160
49.6p
192
Göran Pettersson
Karlslunds IF SF
2:46:21.998000
+56:19.337890
49.3p
193
Martin Eriksson
Kristinehamns OK
2:47:00.1001920
+56:59.341810
49.1p
194
Joakim Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
2:47:29.1004820
+57:28.344710
48.9p
195
Jens Persson
Laxå OK
2:47:43.1006250
+57:42.346140
48.8p
196
Jonatan Larsson
Axa SC
2:48:08.1008720
+58:07.348610
48.7p
197
Nils-Olov Åsman
Karlslunds IF SF
2:48:17.1009640
+58:16.349530
48.6p
198
Björn Göthlin
Östansjö SK
2:48:47.1012660
+58:46.352550
48.4p
199
Jan Ermefjäll
Karlslunds IF SF
2:49:00.1013960
+58:59.353850
48.4p
200
Patrik Karpaty
Karlslunds IF SF
2:49:15.1015430
+59:14.355320
48.3p
201
Martin Sedström
Karlslunds IF SF
2:49:50.1018900
+59:48.358790
48.1p
202
Jonas Georgsson
Hofors Aif
2:49:57.1019630
+59:56.359520
48.0p
203
Magnus Gustavsson
IFK Lidingö SOK
2:50:13.1021230
+1:00:12.361120
48.0p
204
Fredrik Sundström
Berber IS
2:50:44.1024380
+1:00:43.364270
47.8p
205
Kenth Pettersson
Karbennings GOIF
2:50:49.1024850
+1:00:48.364740
47.8p
206
Peter Kluge
Karlslunds IF SF
2:52:04.1032360
+1:02:03.372250
47.3p
207
Mats Atterstig
Svartå IF
2:53:04.1038310
+1:03:03.378200
47.0p
208
Tommy Rolke
IFK Lidingö SOK
2:53:36.1041580
+1:03:35.381470
46.8p
209
Simon Kjellin
Karlslunds IF SF
2:54:07.1044680
+1:04:06.384570
46.7p
210
Bengt Nilsson
Sköllersta IF
2:54:20.1045950
+1:04:19.385840
46.6p
211
Lars-Åke Lindholm
Frövi IK
2:54:27.1046640
+1:04:26.386530
46.6p
212
Lars Karlsson
Östansjö SK
2:55:07.1050660
+1:05:06.390550
46.4p
213
Peter Åslund
Karlslunds IF SF
2:56:43.1060230
+1:06:42.400120
45.9p
214
Jens Wallin
Berber IS
2:56:45.1060450
+1:06:44.400340
45.8p
215
Joel Forsgren
Karlslunds IF SF
2:57:53.1067270
+1:07:52.407160
45.5p
216
Cristoffer Stockman
Karlslunds IF SF
2:58:07.1068600
+1:08:05.408490
45.4p
217
Ulf Nordström
Almby IK
2:58:07.1068690
+1:08:06.408580
45.4p
218
Carsten Helland
Karlslunds IF SF
2:58:10.1068920
+1:08:09.408810
45.4p
219
Anders Augustsson
Tjällmo-Godegårds OK
2:58:35.1071480
+1:08:34.411370
45.3p
220
Petter Åman
Axa SC
2:58:43.1072270
+1:08:42.412160
45.2p
221
Nicklas Westberg
Berber IS
2:59:11.1075010
+1:09:10.414900
45.1p
222
Mattias Gruvaeus
Berber IS
2:59:32.1077110
+1:09:31.417000
45.0p
223
Robert Forsberg
Kilsmo IK
2:59:38.1077730
+1:09:37.417620
45.0p
224
Simon Åberg
Karlslunds IF SF
2:59:50.1078950
+1:09:49.418840
44.9p
225
Martin Sjökvist
Karlslunds IF SF
3:00:56.1085570
+1:10:55.425460
44.6p
226
Erik Carlsson
Wedevågs IF
3:01:55.1091440
+1:11:54.431330
44.3p
227
Mikael Sandberg
Karlslunds IF SF
3:04:08.1104760
+1:14:07.444650
43.7p
228
Anders Kämpenberg
Örebro Poliskårs IF
3:05:35.1113450
+1:15:34.453340
43.3p
229
B.g Svensson
Zinkgruvans IF
3:05:38.1113700
+1:15:36.453590
43.3p
230
Lars Gerdin
Östansjö SK
3:06:22.1118110
+1:16:21.458000
43.1p
231
Peter Johansson
IFK Västerås SK
3:06:24.1118360
+1:16:23.458250
43.0p
232
Bengt Alfredsson
Heds IF
3:06:34.1119310
+1:16:33.459200
43.0p
233
Stefan Johansson
IFK Västerås SK
3:06:48.1120730
+1:16:47.460620
42.9p
234
Magnus Rostedt
Broby GOIF
3:07:19.1123860
+1:17:18.463750
42.8p
235
Christer Ottosson
Lillåns IF
3:07:26.1124510
+1:17:25.464400
42.8p
236
Kenneth Holm
Strängnäs SK
3:07:51.1127020
+1:17:50.466910
42.7p
237
Joakim Agås
Grava SK
3:08:15.1129410
+1:18:14.469300
42.6p
238
Mikael Jansson
Garphyttans IF
3:10:51.1145080
+1:20:50.484970
41.9p
239
Magnus Persson
Bankeryds Skid o Mk
3:10:57.1145670
+1:20:56.485560
41.8p
240
Nikki Schei
Øvrevoll Hosle IL
3:11:21.1148030
+1:21:20.487920
41.7p
241
Jan Eriksson
Karlslunds IF SF
3:12:52.1157170
+1:22:51.497060
41.4p
242
Göran Nilsson
Föreningen IKJ Haninge
3:15:56.1175580
+1:25:55.515470
40.6p
243
Hans Ragvald
Vingåkers OK
3:17:28.1184730
+1:27:27.524620
40.2p
244
Kjell Lundström
Broby GOIF
3:17:55.1187420
+1:27:54.527310
40.1p
245
Andreas Aronsson
Karlslunds IF SF
3:19:41.1198040
+1:29:40.537930
39.7p
246
Jan Åkerling
Karlslunds IF SF
3:22:19.1213830
+1:32:18.553720
39.1p
247
Sven-erik Johansson
IK Hakarpspojkarna
3:24:45.1228430
+1:34:44.568320
38.6p
248
Leif Magnusson
Tormestorps IF
3:29:13.1255270
+1:39:12.595160
37.6p
249
Stefan Laszlo
Grytgöls IK
3:40:12.1321140
+1:50:11.661030
35.5p
250
Janne Välimäki
IFK Västerås SK
4:09:36.1497520
+2:19:35.837410
30.8p
-
Gunnar Johannes
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Arne Karlsson
Broby GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Krister Rhönnstad
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Mikael Torstensson
Broby GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Olle Gerdtman
Vingåkers OK
23:59:58.8639700
-
-
Pontus Bengtsson
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Conny Carlsson
Hällefors SK
23:59:58.8639700
-
-
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Eknor
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Per Eklöf
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Simon Karlsson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Per Sjögren
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Nicklas Levinson
OK Kolmården
23:59:59.8639800
-
-
Erik Höglund
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Erik Haglund
Öset Skidor
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Carpman
Baggetorps IF
23:59:59.8639800
-
-
Per Öberg
OK Hällen
23:59:59.8639800
-
-
Tobias Oveander
OK Hällen
23:59:59.8639800
-
-
P-o Olsson
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
-
-
Oskar Nederheim
Ikj Haninge
23:59:59.8639800
-
-
Jonathan Löfgren
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Johan Claesson
Enebybergs IF
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Hallstensson
Enebybergs IF
23:59:59.8639800
-
-
Anders Bjurulf
Mjøndalen IF
23:59:59.8639800
-
-
Alexander Bilock
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Bilock
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Erwin Halilowic
Örebro Poliskårs IF
23:59:59.8639800
-
-
Lennart Ask
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
-
-
Anton Frendelius
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Lars Selin
IK Westmannia Frisk
23:59:59.8639800
-
-
Mats Karlsson
Berber IS
23:59:59.8639800
-
-
Jan Karlström
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Joshua Schönberger
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Sebastian Grip
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Peter Nilsson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Tobias Åberg
Kumla SF
23:59:59.8639800
-
-
Åke Elnäs
Kumla SF
23:59:59.8639800
-
-
Petter Carlsson
Meritor FK
23:59:59.8639800
-
-
Åge Sollien
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
H/D 21 Motion
40km, Längdskidor
1
Jan-åke Stolt Karlsson
Team Sysarb
2:19:09.834840
61.4p
2
Markus Fransson
Stockholm
2:19:48.838710
+38.3770
61.0p
3
Göran Andersson
Atlas Copco Örebro
2:21:43.850260
+2:34.15320
60.0p
4
Björn Bergqvist
Atlas Copco Örebro
2:28:11.889050
+9:02.54110
56.8p
5
Anders Lindberg
Vaxholms RF
2:30:22.902100
+11:12.67160
55.7p
6
Mats Midhamre
Redvägs SK
2:31:58.911760
+12:49.76820
55.0p
7
Max Bäckström
Axa SC
2:32:48.916770
+13:39.81830
54.7p
8
Marcus Stoor
Karlstad
2:35:31.933000
+16:21.98060
53.5p
9
Dennis Pribisalic
Atlas Copco Örebro
2:35:33.933250
+16:24.98310
53.5p
10
Thomas Dahlin
I3 IF
2:36:10.936930
+17:00.101990
53.2p
11
Joakim Peimer
Arboga Alpina
2:40:57.965630
+21:47.130690
51.3p
12
Morgan Gustavsson
Karlskoga
2:42:29.974830
+23:19.139890
50.7p
13
Oskar Sund
Logia IF
2:42:46.976530
+23:36.141590
50.6p
14
David Hacksell
Lindesbergs Golfklubb
2:43:26.980500
+24:16.145560
50.4p
15
Lars Persson
Atlas Copco Örebro
2:43:44.982340
+24:35.147400
50.2p
16
Klas Johansson
Svartå IF
2:44:02.984180
+24:53.149240
50.1p
17
Rune Bodemyr
Norabygdens SK
2:44:19.985870
+25:10.150930
50.0p
18
Björn Lindgren
Karlslunds IF SF
2:44:39.987860
+25:30.152920
49.9p
19
Fredrik Andersson
Atlas Copco Örebro
2:45:38.993780
+26:29.158840
49.5p
20
Rolf Österlund
Atlas Copco Örebro
2:45:40.993980
+26:31.159040
49.5p
21
Martin Jensen
No Club
2:46:24.998350
+27:15.163410
49.3p
22
Thomas Johansson
Atlas Copco Örebro
2:47:09.1002870
+28:00.167930
49.0p
23
Oskar Larsson
Örebro
2:47:24.1004310
+28:14.169370
48.9p
24
Magnus Lundh
Örebro
2:47:30.1004960
+28:21.170020
48.9p
25
Erik Sjöberg
Karlslunds IF SF
2:48:07.1008620
+28:57.173680
48.7p
26
Mats Lindqvist
No Club
2:48:19.1009870
+29:10.174930
48.6p
27
David Tachezy
Örebro
2:48:28.1010710
+29:18.175770
48.6p
28
Fredrik Bjurulf
Mjøndalen IF
2:48:36.1011500
+29:26.176560
48.5p
29
Peter Lindqvist
Hallsbergs Mk
2:49:02.1014130
+29:52.179190
48.4p
30
Lars Kaufmann
Trinord
2:49:19.1015840
+30:10.180900
48.3p
31
Håkan Erhardsson
Örebro AIK
2:49:46.1018560
+30:37.183620
48.1p
32
Stefan Johansson
Svartå IF
2:49:53.1019260
+30:44.184320
48.1p
33
Thomas Larsson
Flens Fs
2:51:03.1026240
+31:54.191300
47.7p
34
Lars Sandberg
Berber IS
2:53:36.1041580
+34:27.206640
46.8p
35
Patrik Wetterberg
Garphyttans IF
2:55:14.1051380
+36:05.216440
46.3p
36
Niklas Doering
Garphyttans IF
2:55:22.1052130
+36:12.217190
46.3p
37
Martin Frentz
Västerås
2:55:53.1055220
+36:43.220280
46.1p
38
Magnus Johansson
HP Fritid
2:56:09.1056800
+36:59.221860
46.0p
39
Lars Ove Hansen
Karlslunds IF SF
2:56:11.1057000
+37:01.222060
46.0p
40
Christina Larsson
Atlas Copco Örebro
2:56:44.1060370
+37:35.225430
45.8p
41
Örjan Säker
Atlas Copco Örebro
2:57:04.1062340
+37:55.227400
45.7p
42
Peter Randén
Granbergsdals IF
2:57:06.1062520
+37:56.227580
45.7p
43
Vesa Hiltula
Sega Gubbar
2:57:53.1067230
+38:43.232290
45.5p
44
Mats Johansson
Flens Fs
2:58:47.1072640
+39:38.237700
45.2p
45
Frida Unelid
Flens Fs
2:58:48.1072730
+39:38.237790
45.2p
46
Anders Carlsson Eklund
Örebro
2:58:54.1073330
+39:44.238390
45.2p
47
Niklas Hasselwander
Nerikes Kils SK
2:59:09.1074840
+40:00.239900
45.1p
48
Tobias Halén
Baggetorps IF
2:59:16.1075580
+40:07.240640
45.1p
49
Tommy Carlsson
Mif-Örebro
3:01:30.1088900
+42:20.253960
44.4p
50
Anders Alfredsson
Garphyttans IF
3:01:38.1089790
+42:29.254850
44.4p
51
Jonas Ernestam
Agilokliniken
3:01:52.1091100
+42:42.256160
44.3p
52
Renny Rantakokko
Atlas Copco Örebro
3:01:59.1091830
+42:49.256890
44.3p
53
Leif Hansson
No Club
3:03:30.1100980
+44:21.266040
43.9p
54
Gustav Hinder
No Club
3:03:42.1102100
+44:32.267160
43.8p
55
Niklas Karlsson
Katrineholm
3:03:47.1102670
+44:38.267730
43.8p
56
Dan Olsson
Karlslunds IF SF
3:03:50.1102930
+44:40.267990
43.8p
57
Per Zetterberg
Järfälla SK
3:05:11.1111050
+46:02.276110
43.4p
58
Jonas Elséus
Linford
3:05:18.1111750
+46:09.276810
43.3p
59
Jan Sjögren
Korsnäsverkens KK
3:05:30.1112920
+46:20.277980
43.3p
60
Ingegerd Stenlund
Örebro
3:05:57.1115640
+46:48.280700
43.2p
61
Bernt Holgersson
Himmeta IF
3:06:30.1118900
+47:20.283960
43.0p
62
Hans Rimmerfors
Atlas Copco Örebro
3:07:12.1123190
+48:03.288250
42.8p
63
Hans Sundén
Skogstorp
3:07:27.1124610
+48:17.289670
42.8p
64
Erika Unelid
Flens Fs
3:07:28.1124730
+48:18.289790
42.8p
65
Gustav Axmon
Örebro
3:07:32.1125150
+48:23.290210
42.7p
66
Daniel Comstedt
Karlslunds IF SF
3:07:34.1125330
+48:24.290390
42.7p
67
Niklas Dahlberg
Katrineholm
3:08:03.1128220
+48:53.293280
42.6p
68
Martin Kindberg
Linköping
3:08:27.1130650
+49:18.295710
42.5p
69
Fredrik Öster
Korsnäsverkens KK
3:08:39.1131840
+49:30.296900
42.4p
70
Stefan Sedin
Sega Gubbar
3:09:30.1136900
+50:20.301960
42.2p
71
Bengt Johansson
IFK Västerås SK
3:09:39.1137820
+50:29.302880
42.2p
72
Kristoffer Gerhardsson
Roslagsbro IF
3:10:39.1143840
+51:30.308900
41.9p
73
Mats Bülow
Stockholm
3:10:53.1145280
+51:44.310340
41.9p
74
Mikael Andersson
Karlslunds IF SF
3:11:08.1146760
+51:59.311820
41.8p
75
Lena Silversund
No Club
3:11:17.1147640
+52:08.312700
41.8p
76
Jonas Alfredsson
Almby IK
3:11:31.1149010
+52:21.314070
41.7p
77
Tomas Franzon
Sya SK
3:11:50.1150970
+52:41.316030
41.6p
78
Lars Öijen
Hovsta IF
3:12:00.1151910
+52:50.316970
41.6p
79
Stig Gerdtman
Vingåkers OK
3:12:28.1154740
+53:19.319800
41.5p
80
Sara Jakobsson
Granbergsdals IF
3:12:33.1155290
+53:24.320350
41.4p
81
Magnus Johansson
Almby IK
3:13:04.1158380
+53:55.323440
41.3p
82
Johan Hansson
Örebro
3:13:16.1159510
+54:06.324570
41.3p
83
Hans Olsson
IK Nocout.se
3:13:22.1160130
+54:12.325190
41.2p
84
Mikael Pers
Berber IS
3:14:02.1164170
+54:53.329230
41.1p
85
Micael Björkbacka
Hällefors SK
3:14:18.1165780
+55:09.330840
41.0p
86
Jimmy Pennala
Sega Gubbar
3:14:30.1166900
+55:20.331960
41.0p
87
Ulf Dahlqvist
Zinkgruvans IF
3:14:37.1167660
+55:28.332720
40.9p
88
Josef Holmgren
No Club
3:15:04.1170350
+55:55.335410
40.8p
89
Daniel Kopecky
Atlas Copco Örebro
3:16:08.1176780
+56:59.341840
40.6p
90
Thomas Ekberg
Krisbergs IF
3:16:15.1177440
+57:06.342500
40.5p
91
Patrik Forssander
Örebro
3:17:02.1182150
+57:53.347210
40.3p
92
Thomas Jonsson
Sorsele SK
3:17:23.1184220
+58:13.349280
40.3p
93
Anders Pettersson
Kilsmo IK
3:18:08.1188720
+58:58.353780
40.1p
94
Karolin Petersson
SK Tranan
3:18:11.1189080
+59:02.354140
40.1p
95
Birger Gustavsson
Norabygdens SK
3:21:01.1206020
+1:01:51.371080
39.4p
96
Mattias Nylén
Örebro
3:21:06.1206550
+1:01:57.371610
39.4p
97
Lars Eklund
Granbergsdals IF
3:22:14.1213330
+1:03:04.378390
39.1p
98
Peter Ledstam
Karlslunds IF SF
3:22:39.1215800
+1:03:29.380860
39.0p
99
Kjell Munksten
Enköpings Aif
3:23:53.1223270
+1:04:44.388330
38.8p
100
Anna
Ervalla
3:24:02.1224130
+1:04:52.389190
38.7p
101
Elin Pettersson
Axa SC
3:24:54.1229300
+1:05:44.394360
38.5p
102
Johan Nord
Källbottens IK
3:24:56.1229540
+1:05:47.394600
38.5p
103
Åke Lindsmyr
Fazer IF
3:25:26.1232500
+1:06:16.397560
38.4p
104
Jessica Hjelmhagen
Ufk
3:25:34.1233370
+1:06:25.398430
38.4p
105
Hans Åberg
Björklinge SOK
3:25:39.1233870
+1:06:30.398930
38.4p
106
Lennart Hulén
Sakab IF
3:25:46.1234580
+1:06:37.399640
38.4p
107
Åsa Leandersson
Axa SC
3:25:53.1235200
+1:06:43.400260
38.3p
108
Richard Hjerpe
Frövi IK
3:25:54.1235300
+1:06:44.400360
38.3p
109
Herman Haglund
Visborgs OK
3:25:56.1235560
+1:06:47.400620
38.3p
110
Lars Ludwig Nielsen
No Club
3:27:21.1244010
+1:08:11.409070
38.0p
111
Åsa Cater Källström
Örebro Universitets Idrottsf
3:27:26.1244510
+1:08:16.409570
38.0p
112
Lars Westberg
Karlslunds IF SF
3:27:59.1247820
+1:08:49.412880
37.9p
113
Simon Sjönneby
Lindesberg
3:28:55.1253440
+1:09:46.418500
37.7p
114
Viktoria Granström
IFK Helsingborg
3:30:50.1264940
+1:11:41.430000
37.3p
115
Sven Olsson
Karlslunds IF SF
3:31:02.1266170
+1:11:53.431230
37.2p
116
Roland Pettersson
Atlas Copco Örebro
3:31:30.1268940
+1:12:21.434000
37.2p
117
Joakim Björkegren
Örebro
3:31:31.1269020
+1:12:21.434080
37.2p
118
Johan Nevelius
Örebro
3:31:39.1269870
+1:12:30.434930
37.1p
119
Rickard Johansson
Zinkgruvans IF
3:32:07.1272620
+1:12:57.437680
37.0p
120
Christer Rydén
Atlas Copco Örebro
3:32:10.1272950
+1:13:01.438010
37.0p
121
Malin Salsjö
Karlslunds IF SF
3:34:20.1285910
+1:15:10.450970
36.6p
122
Pontus Pfeiffer
Karlslunds IF SF
3:34:37.1287600
+1:15:27.452660
36.5p
123
Ola Markgren
Brohyttans IF
3:34:45.1288490
+1:15:36.453550
36.5p
124
Dag Wallströmer
Östansjö SK
3:35:39.1293810
+1:16:29.458870
36.3p
125
Sara Johansson-ullström
No Club
3:35:54.1295340
+1:16:45.460400
36.3p
126
Jonas Wallenius
Berber IS
3:36:59.1301860
+1:17:50.466920
36.1p
127
Ulrika Careliusen
Svartå IF
3:38:04.1308390
+1:18:55.473450
35.9p
128
Kjell-arne Sjönneby
Lindesberg
3:41:42.1330190
+1:22:33.495250
35.2p
129
Samuel Roberthson
Axa SC
3:45:25.1352410
+1:26:15.517470
34.5p
130
Anders Ericsson
Kumla
3:45:55.1355460
+1:26:46.520520
34.4p
131
Roland Knoblach
Garphyttans IF
3:47:23.1364220
+1:28:13.529280
34.2p
132
Daniel Roberthson
Axa SC
3:49:26.1376520
+1:30:16.541580
33.8p
133
Roger Ström
Atlas Copco Örebro
3:50:39.1383840
+1:31:30.548900
33.6p
134
David Roberthson
No Club
3:54:25.1406450
+1:35:16.571510
33.0p
135
Oskar Wallströmer
Skogis IF
3:56:46.1420570
+1:37:37.585630
32.7p
136
Simon Pärlsjö
Axa SC
3:59:49.1438840
+1:40:40.603900
32.2p
137
Maria Öijen
Axa SC
3:59:59.1439860
+1:40:50.604920
32.2p
138
Karin Öijen
Axa SC
4:00:03.1440230
+1:40:53.605290
32.1p
139
Stefan Warnqvist
Östervåla IF
4:03:22.1460140
+1:44:13.625200
31.7p
140
Martin Andersson
Fellersta Skigroup
4:08:02.1488160
+1:48:53.653220
31.0p
141
Örjan Andersson
Karlslunds IF SF
4:08:15.1489430
+1:49:05.654490
31.0p
142
Annika Pettersson
Karbennings GOIF
4:18:45.1552420
+1:59:35.717480
29.5p
143
Emil Boström
Axa SC
4:21:59.1571840
+2:02:50.736900
29.1p
-
Caroline Treiman
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Maria Wallner
Kumla SF
23:59:58.8639700
-
-
Per-Ola Thuresson
Kilsmo IK
23:59:58.8639700
-
-
Pia Asplind
Grytgöls IK
23:59:58.8639700
-
-
Lars Van Dassen
Vassunda IF
23:59:58.8639700
-
-
Jens Andersson
Kumla SF
23:59:58.8639700
-
-
Niklas Jarl
Vintrosa IS
23:59:59.8639800
-
-
Susanne Jarl
Sub XX
23:59:59.8639800
-
-
Niklas Johansson
Örebro
23:59:59.8639800
-
-
Isabelle Backlund
Örebro
23:59:59.8639800
-
-
David Sjöberg
Laxå OK
23:59:59.8639800
-
-
Mats Lindahl
Skanska IF
23:59:59.8639800
-
-
Mathias Jonsson
Mif Örebro Kommun
23:59:59.8639800
-
-
Pontus Pfeiffer
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Pär Dahlqvist
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Sverker Jenny
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Emil Boström
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Helen Österman
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Eleonor Forsberg
Bromma
23:59:59.8639800
-
-
Adolf Lundin
Statoil IF
23:59:59.8639800
-
-
Lars Nilsson
Astrazeneca IF
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Brink
Granbergsdals IF
23:59:59.8639800
-
-
Joakim Brink
Granbergsdals IF
23:59:59.8639800
-
-
Annsofie Jansson
Näshulta GOIF
23:59:59.8639800
-
-
Alexander Hellström
Skorpeds SK
23:59:59.8639800
-
-
Bengt Johansson
IFK Västerås SK
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Henriksson
Atlas Copco Örebro
23:59:59.8639800
-
-
Jonas Henriksson
Atlas Copco Örebro
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Burstedt
Frövi IK
23:59:59.8639800
-
-
Axel Alfredsson
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
-
-
Mats Nilsson
Atlas Copco Örebro
23:59:59.8639800
-