2023-04-22 | ||||||||
31km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
54 | Christian Harding | Södertälje | 3:49:09.1374830 | 35.8p | ||||
2023-04-01 | ||||||||
18km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Sofia Heldt | Södertälje | 1:14:19.445800 | 42.3p | ||||
2023-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
71 | Joacim Kebert | Södertälje | 4:09:38.1497780 | 31.8p | ||||
2022-02-13 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
41 | Susanne Berge | Södertälje | 6:05:44.2194300 | 29.7p | ||||
2022-02-13 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
146 | Ulf Hedin | Södertälje | 4:01:37.1449600 | 36.4p | ||||
2022-02-05 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Vincent Lavender | Södertälje | 3:31:51.1271000 | 38.9p | ||||
2021-08-14 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Alfons Lööf | Södertälje | 23:59:58.8639700 | |||||
2020-02-16 | ||||||||
43.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Anders Näslund | Södertälje | 2:56:37.1059600 | 58.5p | ||||
2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
294 | Mattias Eklund | Södertälje | 4:20:02.1560100 | 29.3p | ||||
2019-09-07 | ||||||||
24km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Alfons Lööf | Södertälje | 2:08:54.773300 | 35.1p | ||||
2019-03-23 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Anders Björkman | Södertälje | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | JO Stevenson | Södertälje | 3:23:13.1219200 | 37.4p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Anders Björkman | Södertälje | 2:35:05.930400 | 55.4p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
46km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
45 | Teun van Dooren | Södertälje | 3:17:38.1185770 | 46.8p | ||||
74 | Patric Flink | Södertälje | 3:39:33.1317200 | 41.5p | ||||
77 | Pontus Flink | Södertälje | 3:41:31.1329020 | 41.1p | ||||
96 | Åke Nord | Södertälje | 4:00:23.1442270 | 37.5p | ||||
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Ulrik Karlsson | Södertälje | 1:35:27.572690 | 48.1p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
127 | Viktor Bobäck | Södertälje | 3:24:41.1228020 | 42.2p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
112 | Susanne Berge | Södertälje | 6:43:26.2420500 | 31.0p | ||||
199 | Angelica Wahlstedt | Södertälje | 7:49:57.2819600 | 26.2p | ||||
- | Marie Sveronius | Södertälje | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-09 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Bo Lindqvist | Södertälje | 1:45:31.633000 | 51.1p | ||||
9 | Ola Mårtensson | Södertälje | 1:51:13.667200 | 48.5p | ||||
14km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Annelie Lindqvist | Södertälje | 1:20:09.480800 | 60.0p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Christina Johnsson Schön | Södertälje | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
298 | Felicia Colliander | Södertälje | 4:32:03.1632200 | 26.6p | ||||
317 | Sibelle Colliander | Södertälje | 4:57:55.1787400 | 24.3p | ||||
2019-01-19 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
106 | Jan Björklund | Södertälje | 3:19:28.1196700 | 38.3p | ||||
2018-09-08 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Christian Vogelgsang | Södertälje | 23:59:58.8639700 | |||||
2018-02-18 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
170 | Fredrik Schill Rizzo | Södertälje | 4:30:46.1624510 | 38.6p | ||||
19km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Moa Gustafsson | Södertälje | 1:28:25.530430 | 46.5p | ||||
2018-02-11 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
448 | Hiroshi Tanaka | Södertälje | 5:52:31.2115000 | 32.9p | ||||
612 | Johan Liefvergren | Södertälje | 7:26:38.2679700 | 25.2p | ||||
2018-01-13 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
51 | Are Vang | Södertälje | 3:42:17.1333600 | 33.9p | ||||
2017-04-14 | ||||||||
9.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
531 | Malin Gårdestam | Södertälje | 1:13:20.439900 | 31.1p | ||||
9.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
757 | Joar Gustafsson | Södertälje | 1:12:46.436500 | 31.3p | ||||
2017-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
217 | Mats Persson | Södertälje | 4:44:03.1704200 | 39.0p | ||||
317 | Goran Majdandzic | Södertälje | 5:01:49.1810800 | 36.4p | ||||
498 | Pierre Pettersson | Södertälje | 5:41:54.2051300 | 31.6p | ||||
2017-02-11 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Laura Bäcklund | Södertälje | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Angelina Rizzo | Södertälje | 23:59:59.8639800 | |||||
2017-02-11 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Angelina Rizzo | Södertälje | 5:40:00.2039900 | 24.8p | ||||
2016-02-21 | ||||||||
43.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
45 | Peter Lindström | Södertälje | 2:48:39.1011800 | 52.2p | ||||
91 | Anders Guvå | Södertälje | 3:03:39.1101810 | 47.3p | ||||
- | Daniel Carlsson | Södertälje | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2016-02-13 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Peter Fält | Södertälje | 23:59:59.8639800 | |||||
2016-01-30 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Hagar Mansvelt | Södertälje | 2:17:58.827700 | 31.2p | ||||
2016-01-24 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Matilda Moritz | Södertälje | 4:25:51.1595000 | 34.5p | ||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
79 | Anders Björnsjö | Södertälje | 3:34:49.1288850 | 44.1p |
Leif Edvinsson | 3 st |
Niclas Eriksson | 2 st |
Girard DE Leye | 2 st |
Teun van Dooren | 2 st |
Marie Selin | 2 st |
Ellenore Karlborg | 2 st |
Alfons Lööf | 2 st |
Angelina Rizzo | 2 st |
Susanne Berge | 2 st |
Emma Truuberg | 2 st |
Christina Johnsson Schön | 2 st |
Pirjo Näslund | 1 st |
Maria Torefeldt | 1 st |
Roger Ahlenius | 1 st |
David Hörnedal | 1 st |
Johan Nord | 1 st |
Christoffer Svensson | 1 st |
Björn Nordström | 1 st |
Malin Ljungberg | 1 st |
Sofia Heldt | 1 st |