Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
GM Teamsprint
2017-01-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 954[
1
2
]
D 9
Längdskidor, Stafett
1
Sya SK
13:30.80940
Tuva Carlsson
Sya SK
2:07.12620
Edith Carlander
Sya SK
4:15.25460
Tuva Carlsson
Sya SK
6:32.39180
Edith Carlander
Sya SK
8:47.52650
Tuva Carlsson
Sya SK
11:05.66470
Edith Carlander
Sya SK
13:30.80940
2
Tidaholms SOK Sisu
14:36.87590
+1:06.6550
Mileva Arek
Tidaholm SOK Sisu
2:17.13640
Lisa Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
7:05.42440
Mileva Arek
Tidaholm SOK Sisu
12:08.72700
Lisa Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
14:36.87590
3
Borås SK
14:43.88200
+1:12.7160
Ella Mårtensson
Borås SK
2:08.12770
Moa Nyman
Borås SK
4:42.28170
Ella Mårtensson
Borås SK
7:04.42320
Moa Nyman
Borås SK
9:38.57700
Ella Mårtensson
Borås SK
12:00.71940
Moa Nyman
Borås SK
14:43.88200
4
Boxholm-Ekeby Skidklubb
15:41.94030
+2:10.12990
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
2:22.14160
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
5:02.30160
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
7:29.44830
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
10:10.60940
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
12:47.76620
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
15:41.94030
5
Tranemo IF Skidklubb
15:43.94270
+2:13.13230
Elsa Karlsson
Tranemo IF
2:15.13480
Andrea Bäckström
Tranemo IF
5:00.29990
Elsa Karlsson
Tranemo IF
7:28.44730
Andrea Bäckström
Tranemo IF
10:14.61330
Elsa Karlsson
Tranemo IF
12:40.75920
Andrea Bäckström
Tranemo IF
15:43.94270
6
Borås GIF Falköpings AIK SK
16:04.96350
+2:34.15310
Elin Quick
Falköpings AIK SK
2:19.13810
Julia Holmström
Borås GIF
4:59.29810
Elin Quick
Falköpings AIK SK
7:28.44740
Julia Holmström
Borås GIF
10:13.61250
Elin Quick
Falköpings AIK SK
12:59.77820
Julia Holmström
Borås GIF
16:04.96350
7
Länghems IF
18:33.111210
+5:02.30170
Linn Järsenholt
Länghems IF
2:51.17050
Isabell Järsenholt
Länghems IF
5:44.34300
Linn Järsenholt
Länghems IF
9:03.54270
Isabell Järsenholt
Länghems IF
12:05.72450
Linn Järsenholt
Länghems IF
15:22.92150
Isabell Järsenholt
Länghems IF
18:33.111210
8
Ulricehamns IF
19:40.117910
+6:09.36870
Alice Kettil
Ulricehamns IF
3:12.19180
Alice Holmberg
Ulricehamns IF
6:19.37890
Alice Kettil
Ulricehamns IF
9:34.57360
Alice Holmberg
Ulricehamns IF
12:43.76240
Alice Kettil
Ulricehamns IF
16:04.96300
Alice Holmberg
Ulricehamns IF
19:40.117910
D 12
Längdskidor, Stafett
1
Finspångs SOK
11:29.68850
Ida Erntsson
Finspångs SOK
1:48.10730
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
3:36.21580
Ida Erntsson
Finspångs SOK
5:36.33500
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
7:30.44910
Ida Erntsson
Finspångs SOK
9:29.56870
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
11:29.68850
2
Sya SK
11:34.69390
+5.440
Alva Thudeen
Sya SK
1:49.10890
Lisa Lantz
Sya SK
3:42.22160
Alva Thudeen
Sya SK
5:40.33980
Lisa Lantz
Sya SK
7:35.45470
Alva Thudeen
Sya SK
9:31.57060
Lisa Lantz
Sya SK
11:34.69390
3
IF Hallby SOK
11:48.70760
+19.1810
Sandra Ling
IF Hallby SOK
1:49.10860
Agnes Hertz
IF Hallby SOK
3:38.21780
Sandra Ling
IF Hallby SOK
5:37.33620
Agnes Hertz
IF Hallby SOK
7:33.45260
Sandra Ling
IF Hallby SOK
9:36.57570
Agnes Hertz
IF Hallby SOK
11:48.70760
4
OK Landehof
11:58.71720
+28.2770
Elsa Moqvist
OK Landehof
1:53.11200
Maja Axelsson
OK Landehof
3:48.22760
Elsa Moqvist
OK Landehof
5:49.34800
Maja Axelsson
OK Landehof
7:46.46570
Elsa Moqvist
OK Landehof
9:50.58930
Maja Axelsson
OK Landehof
11:58.71720
5
IK Stern
12:48.76750
+1:19.7800
Nike Werner
IK Stern
1:57.11640
Kajsa Ekenberg
IK Stern
4:03.24260
Nike Werner
IK Stern
6:14.37350
Kajsa Ekenberg
IK Stern
8:20.49980
Nike Werner
IK Stern
10:31.63030
Kajsa Ekenberg
IK Stern
12:48.76750
6
Tranemo IF Skidklubb
12:51.77060
+1:22.8110
Alva Bengtsson
Tranemo IF
1:52.11140
Lisa Östensson
Tranemo IF
4:01.24040
Alva Bengtsson
Tranemo IF
6:06.36520
Lisa Östensson
Tranemo IF
8:19.49840
Alva Bengtsson
Tranemo IF
10:27.62690
Lisa Östensson
Tranemo IF
12:51.77060
7
Åmåls OK
13:01.78070
+1:32.9120
Klara Pettersson
Åmåls OK
1:58.11750
Alva Olsson
Åmåls OK
4:12.25160
Klara Pettersson
Åmåls OK
6:20.37910
Alva Olsson
Åmåls OK
8:32.51170
Klara Pettersson
Åmåls OK
10:40.63950
Alva Olsson
Åmåls OK
13:01.78070
8
Tidaholms SOK Sisu
13:31.81000
+2:01.12050
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
2:12.13150
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
4:23.26210
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
6:42.40190
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
8:53.53230
Ella Jansson
Tidaholm SOK Sisu
11:10.66990
Ida Swärd
Tidaholm SOK Sisu
13:31.81000
9
Sävedalens AIK
13:35.81400
+2:05.12450
Miranda Wallström
Sävedalens AIK
2:10.12940
Matilda Lekberg
Sävedalens AIK
4:19.25820
Miranda Wallström
Sävedalens AIK
6:41.40040
Matilda Lekberg
Sävedalens AIK
8:53.53230
Miranda Wallström
Sävedalens AIK
11:13.67260
Matilda Lekberg
Sävedalens AIK
13:35.81400
10
Landsbro IF
13:37.81670
+2:08.12720
Rut Hansson
Landsbro IF SK
1:50.10990
Meja Funke
Landsbro IF SK
4:08.24790
Rut Hansson
Landsbro IF SK
6:13.37250
Meja Funke
Landsbro IF SK
8:44.52310
Rut Hansson
Landsbro IF SK
10:53.65210
Meja Funke
Landsbro IF SK
13:37.81670
11
OK Landehof
13:43.82280
+2:14.13330
Elin Axelsson
OK Landehof
2:03.12220
Elma Rudklint
OK Landehof
4:22.26160
Elin Axelsson
OK Landehof
6:31.39030
Elma Rudklint
OK Landehof
8:55.53420
Elin Axelsson
OK Landehof
11:05.66410
Elma Rudklint
OK Landehof
13:43.82280
12
Sya SK
13:53.83210
+2:23.14260
Sigrid Forsman
Sya SK
2:01.12070
Alva Forsman
Sya SK
4:25.26480
Sigrid Forsman
Sya SK
6:32.39190
Alva Forsman
Sya SK
9:02.54180
Sigrid Forsman
Sya SK
11:14.67370
Alva Forsman
Sya SK
13:53.83210
13
Ulricehamns IF
14:05.84410
+2:35.15460
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
2:06.12520
Vilma Högman
Ulricehamns IF
4:26.26590
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
6:41.40090
Vilma Högman
Ulricehamns IF
9:08.54790
Agnes Claesson
Ulricehamns IF
11:29.68870
Vilma Högman
Ulricehamns IF
14:05.84410
14
IF Hallby SOK
14:20.85930
+2:50.16980
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
2:13.13260
Tuva Karlén
IF Hallby SOK
4:36.27590
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
6:57.41650
Tuva Karlén
IF Hallby SOK
9:19.55840
Matilda Grahn
IF Hallby SOK
11:39.69820
Tuva Karlén
IF Hallby SOK
14:20.85930
15
Borås SK
14:24.86350
+2:55.17400
Ingrid Skiöld
Borås SK
2:08.12710
Julie Sylvan
Borås SK
4:34.27390
Ingrid Skiöld
Borås SK
6:52.41160
Julie Sylvan
Borås SK
9:24.56320
Ingrid Skiöld
Borås SK
11:44.70300
Julie Sylvan
Borås SK
14:24.86350
16
IFK Skövde SK
14:26.86530
+2:56.17580
Magdalena Tallbacka
IFK Skövde SK
2:05.12440
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
4:32.27110
Magdalena Tallbacka
IFK Skövde SK
6:49.40870
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
9:22.56100
Magdalena Tallbacka
IFK Skövde SK
11:41.70070
Beata Åkerström
IFK Skövde SK
14:26.86530
17
Borås SK
15:06.90590
+3:37.21640
Alice Pettersson
Borås SK
2:35.15450
Ella Rosengren
Borås SK
4:48.28710
Alice Pettersson
Borås SK
7:28.44760
Ella Rosengren
Borås SK
9:46.58510
Alice Pettersson
Borås SK
12:33.75220
Ella Rosengren
Borås SK
15:06.90590
18
Borås SK
16:50.100990
+5:21.32040
Linnéa Bertilsson
Borås SK
2:34.15360
Wilma Dahlander
Borås SK
5:28.32700
Linnéa Bertilsson
Borås SK
8:17.49640
Wilma Dahlander
Borås SK
11:02.66190
Linnéa Bertilsson
Borås SK
13:50.82980
Wilma Dahlander
Borås SK
16:50.100990
Logga in för att slippa de här annonserna
D 14
Längdskidor, Stafett
1
IFK Skövde SK
10:26.62500
Lina Björk
IFK Skövde SK
1:33.9290
Thea Tanhua
IFK Skövde SK
3:16.19530
Lina Björk
IFK Skövde SK
4:57.29630
Thea Tanhua
IFK Skövde SK
6:43.40210
Lina Björk
IFK Skövde SK
8:27.50660
Thea Tanhua
IFK Skövde SK
10:26.62500
2
Lidköpings VSK
10:32.63190
+6.590
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
1:38.9740
Alice Widholm
Lidköpings VSK
3:14.19340
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
5:05.30410
Alice Widholm
Lidköpings VSK
6:48.40770
Ella Selmosson
Lidköpings VSK
8:39.51860
Alice Widholm
Lidköpings VSK
10:32.63190
3
Sya SK
10:40.63950
+14.1350
Elsa Björkman
Sya SK
1:42.10130
Tuva Forsell
Sya SK
3:24.20330
Elsa Björkman
Sya SK
5:13.31220
Tuva Forsell
Sya SK
6:56.41520
Elsa Björkman
Sya SK
8:45.52470
Tuva Forsell
Sya SK
10:40.63950
4
Boxholm-Ekeby Skidklubb
10:45.64470
+19.1870
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
1:32.9130
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
3:21.20020
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
5:03.30210
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
6:58.41730
Moa Petersson
Boxholm-Ekeby SK
8:43.52280
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
10:45.64470
5
Tranemo IF Skidklubb
11:03.66200
+37.3600
Emma Bengtsson
Tranemo IF
1:42.10110
Kristina Finnskog
Tranemo IF
3:25.20440
Emma Bengtsson
Tranemo IF
5:19.31860
Kristina Finnskog
Tranemo IF
7:07.42680
Emma Bengtsson
Tranemo IF
9:03.54290
Kristina Finnskog
Tranemo IF
11:03.66200
6
IK Stern
11:08.66750
+42.4150
MY Werner
IK Stern
1:51.11010
Yrla Abrahamsson
IK Stern
3:32.21140
MY Werner
IK Stern
5:27.32600
Yrla Abrahamsson
IK Stern
7:12.43150
MY Werner
IK Stern
9:12.55160
Yrla Abrahamsson
IK Stern
11:08.66750
7
Vreta Skid o MK
11:10.66980
+44.4380
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
1:41.10040
Kajsa Schouten
Vreta Skid o Mk
3:34.21320
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
5:21.32050
Kajsa Schouten
Vreta Skid o Mk
7:15.43470
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
9:06.54540
Kajsa Schouten
Vreta Skid o Mk
11:10.66980
8
Äspereds IF
11:35.69490
+1:09.6890
Ida Abrahamson
Äspereds IF
1:45.10420
Mira Göransson
Äspereds IF
3:41.22080
Ida Abrahamson
Äspereds IF
5:38.33750
Mira Göransson
Äspereds IF
7:33.45210
Ida Abrahamson
Äspereds IF
9:30.56980
Mira Göransson
Äspereds IF
11:35.69490
9
SOK Aneby
12:02.72140
+1:36.9540
Isabell Pettersson
SOK Aneby
1:52.11110
Tilda Rosander
SOK Aneby
3:46.22580
Isabell Pettersson
SOK Aneby
5:47.34660
Tilda Rosander
SOK Aneby
7:46.46520
Isabell Pettersson
SOK Aneby
9:50.58980
Tilda Rosander
SOK Aneby
12:02.72140
10
Vreta Skid o MK
12:14.73320
+1:48.10720
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
1:40.9960
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
3:48.22740
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
5:43.34200
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
7:53.47200
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
9:50.58900
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
12:14.73320
11
Landsbro IF
12:29.74810
+2:03.12210
Nora Andersson
Landsbro IF SK
1:53.11290
Ellen Toll
Landsbro IF SK
3:58.23700
Nora Andersson
Landsbro IF SK
5:53.35220
Ellen Toll
Landsbro IF SK
8:03.48230
Nora Andersson
Landsbro IF SK
10:00.59970
Ellen Toll
Landsbro IF SK
12:29.74810
12
Ulricehamns IF
12:35.75410
+2:09.12810
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
1:48.10750
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
3:56.23520
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
5:56.35530
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
8:09.48860
Amanda Johansson
Ulricehamns IF
10:10.60940
Emilia Eriksson
Ulricehamns IF
12:35.75410
13
IF Hallby SOK
12:46.76530
+2:20.13930
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
1:39.9800
Frida Mouchard
IF Hallby SOK
3:55.23490
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
5:48.34740
Frida Mouchard
IF Hallby SOK
8:15.49400
Ida Rosjö
IF Hallby SOK
10:08.60790
Frida Mouchard
IF Hallby SOK
12:46.76530
14
Ulricehamns IF
12:52.77160
+2:26.14560
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
1:46.10530
Ida Lönngård
Ulricehamns IF
4:01.24090
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
5:59.35830
Ida Lönngård
Ulricehamns IF
8:18.49750
Ida Pettersson
Ulricehamns IF
10:15.61480
Ida Lönngård
Ulricehamns IF
12:52.77160
15
Tidaholms SOK Sisu
13:13.79260
+2:47.16660
Filippa Swärd
Tidaholm SOK Sisu
2:07.12650
Stina Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
4:11.25080
Filippa Swärd
Tidaholm SOK Sisu
6:22.38140
Stina Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
8:35.51460
Filippa Swärd
Tidaholm SOK Sisu
10:50.64990
Stina Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
13:13.79260
16
Anderstorps OK
13:18.79750
+2:52.17150
Stina Andersson
Anderstorps OK
2:02.12110
Asta Törnqvist
Anderstorps OK
4:12.25130
Stina Andersson
Anderstorps OK
6:21.38020
Asta Törnqvist
Anderstorps OK
8:38.51780
Stina Andersson
Anderstorps OK
10:52.65140
Asta Törnqvist
Anderstorps OK
13:18.79750
17
IK Stern
14:24.86340
+3:58.23740
Melke Björkman
IK Stern
2:19.13810
Wilma Bohm
IK Stern
4:35.27470
Melke Björkman
IK Stern
7:07.42680
Wilma Bohm
IK Stern
9:25.56420
Melke Björkman
IK Stern
11:51.71010
Wilma Bohm
IK Stern
14:24.86340
Logga in för att slippa de här annonserna
D 16
Längdskidor, Stafett
1
Landsbro IF 1
9:26.56580
Elsa Melin
Landsbro IF SK
1:29.8860
Moa Hansson
Landsbro IF SK
2:58.17770
Elsa Melin
Landsbro IF SK
4:39.27890
Moa Hansson
Landsbro IF SK
6:07.36620
Elsa Melin
Landsbro IF SK
7:51.47010
Moa Hansson
Landsbro IF SK
9:26.56580
2
Tranemo IF Skidklubb 1
9:56.59500
+29.2820
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
1:28.8730
Tuva Persson
Tranemo IF
3:05.18420
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
4:43.28250
Tuva Persson
Tranemo IF
6:21.38090
Felicia Norrby Rydin
Tranemo IF
8:03.48270
Tuva Persson
Tranemo IF
9:56.59500
3
Sävedalens AIK 1
9:58.59700
+31.3020
Lovisa Moqvist
Sävedalens AIK
1:30.8990
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
3:06.18530
Lovisa Moqvist
Sävedalens AIK
4:45.28420
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
6:26.38520
Lovisa Moqvist
Sävedalens AIK
8:08.48740
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
9:58.59700
4
Eksjö SOK lag 1
10:16.61510
+49.4830
Emma Eriksson
Eksjö SOK
1:34.9350
Andrea Aulin
Eksjö SOK
3:07.18650
Emma Eriksson
Eksjö SOK
4:51.29000
Andrea Aulin
Eksjö SOK
6:30.38960
Emma Eriksson
Eksjö SOK
8:16.49590
Andrea Aulin
Eksjö SOK
10:16.61510
5
Borås SK 1
10:33.63270
+1:06.6590
Maja Högfeldt
Borås SK
1:31.9070
Emilia Österlund
Borås SK
3:18.19740
Maja Högfeldt
Borås SK
4:56.29590
Emilia Österlund
Borås SK
6:50.40930
Maja Högfeldt
Borås SK
8:33.51240
Emilia Österlund
Borås SK
10:33.63270
6
Falköpings AIK SK Tranemo IF 1
10:47.64600
+1:20.7920
Cora Badh
Falköpings AIK SK
1:39.9800
Hanna Björkman
Tranemo IF
3:26.20580
Cora Badh
Falköpings AIK SK
5:09.30880
Hanna Björkman
Tranemo IF
7:01.42030
Cora Badh
Falköpings AIK SK
8:45.52400
Hanna Björkman
Tranemo IF
10:47.64600
7
Tranemo IF Skidklubb 2
10:51.65080
+1:25.8400
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
1:38.9770
Malin Hörstedt
Tranemo IF
3:20.19990
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
5:07.30630
Malin Hörstedt
Tranemo IF
7:02.42100
Amanda Norrby Rydin
Tranemo IF
8:53.53200
Malin Hörstedt
Tranemo IF
10:51.65080
8
Ulricehamns IF 1
11:13.67280
+1:47.10600
Elin Ekwall
Ulricehamns IF
1:42.10120
Julia Eriksson
Ulricehamns IF
3:28.20720
Elin Ekwall
Ulricehamns IF
5:22.32100
Julia Eriksson
Ulricehamns IF
7:11.43040
Elin Ekwall
Ulricehamns IF
9:07.54610
Julia Eriksson
Ulricehamns IF
11:13.67280
9
IK Stern 1
11:22.68160
+1:55.11480
Ninni Bengtsson
IK Stern
1:34.9320
Elin Wiksell
IK Stern
3:22.20190
Ninni Bengtsson
IK Stern
5:17.31670
Elin Wiksell
IK Stern
7:15.43400
Ninni Bengtsson
IK Stern
9:10.54980
Elin Wiksell
IK Stern
11:22.68160
10
SOK Aneby lag 1
11:43.70220
+2:16.13540
Alma Gustafsson
SOK Aneby
1:40.9990
Alice Strömgren
SOK Aneby
3:35.21420
Alma Gustafsson
SOK Aneby
5:27.32640
Alice Strömgren
SOK Aneby
7:31.45060
Alma Gustafsson
SOK Aneby
9:25.56410
Alice Strömgren
SOK Aneby
11:43.70220
D 21
Längdskidor, Stafett
1
Sya SK
22:12.133140
Ulrika Axelsson
Sya SK
3:32.21190
Kristina Axelsson
Sya SK
7:09.42830
Ulrika Axelsson
Sya SK
10:51.65000
Kristina Axelsson
Sya SK
14:34.87380
Ulrika Axelsson
Sya SK
18:19.109850
Kristina Axelsson
Sya SK
22:12.133140
2
Falköpings AIK SK
22:33.135200
+20.1960
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
3:39.21800
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
7:07.42660
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
11:06.66550
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
14:41.88000
Frida Bjerke
Falköpings AIK SK
18:45.112430
Johanna Hagström
Falköpings AIK SK
22:33.135200
3
Ulricehamns IF
23:30.140940
+1:18.7700
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
3:51.23000
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
7:34.45310
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
11:40.69930
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
15:29.92800
Anna Maria Danielsdottir
Ulricehamns IF
19:35.117480
Agnes Berglund
Ulricehamns IF
23:30.140940
4
Ulricehams IF
23:34.141310
+1:21.8070
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
3:37.21600
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
7:25.44440
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
11:22.68120
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
15:23.92240
Hanna Dahlberg
Ulricehamns IF
19:21.116020
Catharina Ramhult
Ulricehamns IF
23:34.141310
5
Tranemo IF Skidklubb
24:05.144490
+1:53.11250
Amanda Johansson
Tranemo IF
3:52.23120
Johanna Johansson
Tranemo IF
7:40.45980
Amanda Johansson
Tranemo IF
11:52.71140
Johanna Johansson
Tranemo IF
15:51.95040
Amanda Johansson
Tranemo IF
20:00.119940
Johanna Johansson
Tranemo IF
24:05.144490
6
Borås SK
24:11.145080
+1:59.11840
Klara Ask
Borås SK
3:42.22150
Ellen Svensson
Borås SK
7:47.46600
Klara Ask
Borås SK
11:47.70620
Ellen Svensson
Borås SK
15:53.95240
Klara Ask
Borås SK
19:59.119890
Ellen Svensson
Borås SK
24:11.145080
7
Motala AIF Skidklubb
25:31.153070
+3:19.19830
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
3:51.23070
Ida Wångren
Motala Aif SK
8:16.49580
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
12:23.74290
Ida Wångren
Motala Aif SK
16:49.100840
Ulrika Wånggren
Motala Aif SK
20:56.125520
Ida Wångren
Motala Aif SK
25:31.153070
8
Göteborgs SK
25:47.154650
+3:35.21410
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
4:03.24260
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
8:17.49630
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
12:33.75220
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
16:52.101120
Hilma Markinhuhta
Göteborgs SK
21:14.127380
Lena Hilmersson
Göteborgs SK
25:47.154650
-
IF Hallby SOK
0
Emma Ling
IF Hallby SOK
4:30.26950
Alma Haag
IF Hallby SOK
9:05.54490
Emma Ling
IF Hallby SOK
13:36.81550
Alma Haag
IF Hallby SOK
18:01.108060
Emma Ling
IF Hallby SOK
22:33.135220
H 9
Längdskidor, Stafett
1
Vreta Skid o MK
12:14.73360
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
1:44.10360
Miron Weber
Vreta Skid o Mk
3:49.22890
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
5:42.34190
Miron Weber
Vreta Skid o Mk
7:55.47490
Tage Börjesson
Vreta Skid o Mk
9:50.58930
Miron Weber
Vreta Skid o Mk
12:14.73360
2
Vreta Skid o MK
12:29.74890
+15.1430
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
1:49.10860
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
3:55.23460
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
5:55.35490
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
8:08.48720
Theo Malm
Vreta Skid o Mk
10:08.60760
Ville Jutterdal
Vreta Skid o Mk
12:29.74890
3
IF Hallby SOK
13:11.79010
+56.5550
Alfred Claesson
IF Hallby SOK
2:01.12060
Emil Ling
IF Hallby SOK
4:10.24940
Alfred Claesson
IF Hallby SOK
6:27.38670
Emil Ling
IF Hallby SOK
8:38.51750
Alfred Claesson
IF Hallby SOK
10:45.64490
Emil Ling
IF Hallby SOK
13:11.79010
4
OK Landehof
13:14.79390
+1:00.5930
Viggo Rudklint
OK Landehof
1:59.11890
Olle Gedda
OK Landehof
4:15.25490
Viggo Rudklint
OK Landehof
6:25.38420
Olle Gedda
OK Landehof
8:42.52130
Viggo Rudklint
OK Landehof
10:49.64810
Olle Gedda
OK Landehof
13:14.79390
5
IF Hallby SOK
13:15.79400
+1:00.5940
Sixten Lindberg
IF Hallby SOK
1:57.11690
Isak Hertz
IF Hallby SOK
4:09.24870
Sixten Lindberg
IF Hallby SOK
6:18.37750
Isak Hertz
IF Hallby SOK
8:36.51580
Sixten Lindberg
IF Hallby SOK
10:47.64610
Isak Hertz
IF Hallby SOK
13:15.79400
6
IFK Skövde SK
13:48.82710
+1:33.9250
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
2:13.13240
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
4:25.26480
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
6:38.39740
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
8:58.53760
Hjalmar Anderberg
IFK Skövde SK
11:12.67190
Melker Alvarsson
IFK Skövde SK
13:48.82710
7
Åmåls OK
13:52.83180
+1:38.9720
Adam Gustavsson
Åmåls OK
2:04.12380
Pontus Nilsson
Åmåls OK
4:23.26200
Adam Gustavsson
Åmåls OK
6:36.39520
Pontus Nilsson
Åmåls OK
9:00.53900
Adam Gustavsson
Åmåls OK
11:20.67910
Pontus Nilsson
Åmåls OK
13:52.83180
8
Borås SK
13:53.83290
+1:39.9830
Erik Pihl
Borås SK
1:57.11680
Oskar Dahlander
Borås SK
4:21.26090
Erik Pihl
Borås SK
6:30.38910
Oskar Dahlander
Borås SK
8:57.53610
Erik Pihl
Borås SK
11:18.67710
Oskar Dahlander
Borås SK
13:53.83290
9
Tranemo IF Skidklubb
14:17.85690
+2:03.12230
Melker Erlandsson
Tranemo IF
1:59.11820
Elias Bengtsson
Tranemo IF
4:27.26660
Melker Erlandsson
Tranemo IF
6:43.40240
Elias Bengtsson
Tranemo IF
9:18.55750
Melker Erlandsson
Tranemo IF
11:34.69310
Elias Bengtsson
Tranemo IF
14:17.85690
10
Åmåls OK
14:27.86630
+2:12.13170
Noel Alsin
Åmåls OK
2:22.14110
Isak Nilsson
Åmåls OK
4:42.28110
Noel Alsin
Åmåls OK
7:07.42620
Isak Nilsson
Åmåls OK
9:29.56800
Noel Alsin
Åmåls OK
11:55.71470
Isak Nilsson
Åmåls OK
14:27.86630
11
Nässjö SKI
15:28.92720
+3:13.19260
Maja Lax
Nässjö SF
2:10.12910
Malte Lax
Nässjö SF
5:00.29960
Maja Lax
Nässjö SF
7:22.44100
Malte Lax
Nässjö SF
10:09.60860
Maja Lax
Nässjö SF
12:31.75090
Malte Lax
Nässjö SF
15:28.92720
12
Tidaholms SOK Sisu
15:28.92750
+3:13.19290
Carl Sjögren
Tidaholm SOK Sisu
2:42.16150
Melker Swärd
Tidaholm SOK Sisu
5:02.30190
Carl Sjögren
Tidaholm SOK Sisu
7:49.46870
Melker Swärd
Tidaholm SOK Sisu
10:11.61070
Carl Sjögren
Tidaholm SOK Sisu
12:57.77660
Melker Swärd
Tidaholm SOK Sisu
15:28.92750
13
Sya Tranemo IF Skidklubb
16:46.100510
+4:31.27050
Adam Carlsson
Sya SK
2:23.14280
Ester Lindgren
Tranemo IF
5:26.32560
Adam Carlsson
Sya SK
7:51.47070
Ester Lindgren
Tranemo IF
10:59.65850
Adam Carlsson
Sya SK
13:18.79700
Ester Lindgren
Tranemo IF
16:46.100510
14
Ulricehamns IF
18:17.109650
+6:02.36190
Artur Linder
Ulricehamns IF
3:35.21440
Birk Andre Lönngård
Ulricehamns IF
5:59.35830
Artur Linder
Ulricehamns IF
9:29.56830
Birk Andre Lönngård
Ulricehamns IF
11:52.71110
Artur Linder
Ulricehamns IF
15:41.94050
Birk Andre Lönngård
Ulricehamns IF
18:17.109650
Logga in för att slippa de här annonserna
H 12
Längdskidor, Stafett
1
OK Landehof
10:34.63330
Elias Nyqvist
OK Landehof
1:37.9680
Martin Höiby
OK Landehof
3:15.19490
Elias Nyqvist
OK Landehof
5:06.30580
Martin Höiby
OK Landehof
6:46.40580
Elias Nyqvist
OK Landehof
8:41.52030
Martin Höiby
OK Landehof
10:34.63330
2
Vreta Skid o MK
10:53.65220
+18.1790
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
1:39.9820
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
3:26.20500
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
5:14.31320
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
7:03.42290
Olle Börjesson
Vreta Skid o Mk
8:52.53130
Elias Thellsén
Vreta Skid o Mk
10:53.65220
3
Äspereds IF
11:22.68150
+48.4720
John Andrén
Äspereds IF
1:53.11240
Lukas Rudberg
Sya SK
3:38.21740
John Andrén
Äspereds IF
5:37.33600
Lukas Rudberg
Sya SK
7:26.44530
John Andrén
Äspereds IF
9:25.56410
Lukas Rudberg
Sya SK
11:22.68150
4
Vreta Skid o MK
11:24.68300
+49.4870
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
1:44.10340
Jesper Schouten
Vreta Skid o Mk
3:34.21390
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
5:30.32940
Jesper Schouten
Vreta Skid o Mk
7:23.44270
Anton Sternander
Vreta Skid o Mk
9:20.55980
Jesper Schouten
Vreta Skid o Mk
11:24.68300
5
Borås GIF
12:12.73140
+1:38.9710
Anton Weber
Borås GIF
1:54.11390
Linus Holmström
Borås GIF
3:56.23510
Anton Weber
Borås GIF
5:54.35340
Linus Holmström
Borås GIF
7:58.47760
Anton Weber
Borås GIF
9:58.59760
Linus Holmström
Borås GIF
12:12.73140
6
Sävedalens AIK
12:15.73440
+1:41.10010
Natanael Bokesand
Sävedalens AIK
1:57.11660
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
3:58.23740
Natanael Bokesand
Sävedalens AIK
6:00.35960
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
8:02.48150
Natanael Bokesand
Sävedalens AIK
10:06.60550
Wilhelm Kuylenstierna
Sävedalens AIK
12:15.73440
7
Boxholm-Ekeby SK
12:15.73490
+1:41.10060
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
2:09.12860
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
4:02.24130
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
6:13.37210
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
8:04.48320
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
10:15.61470
Edvin Elofsson
Boxholm-Ekeby SK
12:15.73490
8
IK Hakarpspojkarna
12:30.74940
+1:56.11510
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
1:56.11510
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
4:02.24190
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
6:04.36370
Joel Hoflund Martinsson
IK Hakarpspojkarna
8:09.48880
Felix Frykfeldt
IK Hakarpspojkarna
10:13.61270
Visar resultat 1 till 500 av 954[
1
2
]