10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Tomas Bryntesson | Töcksfors IF | 30:02.180100 | ||
2 | Lucas Schön | Töcksfors IF | 35:40.213900 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Evelina Lindeberg | Årjängs IF | 17:47.106600 | ||
2 | Frida Svensson | Filipstads SF | 18:15.109400 | ||
3 | Mikela Johnson | Brandsbols SK | 20:24.122300 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Moa Olsson | SK Bore | 14:53.89200 | ||
2 | Moa Westh | SK Bore | 16:25.98400 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Gyda Alexandria Jensen | Ørje IL | 19:52.119100 | 46.5p | |
2 | Julia Sköllerhag | Årjängs IF | 22:00.131900 | 42.0p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alfred Nilsson | Hagfors SF | 14:37.87600 | ||
2 | Viktor Gustafsson | Filipstads SF | 15:19.91800 | ||
3 | Christian Olsson | Årjängs IF | 15:23.92200 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Simon Lundberg | Hagfors SF | 14:13.85200 | ||
2 | Elis Berg | Sunne SLF | 14:44.88300 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ellen Hedeberg | SK Bore | 9:57.59600 | ||
2 | Rebecka Westlund | Sunne SLF | 10:17.61600 | ||
3 | Filippa Lundgren Wikström | Grava SK | 10:19.61800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 9:01.54000 | ||
2 | Elin Westh | SK Bore | 9:15.55400 | ||
3 | Clara Lundqvist | Gillberga SK | 10:10.60900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Josehanna Lundgren Wikström | Grava SK | 9:08.54700 | ||
2 | Kerstin Näslund | SK Bore | 9:26.56500 | ||
3 | Amanda Hedström | Ekshärads SF | 9:36.57500 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Maja Eriksson | Filipstads SF | 8:12.49100 | ||
2 | Hanna Thorn | Bengtsfors Bois | 8:20.49900 | ||
3 | Maja Westh | SK Bore | 8:35.51400 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Filip Strand | Sunne SLF | 8:40.51900 | ||
2 | Erik Bryne | IK Fryken | 9:08.54700 | ||
3 | Lukas Jonsson | Årjängs IF | 9:20.55900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Hedeberg | SK Bore | 8:34.51300 | ||
2 | Kasper Olsen | Grava SK | 9:31.57000 | ||
3 | Fabian Hermansson | Filipstads SF | 9:53.59200 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Edvard Nilsson | Hagfors SF | 7:59.47800 | ||
2 | Albin Lundqvist | Gillberga SK | 8:39.51800 | ||
2 | Linus Jonsson | Årjängs IF | 8:39.51800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Andreas Albinsson | Töcksfors IF | 8:01.48000 | ||
2 | Jonathan Nilsson | Bengtsfors Bois | 8:16.49500 | ||
3 | Elis Gruvborg | Töcksfors IF | 9:10.54900 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Saga Bryntesson | Köla AIK | 9:28.56700 | ||
2 | Elsa Dalberg | Köla AIK | 9:52.59100 | ||
3 | Julia Björn | SK Bore | 9:52.59100 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Casper Eriksson | Årjängs IF | 7:55.47400 | ||
2 | Filip Sundin | Grava SK | 8:01.48000 | ||
3 | Samuel Johansson | Ekshärads SF | 8:28.50700 |