15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Lucas Lennartsson | Garphyttans IF | 32:51.197000 | | 87.1p |
2 | Gilberto Panisi | Falun Borlänge SK | 33:03.198200 | | 86.6p |
3 | Martin Hammarberg | Sundsvalls OK | 33:19.199800 | | 85.9p |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Lena Wiklund | Högbo GIF | 25:25.152400 | | 74.7p |
2 | Moa Larsson | Falun Borlänge SK | 25:32.153100 | | 74.4p |
3 | Cajsa Martinsson | Östersunds SK | 26:08.156700 | | 72.8p |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Johan Ekberg | Nacka Värmdö SK | 21:48.130700 | | 86.3p |
2 | Filip Rosjö | IF Hallby SOK | 22:30.134900 | | 83.8p |
3 | Joel Ernstsson | Finspångs SOK | 22:37.135600 | | 83.4p |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Axel Jutterström | IFK Mora SK | 21:48.130700 | | 86.3p |
2 | Adam Persson | IF Hallby SOK | 22:00.131900 | | 85.5p |
3 | Alexander Karlsson | IFK Mora SK | 22:27.134600 | | 83.9p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Lina Rydén | IFK Mora SK | 12:33.75200 | | |
2 | Malin Oskarsson | SK Leksand | 12:50.76900 | | |
3 | Molly Furunäs | IFK Grängesberg SK | 12:52.77100 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Sara Andersson | IFK Mora SK | 12:39.75800 | | |
2 | Maja Furunäs | IFK Grängesberg SK | 13:05.78400 | | |
3 | Ellen Hedeberg | SK Bore | 13:19.79800 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Saga Fältenhag | Högbo GIF | 12:14.73300 | | |
2 | Lova Broström | Sya SK | 12:40.75900 | | |
3 | Johanna Udras | Estonia | 12:50.76900 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Tilda Östberg | Stora Tuna IK SK | 12:09.72800 | | 67.4p |
2 | Ella Olsson | Sågmyra SK | 12:15.73400 | | 67.0p |
3 | Alva Sköld | Häverödals SK | 12:45.76400 | | 64.9p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Stine.lise Truu | Järpens SK | 12:19.73800 | | 66.7p |
2 | Sofie Oskarsson | SK Leksand | 12:45.76400 | | 64.9p |
3 | Frida Peterson | Älvdalens IF SK | 13:15.79400 | | 62.9p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Erik Franzén | Idre SK | 11:38.69700 | | |
2 | Hugo Ström | Dala-Järna IK | 11:46.70500 | | |
3 | Sebastian Svahn | IFK Mora SK | 12:00.71900 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Ludvig Berg | Granbergsdals IF | 11:21.68000 | | |
2 | Mattias Andersson | Domnarvets GOIF | 11:24.68300 | | |
3 | Albin Gezelius | IFK Mora SK | 11:40.69900 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Edvin Anger | IFK Hedemora SK | 10:37.63600 | | |
2 | Nils Bergström | Domnarvets GOIF | 10:53.65200 | | |
3 | Oscar Andersson | IFK Mora SK | 11:08.66700 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Astrid Hermansson | Kvarnsvedens GOIF SK | 8:06.48500 | | |
2 | Selma Partanen | Högbo GIF | 8:24.50300 | | |
3 | Ester Strand | Sävedalens AIK | 8:27.50600 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Tuva Furunäs | IFK Grängesberg SK | 8:15.49400 | | |
2 | Maya Rennermalm | Lima IF | 8:22.50100 | | |
3 | Klara Pettersson | Åmåls OK | 8:24.50300 | | |
3 | Ebba Westrin | Trönö IK | 8:24.50300 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 7:29.44800 | | |
2 | Nelly Söderström | Malungs IF | 7:53.47200 | | |
3 | Sofie Ettling | Finspångs SOK | 7:54.47300 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Erik Danielsson | Dala-Järna IK | 8:12.49100 | | |
2 | Pelle Anger | IFK Hedemora SK | 8:13.49200 | | |
3 | Thijn Omblets | Sälens IF | 8:20.49900 | | |
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Alvar Myhlback | IL Trysilgutten | 6:46.40500 | | |
2 | Eddie Pettersson | Oxbergs IF | 7:17.43600 | | |
3 | Alvin Rydin Sahlin | Västerås Skidklubb | 7:22.44100 | | |
|
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Erik Bergström | Domnarvets GOIF | 6:52.41100 | | |
2 | Axel Eriksson | Stora Tuna IK SK | 7:06.42500 | | |
3 | Gustav Skogsjö | Nacka Värmdö SK | 7:08.42700 | | |
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Vera Myhlback | IL Trysilgutten | 4:12.25100 | | |
2 | Erika Udras | Estonia | 4:26.26500 | | |
3 | Hanna Strand | Sävedalens AIK | 4:27.26600 | | |
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Ella Nordanbro | Falu IK | 4:07.24600 | | |
2 | Moa Kristiansson | Dala-Järna IK | 4:14.25300 | | |
3 | Dinah Handeland | IFK Hedemora SK | 4:26.26500 | | |
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Aron Hyttinen | IFK Hedemora SK | 4:33.27200 | | |
2 | Arvid Björklund | Korsnäs IF SK | 4:45.28400 | | |
3 | Malte Dag Åkerlund | Sälens IF | 4:52.29100 | | |
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Ville Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 3:48.22700 | | |
2 | Hjalmar Anderberg | IFK Skövde SK | 4:04.24300 | | |
2 | Samuel Henriksson | Tynderö IK | 4:04.24300 | | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Louise Perottosdotter | Lima IF | 19:28.116700 | | 45.7p |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart |
1 | Tomas Lövgren | Stora Tuna IK SK | 11:29.68800 | | 70.5p |
2 | Mattias Ström | Dala-Järna IK | 11:55.71400 | | 68.5p |
3 | Thomas Henriksson | Tynderö IK | 11:57.71600 | | 68.3p |