16km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Karl Walheim | Ärla IF | 35:21.212070 | 81.8p | ||||
2 | Erik Jansson | Garphyttans IF | 35:58.215780 | 80.4p | ||||
3 | Emil Lundborg | Sya SK | 36:45.220400 | 78.7p | ||||
16km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Henrik Gustafsson | Sya SK | 44:59.269800 | 64.3p | ||||
16km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Pär Forsell | Sya SK | 39:04.234300 | 74.0p | ||||
2 | Pär Tudén | Sya SK | 39:26.236580 | 73.3p | ||||
3 | Tomas Hagström | Sya SK | 40:00.239990 | 72.3p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Wånggren | Motala Aif SK | 29:50.178950 | 50.6p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Anna Öhrwall-rönnbäck | Åtvidabergs IF | 29:52.179120 | 50.6p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ulrika Wånggren | Motala Aif SK | 28:48.172700 | 52.5p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kjell Karlsson | Boxholm-Ekeby SK | 22:06.132590 | 68.3p | ||||
2 | Erik Ernstsson | Finspångs SOK | 23:43.142230 | 63.7p | ||||
3 | Jonas Nilsson | Vreta Skid o Mk | 24:21.146010 | 62.0p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Niklas Rönnbäck | Åtvidabergs IF | 23:32.141120 | 64.2p | ||||
2 | Peter Beronius | Boxholm-Ekeby SK | 26:51.161050 | 56.2p | ||||
3 | Olov Wagne | Linköpings SK | 27:02.162100 | 55.9p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Thomas Ericsson | Sya SK | 29:20.175930 | 51.5p | ||||
2 | Lars Gezelius | Boxholm-Ekeby SK | 30:27.182600 | 49.6p | ||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Karin Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 15:44.94380 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Albin Johansson | Linköpings SK | 13:40.81900 | |||||
2 | Edvin Rösliden | Linköpings SK | 15:03.90230 | |||||
3 | Erik Wagne | Linköpings SK | 21:01.126090 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Yngve Ernst Larsen | Sya SK | 19:02.114140 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lova Broström | Sya SK | 10:10.60960 | |||||
2 | Lina Samuelsson | Boxholm-Ekeby SK | 11:41.70040 | |||||
3 | Wilma Thudén | Boxholm-Ekeby SK | 14:20.85950 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tove Pettersson | Vreta Skid o Mk | 10:32.63160 | |||||
2 | Linnea Johansson | Linköpings SK | 11:21.68080 | |||||
3 | Smilla Tengvall | Boxholm-Ekeby SK | 13:57.83640 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | David Borg | Oxvretens SK | 9:37.57650 | |||||
2 | Viktor Lindqvist | Boxholm-Ekeby SK | 9:37.57660 | |||||
3 | Arvid Aronsson | OK Kroppefjäll | 10:10.60900 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jakob Thellsén | Vreta Skid o Mk | 8:56.53590 | |||||
2 | Joel Ernstsson | Finspångs SOK | 9:16.55550 | |||||
3 | Joel Wessman | Vreta Skid o Mk | 9:24.56300 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edith Carlander | Sya SK | 6:38.39740 | |||||
2 | Hanna Bengtsson | Sya SK | 6:50.40990 | |||||
3 | Ella Beronius | Boxholm-Ekeby SK | 6:56.41530 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Thudeen | Sya SK | 6:30.38970 | |||||
2 | Ida Ernstsson | Finspångs SOK | 6:37.39630 | |||||
3 | Ella Liwell | Oxvretens SK | 6:47.40610 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ellen Holm | Vreta Skid o Mk | 6:02.36190 | |||||
2 | Tilda Thudèn | Boxholm-Ekeby SK | 6:17.37610 | |||||
3 | Louise Hallander | Linköpings SK | 6:20.37920 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 5:30.32920 | |||||
2 | Tuva Forsell | Sya SK | 5:53.35250 | |||||
3 | Jensine Svensson | Finspångs SOK | 6:13.37210 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Arvid Trofast | Borensbergs IF SK | 5:54.35380 | |||||
2 | Hugo Braam | Kimstad GOIF | 5:57.35650 | |||||
3 | Rasmus Lövgren | Finspångs SOK | 6:03.36220 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lukas Rudberg | Sya SK | 5:46.34590 | |||||
2 | Edvin Elofsson | Boxholm-Ekeby SK | 6:05.36410 | |||||
3 | Anton Sternander | Vreta Skid o Mk | 6:26.38550 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Persson | Åtvidabergs IF | 6:08.36700 | |||||
2 | Sebastian Pettersson | Finspångs SOK | 6:19.37890 | |||||
3 | Wilhelm Carlander | Sya SK | 6:31.39080 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 5:33.33200 | |||||
2 | Oscar Carlsson | Sya SK | 5:36.33570 | |||||
3 | Arvid Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 5:41.34050 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kristin Björfeldt | Sya SK | 34:51.209040 | 43.3p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sten Erici | Linköpings SK | 57:19.343860 | 26.4p |