Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - fri stil
2017-03-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 9
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
6:14.37300
2
Viola Grändborn
Trönö IK
6:16.37500
+2.100
3
Lillan Einarsson
Årjängs IF
6:27.38600
+13.1200
4
Ella Nordanbro
Grava SK
6:29.38800
+15.1400
5
Theresia Johansson
Pargas IF
6:31.39000
+17.1600
6
Dinah Handeland
IFK Hedemora SK
6:33.39200
+19.1800
7
Tilde Elofsson
Boxholm-Ekeby Skidklubb
6:37.39600
+23.2200
7
Ebba Karlsson
Boxholm-Ekeby Skidklubb
6:37.39600
+23.2200
9
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
6:53.41200
+39.3800
10
Elin Fors
Dala-Järna IK
6:56.41500
+42.4100
11
Sophie Westberg
SK Bore
7:14.43300
+1:00.5900
12
Hilma Dalin
Falu IK
7:17.43600
+1:03.6200
13
Nicole Einarsson
Årjängs IF
7:27.44600
+1:13.7200
14
Ellen Björklund
IFK Hedemora SK
7:28.44700
+1:14.7300
15
Emma Bengtsson
Sya SK
7:31.45000
+1:17.7600
16
Julia Melin
Tierps IF
7:34.45300
+1:20.7900
17
Agnes Andersson
IFK Hedemora SK
7:36.45500
+1:22.8100
18
Liv Kallur
Falu IK
7:41.46000
+1:27.8600
19
Alice Jonasson
Valbo AIF
7:47.46600
+1:33.9200
20
Alma Johnsson
Högbo GIF
7:55.47400
+1:41.10000
21
Emma Norling
Domnarvets GOIF
7:56.47500
+1:42.10100
22
Ida Jansson
Öregrunds IK
7:57.47600
+1:43.10200
23
Linnéa Rytter
Älvdalens IF SK
8:02.48100
+1:48.10700
24
Elsa Norgren
Domnarvets GOIF
8:12.49100
+1:58.11700
25
Isabella Ekhammer
Korsnäs IF SK
8:39.51800
+2:25.14400
26
Anna Gustafsson
Täby IS SK
8:41.52000
+2:27.14600
27
Ellen Forsgren
Norrbärke SK
8:43.52200
+2:29.14800
28
Maja Owén
Valbo AIF
8:45.52400
+2:31.15000
29
Amanda Larsson
OK Landehof
8:52.53100
+2:38.15700
30
Greta Axfeldt
IFK Hedemora SK
9:08.54700
+2:54.17300
31
Felicia Sternhammar
Falu IK
9:10.54900
+2:56.17500
32
Astrid Lindroth
Falu IK
9:17.55600
+3:03.18200
33
Klara Jonsson
Falu IK
9:56.59500
+3:42.22100
34
Annie Stråle
Grava SK
11:12.67100
+4:58.29700
-
Tilde Larsson
Orsa SK
23:59:59.8639800
-
Mercedes Melbye
Årjängs IF
23:59:59.8639800
-
Emma Larsson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)