Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 14
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Lina Rydén
IFK Mora SK
9:23.56200
2
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:52.59100
+29.2800
3
Matilda Bandefur
Idre SK
9:53.59200
+30.2900
4
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
9:54.59300
+31.3000
4
Erika Lavén
Täby IS SK
9:54.59300
+31.3000
6
Ida Garfvè
IFK Mora SK
10:01.60000
+38.3700
7
Malin Oskarsson
SK Leksand
10:07.60600
+44.4300
7
Astrid Kolberg
Sunne SLF
10:07.60600
+44.4300
9
Elin Morlind
Åsarna IK
10:21.62000
+58.5700
10
Tilde Josefsson
Täby IS SK
10:31.63000
+1:08.6700
11
Ellen Björk
Orsa SK
10:35.63400
+1:12.7100
12
Hanna Mårtensson
Utrikes SK
10:46.64500
+1:23.8200
13
HIlma Claesson
Tumba-mälarhöjden OK
10:47.64600
+1:24.8300
14
Emmi Nyberg
Bälinge IF
10:49.64800
+1:26.8500
15
Alva Klockare
Kvarnsvedens GOIF SK
10:55.65400
+1:32.9100
15
Ida Abrahamson
Äspereds IF
10:55.65400
+1:32.9100
17
Alma Olsson
Garphyttans IF
11:02.66100
+1:39.9800
18
Alice Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
11:03.66200
+1:40.9900
19
Molly Andersson
Domnarvets GOIF
11:11.67000
+1:48.10700
20
Greta Perers
IFK Hedemora SK
11:13.67200
+1:50.10900
21
Elsa Gustafsson
Täby IS SK
11:15.67400
+1:52.11100
22
Ninni Einarsson
Årjängs IF
11:20.67900
+1:57.11600
23
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
11:21.68000
+1:58.11700
24
Irma Östberg
Åsarna IK
11:23.68200
+2:00.11900
25
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
11:28.68700
+2:05.12400
26
Terese Terent
Näsvikens IK
11:31.69000
+2:08.12700
27
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
11:37.69600
+2:14.13300
28
Greta Lind
Täby IS SK
11:44.70300
+2:21.14000
29
Vilma Larsson
Norabygdens SK
11:49.70800
+2:26.14500
30
Fanny Sundin
Orsa SK
12:08.72700
+2:45.16400
31
Tindra Wilhelmsson
Lidköpings VSK
12:17.73600
+2:54.17300
32
Nora Bråmer
IFK Mora SK
12:19.73800
+2:56.17500
33
Linnea Nordström
Vassunda IF
12:31.75000
+3:08.18700
34
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
13:05.78400
+3:42.22100
35
Frida Lundgren
Filipstads SF
13:11.79000
+3:48.22700
36
Alice Frisk
IFK Hedemora SK
13:16.79500
+3:53.23200
37
Merle Farup
Norabygdens SK
14:01.84000
+4:38.27700
38
Johanna Nilsson
Täby IS SK
16:30.98900
+7:07.42600
-
Linnea Hedin
Brandsbols SK
23:59:58.8639700
-
Elsa Carling
Falu IK
23:59:59.8639800
-
MY Werner
IK Stern
23:59:59.8639800
-
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
23:59:59.8639800
-
Jessica Rennermalm
Lima IF
23:59:59.8639800
-
Moa Hansson
Högbo GIF
23:59:59.8639800
-
Yrla Abrahamsson
IK Stern
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)