Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Knallcrossen Prolog
2018-04-15
INFO
RESULTAT
KARTA
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Maja Pålsson
Utrikes SK
1:57.11670
2
Hilde Oscarsson
Ås IF
2:06.12560
+8.790
3
Maya Rennermalm
Lima IF
2:07.12650
+9.880
4
Ida Åström
Täfteå IK
2:08.12750
+10.980
4
Leia Ugarph Nordström
Näsvikens IK
2:08.12750
+10.980
6
Agnes Millén
Sälens IF
2:09.12800
+11.1030
6
Minna Mikaelsson
Vårby IK
2:09.12800
+11.1030
8
Tilde Karlsson
IFK Mora SK
2:11.13060
+13.1290
9
Magdalena Arwidson Lif
Lima IF
2:12.13150
+14.1380
10
Enya Daabach
Åsarna IK
2:13.13200
+15.1430
11
Ida Persson
Järvsö IF
2:13.13230
+15.1460
12
Astrid Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
2:14.13340
+16.1570
13
Ellen Berg
Granbergsdals IF
2:14.13390
+17.1620
14
Nora Samuelsson
Östersunds SK
2:16.13510
+18.1740
15
Elsa Tänglander
Östersunds SK
2:17.13640
+19.1870
16
Elin Gezelius
IFK Mora SK
2:18.13710
+20.1940
16
Nellie Sjöberg
Kovlands IF
2:18.13710
+20.1940
18
Klara Olsson
IFK Mora SK
2:19.13820
+21.2050
19
Ester Strand
Sävedalens AIK
2:19.13870
+21.2100
19
Linnea Arnlöf
Hägglunds Ski Team SK
2:19.13870
+21.2100
21
Emma Paarson
Cfc Skischool
2:20.13930
+22.2160
22
Julia Jonsson
Alnö SK
2:20.13970
+22.2200
23
Frida Kjellgren
Järpens SK
2:22.14140
+24.2370
24
Emma Nilsson
Näsvikens IK
2:22.14160
+24.2390
24
Tuva Furunäs
IFK Grängesberg SK
2:22.14160
+24.2390
26
Ella Persson
Högbo GIF
2:23.14210
+25.2440
27
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
2:23.14280
+26.2510
28
Alva Viklund
Järvsö IF
2:24.14380
+27.2610
29
Teresia Ytterbom
Kovlands IF
2:25.14400
+27.2630
29
Linnea Hermansson
IFK Mora SK
2:25.14400
+27.2630
31
Selma Rudlund
Hägglunds Ski Team SK
2:25.14420
+27.2650
32
Nilla Grönborg
Kovlands IF
2:25.14430
+27.2660
33
Elsa Norberg
Hudiksvalls IF
2:25.14450
+27.2680
34
Wilma Olofsson
Malungs IF
2:27.14660
+29.2890
35
Eline Roed Feragen
Tynset IL
2:28.14780
+31.3010
36
Tilda Salomonsson
Svegs IK
2:29.14840
+31.3070
37
Lova Masapärs
Malungs IF
2:29.14860
+31.3090
38
Agnes Källiden
Granbergsdals IF
2:29.14870
+31.3100
39
Selma Stengårds
Lima IF
2:30.14950
+32.3180
40
Ida Hallin
Husums IF SK
2:32.15100
+34.3330
41
Signe Feil
Stockviks SF
2:32.15130
+34.3360
42
Hedvig Ulander
Husums IF SK
2:32.15140
+34.3370
42
Marie Pavlovská
Trönö IK
2:32.15140
+34.3370
44
Lisa Saether Verdenius
Tolga IL
2:32.15180
+35.3410
45
Alva Strand
Selånger SOK
2:33.15200
+35.3430
46
Emilina Bång
Östersunds SK
2:33.15220
+35.3450
47
Mali Nytrøen
Rendalen il
2:33.15270
+35.3500
48
Kajsa Limby
IFK Mora SK
2:33.15280
+36.3510
49
Ida Staffansson
Funäsdalens IF
2:33.15290
+36.3520
50
Kajsa Johansson
Hägglunds Ski Team SK
2:34.15310
+36.3540
51
Nora Nordqvist
Husums IF SK
2:34.15380
+37.3610
52
Stine Nilsen
Norway
2:36.15530
+38.3760
53
Skade Spovmark
Husums IF SK
2:36.15590
+39.3820
54
Ellen Rydhult
Svegs IK
2:37.15610
+39.3840
55
Maja Olsson
Lucksta IF
2:38.15760
+40.3990
56
Märta Hübenette
Husums IF SK
2:39.15890
+42.4120
57
Rakel Bergh Finstad
Beitstad IL
2:40.15900
+42.4130
58
Hilda Bergqvist
Sollefteå Skidor IF
2:40.15950
+42.4180
59
Emilia Dahlgren
Myssjö-Ovikens IF
2:40.15980
+43.4210
60
Astrid Forslund
Stockviks SF
2:41.16010
+43.4240
61
Hedda Eklöv
Östersunds SK
2:41.16020
+43.4250
62
Ida Johansson
IFK Mora SK
2:41.16070
+43.4300
63
Tilde Karelius
Lima IF
2:42.16120
+44.4350
64
Stina Eriksson
Åsarna IK
2:42.16150
+44.4380
65
Noelia Frank
Alnö SK
2:46.16520
+48.4750
66
Ottilia Pedersen
Åsarna IK
2:48.16760
+50.4990
67
Ellen Fränckel
Husums IF SK
2:49.16880
+52.5110
68
Angelica Dahlgren
Älvdalens IF SK
2:51.17090
+54.5320
69
Ragnhild Saugestad
Beitstad
2:52.17130
+54.5360
-
Irma Fundin
Svegs IK
23:59:59.8639800