7.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Hallquist | Åsarna IK | 31:12.187100 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emilia Pettersson | Sollefteå Skidor IF | 21:42.130100 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Johanna Grip | Svegs IK | 21:56.131500 | |||||
2 | Christina Åkerblom Andersson | Storvreta IK | 25:17.151600 | |||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Edward Vestman | Åsarna IK | 31:02.186100 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tove Eriksson | Stockviks SF | 8:32.51100 | |||||
2 | Flisa Ravald | Ås IF | 9:21.56000 | |||||
3 | Amanda Pallin | Alnö SK | 9:28.56700 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Märta Rosenberg | Duveds IF | 8:47.52600 | |||||
2 | Julia Löfström | Månkarbo IF | 9:05.54400 | |||||
3 | Ebba Karlsson | Täby IS SK | 9:12.55100 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Leo Svahn | Östersunds SK | 8:36.51500 | |||||
2 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 8:40.51900 | |||||
3 | Anders Dahl | Alnö SK | 8:41.52000 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Gustav Pålsson | Utrikes SK | 7:47.46600 | |||||
2 | Gustav Hedström | Östersunds SK | 8:00.47900 | |||||
3 | Måns Skoglund | Täby IS SK | 8:01.48000 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nora Samuelsson | Östersunds SK | 8:45.52400 | |||||
2 | Elsa Tänglander | Östersunds SK | 9:06.54500 | |||||
3 | Klara Edström | Stockviks SF | 9:14.55300 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Maja Pålsson | Utrikes SK | 8:01.48000 | |||||
2 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 8:06.48500 | |||||
3 | Hilde Oscarsson | Ås IF | 8:15.49400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alva Svahn | Östersunds SK | 7:54.47300 | |||||
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 7:54.47300 | |||||
3 | Astrid Karlstedt | Spikbodarnas IK | 8:16.49500 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elin Näslund | Vårby IK | 7:11.43000 | |||||
2 | Erika Lavén | Täby IS SK | 7:20.43900 | |||||
3 | Maja Boberg | Duveds IF | 7:33.45200 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Kaspar Ericsson | Stockviks SF | 7:49.46800 | |||||
2 | Kalle Birve | Alnö SK | 8:22.50100 | |||||
3 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:46.52500 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Måns Rawald | Ås IF | 7:54.47300 | |||||
2 | Johan Richardsson | Järpens SK | 8:07.48600 | |||||
3 | Oscar Wikander | Alnö SK | 8:35.51400 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Nilsson | Hudiksvalls IF | 7:11.43000 | |||||
2 | Max Johansson | Östersunds SK | 7:16.43500 | |||||
3 | Oskar Höglund | Sollefteå Skidor IF | 7:33.45200 | |||||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hilmer Grenedal | Hudiksvalls IF | 6:55.41400 | |||||
2 | Edvin Schön | Storvreta IK | 6:56.41500 | |||||
3 | Pelle Boberg | Duveds IF | 7:03.42200 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Alvina Millestu | Utrikes SK | 7:02.42100 | |||||
2 | Alice Nordbrandt | Åsarna IK | 7:12.43100 | |||||
3 | Meja Holmgren Gran | No Club | 7:44.46300 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Eriksson | Östersunds SK | 6:00.35900 | |||||
2 | Hanna Oscarsson | Ås IF | 6:16.37500 | |||||
3 | Agnes Boström | Kovlands IF | 6:22.38100 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Kylborn | Almby IK | 6:33.39200 | |||||
2 | Kevin Åkerlind | Lofsdalens SK | 6:46.40500 | |||||
3 | Sigge Staaf | Ås IF | 6:58.41700 | |||||
1.35km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Nils Rönnestrand | Ås IF | 5:44.34300 | |||||
2 | Erik Skoglund | Täby IS SK | 5:57.35600 | |||||
3 | Arvid Andersson | Myssjö-Ovikens IF | 6:00.35900 |