10km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Edward Vestman | Åsarna IK | 1:03:09.378880 | ||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Emilia Pettersson | Sollefteå SK | 24:36.147590 | ||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Johanna Grip | Svegs IK | 25:19.151830 | ||
2 | Christina Åkerblom Andersson | Storvreta IK | 28:43.172280 | ||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Tove Eriksson | Stockviks SF | 11:42.70100 | ||
2 | Flisa Ravald | Ås IF | 12:26.74540 | ||
3 | Irja Brandfjell | Funäsdalens IF | 12:50.76940 | ||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Julia Löfström | Månkarbo IF | 12:23.74240 | ||
2 | Ebba Karlsson | Täby IS SK | 12:27.74630 | ||
3 | Emma Höglund | Sollefteå Skidor IF | 12:33.75210 | ||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Anders Dahl | Alnö SK | 11:37.69670 | ||
2 | Leo Svahn | Östersunds SK | 11:38.69770 | ||
3 | Isak Lundholm | Täfteå IK | 11:39.69860 | ||
3.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Gustav Hedström | Östersunds SK | 10:37.63640 | ||
2 | Gustav Pålsson | Utrikes SK | 10:39.63890 | ||
3 | Viktor Majbäck | Jukkasjärvi IF | 10:41.64010 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 11:40.69950 | ||
2 | Alva Svahn | Östersunds SK | 11:40.69960 | ||
3 | Lizzie Sonnefelt | Duveds IF | 12:34.75330 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Elin Näslund | Vårby IK | 11:06.66580 | ||
2 | Erika Lavén | Täby IS SK | 11:07.66620 | ||
3 | Maja Boberg | Duveds IF | 11:10.66990 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Oskar Höglund | Sollefteå Skidor IF | 10:52.65140 | ||
2 | Hugo Nilsson | Hudiksvalls IF | 10:59.65830 | ||
3 | Tomas Holmgren | Matfors SK | 11:00.65920 | ||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Pelle Boberg | Duveds IF | 10:24.62340 | ||
2 | Hilmer Grenedal | Hudiksvalls IF | 10:25.62470 | ||
3 | Hjalmar Oskarsson | Ås IF | 10:25.62490 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Nora Samuelsson | Östersunds SK | 8:20.49940 | ||
2 | Elsa Tänglander | Östersunds SK | 8:38.51730 | ||
3 | Teresia Ytterbom | Kovlands IF | 8:45.52430 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Ines Stjerna | Utrikes SK | 7:23.44290 | ||
2 | Maja Pålsson | Utrikes SK | 7:24.44390 | ||
3 | Maja Lundholm | Täfteå IK | 7:25.44460 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Kaspar Ericsson | Stockviks SF | 7:23.44250 | ||
2 | Kalle Birve | Alnö SK | 7:50.46910 | ||
3 | Love Tholander | Sundbybergs IK | 8:11.49060 | ||
2km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Måns Rawald | Ås IF | 7:22.44190 | ||
2 | Johan Richardsson | Järpens SK | 7:27.44620 | ||
3 | Oscar Wikander | Alnö SK | 8:00.47970 | ||
1.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Alvina Millestu | Utrikes SK | 6:49.40870 | ||
2 | Alice Nordbrandt | Åsarna IK | 7:04.42350 | ||
3 | Ebba Persson Kjellgren | Järpens SK | 7:31.45020 | ||
1.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Julia Eriksson | Östersunds SK | 5:46.34500 | ||
2 | Hanna Oscarsson | Ås IF | 5:50.34940 | ||
3 | Agnes Boström | Kovlands IF | 6:16.37540 | ||
1.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Erik Kylborn | Almby IK | 6:17.37630 | ||
2 | Sigge Staaf | Ås IF | 6:19.37820 | ||
3 | Kevin Åkerlind | Lofsdalens SK | 6:20.37970 | ||
1.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | |||||
1 | Nils Rönnestrand | Ås IF | 5:17.31640 | ||
2 | Erik Skoglund | Täby IS SK | 5:17.31670 | ||
3 | Samuel Henriksson | Tynderö IK | 5:22.32160 |