2023-04-23 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Telma Jakobsson | Lycksele IF | 2:18.13740 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Theodor Andersson | Lycksele IF | 2:14.13370 | |||||
21 | Hampus Danielsson | Lycksele IF | 2:23.14250 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hugo Danielsson | Lycksele IF | 1:59.11860 | |||||
19 | Arvid Nordin | Lycksele IF | 2:05.12410 | |||||
2023-04-22 | ||||||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Telma Jakobsson | Lycksele IF | 17:15.103400 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
13 | Mina Jakobsson | Lycksele IF | 23:34.141360 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Hugo Danielsson | Lycksele IF | 14:14.85380 | |||||
6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Arvid Nordin | Lycksele IF | 14:21.86010 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Hampus Danielsson | Lycksele IF | 11:55.71430 | |||||
4.2km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Theodor Andersson | Lycksele IF | 10:19.61810 | |||||
2023-04-02 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Seth Nordin | Lycksele IF | 23:59:59.8639800 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Lars Johansson | Lycksele IF | 30:16.181580 | 67.3p | ||||
7 | Johan Danielsson | Lycksele IF | 31:19.187890 | 65.0p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Telma Jakobsson | Lycksele IF | 16:08.96720 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Mina Jakobsson | Lycksele IF | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Hugo Danielsson | Lycksele IF | 13:38.81740 | |||||
5 | Manfred Nordin | Lycksele IF | 18:03.108240 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Arvid Nordin | Lycksele IF | 13:38.81720 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Hilma Vestman | Lycksele IF | 12:11.73040 | |||||
8 | Frida Berglund | Lycksele IF | 13:48.82710 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Ottilia Andersson | Lycksele IF | 13:30.80940 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Jim Johansson | Lycksele IF | 12:32.75110 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Ossian Nordin | Lycksele IF | 9:54.59320 | |||||
4 | Hampus Danielsson | Lycksele IF | 10:19.61850 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Theodor Andersson | Lycksele IF | 8:50.52970 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Maja Lindberg | Lycksele IF | 12:32.75190 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Adelia Nordin | Lycksele IF | 11:34.69340 | |||||
2023-04-01 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Lars Johansson | Lycksele IF | 50:50.304920 | 63.9p | ||||
4 | Johan Danielsson | Lycksele IF | 55:57.335690 | 58.1p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Seth Nordin | Lycksele IF | 29:19.175870 | 74.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Telma Jakobsson | Lycksele IF | 17:07.102650 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Mina Jakobsson | Lycksele IF | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hugo Danielsson | Lycksele IF | 13:22.80110 | |||||
5 | Manfred Nordin | Lycksele IF | 19:09.114870 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Arvid Nordin | Lycksele IF | 13:53.83250 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hilma Vestman | Lycksele IF | 9:38.57740 | |||||
9 | Frida Berglund | Lycksele IF | 11:35.69450 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Jim Johansson | Lycksele IF | 10:05.60420 | |||||
7 | Natanael Dahlström | Lycksele IF | 13:37.81690 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Hampus Danielsson | Lycksele IF | 8:00.47920 | |||||
3 | Ossian Nordin | Lycksele IF | 8:04.48340 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Sally Dahlström | Lycksele IF | 8:18.49790 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Adelia Nordin | Lycksele IF | 7:48.46780 | |||||
5 | Gunhild Brännström | Lycksele IF | 10:02.60160 | |||||
2023-03-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Johan Danielsson | Lycksele IF | 2:20:59.845800 | 63.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Hugo Danielsson | Lycksele IF | 1:58:31.711060 | 77.1p | ||||
3 | Arvid Nordin | Lycksele IF | 2:04:50.748940 | 72.8p | ||||
24km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Hampus Danielsson | Lycksele IF | 1:29:50.538930 | 48.9p | ||||
13 | Manfred Nordin | Lycksele IF | 1:33:29.560820 | 47.0p |
1 | Martin Blomberg | 78.2p |
2 | Seth Nordin | 74.2p |
3 | Anders Lindberg | 69.0p |
4 | Lars Johansson | 66.7p |
5 | Johan Danielsson | 64.4p |
6 | Fabian Csiky | 64.0p |
7 | Peter Öbrand | 62.0p |
8 | Peter P Göthesson | 57.8p |
9 | Christian JOHANSSON | 55.3p |
10 | Jasmine Konradsson | 51.2p |
10 | Patrik Stenlund | 51.2p |
Mattias Vesterlund | 139 st |
Elin Blomberg | 127 st |
Fabian Csiky | 123 st |
Martin Blomberg | 123 st |
Jasmine Konradsson | 94 st |
Seth Nordin | 89 st |
Malin Fredriksson | 85 st |
Peter Nilsson | 78 st |
Arvid Nordin | 77 st |
Felicia Konradsson | 76 st |
Mina Jakobsson | 62 st |
Wilgot Csiky | 57 st |
Johan Danielsson | 55 st |
Telma Jakobsson | 53 st |
Hugo Danielsson | 53 st |
Markus Fredriksson | 52 st |
Jonny Holmbom | 48 st |
Manfred Nordin | 48 st |
Catrin Fjällström | 44 st |
Ellen Partapuoli | 44 st |
JVM TEST-Lycksele 20 km masstart klassisk stil | 2023-01-08 |
Bauhaus cup-Lycksele 10km fri stil | 2023-01-07 |
Bauhaus cup-Lycksele sprint klassisk stil | 2023-01-06 |
Wolksvagen cup jaktstart | 2020-02-16 |
Scandic cup Lycksele 5/10 km K | 2020-02-16 |
Wolksvagen cup 10/15 F | 2020-02-15 |
JVM Test Lycksele 15/30km F | 2020-02-15 |
Wolksvagen cup sprintprolog | 2020-02-14 |
Scandic Cup Lycksele Sprint F | 2020-02-14 |
Tannbergssprinten | 2019-12-14 |
Tannbergsrullen | 2019-06-16 |
Tannbergssprinten | 2018-12-02 |
USM Sprint | 2018-02-10 |
USM Distans | 2018-02-09 |
Tannbergsloppet | 2017-12-10 |
Tannbergsloppet | 2017-01-29 |
Tannbergsloppet | 2016-01-30 |
Tannbergsloppet | 2015-01-10 |
Tannbergsloppet Klassiskt | 2014-12-14 |
Tannbergsloppet Sprint | 2014-12-13 |