11.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Emma Backén | Svegs IK | 35:27.212630 | 72.3p | ||||
2 | Ingrid Hallquist | Åsarna IK | 36:20.217960 | 70.3p | ||||
3 | Elin Karlsson | OK Borgen | 36:24.218370 | 70.2p | ||||
11.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Carl Rotvold | Åsarna IK | 30:52.185190 | 84.6p | ||||
2 | Adam Westman | Hudiksvalls IF | 32:10.192930 | 80.7p | ||||
3 | Philip Kristoffersson | Alnö SK | 32:43.196220 | 79.2p | ||||
11.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Gustav Rotvold | Åsarna IK | 30:00.179970 | 87.4p | ||||
2 | John Leander | Åsarna IK | 30:02.180120 | 87.3p | ||||
3 | Konrad Mattsson Myhr | Åsarna IK | 30:04.180310 | 87.2p | ||||
11.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Marcus Ruus | Åsarna IK | 29:03.174240 | 90.7p | ||||
2 | Victor Hallquist | Åsarna IK | 29:06.174520 | 90.5p | ||||
3 | Edvard Sundman | Åsarna IK | 29:59.179830 | 87.5p | ||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Tilde Bångman | Offerdals SK | 20:14.121310 | |||||
2 | Ella Georgsson | Högbo GOIF | 20:34.123320 | |||||
3 | Elin Andersson | Stuguns SOK Gjurd | 20:35.123460 | |||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Louise Lindström | Högbo GOIF | 19:38.117780 | |||||
2 | Hanna Näslund | Spikbodarnas IK | 20:44.124340 | |||||
3 | Emma Jönsson | Östersunds SK | 20:48.124730 | |||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Josefina Sundman | Åsarna IK | 19:48.118740 | 67.1p | ||||
2 | Sarah Persson | Åtvidabergs IF | 21:04.126340 | 62.7p | ||||
3 | Madelene Melin | Malungs IF | 21:14.127340 | 62.2p | ||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Gustav Pålsson | Utrikes SK | 19:15.115470 | |||||
2 | Vidar Lindqvist | Funäsdalens IF | 21:09.126810 | |||||
3 | Viktor Grenedal | Delsbo IF | 21:16.127520 | |||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Benjamin Terent | Näsvikens IK | 18:47.112650 | |||||
2 | Truls Gisselman | Rehns BK | 18:48.112720 | |||||
3 | Anton Mäkinen | Högbo GOIF | 20:17.121600 | |||||
6.8km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Jesper Persson | Åsarna IK | 17:39.105820 | |||||
2 | Erik Engelin | Offerdals SK | 17:53.107250 | |||||
3 | Sven Leander | Åsarna IK | 18:05.108430 | |||||
4km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Saga Fältenhag | Högbo GOIF | 12:56.77540 | |||||
2 | Klara Andersson | Dala-Järna IK | 13:15.79400 | |||||
3 | Josefin Lindström | Högbo GOIF | 13:25.80450 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Alva Ersson | IFK Mora SK | 12:36.75550 | |||||
2 | Elsa Malmgren | Åsarna IK | 13:07.78640 | |||||
3 | Anna Backlund | Högbo GOIF | 13:31.81040 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Elin Carlsson | Åsarna IK | 11:34.69370 | |||||
2 | Matilda Bandefur | Idre SK | 11:34.69380 | |||||
3 | Wilma Karlsson | Utrikes SK | 12:08.72720 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Irja Brandfjell | Funäsdalens IF | 11:03.66250 | |||||
2 | Alba Johansson | Funäsdalens IF | 11:52.71150 | |||||
3 | Tilde Ingvarsson | Svegs IK | 12:13.73210 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Max Johansson | Östersunds SK | 11:48.70730 | |||||
2 | Milton Loft | Åsarna IK | 12:30.74980 | |||||
3 | Ebbe Zachrisson | Litsbygdens SK | 13:04.78390 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Hilmer Grenedal | Delsbo IF | 10:53.65290 | |||||
2 | Emil Tänglander | Östersunds SK | 11:32.69100 | |||||
3 | Viktor Eriksson | Östersunds SK | 12:03.72260 | |||||
3.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Kalle Georgsson | Högbo GOIF | 10:37.63610 | |||||
2 | Ebbe Abrahamsson Gjersvold | Östersunds SK | 11:19.67860 | |||||
3 | Edvin Nordgren | Åsarna IK | 11:40.69950 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Elsa Tänglander | Östersunds SK | 12:52.77110 | |||||
2 | Hanna Jonsson | Åsarna IK | 13:29.80820 | |||||
3 | Irma Fundin | Svegs IK | 15:53.95210 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Maja Pålsson | Utrikes SK | 10:12.61160 | |||||
2 | Enya Daabach | Åsarna IK | 11:16.67520 | |||||
3 | Ellen Rydhult | Svegs IK | 13:21.80030 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Arvid Karlsson | Åsarna IK | 12:44.76380 | |||||
2 | Alfred Pedersen | Åsarna IK | 12:45.76460 | |||||
3 | Jonas Matyyuk | Svegs IK | 15:58.95770 | |||||
3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Eddie Pettersson | Oxbergs IF | 10:02.60120 | |||||
2 | Jåvva Rensberg | Funäsdalens IF | 10:42.64170 | |||||
3 | Lukas Ullberg | Näsvikens IK | 10:47.64630 |