Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Åk en mil vinn en bil
2016-03-25
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 1908[
1
2
3
4
]
D 21
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Lina Korsgren
Åre Längdskidklubb
27:40.165900
83.5p
2
Evelina Settlin
Hudiksvalls IF
27:46.166500
+6.500
83.2p
3
Elin Mohlin
Åsarna IK
28:02.168100
+22.2100
82.4p
4
Frida Hallquist
Åsarna IK
28:39.171800
+59.5800
80.6p
5
Ida Dahl
IFK Mora SK
29:26.176500
+1:46.10500
78.4p
6
Lisa K Svensson
Åsarna IK
30:02.180100
+2:22.14100
76.7p
7
Emma Wikén
Åsarna IK
30:19.181800
+2:39.15800
76.0p
8
Sara Hallquist
Åsarna IK
30:33.183200
+2:53.17200
75.4p
9
Isabelle Persson
Stockviks SF
30:58.185700
+3:18.19700
74.4p
10
Ingrid Hallquist
Åsarna IK
32:37.195600
+4:57.29600
70.5p
11
Elin Vedin
Sundsvalls OK
32:58.197700
+5:18.31700
69.7p
12
Ilona Lusth
Åsarna IK
34:57.209600
+7:17.43600
65.7p
13
Josefine AUGUSTSSON
Åsarna IK
36:18.217700
+8:38.51700
63.2p
14
Sara Lindborg
Östersunds SK
36:25.218400
+8:45.52400
63.0p
15
Ida Hallquist
Åsarna IK
36:40.219900
+9:00.53900
62.5p
16
Emma Jonsson
Åsarna IK
39:16.235500
+11:36.69500
58.3p
H 21
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Oscar Kardin
Östersunds SK
25:00.149900
92.7p
2
Anton Karlsson
Åsarna IK
25:01.150000
+1
92.7p
3
Markus Ottosson
Skellefteå SK
25:03.150200
+3.200
92.5p
4
Andreas Holmberg
IFK Mora SK
25:14.151300
+14.1300
91.8p
5
Jerry Ahrlin
Team Swedemount SC
25:14.151300
+14.1300
91.8p
6
Jens Burman
Åsarna IK
25:15.151400
+15.1400
91.8p
7
Teodor Peterson
Klövsjö
25:22.152100
+22.2100
91.3p
8
Simon Persson
IFK Umeå
25:24.152300
+24.2300
91.2p
9
Emil Svensson
Åsarna IK
25:38.153700
+38.3700
90.4p
10
Eddie Edström
Team Edström
25:52.155100
+52.5100
89.5p
11
Victor Hallquist
Åsarna IK
26:03.156200
+1:03.6200
88.9p
12
Marcus Ruus
Åsarna IK
26:25.158400
+1:25.8400
87.6p
13
Gustav Rotvold
Åsarna IK
26:28.158700
+1:28.8700
87.4p
14
André Jakobsson
Östersunds SK
26:30.158900
+1:30.8900
87.3p
15
Daniel Södersten
Orsa SK
26:35.159400
+1:35.9400
87.0p
16
Konrad Mattsson Myhr
Åsarna IK
26:36.159500
+1:36.9500
87.0p
17
Carl Rotvold
Åsarna IK
27:32.165100
+2:32.15100
83.9p
18
Fredrik Hansson
IFK Mora SK
27:36.165500
+2:36.15500
83.7p
19
Gustaf Berglund
Åre Längdskidklubb
28:23.170200
+3:23.20200
81.3p
20
Jesper Thor
Åsarna IK
28:50.172900
+3:50.22900
80.0p
21
Erik Strindlund
Östersunds SK
29:54.179300
+4:54.29300
77.1p
22
Henrik Ottosson
Åsarna IK
34:47.208600
+9:47.58600
66.0p
23
John Leander
Åsarna IK
34:48.208700
+9:48.58700
66.0p
24
August Östlund
Hedesunda IF
36:12.217100
+11:12.67100
63.4p
24
Per Bennermo
Hybo AIK
36:12.217100
+11:12.67100
63.4p
D 21 Motion
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Elin Andersson
Stuguns SOK Gjurd
31:53.191200
72.2p
2
Anna Svedinthunström
Bergeforsens SK
32:22.194100
+29.2800
71.1p
3
Ida Andersson
Stuguns SOK Gjurd
32:29.194800
+36.3500
70.8p
4
Sanna Hallberg
Klövsjö
33:23.200200
+1:30.8900
68.9p
5
Anna Mirårs
Ytterhogdals IK
34:47.208600
+2:54.17300
66.0p
6
Sanna Eklund
Jädraås AIK
36:01.216000
+4:08.24700
63.7p
7
Irene Åslund
Lillhärdals IF
36:16.217500
+4:23.26200
63.3p
8
Ida Näs
Myssjö-Ovikens IF
36:23.218200
+4:30.26900
63.0p
9
Emma Hansson
Edsbyns SK
36:56.221500
+5:03.30200
62.1p
10
Lina Hallquist
No Club
37:22.224100
+5:29.32800
61.3p
11
Katrin Skoglund
Täby IS SK
37:34.225300
+5:41.34000
61.0p
12
Matilda Andersson
Häggenås SK
37:36.225500
+5:43.34200
61.0p
13
Lovisa Ottosson
Åsarna IK
37:36.225500
+5:43.34200
61.0p
14
Sofie Jonsson
Hudiksvalls IF
38:02.228100
+6:09.36800
60.3p
15
Sofie Winter
Östersunds SK
38:15.229400
+6:22.38100
59.9p
16
Erika Öhrn
Bergeforsens SK
38:18.229700
+6:25.38400
59.8p
17
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
38:20.229900
+6:27.38600
59.8p
18
Karolina Olsson
Bergeforsens SK
38:39.231800
+6:46.40500
59.3p
19
Ylva Olsson
Mörsils IF
38:47.232600
+6:54.41300
59.1p
20
Åsa Nilsson
Vemdalens IF
38:49.232800
+6:56.41500
59.0p
21
Zara Lundgren
Hudiksvalls IF
38:54.233300
+7:01.42000
58.9p
22
Katja Schwartz
Åsarna IK
39:09.234800
+7:16.43500
58.5p
23
Therese Andersson
Stuguns SOK Gjurd
39:11.235000
+7:18.43700
58.4p
24
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
39:17.235600
+7:24.44300
58.3p
25
Linn Kvarnström
Hybo AIK
39:29.236800
+7:36.45500
58.0p
26
Lina Åslund
Hedesunda IF
39:32.237100
+7:39.45800
57.9p
27
Jenny Edin
Matfors
39:42.238100
+7:49.46800
57.7p
28
Malin Persson
Bottnaryd IF
39:42.238100
+7:49.46800
57.7p
29
Julia Jonsson
Jättendals IF
40:02.240100
+8:09.48800
57.2p
30
Ida Svensson
Trångsvikens IF
40:15.241400
+8:22.50100
56.9p
31
Lisa Branden
Vemdalens IF
40:16.241500
+8:23.50200
56.8p
32
Sofia Nisses
Orrvikens IK
40:17.241600
+8:24.50300
56.8p
33
Sara Branden
Vemdalens IF
40:23.242200
+8:30.50900
56.7p
34
Hanna Ericsson
Åshammars IK
40:23.242200
+8:30.50900
56.7p
35
Malin Hultdin
Team Sånghusvallen
40:27.242600
+8:34.51300
56.6p
36
Johanna Ågran
Tullus Sg
40:30.242900
+8:37.51600
56.5p
37
Anna Lena Blomdahl
Hybo AIK
40:32.243100
+8:39.51800
56.5p
38
Elsa Carlsson
Rätan
40:40.243900
+8:47.52600
56.3p
39
Tilda Malmgren
No Club
40:44.244300
+8:51.53000
56.2p
40
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
41:01.246000
+9:08.54700
55.8p
41
Maja Westin
Hägglunds Ski Team SK
41:29.248800
+9:36.57500
55.1p
42
Carina Magnusson
Brunflo IF
41:32.249100
+9:39.57800
55.1p
43
Annika Korsby
Svegs IK
41:37.249600
+9:44.58300
55.0p
44
Anna-Carin Revelj
No Club
41:45.250400
+9:52.59100
54.8p
45
Julia Edström
Team Edström
41:54.251300
+10:01.60000
54.6p
46
Lisa Bylander
No Club
41:58.251700
+10:05.60400
54.5p
47
Stina Arosenius
Bettan 60
42:08.252700
+10:15.61400
54.3p
48
Mari Svelander
Åsarna IK
42:12.253100
+10:19.61800
54.2p
49
Linda Edström
Team Edström
42:14.253300
+10:21.62000
54.1p
50
Agneta Fjätström
Lillhärdals IF
42:18.253700
+10:25.62400
54.1p
51
Andrea Saur
Ljungavallens AB
42:21.254000
+10:28.62700
54.0p
52
Maria Arosenius
lagunda aik
42:22.254100
+10:29.62800
54.0p
53
Tilde Ingvarsson
Svegs IK
42:27.254600
+10:34.63300
53.9p
54
Malin Sjökvist
Vemdalen
42:28.254700
+10:35.63400
53.8p
55
Maria Karlsson
No Club
42:29.254800
+10:36.63500
53.8p
56
Sara Olsson
No Club
42:44.256300
+10:51.65000
53.5p
57
Britt Inger Nilsson
Kovlands IF
42:44.256300
+10:51.65000
53.5p
58
Ann Margret Tjärnås
Vemdalens IF
42:54.257300
+11:01.66000
53.3p
59
Catrin Backman
Hede SK
42:56.257500
+11:03.66200
53.2p
60
Ninna Persson
No Club
42:59.257800
+11:06.66500
53.2p
61
Torunn Bøgseth
Pecus AS
43:03.258200
+11:10.66900
53.1p
62
Marit Hellström
Undersåkers IF
43:04.258300
+11:11.67000
53.1p
63
Annika Gund
Gund
43:06.258500
+11:13.67200
53.0p
64
Monica Eriksson
Östersund Ck
43:08.258700
+11:15.67400
53.0p
65
Malin Werner
TEAM LH
43:10.258900
+11:17.67600
52.9p
66
Siv Persson
IF Hudik Alpint
43:16.259500
+11:23.68200
52.8p
67
Ann-mari Darj
Fortum Fritidsförening
43:18.259700
+11:25.68400
52.8p
68
Jana Solsten
Svegs IK
43:20.259900
+11:27.68600
52.7p
69
Linda Eriksson
Östersunds SK
43:26.260500
+11:33.69200
52.6p
70
Erika Thunell
Vemdalens IF
43:35.261400
+11:42.70100
52.4p
71
Cecilia Edström
Team Edström
43:37.261600
+11:44.70300
52.4p
72
Klara Alte
Team Alte
43:45.262400
+11:52.71100
52.2p
73
Johanna Häggkvist
Vemdalens IF
43:51.263000
+11:58.71700
52.1p
74
Ninni Bäckström
No Club
43:57.263600
+12:04.72300
52.0p
75
Birgitta Johansson
Sya SK
44:05.264400
+12:12.73100
51.8p
76
Agneta Bergqvist
Friskis och Svettis
44:11.265000
+12:18.73700
51.7p
77
Victoria Appleby
Bergeforsens SK
44:13.265200
+12:20.73900
51.7p
78
Marianne Bogestedt
Kilberget
44:19.265800
+12:26.74500
51.5p
79
Emelie Svensson
IK Fjäll
44:20.265900
+12:27.74600
51.5p
80
Annelie Olsson
Mörsils IF
44:20.265900
+12:27.74600
51.5p
81
Maja Everlid
Vemdalens IF
44:33.267200
+12:40.75900
51.3p
82
Jennifer Saur
Ljungavallens AB
44:36.267500
+12:43.76200
51.2p
83
Ann-Marie Nilsson
No Club
44:44.268300
+12:51.77000
51.1p
84
Lotta Wickenberg
Ås IL
44:47.268600
+12:54.77300
51.0p
85
Ingela Bredesen
No Club
44:50.268900
+12:57.77600
50.9p
86
Anneli Johansson
Brunflo IF
44:50.268900
+12:57.77600
50.9p
87
Sigrid Landgren
Friskis och Svettis
44:56.269500
+13:03.78200
50.8p
88
Paula Daabach
No Club
44:58.269700
+13:05.78400
50.8p
89
Veronica Berglund
Segersta OK
44:59.269800
+13:06.78500
50.8p
90
Lena Nilsson
Åsarna IK
45:07.270600
+13:14.79300
50.6p
91
Annika Moberg
No Club
45:09.270800
+13:16.79500
50.6p
92
Caroline Eriksson
Ilsbo SK
45:09.270800
+13:16.79500
50.6p
93
Irene Engvall
No Club
45:25.272400
+13:32.81100
50.3p
94
Isabelle Hallquist
Åsarna IK
45:25.272400
+13:32.81100
50.3p
95
Britta Silfver
Silfver
45:27.272600
+13:34.81300
50.2p
96
Inger Back
No Club
45:29.272800
+13:36.81500
50.2p
97
Carolin Holmqvist
Säkra Stockholm Öst
45:31.273000
+13:38.81700
50.2p
98
Hanna Martinsson
Scania IF
45:34.273300
+13:41.82000
50.1p
99
Emma Eriksson-Sundberg
Hackås IF
45:38.273700
+13:45.82400
50.0p
100
Jeanette Pettersson
No Club
45:40.273900
+13:47.82600
50.0p
101
Engla Larsson
Hedesunda IF
45:41.274000
+13:48.82700
50.0p
102
Eva Hedberg
Segersta OK
45:41.274000
+13:48.82700
50.0p
103
Rebecca Rickardsson
IFK Mora SK
45:43.274200
+13:50.82900
49.9p
104
Malin Stenberg
No Club
45:59.275800
+14:06.84500
49.6p
105
Linn Burman
No Club
46:00.275900
+14:07.84600
49.6p
106
Carina Wänglund
Sundbybergs IK
46:02.276100
+14:09.84800
49.6p
107
Maria Calleberg
Söderhamns OK
46:12.277100
+14:19.85800
49.4p
108
Mia Alm
Täby IS SK
46:15.277400
+14:22.86100
49.4p
109
Marit Pedersengemmel
Mattsson Motion
46:22.278100
+14:29.86800
49.2p
110
Sofia Widmark
No Club
46:24.278300
+14:31.87000
49.2p
111
Erika Dahlin
Statkraft Sverige AB
46:27.278600
+14:34.87300
49.1p
112
Astrid Karlstedt
Spikbodarnas IK
46:28.278700
+14:35.87400
49.1p
113
Tilde Marsch
Näsvikens IK
46:28.278700
+14:35.87400
49.1p
114
Helena Modigh
Östersund
46:29.278800
+14:36.87500
49.1p
115
Sofia Moberg
Tynderö IK
46:31.279000
+14:38.87700
49.1p
116
Anne Karlstedt
Spikbodarnas IK
46:34.279300
+14:41.88000
49.0p
117
Anki Jonsson
Hudiksvalls IF
46:34.279300
+14:41.88000
49.0p
118
Linnea Jonsson
Jättendals IF
46:38.279700
+14:45.88400
48.9p
118
Thea Giselman
Rehns BK
46:38.279700
+14:45.88400
48.9p
120
Tyra Einberg
Bergeforsens SK
46:50.280900
+14:57.89600
48.7p
121
Margareta Näsman
No Club
46:52.281100
+14:59.89800
48.7p
122
Emma Backman
No Club
46:56.281500
+15:03.90200
48.6p
123
Åsa Boberg
Söderhamns OK
46:58.281700
+15:05.90400
48.6p
124
Matilda Ericsson
Åshammars IK
47:04.282300
+15:11.91000
48.5p
125
Malin Agestam
Karlstad
47:06.282500
+15:13.91200
48.4p
126
Ulrika Hansson
Myssjö-Ovikens IF
47:10.282900
+15:17.91600
48.4p
127
Gunnel Wenz
Åsarna IK
47:11.283000
+15:18.91700
48.4p
128
Katarina Larsson
Häggenås SK
47:11.283000
+15:18.91700
48.4p
129
Jenny Carlevi
Mörsils IF
47:13.283200
+15:20.91900
48.3p
130
Amelie Alte
Team Alte
47:16.283500
+15:23.92200
48.3p
131
Karin Anesand
Axa SC
47:16.283500
+15:23.92200
48.3p
132
Madeleine Lindgren
Bräcke SK
47:23.284200
+15:30.92900
48.2p
133
Nina Vänn
Stockviks SF
47:25.284400
+15:32.93100
48.1p
134
Linda Göransson
No Club
47:29.284800
+15:36.93500
48.0p
135
Josefin Linusson
Aspön OK
47:30.284900
+15:37.93600
48.0p
136
Julia Eriksson
Vemdalens IF
47:33.285200
+15:40.93900
48.0p
137
Teresia Ytterbom
Kovlands IF
47:37.285600
+15:44.94300
47.9p
138
Elise Ryder Wikén
Skålankorpen
47:39.285800
+15:46.94500
47.9p
139
Klara Göransson
Åsarna IK
47:44.286300
+15:51.95000
47.8p
140
Wilma Johansson
Åsarna IK
47:46.286500
+15:53.95200
47.8p
141
Inger Franzén
Åshammars IK
47:46.286500
+15:53.95200
47.8p
142
Karin Hederyd
No Club
47:46.286500
+15:53.95200
47.8p
142
Ulrika Andersson
Nybergs
47:46.286500
+15:53.95200
47.8p
144
Linn Kihlberg
Hede
47:46.286500
+15:53.95200
47.8p
145
Elsa Malmgren
No Club
47:48.286700
+15:55.95400
47.7p
146
Lenita Göransson
Åsarna IK
47:48.286700
+15:55.95400
47.7p
147
Eva Roxå
No Club
47:53.287200
+16:00.95900
47.6p
148
Alicia Saur
Ljungavallens AB
47:59.287800
+16:06.96500
47.5p
149
Helen Malmgren
No Club
48:04.288300
+16:11.97000
47.5p
150
Jeanette Hansen
Hede SK
48:07.288600
+16:14.97300
47.4p
151
Moa Ericsson
Klövsjö
48:07.288600
+16:14.97300
47.4p
152
Lena Persson
Jämtkraft IF
48:09.288800
+16:16.97500
47.4p
153
Camilla Westlinder
Rörösjöns IK
48:18.289700
+16:25.98400
47.2p
154
Agnes Lund
Team Lund
48:20.289900
+16:27.98600
47.2p
155
Gunnel Sundström
No Club
48:23.290200
+16:30.98900
47.1p
156
Marika Vikberg-Elmkvist
No Club
48:32.291100
+16:39.99800
47.0p
157
Cecilia Jonsson
No Club
48:34.291300
+16:41.100000
47.0p
158
Malin Högqvist
Hökan
48:35.291400
+16:42.100100
46.9p
159
Lena Söderberg
Åsarna IK
48:39.291800
+16:46.100500
46.9p
Logga in för att slippa de här annonserna
160
Ingrid Thunell
Vemdalens IF
48:42.292100
+16:49.100800
46.8p
161
Terese Helgesson
Lillhärdals IF
48:43.292200
+16:50.100900
46.8p
162
Helena Erlingsjö
No Club
48:45.292400
+16:52.101100
46.8p
163
Linda Carlsson
No Club
48:45.292400
+16:52.101100
46.8p
164
Jenny Wikner
No Club
48:47.292600
+16:54.101300
46.7p
165
Marlene Wahlström
Vattudalens Ldk
48:51.293000
+16:58.101700
46.7p
166
Lisa Sjelin
Vemdalens IF
48:51.293000
+16:58.101700
46.7p
167
Elna Liss
No Club
48:53.293200
+17:00.101900
46.7p
168
Cecilia Bengtsson
No Club
48:54.293300
+17:01.102000
46.6p
169
Jenny Eriksson
Åsarna IK
49:01.294000
+17:08.102700
46.5p
170
Helene Jenhagen
Blizz
49:01.294000
+17:08.102700
46.5p
171
Maria Ragnarsson
Bodsjöböle SK
49:01.294000
+17:08.102700
46.5p
172
Helena Widenström
Cgi Idrottsförening
49:07.294600
+17:14.103300
46.4p
173
Martha Semrén
Ås IL
49:12.295100
+17:19.103800
46.3p
174
Sofia Malm
Fastpartner
49:13.295200
+17:20.103900
46.3p
175
Sol Wallinder
No Club
49:17.295600
+17:24.104300
46.3p
176
Hanna Myhlback
Bjursås IK
49:18.295700
+17:25.104400
46.2p
177
Marie Lewholt
Team Schnauzer
49:20.295900
+17:27.104600
46.2p
178
Minna Grip
No Club
49:25.296400
+17:32.105100
46.1p
179
Ilona Lindkvist
Vemdalens IF
49:28.296700
+17:35.105400
46.1p
180
Elin Karlsson
No Club
49:44.298300
+17:51.107000
45.8p
181
Åsa Hedin Remen
No Club
49:49.298800
+17:56.107500
45.8p
182
Emma Borg
IK Brånan Boys & Girls
49:49.298800
+17:56.107500
45.8p
183
Åsa Adamsson
Arjeplogs SK
49:52.299100
+17:59.107800
45.7p
184
Greta Hedman
Spikbodarnas IK
49:53.299200
+18:00.107900
45.7p
185
Madeleine Eklund
No Club
49:58.299700
+18:05.108400
45.6p
186
Ketty Engrund
Åshammars IK
50:02.300100
+18:09.108800
45.6p
187
Ulrika Wahllöfbjörk
No Club
50:07.300600
+18:14.109300
45.5p
188
Jessika Persson
Hede SK
50:13.301200
+18:20.109900
45.4p
189
Sara Hellström
Järpens SK
50:14.301300
+18:21.110000
45.4p
190
Jenny Lindblad
No Club
50:14.301300
+18:21.110000
45.4p
191
Sylvia Sparrock
No Club
50:15.301400
+18:22.110100
45.4p
192
Christel Paulsson
No Club
50:18.301700
+18:25.110400
45.3p
193
Hanna Wirén
Hede IK
50:19.301800
+18:26.110500
45.3p
194
Elin Borthan
Erikslunds SK
50:19.301800
+18:26.110500
45.3p
195
Boel Westman
No Club
50:24.302300
+18:31.111000
45.2p
196
Linda Lorentsson
No Club
50:29.302800
+18:36.111500
45.1p
197
Marie Daabach
Åsarna IK
50:30.302900
+18:37.111600
45.1p
198
Enya Daabach
Åsarna IK
50:31.303000
+18:38.111700
45.1p
199
Carina Karlström
Rörösjöns IK
50:32.303100
+18:39.111800
45.1p
200
Ida Skarpsvärd
Erikslunds SK
50:33.303200
+18:40.111900
45.1p
201
Anna Johansson
Åsarna IK
50:35.303400
+18:42.112100
45.1p
202
Gunilla Liss
No Club
50:36.303500
+18:43.112200
45.0p
203
Frida Häggkvist
Vemdalens IF
50:38.303700
+18:45.112400
45.0p
204
Kicki Eriksson
Campus Åre
50:39.303800
+18:46.112500
45.0p
205
Emma Persson
Uppsala
50:44.304300
+18:51.113000
44.9p
206
Therese Jonsson
No Club
50:45.304400
+18:52.113100
44.9p
207
Birgitta Olsson
Myssjö-Ovikens IF
50:46.304500
+18:53.113200
44.9p
208
Monica Holmqvist
No Club
50:47.304600
+18:54.113300
44.9p
209
Åsa Sparr
Orsa SK
50:48.304700
+18:55.113400
44.9p
210
Michaela Bäckström
Vemhåns IK
50:54.305300
+19:01.114000
44.8p
211
Caroline Lorentzon
No Club
50:55.305400
+19:02.114100
44.8p
212
Marina Göransson
Nästeln
51:01.306000
+19:08.114700
44.7p
213
Frida Horneij
Bätter Sia À La Brånan
51:04.306300
+19:11.115000
44.6p
214
Berit Fryklund
No Club
51:06.306500
+19:13.115200
44.6p
215
Catti Proos
Vemhåns IK
51:07.306600
+19:14.115300
44.6p
216
Anna Persson
Bettan 60
51:09.306800
+19:16.115500
44.5p
217
Moa Fredin
No Club
51:11.307000
+19:18.115700
44.5p
218
Mari Kroksgård
No Club
51:12.307100
+19:19.115800
44.5p
219
Rebecka Arvidsson
Uppsala
51:15.307400
+19:22.116100
44.5p
220
Julia Söderberg
Åsarna IK
51:16.307500
+19:23.116200
44.4p
221
Maria Wallin
Hede SK
51:17.307600
+19:24.116300
44.4p
222
Solveig Trapp
No Club
51:20.307900
+19:27.116600
44.4p
223
Ida Jonasson
No Club
51:21.308000
+19:28.116700
44.4p
224
Jenny Qvitslund
SOS Alarm
51:21.308000
+19:28.116700
44.4p
225
Malin Nääs Olsson
Utmon IF
51:23.308200
+19:30.116900
44.3p
226
Anna Hallberg
No Club
51:25.308400
+19:32.117100
44.3p
227
Annelie Jokioja
No Club
51:26.308500
+19:33.117200
44.3p
228
Sara Kilberg
No Club
51:31.309000
+19:38.117700
44.2p
229
Anna Karin Lind
Lättja IF
51:39.309800
+19:46.118500
44.1p
230
Susanne Hallgren
No Club
51:41.310000
+19:48.118700
44.1p
231
Camilla Ring
No Club
51:42.310100
+19:49.118800
44.1p
232
Elin Lyren
No Club
51:46.310500
+19:53.119200
44.0p
233
Birgitta Hallquist
Åsarna IK
51:48.310700
+19:55.119400
44.0p
234
Marianne Olsson
Team Uggvallen
51:56.311500
+20:03.120200
43.9p
235
Pia Rask
SOS Alarm
51:56.311500
+20:03.120200
43.9p
236
Eva Sundqvist
Bollnäs SK
51:57.311600
+20:04.120300
43.9p
237
Anna Nordbrandt
Åsarna IK
51:58.311700
+20:05.120400
43.8p
238
Elin Nordbrandt
Umeå Draghundsklubb
51:59.311800
+20:06.120500
43.8p
239
Sara Swanström
No Club
52:05.312400
+20:12.121100
43.7p
240
Charlott Grip
Svegs IK
52:08.312700
+20:15.121400
43.7p
241
Lotta Ahlqvist
No Club
52:11.313000
+20:18.121700
43.7p
242
Anna Lewholt
Team Schnauzer
52:11.313000
+20:18.121700
43.7p
243
Petra Nordh
Rehns BK
52:13.313200
+20:20.121900
43.6p
244
Sofia Swallow
Östersund
52:14.313300
+20:21.122000
43.6p
245
Helene Andersson
Älvros IK
52:18.313700
+20:25.122400
43.6p
246
Malin Rasteby
No Club
52:22.314100
+20:29.122800
43.5p
247
Maria Häggkvist
Vemdalens IF
52:28.314700
+20:35.123400
43.4p
248
Ingmari Markgren
No Club
52:28.314700
+20:35.123400
43.4p
249
Lisa Hallquist
No Club
52:30.314900
+20:37.123600
43.4p
250
Anna-Kerstin Green
No Club
52:32.315100
+20:39.123800
43.4p
251
Monica Häggström
Blackebo
52:33.315200
+20:40.123900
43.3p
252
Angelika Lindfors
No Club
52:34.315300
+20:41.124000
43.3p
253
Karin Eliasson
Rörösjöns IK
52:36.315500
+20:43.124200
43.3p
254
Linnéa Lord
Vemdalens IF
52:36.315500
+20:43.124200
43.3p
255
Ragnhild Hallquist
No Club
52:37.315600
+20:44.124300
43.3p
256
Ann-Katrin Nyholm
Axa SC
52:37.315600
+20:44.124300
43.3p
256
Christina Eliasson
Rörösjöns IK
52:37.315600
+20:44.124300
43.3p
258
Lise Lord
Corremos Como Locos
52:38.315700
+20:45.124400
43.3p
259
Erica Rasteby
No Club
52:41.316000
+20:48.124700
43.2p
260
Åsa Ringström
Fagersta Södra IK
52:45.316400
+20:52.125100
43.2p
261
Kristina Grubb
Hede SK
52:49.316800
+20:56.125500
43.1p
262
Jennifer Jansson
Jättendals IF
52:49.316800
+20:56.125500
43.1p
263
Irene Eriksson
Böle
52:50.316900
+20:57.125600
43.1p
264
Jessica Jmogren
Västerås
52:53.317200
+21:00.125900
43.1p
265
Tyra Ringström
Fagersta Södra IK
52:54.317300
+21:01.126000
43.1p
266
Camilla Ingerhed
Myssjö-Ovikens IF
52:56.317500
+21:03.126200
43.0p
267
Louise Gunnarsson
No Club
52:57.317600
+21:04.126300
43.0p
268
Solveig Gräf
IFK Mora SK
53:04.318300
+21:11.127000
42.9p
269
Majlis Saur
Ljungavallens AB
53:09.318800
+21:16.127500
42.8p
270
Eva Svensson
No Club
53:10.318900
+21:17.127600
42.8p
271
Maria Lewandowski
Frösö IF
53:14.319300
+21:21.128000
42.8p
272
Christina Wanberglångh
Kfum Örebro
53:14.319300
+21:21.128000
42.8p
273
Maria Sjöström
No Club
53:14.319300
+21:21.128000
42.8p
274
Ingela Wettermark
No Club
53:16.319500
+21:23.128200
42.8p
275
Annika Nilsson
Zaveria
53:21.320000
+21:28.128700
42.7p
276
Johanna Skullered Svensson
Äspereds IF
53:26.320500
+21:33.129200
42.6p
277
Maria Schwartz
Vemdalens IF
53:26.320500
+21:33.129200
42.6p
278
Johanna Runesson
Klövsjö
53:33.321200
+21:40.129900
42.5p
279
Maria Lindgren
OK Roslagen
53:36.321500
+21:43.130200
42.5p
280
Kristina Hällestrand
No Club
53:43.322200
+21:50.130900
42.4p
281
Malin Persson
Börtnan
53:43.322200
+21:50.130900
42.4p
282
Sofia Sundell
Svegs IK
53:44.322300
+21:51.131000
42.4p
283
Madeleine Sahlin
No Club
53:48.322700
+21:55.131400
42.3p
284
Carina Nilsson
Zaveria
53:51.323000
+21:58.131700
42.3p
285
Annika Björnsdotter
Vemdalens IF
53:57.323600
+22:04.132300
42.2p
286
Katarina Berglund
Jättendals IF
54:01.324000
+22:08.132700
42.1p
287
Ulrika Pernitz
Hoogenband
54:04.324300
+22:11.133000
42.1p
288
Anna Bylin
Hudiksvall
54:06.324500
+22:13.133200
42.1p
289
Marie Welin
No Club
54:06.324500
+22:13.133200
42.1p
290
Jeanette Skåhl
Västerås
54:12.325100
+22:19.133800
42.0p
291
Lena Henriksson
AB Hustimmer.Se
54:17.325600
+22:24.134300
41.9p
292
Therese Tjäder
No Club
54:22.326100
+22:29.134800
41.9p
293
Monica Swedberg
Björnrike
54:23.326200
+22:30.134900
41.9p
294
Anneli Nord
No Club
54:27.326600
+22:34.135300
41.8p
294
Liselott Björnsdotter
No Club
54:27.326600
+22:34.135300
41.8p
296
Amanda Dahlsten
Team Uggvallen
54:30.326900
+22:37.135600
41.8p
297
Monica Svelander
No Club
54:31.327000
+22:38.135700
41.8p
298
Ingrid Lundqvist
Blackebo
54:33.327200
+22:40.135900
41.7p
299
Josefin Dahlsten
Team Uggvallen
54:35.327400
+22:42.136100
41.7p
300
Irja Larsson
Häggenås SK
54:38.327700
+22:45.136400
41.7p
301
Anna Falk
Harastugan Sångbäcken
54:39.327800
+22:46.136500
41.7p
302
Anne Henriksen
Team Gummibjörnarna
54:43.328200
+22:50.136900
41.6p
303
Frida Essenholm
No Club
54:43.328200
+22:50.136900
41.6p
304
Anna Alm
Sundbybergs IK
54:48.328700
+22:55.137400
41.5p
304
Amanda Norell
Myssjö-Ovikens IF
54:48.328700
+22:55.137400
41.5p
306
Vemdalen Gästis
No Club
54:49.328800
+22:56.137500
41.5p
307
Marie Halén
No Club
54:53.329200
+23:00.137900
41.5p
308
Agneta Thorsell
Norrbo IF
54:56.329500
+23:03.138200
41.4p
309
Pia Vallström
No Club
54:56.329500
+23:03.138200
41.4p
310
Karin Landén
Kilberget
54:56.329500
+23:03.138200
41.4p
311
Rose-Marie Stolt
No Club
54:57.329600
+23:04.138300
41.4p
312
Katarina Nyman
No Club
54:58.329700
+23:05.138400
41.4p
313
Sunna Rensberg
No Club
54:58.329700
+23:05.138400
41.4p
314
Ann-Christin Nordin
Friskis & Svettis IF Östersund
55:00.329900
+23:07.138600
41.4p
315
Emilia Kårvall
No Club
55:00.329900
+23:07.138600
41.4p
316
Marita Sandberg
Norrbo IF
55:03.330200
+23:10.138900
41.3p
317
Linda Strandberg
Axa SC
55:03.330200
+23:10.138900
41.3p
318
Ellen Lindblad
Storhogna Högfjällshotell & Spa
55:06.330500
+23:13.139200
41.3p
319
Charlotte Claesson
Kvissle
55:11.331000
+23:18.139700
41.2p
320
Vera Håkanssonfermbäck
Vemdalens Alpina
55:15.331400
+23:22.140100
41.2p
321
Hanna Einebrant
No Club
55:20.331900
+23:27.140600
41.1p
322
Andrea Paulsson
No Club
55:27.332600
+23:34.141300
41.0p
323
Agneta Nääs
Vemdalens IF
55:34.333300
+23:41.142000
41.0p
324
Cecilia Lund
Team Lund
55:35.333400
+23:42.142100
40.9p
325
Catharina Nääs
No Club
55:38.333700
+23:45.142400
40.9p
326
Elisabeth Nääs
Nes
55:38.333700
+23:45.142400
40.9p
327
Katarina Bromée
No Club
55:39.333800
+23:46.142500
40.9p
328
Lotta Thedeen
Spånga
55:42.334100
+23:49.142800
40.9p
329
Gabrielle Hemmingsson
No Club
55:43.334200
+23:50.142900
40.8p
330
Ann-Christine Falk
No Club
55:49.334800
+23:56.143500
40.8p
331
Yvonne Hildesson
Romelanda
55:52.335100
+23:59.143800
40.7p
332
Maria Emanuelsson
No Club
55:56.335500
+24:03.144200
40.7p
333
Katarina Bufvers
No Club
56:01.336000
+24:08.144700
40.6p
334
Tilda Andersson
Åsarna IK
56:07.336600
+24:14.145300
40.5p
335
Kerstin Härjerud
Åsarna IK
56:11.337000
+24:18.145700
40.5p
336
Eva Törner
No Club
56:15.337400
+24:22.146100
40.5p
337
Birgitta Göransson
Kvissle
56:16.337500
+24:23.146200
40.4p
338
Agnes Hammargård
Svegs IK
56:21.338000
+24:28.146700
40.4p
339
Lena Kivistö
No Club
56:21.338000
+24:28.146700
40.4p
340
Anitha Gustafsson
No Club
56:21.338000
+24:28.146700
40.4p
341
Frida Eriksson
Åsarna IK
56:22.338100
+24:29.146800
40.4p
342
Malin Vonsicard
Alnö SK
56:25.338400
+24:32.147100
40.3p
343
Jenny Håkansson
No Club
56:28.338700
+24:35.147400
40.3p
344
Jenny Ståhl
Destination Vemdalen
56:31.339000
+24:38.147700
40.3p
345
Lena Daabach
Hede SK
56:38.339700
+24:45.148400
40.2p
346
Olivia Sandström
Team Högen
56:42.340100
+24:49.148800
40.1p
347
Irma Einberg
Bergeforsens SK
56:43.340200
+24:50.148900
40.1p
348
Ann-sofie Einberg
Bergeforsens SK
56:43.340200
+24:50.148900
40.1p
349
Lena Nilsson
Myssjö-Ovikens IF
56:46.340500
+24:53.149200
40.1p
350
Ida Westfält
Vemhåns IK
56:46.340500
+24:53.149200
40.1p
351
Ingrid Kallin
Team Kalliasson
56:55.341400
+25:02.150100
40.0p
352
Ulrika Olofsson
Klövsjö
56:57.341600
+25:04.150300
39.9p
353
Jenneli Hellström
Vemdalens IF
57:04.342300
+25:11.151000
39.9p
354
Hanna Jonsson
Åsarna IK
57:06.342500
+25:13.151200
39.8p
355
Anna Ek
No Club
57:12.343100
+25:19.151800
39.8p
356
Iza Wagenius
Funäsdalens IF
57:13.343200
+25:20.151900
39.8p
357
Marlene Brännlund
No Club
57:15.343400
+25:22.152100
39.7p
358
Anna Lindahl
Team Edith
57:16.343500
+25:23.152200
39.7p
359
Katarina Carlsson
No Club
57:20.343900
+25:27.152600
39.7p
360
Ingrid Tillman
No Club
57:21.344000
+25:28.152700
39.7p
Logga in för att slippa de här annonserna
361
Frida Ericsson
Klövsjö
57:22.344100
+25:29.152800
39.7p
362
Annika Moberg
No Club
57:23.344200
+25:30.152900
39.6p
363
Lina Ewerts
No Club
57:25.344400
+25:32.153100
39.6p
364
Jenny Molander
Myssjö
57:29.344800
+25:36.153500
39.6p
365
Ann-Kristine Antonsson
No Club
57:30.344900
+25:37.153600
39.6p
366
Marianne Silfver
Silfver
57:34.345300
+25:41.154000
39.5p
367
Sandra Sjölander
No Club
57:35.345400
+25:42.154100
39.5p
368
Jennifer Carlsson
Baloo Med Barn
57:35.345400
+25:42.154100
39.5p
369
Emma Silfver
Silfver
57:36.345500
+25:43.154200
39.5p
370
Anna-Karin Fgunnarsson
Peakyou
57:36.345500
+25:43.154200
39.5p
371
Gunvor Göransson
Vemdalen
57:37.345600
+25:44.154300
39.5p
372
Mirja Ericsson
No Club
57:38.345700
+25:45.154400
39.5p
372
Karin Långström
Glöte Jsk
57:38.345700
+25:45.154400
39.5p
374
Beatrice Källman
Ås IL
57:40.345900
+25:47.154600
39.4p
375
Sara Ytterbom
Kovlands IF
57:47.346600
+25:54.155300
39.4p
376
Christin Carlsson
Baloo Med Barn
57:52.347100
+25:59.155800
39.3p
377
Linda Nyberg
Nybergs
57:54.347300
+26:01.156000
39.3p
378
Tilde Rune
Täby IS SK
57:55.347400
+26:02.156100
39.3p
379
Åsa Rune
Täby IS SK
57:58.347700
+26:05.156400
39.2p
380
Olivia Söderberg
Åsarna IK
58:01.348000
+26:08.156700
39.2p
381
Anette Edfeldt
No Club
58:06.348500
+26:13.157200
39.1p
382
Margareta Jonsson
No Club
58:07.348600
+26:14.157300
39.1p
383
Ewa Edströmforsberg
Långhundra IF
58:13.349200
+26:20.157900
39.1p
384
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
58:13.349200
+26:20.157900
39.1p
385
Kristina Johansson
No Club
58:14.349300
+26:21.158000
39.1p
386
Monica Nilsson
Ånge SK
58:15.349400
+26:22.158100
39.0p
387
Fia Wilhelmsson
No Club
58:19.349800
+26:26.158500
39.0p
388
Titti Eriksson
No Club
58:25.350400
+26:32.159100
38.9p
389
Karin Bäck
Team Uggvallen
58:26.350500
+26:33.159200
38.9p
390
Berit Olsson
No Club
58:28.350700
+26:35.159400
38.9p
391
Marie Eriksson
Gällö SK
58:31.351000
+26:38.159700
38.9p
392
Gunilla Seliberg
Pro Management AB
58:32.351100
+26:39.159800
38.9p
393
Anita Westerlund
No Club
58:33.351200
+26:40.159900
38.8p
394
Karin Molander
Myssjö-Ovikens IF
58:34.351300
+26:41.160000
38.8p
395
Ida Höglund
Stockviks SF
58:34.351300
+26:41.160000
38.8p
396
Ida Dillner
Klövsjö
58:38.351700
+26:45.160400
38.8p
397
Lovisa Danielsson
FUB
58:44.352300
+26:51.161000
38.7p
398
Carina Nilsson
Spikbodarnas IK
58:48.352700
+26:55.161400
38.7p
399
Marie Pettersson
Miuns Studiegrupp
59:00.353900
+27:07.162600
38.5p
400
Ripa Svanebo
No Club
59:01.354000
+27:08.162700
38.5p
401
Therese Sahlin
No Club
59:01.354000
+27:08.162700
38.5p
402
Sofia Gustafsson
No Club
59:04.354300
+27:11.163000
38.5p
403
Monika Ågren
Östersunds OK
59:06.354500
+27:13.163200
38.5p
404
Anna Haraldsson
Team Haraldsson
59:08.354700
+27:15.163400
38.5p
405
Agneta Jonasson
Kvissle
59:10.354900
+27:17.163600
38.4p
406
Cecilia Engblom
Timbal
59:11.355000
+27:18.163700
38.4p
407
Eva Carlevi
No Club
59:11.355000
+27:18.163700
38.4p
408
Agneta Thörnevik
Lag Bismo
59:14.355300
+27:21.164000
38.4p
409
Marie Gidlöf
No Club
59:15.355400
+27:22.164100
38.4p
410
Ylva Ajanki
Lillhärdals IF
59:18.355700
+27:25.164400
38.3p
411
Birgitta Rymanjonasson
No Club
59:20.355900
+27:27.164600
38.3p
412
Mikaela Bogestedt
No Club
59:20.355900
+27:27.164600
38.3p
413
Marielle Odén
No Club
59:23.356200
+27:30.164900
38.3p
414
Elisabeth Edvinsson
Kvissle
59:24.356300
+27:31.165000
38.3p
415
Helena Ståhlbrandt
Vemdalens IF
59:24.356300
+27:31.165000
38.3p
416
Elisabeth Ågren
Östersunds OK
59:24.356300
+27:31.165000
38.3p
417
Mait Östman
Blekinge
59:26.356500
+27:33.165200
38.3p
418
Elina Göransson
Åsarna IK
59:28.356700
+27:35.165400
38.2p
419
Anki Walter
No Club
59:28.356700
+27:35.165400
38.2p
420
Anna Bergström
No Club
59:30.356900
+27:37.165600
38.2p
421
Marie Fermbäck
No Club
59:33.357200
+27:40.165900
38.2p
422
Maria Lyren
Inab Automation
59:35.357400
+27:42.166100
38.2p
423
Ulrika Jonsson
No Club
59:37.357600
+27:44.166300
38.1p
424
Annika Vonschlieben
Jättendals IF
59:40.357900
+27:47.166600
38.1p
424
Anna Ljunggren-Johansson
Rätansböle
59:40.357900
+27:47.166600
38.1p
426
Elsa Håkansson-Fermbäck
No Club
59:41.358000
+27:48.166700
38.1p
427
Christina Andersson
Åsarna IK
59:44.358300
+27:51.167000
38.1p
428
Berit Jacobs
Lillhärdals IF
59:46.358500
+27:53.167200
38.0p
429
Hervor Ranestål
No Club
59:46.358500
+27:53.167200
38.0p
430
Monika Eriksson
Fjällkojan
59:50.358900
+27:57.167600
38.0p
431
Marie Algotsson
Åsarna IK
59:50.358900
+27:57.167600
38.0p
432
Margareta Bylund
Stockholm
59:50.358900
+27:57.167600
38.0p
433
Jenny Forslind
Ragunda IF
59:53.359200
+28:00.167900
38.0p
434
Annica Theland Theland
Ragunda IF
59:53.359200
+28:00.167900
38.0p
435
Petra Martinsson
No Club
59:54.359300
+28:01.168000
38.0p
436
Matilda Grip
No Club
59:59.359800
+28:06.168500
37.9p
437
Lena Jansson
Rätansböle
1:00:02.360100
+28:09.168800
37.9p
438
Malin Öhman
No Club
1:00:06.360500
+28:13.169200
37.8p
439
Kajsa Thiel
Åsarna IK
1:00:12.361100
+28:19.169800
37.8p
440
Maria Strömstedt
Klövsjöfjäll AB
1:00:13.361200
+28:20.169900
37.7p
441
Heike Lippertz
No Club
1:00:18.361700
+28:25.170400
37.7p
442
Sanna Raftsjö
No Club
1:00:20.361900
+28:27.170600
37.7p
443
Sandra Molander
Myssjö-Ovikens IF
1:00:22.362100
+28:29.170800
37.7p
444
Elin Mårtensson
Pantertanterna
1:00:23.362200
+28:30.170900
37.6p
445
Uli Wieser
Åsarna IK
1:00:23.362200
+28:30.170900
37.6p
446
Christina Ståhl-Janson
No Club
1:00:25.362400
+28:32.171100
37.6p
447
Helen Söderlund
Åsarna IK
1:00:26.362500
+28:33.171200
37.6p
448
Ellenor Pahlbäck
No Club
1:00:30.362900
+28:37.171600
37.6p
449
Susanne Kindström
Team Hoverberg
1:00:33.363200
+28:40.171900
37.5p
450
Therese Amundsson
No Club
1:00:39.363800
+28:46.172500
37.5p
451
Signhild Mattsson
Överturingen
1:00:55.365400
+29:02.174100
37.3p
452
Annica Lundborg
No Club
1:01:01.366000
+29:08.174700
37.2p
453
Carina Håkansson
Björnrike
1:01:04.366300
+29:11.175000
37.2p
454
Hanna Mårtén
No Club
1:01:12.367100
+29:19.175800
37.1p
455
Lena Persson
No Club
1:01:19.367800
+29:26.176500
37.1p
456
Sofia Lindberg
No Club
1:01:20.367900
+29:27.176600
37.1p
457
Lovisa Pettersson
No Club
1:01:24.368300
+29:31.177000
37.0p
458
Susanne Åslund
Hedesunda IF
1:01:26.368500
+29:33.177200
37.0p
459
Birgitta Löfstrand
No Club
1:01:27.368600
+29:34.177300
37.0p
Visar resultat 1 till 500 av 1908[
1
2
3
4
]