Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Ymerloppet
2015-02-22
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H 21
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Daniel Abrahamsson
Borås SK
2:19:13.835200
82.0p
2
Johannes Andersson
IF Ski Team Skåne
2:19:28.836700
+15.1400
81.8p
3
Tobias Westman
IK Stern
2:21:34.849300
+2:21.14000
80.0p
4
Erik Nero
Mullsjö SOK
2:22:12.853100
+2:59.17800
79.5p
5
Niclas Hansson
Burseryds IF
2:29:25.896400
+10:12.61100
74.0p
6
Magnus Pettersson
Burseryds IF
2:29:50.898900
+10:37.63600
73.7p
7
Åke Carlsson Sköld
Jönköpings OK
2:30:34.903300
+11:21.68000
73.2p
8
Jakob Hjelmåker
AXA Sports Club
2:31:24.908300
+12:11.73000
72.6p
9
Jakob Böhm
IK Ymer
2:32:36.915500
+13:23.80200
71.8p
10
Johan Bäck
Vaggeryds SOK
2:33:27.920600
+14:14.85300
71.2p
11
Patrik Sonehag
IK Stern
2:33:28.920700
+14:15.85400
71.2p
12
Mattias Qvarnström
Lekeryd/Svarttorp SK
2:34:27.926600
+15:14.91300
70.5p
13
Martin Melin
OK Kullingshof
2:35:26.932500
+16:13.97200
69.9p
14
lars olsson
Hestra IF
2:35:43.934200
+16:30.98900
69.7p
15
Mattias Johansson
Anderstorps OK
2:35:51.935000
+16:38.99700
69.6p
16
Kristian Larsson
EBECO
2:36:09.936800
+16:56.101500
69.5p
17
Magnus Blohm
Magra IS
2:37:31.945000
+18:18.109700
68.6p
18
Clas Olsson
Äspereds IF
2:37:37.945600
+18:24.110300
68.5p
19
Kenneth Ingemarsson
IK Stern
2:37:50.946900
+18:37.111600
68.4p
20
Per Wernersson
IF Hallby SOK
2:38:28.950700
+19:15.115400
68.0p
21
Andreas Berntsson
IK Stern
2:38:37.951600
+19:24.116300
67.9p
22
Oscar Bergenholtz
Äspereds IF
2:38:39.951800
+19:26.116500
67.9p
23
Tobias Hendén
IK Högaborgsatleter
2:38:46.952500
+19:33.117200
67.8p
24
Peter Ask
Borås SK
2:39:08.954700
+19:55.119400
67.6p
25
Mikael Zachrisson
IK Stern
2:39:27.956600
+20:14.121300
67.4p
26
Isak Mankert
EBECO
2:40:46.964500
+21:33.129200
66.7p
27
Björn Andersson
IF Hallby SOK
2:40:46.964500
+21:33.129200
66.7p
28
Stefan Larsson
Magra IS
2:40:53.965200
+21:40.129900
66.6p
29
Henrik Johansson
IK Ymer
2:40:56.965500
+21:43.130200
66.6p
30
Mats Persson
IK STERN
2:41:09.966800
+21:56.131500
66.4p
31
Mikael Samuelsson
IK Ymer
2:41:11.967000
+21:58.131700
66.4p
32
Johan Karlsson
Överkalix Idrottsförening
2:41:13.967200
+22:00.131900
66.4p
33
Glenn Lövgren
ulricehamns if
2:41:23.968200
+22:10.132900
66.3p
34
Anders Fredriksson
Arvika IS
2:41:59.971800
+22:46.136500
66.0p
35
Magnus Anundsson
Tranemo IF
2:42:01.972000
+22:48.136700
65.9p
36
Marcus Johansson
IK STERN
2:42:41.976000
+23:28.140700
65.6p
37
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:43:26.980500
+24:13.145200
65.1p
38
Tobias Thorsson
IK Trenne Ullared
2:43:29.980800
+24:16.145500
65.1p
39
Johannes Carlsson Matti
AXA SC
2:43:34.981300
+24:21.146000
65.1p
40
Simon Johansson
När IF
2:43:42.982100
+24:29.146800
65.0p
41
Mikael Nilsson
Landsbro if skidor
2:43:57.983600
+24:44.148300
64.9p
42
David Jönsson
Ik Hakarpspojkarna
2:44:47.988600
+25:34.153300
64.4p
43
Per Thunberg
Burseryds IF
2:45:01.990000
+25:48.154700
64.3p
44
Jonathan Hansson
Burseryds IF
2:45:23.992200
+26:10.156900
64.1p
45
Johan Hedenberg
IF Ski Team Skåne
2:46:47.1000600
+27:34.165300
63.3p
46
Anders Wadman
Arvika IS
2:47:47.1006600
+28:34.171300
62.8p
47
Martin Danklint
Tranemo if
2:48:22.1010100
+29:09.174800
62.5p
48
David Christofferson
Borås GIF
2:48:28.1010700
+29:15.175400
62.5p
49
Magnus Bernhed
SÄVEDALENS AIK
2:48:35.1011400
+29:22.176100
62.4p
50
Nichlas Wallström
Sävedalens AIK
2:48:38.1011700
+29:25.176400
62.4p
51
Leif Hansson
OK Alehof
2:48:51.1013000
+29:38.177700
62.3p
52
Linus Bladh
Tormestorps IF
2:49:03.1014200
+29:50.178900
62.2p
53
Kristian Persson
FK Friskus Varberg
2:49:15.1015400
+30:02.180100
62.1p
54
John Hero
Biathlon Östersund
2:49:21.1016000
+30:08.180700
62.0p
55
Thomas Adolfsson
Hindås sk
2:50:17.1021600
+31:04.186300
61.6p
56
Anders Joelsson
OK Landehof
2:50:30.1022900
+31:17.187600
61.5p
57
Stefan Larsson
Swedbank Sjuhärad IF
2:50:32.1023100
+31:19.187800
61.4p
58
David Wikström
IK Ymer
2:50:44.1024300
+31:31.189000
61.3p
59
Tobias Bovin
Stenungsunds ok
2:52:29.1034800
+33:16.199500
60.5p
60
David Elgh
IK Vista
2:53:04.1038300
+33:51.203000
60.2p
61
Viktor Johansson
Lekeryd-Svarttorp SK
2:53:05.1038400
+33:52.203100
60.2p
62
Robert Larsson
IK Högaborgs Atleterna
2:53:06.1038500
+33:53.203200
60.2p
63
Johan Christofferson
Borås GIF
2:53:06.1038500
+33:53.203200
60.2p
64
Thomas Swahn
Arvika IS
2:53:18.1039700
+34:05.204400
60.1p
65
Per Andersson
Borås SK
2:53:42.1042100
+34:29.206800
59.9p
66
Magnus Dahlström
Äspereds IF
2:54:21.1046000
+35:08.210700
59.6p
67
Staffan Asplund
Kungälvs OK
2:54:52.1049100
+35:39.213800
59.4p
68
Andreas Henningsson
IK Högaborgs Atleter
2:55:01.1050000
+35:48.214700
59.3p
69
Thomas Axberg
Axa SportsClub
2:55:15.1051400
+36:02.216100
59.2p
70
Björn Fredriksson
Vaggeryds sok
2:55:24.1052300
+36:11.217000
59.1p
71
Peter Wernklev
Borgstena IF
2:56:55.1061400
+37:42.226100
58.4p
72
Michael Edberg
Skidklubben Hylte
2:57:09.1062800
+37:56.227500
58.3p
73
Fredrik Ohlsson
Volvo IF
2:57:25.1064400
+38:12.229100
58.2p
74
Linus Wallden
Nässjö ski
2:58:15.1069400
+39:02.234100
57.9p
75
Magnus Riisgaard
Anderstorps OK
2:58:16.1069500
+39:03.234200
57.8p
76
Mattias Nilsson
Hultsfred löparklubb
2:58:18.1069700
+39:05.234400
57.8p
77
Robin Lövgren
IK Trasten
2:58:18.1069700
+39:05.234400
57.8p
78
David Hallberg
IK Ymer
2:58:24.1070300
+39:11.235000
57.8p
79
Inge Arbidsson
IK Trasten
2:58:34.1071300
+39:21.236000
57.7p
80
Magnus Lövgren
IK Trasten
2:59:05.1074400
+39:52.239100
57.5p
81
Kåre Rønhede
Københavns Skiklub
2:59:05.1074400
+39:52.239100
57.5p
82
Klaus Marius Hansen
Københavns Skiklub
2:59:11.1075000
+39:58.239700
57.5p
83
Fredrik Svensson
Ik Stern
2:59:28.1076700
+40:15.241400
57.3p
84
Jakub Cvach
Hindås SK
2:59:29.1076800
+40:16.241500
57.3p
85
Anders Ådahl
Mölndal Outdoor IF
2:59:45.1078400
+40:32.243100
57.2p
86
Thomas Riggers
AXA Sports Club
2:59:52.1079100
+40:39.243800
57.2p
87
Martin Andersson
IK Stern
2:59:58.1079700
+40:45.244400
57.1p
88
Torben Okkels
Københavns Skiklub
3:01:15.1087400
+42:02.252100
56.6p
89
Björn Jorlöv
Skogshjortarna
3:01:37.1089600
+42:24.254300
56.4p
90
Henrik Nilson
Axa sports club
3:01:58.1091700
+42:45.256400
56.3p
91
Henrik Hellström
Axa SC
3:02:14.1093300
+43:01.258000
56.2p
92
Mikael Paulsson
Bullarens GoIF
3:02:39.1095800
+43:26.260500
56.0p
93
Magnus Palmér
Hestra IF
3:03:03.1098200
+43:50.262900
55.8p
94
Krister bården
ik stern
3:03:04.1098300
+43:51.263000
55.8p
95
Viktor Kastanius
IK Högaborgs atleter
3:03:12.1099100
+43:59.263800
55.8p
96
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
3:03:21.1100000
+44:08.264700
55.7p
97
Jonathan Bark
IK Stern
3:03:22.1100100
+44:09.264800
55.7p
98
Fredrik Nero
Ellos SK
3:03:51.1103000
+44:38.267700
55.5p
99
Mikael Holmlund
IK Stern
3:05:14.1111300
+46:01.276000
55.0p
100
Henrik Larsson
Högsäters GF
3:05:25.1112400
+46:12.277100
54.9p
101
Björn Johansson
IK Stern
3:05:32.1113100
+46:19.277800
54.8p
102
Mats Gustafsson
Borås Gif
3:06:04.1116300
+46:51.281000
54.6p
103
Niclas Horal Schultz
IK Stern
3:07:48.1126700
+48:35.291400
54.0p
104
Stefan Eking
Halmstad OK
3:07:49.1126800
+48:36.291500
54.0p
105
Tomas Hallgren
Lysekil SLF
3:08:19.1129800
+49:06.294500
53.8p
106
Johan Törnblad
IF Hallby SOK
3:09:07.1134600
+49:54.299300
53.5p
107
Fredrik Tyrberg
LUGI SK
3:09:11.1135000
+49:58.299700
53.4p
108
per gustafsson
skogsbygdens IF
3:09:24.1136300
+50:11.301000
53.4p
109
Joachim Holmberg
Idrottsklubben Högaborgs Atleter
3:10:14.1141300
+51:01.306000
53.1p
110
Johan Nilsson
Kungälvs OK
3:11:42.1150100
+52:29.314800
52.5p
111
Christer Wessberg
Volvo IF
3:14:35.1167400
+55:22.332100
51.5p
112
Alexander Kielland
No Club
3:14:44.1168300
+55:31.333000
51.5p
113
Ulf Johansson
AXA
3:15:07.1170600
+55:54.335300
51.3p
114
Christian Gunni
Holte Ski
3:15:49.1174800
+56:36.339500
51.1p
115
Simon Johansson
AXA Sports Club
3:15:58.1175700
+56:45.340400
51.0p
116
Thomas Adolfsson
Tranemo if
3:16:44.1180300
+57:31.345000
50.8p
117
Carl Magnus Ullman
Duveds IF
3:17:55.1187400
+58:42.352100
50.4p
118
Peter Ravn Brinck
Københavns skiklub
3:17:56.1187500
+58:43.352200
50.4p
119
Thomas Svensson
Hvetlanda Sk
3:17:57.1187600
+58:44.352300
50.4p
120
Ulf Lorentz Johansson
GKN Aerospace FF
3:19:43.1198200
+1:00:30.362900
49.8p
121
Daniel Alexandersson
Swedbank IF
3:20:02.1200100
+1:00:49.364800
49.7p
122
Patrik Wernklev
Borgstena IF
3:20:03.1200200
+1:00:50.364900
49.7p
123
Daniel Johansson
Axa SC
3:20:40.1203900
+1:01:27.368600
49.5p
124
Daniel Wallberg
Axa
3:21:19.1207800
+1:02:06.372500
49.3p
125
Martin Svensson
AXA Sports Club
3:22:58.1217700
+1:03:45.382400
48.8p
126
Tim Brandin
Sävedalens AIK
3:24:26.1226500
+1:05:13.391200
48.3p
127
Daniel Lingenhult
Volvo IF
3:24:37.1227600
+1:05:24.392300
48.2p
128
Mikael Ragneheim
AXA Sports Club
3:24:47.1228600
+1:05:34.393300
48.2p
129
Mathias Lövgren
Uddevalla IS
3:24:55.1229400
+1:05:42.394100
48.2p
130
Lennart Bröttgårdh
Trollhättans SOK
3:25:20.1231900
+1:06:07.396600
48.0p
131
Klas Adolfsson
IK Ymer
3:26:12.1237100
+1:06:59.401800
47.8p
132
Johan Björcke
IK Trasten
3:27:41.1246000
+1:08:28.410700
47.3p
133
Daniel Turesson
Axa Sportsclub
3:27:53.1247200
+1:08:40.411900
47.3p
134
Ola Bengtsson
Uddevalla IS
3:27:55.1247400
+1:08:42.412100
47.3p
135
Lars Holm Pedersen
København SK
3:28:15.1249400
+1:09:02.414100
47.2p
136
Hans Christian Trangbæk
Grundtvig Trading
3:28:35.1251400
+1:09:22.416100
47.1p
137
Claes Stejre
IK Stern
3:28:59.1253800
+1:09:46.418500
47.0p
138
Magnus Carlund
Kungälvs OK
3:29:10.1254900
+1:09:57.419600
46.9p
139
Stefan Jaenson
Göteborgs SK
3:29:24.1256300
+1:10:11.421000
46.8p
140
leif claesson
hestra if
3:30:23.1262200
+1:11:10.426900
46.6p
141
Marcus Kartberg
Hindås skidklubb
3:30:58.1265700
+1:11:45.430400
46.4p
142
David Roland
IK Stern
3:31:04.1266300
+1:11:51.431000
46.4p
143
Anders Dahlberg
Hestra IF
3:32:05.1272400
+1:12:52.437100
46.1p
144
Christoffer Antonsson
IK Stern
3:32:47.1276600
+1:13:34.441300
45.9p
145
zvonko Mlakar
Kungälvs OK
3:33:39.1281800
+1:14:26.446500
45.6p
146
Markku Sulasalmi
Axa Sportsclub
3:33:58.1283700
+1:14:45.448400
45.6p
147
Håkan Andersson
Borås SK
3:34:40.1287900
+1:15:27.452600
45.4p
148
Martin Sundelin
Volvo IF
3:37:33.1305200
+1:18:20.469900
44.6p
149
Tommy Davidsson
Hestra IF
3:37:41.1306000
+1:18:28.470700
44.6p
150
Mats Pansar
Vänersborgs SK
3:38:22.1310100
+1:19:09.474800
44.4p
151
Andreas Skånberg
OK Alehof
3:38:22.1310100
+1:19:09.474800
44.4p
152
Oscar Lindvall S
IF Ski Team Skåne
3:38:44.1312300
+1:19:31.477000
44.3p
153
Fredrik Carlund
Axa
3:39:00.1313900
+1:19:47.478600
44.2p
154
Joel Ohlsson
IK Stern
3:39:29.1316800
+1:20:16.481500
44.1p
155
Anders Bank Silkjær
Århus Ski klub
3:40:00.1319900
+1:20:47.484600
44.0p
156
Lasse Petersen
Århus Ski klub
3:40:01.1320000
+1:20:48.484700
44.0p
157
Fredrik Johannesson
Borås SK
3:40:25.1322400
+1:21:12.487100
43.9p
158
Mats Olsson
axa sportclub
3:41:26.1328500
+1:22:13.493200
43.6p
159
Tommy Guldbrandsson
Ok Kroppefjäll
3:41:49.1330800
+1:22:36.495500
43.5p
160
Jack Björnberg Krantz
Axa SC
3:42:00.1331900
+1:22:47.496600
43.5p
161
Björn Lundgren
Axa SC
3:42:49.1336800
+1:23:36.501500
43.3p
162
Svante Lahti
Hestra IF
3:44:51.1349000
+1:25:38.513700
42.8p
163
Magnus Johansson
klubblös
3:44:55.1349400
+1:25:42.514100
42.8p
164
Mikael Olsson
ik trasten
3:45:38.1353700
+1:26:25.518400
42.6p
165
Per Claesson
Hestra IF
3:47:59.1367800
+1:28:46.532500
42.1p
166
filip stål
IF Rigor
3:48:24.1370300
+1:29:11.535000
42.0p
167
Sonny Lahti
Hestra
3:48:59.1373800
+1:29:46.538500
41.8p
168
Søren Mensal Kristensen
Holte Skiklub
3:49:24.1376300
+1:30:11.541000
41.7p
169
Lars-Gunnar Karlsson
Tranemo IF skidor
3:50:04.1380300
+1:30:51.545000
41.6p
170
Tomas Petersson
Anderstorps OK
3:51:29.1388800
+1:32:16.553500
41.3p
171
Jerker Olsson
Säve SK
3:52:01.1392000
+1:32:48.556700
41.1p
172
Jakob Bjerre
København SK
3:52:20.1393900
+1:33:07.558600
41.1p
173
Rikard Lindkvist
IK Stern
3:53:57.1403600
+1:34:44.568300
40.7p
174
Thomas Olander
IK Stern
3:57:02.1422100
+1:37:49.586800
40.1p
175
Ulf Christofferson
Borås Gif
3:59:05.1434400
+1:39:52.599100
39.6p
176
Jonathan Hedvall
Fjärås AIK
4:01:13.1447200
+1:42:00.611900
39.2p
177
Ole Jørgensen
holte
4:01:40.1449900
+1:42:27.614600
39.1p
178
Tobias Adrian
IK Stern
4:02:34.1455300
+1:43:21.620000
38.9p
179
Simon Flodén
IK Stern
4:02:43.1456200
+1:43:30.620900
38.9p
180
Mikkel Laursen
KS
4:06:00.1475900
+1:46:47.640600
38.3p
181
tobias magnusson
IK LIVAB
4:06:08.1476700
+1:46:55.641400
38.2p
182
Oscar Björk
Axa SC
4:09:02.1494100
+1:49:49.658800
37.7p
183
Mattias Hedlund
Hjobygdens OK
4:11:08.1506700
+1:51:55.671400
37.3p
184
Tomas Hilmarsson
Axa SC
4:16:27.1538600
+1:57:14.703300
36.4p
185
Andreas Olofsson
Ateco
4:16:45.1540400
+1:57:32.705100
36.3p
186
Bernth-olof Andersson
IK Dran
4:19:24.1556300
+2:00:11.721000
35.9p
187
Anders Andersson
Axa SC
4:20:26.1562500
+2:01:13.727200
35.7p
188
Patrik Solerius
Axa SC
4:29:25.1616400
+2:10:12.781100
34.3p
189
Ulrik Geber Nielsen
Hobro Skiklub
4:29:42.1618100
+2:10:29.782800
34.2p
190
Jens Björk
Axa SC
4:30:35.1623400
+2:11:22.788100
34.1p
191
Klaus Jørgensen
København SK
4:31:55.1631400
+2:12:42.796100
33.9p
192
Michael Sloth Madsen
Grindsted
4:32:13.1633200
+2:13:00.797900
33.8p
193
Jakob Schilder-Knudsen
København SK
4:35:00.1649900
+2:15:47.814600
33.4p
-
anders torvaldsen
ik stern
23:59:58.8639700
-
-
Ragnar Nilsson
Navåsens FK
23:59:58.8639700
-
-
Carl Nymann
IF Ski Team Skåne
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Samuelsson
OK Reftele
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Svensson
Äspereds if
23:59:58.8639700
-
-
Kristoffer Averheim
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Jonas Karlsson
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
-
johan larsson
OK Skogshjortarna
23:59:58.8639700
-
-
lars wiklund
ik stern
23:59:58.8639700
-
-
Dan Lundberg
Borås SK
23:59:58.8639700
-
-
Johan Gustafsson
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Ekström
OK Kullingshof
23:59:58.8639700
-
-
Johan Jansmyr
IK Stern
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Lundqvist
Borgstena IF
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Jorlöv
OK Skogshjortarna
23:59:58.8639700
-
-
Ludwig Åkestrand
burseryds IF
23:59:58.8639700
-
-
Henry Churchill
IF Ski Team Skåne
23:59:58.8639700
-
-
Peter Nohlin
GKN aerospace
23:59:58.8639700
-
-
Viktor Asking
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Jesper Spjuth
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Kristian Føge Jensen
København SK
23:59:58.8639700
-
-
Magnus Jöborn
Lerum SOK
23:59:58.8639700
-
-
Jon Juhlin
København SK
23:59:58.8639700
-
-
Emil Johansson
AXA SC
23:59:58.8639700
-
-
David Fransson
ASK Växjö
23:59:58.8639700
-
-
joakim vadström
skogsbygdens if
23:59:58.8639700
-
-
Henrik Alm
Ettix ski team/Gnosjö FK
23:59:58.8639700
-
-
Marcus Perströmer
AXA Sportsclub
23:59:58.8639700
-
-
Thor Kruse Een
Aktivitus Sports Club
23:59:58.8639700
-
-
Daniel Olsson
Ik Stern
23:59:58.8639700
-
-
Claes Thor
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Thomas Johansson
I 19 IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Lång
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Andreas Voronen
Äspereds IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Gustavsson
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
-
Jonny Dahlberg
Hermansby IF
23:59:59.8639800
-
-
Jim West
Ksk
23:59:59.8639800
-
-
David Karlberg
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
freddy wegelius
borås sk
23:59:59.8639800
-
-
Hans Utter
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
-
anders kuikka
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Bjuveus
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Rydström
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Nyberg
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Mathias Johansson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Carl Lundgren
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Johannes Gunnarzon
IF hallby sok
23:59:59.8639800
-
-
Marcus Andersson
If Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Johansson
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
-
Martin Weimarck
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Christian Ryngefors
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
-
Karl Sterner
Köla AIK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Jägard
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Fredrik Rosén
Jönköpings ok
23:59:59.8639800
-
-
Christian Almberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
-
Björn Aiff
Ok Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
-
Alexander Olander
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Tonell
IF Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Andreasson
Borås SK
23:59:59.8639800
-
-
Benny Mild
Gällstadbygdens SOK
23:59:59.8639800
-
-
Martin Knuuttila
Halmstad Skidklubb
23:59:59.8639800
-
-
Kasper Moos
KS ski
23:59:59.8639800
-
-
Joacim Johansson
Idre SK
23:59:59.8639800
-
-
Freddy Tengberg
Göteborgs Skidklubb
23:59:59.8639800
-
-
Sigvard Eriksson
Mölndals Roddklubb
23:59:59.8639800
-
-
Johan Palmér
Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
-
Christian Houborg
Københavns Skiklub
23:59:59.8639800
-
-
Peter Härröd
Axa Sportsclub
23:59:59.8639800
-