Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Intervalstart fri stil
2018-03-24
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
10:08.60700
2
Linnea Björkman
IFK Mora SK
10:21.62000
+13.1200
3
Evelina Eriksson
SK Bore
10:34.63300
+26.2500
4
Moa Birkebaek
Stora Tuna IK SK
10:35.63400
+27.2600
5
Elsa Palmberg
Högbo GIF
10:38.63700
+30.2900
6
Alva Thudeen
Sya SK
10:48.64700
+40.3900
7
Ida Bergfors
Matfors SK
10:51.65000
+43.4200
8
Lisa Lantz
Sya SK
10:52.65100
+44.4300
9
Emilia Johansson
Pargas IF
10:53.65200
+45.4400
10
Anna Backlund
Högbo GIF
10:55.65400
+47.4600
11
Sofie Karlsson-holmer
IFK Mora SK
11:03.66200
+55.5400
12
Ida Bervenstål
Granbergsdals IF
11:11.67000
+1:03.6200
13
Elsa Brandt
Domnarvets GOIF
11:19.67800
+1:11.7000
14
Sofia Tunesson
Finspångs SOK
11:20.67900
+1:12.7100
15
Nelly Söderström
Malungs IF
11:21.68000
+1:13.7200
16
Louise Wallin
IFK Mora SK
11:22.68100
+1:14.7300
17
Anna Fällgren
Arvika IS
11:26.68500
+1:18.7700
18
Hanna Östberg
Domnarvets GOIF
11:31.69000
+1:23.8200
18
Ida Ernstsson
Finspångs SOK
11:31.69000
+1:23.8200
20
Julia Björn
SK Bore
11:34.69300
+1:26.8500
21
Elsa Kaipe
Falu IK
11:50.70900
+1:42.10100
21
Matilda Lekberg
Sävedalens AIK
11:50.70900
+1:42.10100
23
Nelly Mårtensson
Garphyttans IF
11:58.71700
+1:50.10900
24
Ebba Augustsson
Källbottens IK
12:01.72000
+1:53.11200
25
Julia Forsgren
Grava SK
12:04.72300
+1:56.11500
25
Ida Karlsson
Boxholm-Ekeby SK
12:04.72300
+1:56.11500
27
Frida Melin
Gimo IF SK
12:06.72500
+1:58.11700
27
Klara Eriksson
Högbo GIF
12:06.72500
+1:58.11700
29
Nova Johansson
Funäsdalens IF
12:16.73500
+2:08.12700
30
Agnes Jansson Gripemo
IK Rex
12:18.73700
+2:10.12900
31
Julia Hagelberg-nordahl
Falu IK
12:23.74200
+2:15.13400
32
Ellen Trofast
Borensbergs IF SK
12:26.74500
+2:18.13700
32
Thea Hägg
Funäsdalens IF
12:26.74500
+2:18.13700
34
Tuva Åhlen
Vassunda IF
12:27.74600
+2:19.13800
35
Anna Karlsson
Årjängs IF
12:31.75000
+2:23.14200
36
Irma Jäger
Hagfors SF
12:36.75500
+2:28.14700
37
Ella Hyttinen
IFK Hedemora SK
12:46.76500
+2:38.15700
38
Ida Körle
OK Landehof
12:51.77000
+2:43.16200
39
Sigrid Forsman
Sya SK
12:56.77500
+2:48.16700
40
Karin Emilsdotter
Domnarvets GOIF
12:59.77800
+2:51.17000
41
Elin Bygg
Malungs IF
13:01.78000
+2:53.17200
42
Karolina Pölder
IFK Sala
13:21.80000
+3:13.19200
43
Hedvig Lindqvist
IK Rex
13:34.81300
+3:26.20500
44
Elin Sjöberg
OK Landehof
13:48.82700
+3:40.21900
45
Alva Forsman
Sya SK
13:49.82800
+3:41.22000
46
Klara Malmberg
Bjursås IK
14:09.84800
+4:01.24000
-
Andréa Nyberg
Pargas IF
23:59:58.8639700
-
Thea Eriksson
Årjängs IF
23:59:58.8639700
-
Amanda Atterhed
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
-
Matilda Åberg
Pargas IF
23:59:59.8639800
-
Sofie Ettling
Finspångs SOK
23:59:59.8639800
-
Sanna Hörnell
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Mira Göransson
Äspereds IF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)