Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2018-04-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 16
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Emelie Englund
Bergeforsens SK
1:49.10850
2
Tove Eriksson
Stockviks SF
1:51.11030
+1.80
3
Hedda Fevang Tveit
Utleira
1:52.11140
+2.190
4
Kajsa Rapp
SK Leksand
1:52.11180
+3.230
5
Irja Brandfjell
Funäsdalens IF
1:53.11200
+3.250
6
Sara Andersson
IFK Mora SK
1:53.11210
+3.260
7
Saga Fältenhag
Högbo GIF
1:53.11250
+4.300
7
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
1:53.11250
+4.300
9
Elina Franzén
Idre SK
1:54.11340
+4.390
10
Johanna Udras
Võru Suusaklubi
1:54.11350
+5.400
11
Anette Nilsen
Norway
1:54.11390
+5.440
12
Ebba Englund
Bergeforsens SK
1:55.11400
+5.450
13
Märta Rosenberg
Duveds IF
1:55.11430
+5.480
14
Camilla Brørs
Beitstad IL
1:55.11440
+5.490
15
Lisa Nystedt
Täby IS SK
1:56.11510
+6.560
16
Alva Björk
Orsa SK
1:56.11540
+6.590
17
Alba Björnsdotter
Funäsdalens IF
1:56.11550
+7.600
18
Flisa Ravald
Ås IF
1:56.11570
+7.620
19
Amanda Pallin
Alnö SK
1:57.11640
+7.690
20
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
1:57.11650
+8.700
20
Tove Lundh
Bergeforsens SK
1:57.11650
+8.700
22
Tindra Österberg
Ås IF
1:57.11670
+8.720
22
Maja Furunäs
IFK Grängesberg SK
1:57.11670
+8.720
22
Tilda Ström
Dala-Järna IK
1:57.11670
+8.720
25
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
1:58.11730
+8.780
25
Lina Hennings
Östersunds SK
1:58.11730
+8.780
27
Julia Löfström
Månkarbo IF
1:59.11820
+9.870
28
Anna Novak
Offerdals SK
2:01.12020
+11.1070
29
Elsa Hermansson
IFK Mora SK
2:01.12030
+11.1080
30
Maja Heikki
Sälens IF
2:01.12040
+11.1090
31
Elsa Morlind
Åsarna IK
2:01.12050
+12.1100
32
Lina Lundgren
Bergeforsens SK
2:02.12150
+13.1200
33
Ebba Karlsson
Täby IS SK
2:02.12170
+13.1220
34
Enja Jonsson
Åsarna IK
2:02.12180
+13.1230
35
Sara Ingard
IK Rex
2:04.12300
+14.1350
35
Kajsa Heikki
Sälens IF
2:04.12300
+14.1350
35
Anna Jonsson
Duveds IF
2:04.12300
+14.1350
38
Sanna Sundström
Husums IF SK
2:04.12390
+15.1440
39
Ellen Sjölund
Duveds IF
2:05.12440
+15.1490
40
Sofia Redman
Östersunds SK
2:06.12550
+17.1600
41
Maja Andersson
Bergeforsens SK
2:07.12640
+17.1690
42
Trude Burman
Alnö SK
2:09.12880
+20.1930
43
Elin Vesterlund
Vännäs SK
2:10.12940
+20.1990
44
Saga Gunneriusson
Östersunds SK
2:11.13020
+21.2070
44
Rebecka Westlund
Sunne SLF
2:11.13020
+21.2070
46
Thea Braneby
Sunne SLF
2:14.13320
+24.2370
47
Olivia Ednarsson
Brandsbols SK
2:18.13710
+28.2760
48
Nova Noaksson
Ås
2:18.13770
+29.2820
49
Julia Bosell
Falu IK
2:20.13960
+31.3010
50
Lina Malmros
Husums IF SK
2:56.17550
+1:07.6600
-
Wilma Johansson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
Klara Göransson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
-
Frida Poromaa
Johannisbergs AIK
23:59:59.8639800
-
Sigrid Hübenette
Husums IF SK
23:59:59.8639800