Kom ihåg mig!
[Dölj]Obs!
Rankingen är under utveckling!

Rankingsystemet på Skidresultat.se är under utveckling och kan innehålla felaktigheter, konstigheter eller rena orättvisor.

Om du hittar något som verkar konstigt så tveka inte att höra av dig (här)!

Rankingpoängen räknas ut efter hur långt efter täten man är och vilka poäng som de i täten har. Den kan alltså inte jämföras med FIS-rankingen som räknas ut på ett helt annat sätt.

Den som är intresserad av hur rankingpoängen mer exakt räknas ut kan läsa mer här: Info om rankingsystemet

Dölj filter



Född innan (årtal)
Född efter (årtal)
Klubb:
1Björn SandströmPiteå Elit SKse93.4p
1Simon AnderssonFalun Borlänge SKse93.4p
3Anders SödergrenHudiksvalls IFse93.3p
3Anders SvaneboStockviks SFse93.3p
3Petter EngdahlÖstersunds SKse93.3p
6Simon LagesonÅsarna IKse93.2p
7Daniel RickardssonHudiksvalls IFse92.6p
7Jens BurmanÅsarna IKse92.6p
9Marcus RuusÅsarna IKse92.3p
9Viktor BrännmarkPiteå Elit SKse92.3p
9Viktor ThornUlricehamns IFse92.3p
12Gabriel ThornSK Borese92.2p
12Marcus FredrikssonLycksele IFse92.2p
14Robin NorumIFK Umeåse91.9p
14Mikael NorbergOK Gränsense91.9p
14Karl-Johan WestbergBorås SKse91.9p
14Marcus HellnerGellivare Skidallians IKse91.9p
18Daniel SvenssonIFK Mora SKse91.8p
19Anton HedlundFalun Borlänge SKse91.7p
20Anders JonssonStockviks SFse91.6p
21Gustav ErikssonIFK Mora SKse91.5p
22Martin JohanssonIFK Mora SKse91.4p
22Axel EkströmGarphyttans IFse91.4p
22Oscar KardinÖstersunds SKse91.4p
22Johan HäggströmPiteå Elit SKse91.4p
26Eddie EdströmStockviks SFse91.3p
26Teodor PetersonIFK Umeåse91.3p
28Erik SilfverIFK Umeåse91.1p
29Gustav NordströmBorås SKse90.9p
29Anton KarlssonSockertoppen IF90.9p
31Jens AnderssonKalix SKse90.8p
31Max NovakOfferdals SKse90.8p
33Victor GustafssonIFK Mora SKse90.7p
34Marcus GrateIFK Umeåse90.6p
35Patrik TallbomÖstersunds SKse90.5p
35Lucas LennartssonGarphyttans IFse90.5p
35Håkan EmilssonOfferdals SKse90.5p
35Dario ColognaVal Müstairch90.5p
35Edvard SundmanÅsarna IKse90.5p
40Pontus HermanssonSK Borese90.4p
40Oskar SvenssonFalun Borlänge SKse90.4p
42Anton PerssonSK Borese90.3p
43Nils PerssonÖstersunds SKse90.2p
43Niklas HenrikssonGellivare Skidallians IKse90.2p
43Tom FahlénLandsbro IF SKse90.2p
43Olof JonssonTrillevallens Sportklubb90.2p
47Filip DanielssonSK Borese90.1p
47Emil PerssonÖstersunds SKse90.1p
49Karl Johan DyvikIFK Mora SKse90.0p
50Alfred BuskqvistIK Sternse89.9p
51Gilberto PanisiFalun Borlänge SKse89.8p
52Anton LindbladHudiksvalls IFse89.6p
53Andreas HolmbergIFK Mora SKse89.5p
53Emil SvenssonÅsarna IKse89.5p
55Andreas SvenssonUlricehamns IFse89.3p
55Erik AnderssonHudiksvalls IFse89.3p
57Oscar PerssonSK Borese89.2p
57Johan LövgrenVännäs SKse89.2p
57Jesper NyströmFalun Borlänge SKse89.2p
57Johannes EklöfIF Hallby SOKse89.2p
61Jonas ErikssonIFK Mora SKse89.1p
62Marcus LennartssonGarphyttans IFse88.9p
62Evgeniy BelovRussiaru88.9p
62Sergey UstiugovRussiaru88.9p
65Victor HallquistÅsarna IKse88.8p
65Adam LarssonFalun Borlänge SKse88.8p
67Johannes RingsbySK Borese88.7p
67Daniel SöderstenOrsa SKse88.7p
67Eric RosjöIF Hallby SOKse88.7p
67Martin Johnsrud SundbyRøa ILno88.7p
71Bill ImpolaSK Borese88.6p
71Petter HedmanIFK Umeåse88.6p
71Henrik OttossonÅsarna IKse88.6p
71Leo JohanssonSkillingaryds FKse88.6p
75Rasmus HörnfeldtÖstersunds SKse88.5p
75Jacob NystedtHudiksvalls IFse88.5p
77Fredrik AnderssonSollefteå Skidor IFse88.4p
77Adam GillmanGarphyttans IFse88.4p
77Alexander BessmertnykhRussiaru88.4p
80Martin HerbertIFK Mora SKse88.3p
81William PoromaaÅsarna IKse88.2p
81Maxim VylegzhaninDinamo Kievua88.2p
83Konrad Mattsson MyhrÅsarna IKse88.1p
83Alexey PoltoraninKazakstankz88.1p
85Gustav RotvoldÅsarna IKse88.0p
85Jonatan EngdahlTrillevallens Sportklubb88.0p
87Jörgen BrinkDelsbo IFse87.9p
87Fredrik HanssonIFK Mora SKse87.9p
87Petter jr NorthugStrindheim ILno87.9p
87Klas NilssonSkellefteå XCse87.9p
91Jonathan EngströmBorås SKse87.8p
92Emil JönssonAnnaEmil Sportklubb87.7p
92Carl QuicklundÖstersunds SKse87.7p
92Anton ElvsethLierne IL87.7p
92Sergey TurychevUgra Svsm 2ru87.7p
92Andrey LarkovRussiaru87.7p
97Adam SteenAxa SCse87.6p
97Johan PerssonTrillevallens Sportklubb87.6p
97Gustav BerglundIFK Mora SKse87.6p
97Maurice ManificatDouanes/Agy ST Sigismondfr87.6p
97Finn Haagen KroghTverrelvdalen ILno87.6p
97Alexander LegkovDinamo Kievua87.6p
103Alexander KarlssonIFK Mora SKse87.5p
103Gustav JohanssonGellivare Skidallians IKse87.5p
105Jimmie JohnssonRembo IKse87.4p
105Sjur RøtheVoss ILno87.4p
107John LeanderÅsarna IKse87.3p
107Jonas BaumannTambo Splügencz87.3p
107Didrik TønsethByåsen ILno87.3p
110Niklas DyrhaugTydal ILno87.2p
110Emil IversenVarden ILno87.2p
110Hans Christer HolundLyn Skino87.2p
113Johan ForsbergIFK Umeåse87.1p
113Hugo JacobssonFalun Borlänge SKse87.1p
113Alex HarveyClub Nordique Mont St. Anneca87.1p
113Jerry AhrlinTeam Tynellse87.1p
117Måns SunessonSellnäs IFse87.0p
117Axel AflodalSundbybergs IKse87.0p
117Francesco de FabianiCS Esercitoit87.0p
120Markus JohanssonZinkgruvans IFse86.9p
120Devon KershawOnaping Falls Nordics Ski Clubca86.9p
120Lars NelsonÅsarna IKse86.9p
123Elias AnderssonSunderby SKse86.8p
123Jonas DoblerSC Traunsteinde86.8p
123Eirik MysenOseberg Skilagno86.8p
123Kentaro IshikawaSensyu University86.8p
127Kalle GräfningsKarlslunds IF SFse86.7p
127Carl OlanderIK Sternse86.7p
127Erik LiebackUlricehamns IFse86.7p
127Andreas KatzSv Baiersbronnde86.7p
131Eric SimonssonLandöns IFse86.6p
131Edvin AnderssonLandsbro IF SKse86.6p
133Per-Olov SvahnBoxholm-Ekeby SKse86.5p
133Ossian RosenbergÅsarna IKse86.5p
133Johan HerbertSundbybergs IKse86.5p
133Jean Marc GaillardDouanes - Pays Rochoisfr86.5p
133Martin JaksDukla Libereccz86.5p
138John LagerskogÅre Längdskidklubbse86.4p
138Henrik FjällborgGellivare Skidallians IKse86.4p
140Erik RostHudiksvalls IFse86.3p
140Markus JönssonTranemo IFse86.3p
140Stanislav VolzhentsevDinamo Kievua86.3p
140Alexey ChervotkinRussiaru86.3p
144Daniel HolmgrenIFK Umeåse86.2p
145Fredrik ByströmOrsa SKse86.1p
145Mattias BångmanLjustorps IFse86.1p
145Markus OttossonSkellefteå SKse86.1p
145Erik BjörkmanTäfteå IKse86.1p
145Adam PerssonIF Hallby SOKse86.1p
145Matti HeikkinenVantaan Hiihtoseurafi86.1p
151Sebastian OlssonStockviks SFse86.0p
151Anton MurtoGellivare Skidallians IKse86.0p
151Simon KarlssonIFK Umeåse86.0p
151Axel BergstenIFK Skövde SKse86.0p
151Giandomenico SalvadoriItalyit86.0p
151Toni LiversGardes Frontièrech86.0p
157Robin BryntessonSockertoppen IF85.9p
157Erik Melin-SöderströmÖstersunds SKse85.9p
157Joel LagerGarphyttans IFse85.9p
160Fredrik ArnbergStockviks SFse85.8p
160David NordströmIFK Umeåse85.8p
160Martin JohanssonKorsnäs IF SKse85.8p
160Axel JutterströmIFK Mora SKse85.8p
160Oscar JohanssonZinkgruvans IFse85.8p
160Tore Berdal BjörnsethTeam United Bakeriesno85.8p
166Noah HoffmanSki Snowboard Club Vailus85.7p
166Emil TalsiÅsarna IKse85.7p
168Johan KjølstadSkogn ILno85.6p
168John Magnus HaugenHommelvik ILno85.6p
168Keishin YoshidaCold Weather Combat Training Unitjp85.6p
171Martin HammarbergSundsvalls OKse85.5p
172Hannes StenströmTrillevallens Sportklubb85.4p
172Curdin PerlBernina Pontresinach85.4p
174Charlotte KallaPiteå Elit SKse85.3p
174Chris Andre JespersenStrindheim ILno85.3p
176Oskar SvärdTvärreds IFse85.2p
176Bob ImpolaKarlslunds IF SFse85.2p
176Gabriel HöjlindIFK Mora SKse85.2p
176Ludwig TärningSK Borese85.2p
176Akira LentingTeam Akirajp85.2p
176Dietmar NoecklerTeam Futura85.2p
182Carl RotvoldÅsarna IKse85.1p
182Mikael SandgrenIFK Mora SKse85.1p
182Oscar ClaessonIF Hallby SOKse85.1p
182Ivan BabikovFoothills Nordic Ski Clubca85.1p
186Ebba AnderssonSollefteå Skidor IFse85.0p
186Robin DuvillardEmhm - Villard De Lansfr85.0p
186Christofer ErikssonFörsvarets Skse85.0p
189Calle HalfvarssonSågmyra SKse84.9p
189Jens SelahnStockviks SFse84.9p
189Anton ErikssonSollefteå Skidor IFse84.9p
189Mattias EdvardssonÅrsunda IFse84.9p
189Andrew MusgraveTeam LeasePlan Go84.9p
189Gabriel StridIFK Mora SKse84.9p
189Mattia PellegrinG.S. Fiamme Oroit84.9p
196Dan MobergIFK Skövde SKse84.8p
196Tobias KöpmanIFK Mora SKse84.8p
196Arvid ForssÅsarna IKse84.8p
196Pontus NordströmÖstervåla IFse84.8p
196John Kristian DahlStrindheim ILno84.8p
196Stian HoelgaardGjesdal ILno84.8p
196Isak AugustssonIFK Mora SKse84.8p
196Carl SchogsterIFK Umeåse84.8p
196Thomas BingRhoener Wsv Dermbachde84.8p
196Tord Asle GjerdalenFossum IFno84.8p
206Simeon DeyanovTrillevallens Sportklubb84.7p
206Erik PerssonIF Hallby SOKse84.7p
206Callum WatsonCooma Ski Clubau84.7p
206Adrien BackscheiderGerardmerfr84.7p
206Sami JauhojärviVuokatti Ski Team Kainuufi84.7p
206Martin NyengetLillehammer SKno84.7p
212Anders SolinIFK Mora SKse84.6p
212Gustav KvarnbrinkIFK Umeåse84.6p
214Jens ErikssonDala-Floda IFse84.5p
214Adrian BergströmStrömnäs GIFse84.5p
214Jesper PerssonÅsarna IKse84.5p
214David LarssonHudiksvalls IFse84.5p
214Marcus JohanssonUlricehamns IFse84.5p
214Paul Constantin PepeneRomaniaro84.5p
214Antoine AugerSundbybergs IKse84.5p
221Fredrik OusbäckIFK Skövde SKse84.4p
221Viktor AxelssonBorås SKse84.4p
221Johan EkbergNacka Värmdö SKse84.4p
221Jonathan HedbysNusnäs IF84.4p
225Elias DahlOfferdals SKse84.3p
225Samuel OskarssonSK Leksandse84.3p
225Ilia ChernousovSKAru84.3p
225Veselin TsinzovAlexander Logisticsbg84.3p
229Gabriel HallquistÅsarna IKse84.2p
229Jonathan NorderIF Hallby SOKse84.2p
229Lucas BoeglSC Gaissachde84.2p
232Lars-Åke StenmarkJunsele IFse84.1p
232Anders RoosÖstersunds SKse84.1p
232Emil JohanssonIK Jarl Rättvikse84.1p
232Kein EinasteJoulu Skiclub84.1p
232Petter EliassenTverrelvdalen ILno84.1p
232Petr NovakLk Slovan Karlovy Varycz84.1p
232Philipp HaelgNordic Club Liechtenstein84.1p
232Tim MagnussonIFK Mora SKse84.1p
232Andreas NygaardBurfjord ILno84.1p
241Simon ÅstotIFK Umeåse84.0p
241Raido RankelSkiclub Voruee84.0p
241Roland ClaraG.S Fiamme Gialleit84.0p
241Morten Eide PedersenLillehammer SKno84.0p
245Joel BodénSkellefteå SKse83.9p
245Filip RosjöIF Hallby SOKse83.9p
245Bernhard TritscherSC Saalfeldenat83.9p
245Oscar OlssonHudiksvalls IFse83.9p
245Erik BjornsenApu Nordic Ski Centerus83.9p
245Kjetil Hagtvedt DammenRustad ILno83.9p
251Erik WilhelmssonLidköpings VSKse83.8p
251Emil ThyrènTrönö IKse83.8p
251Simon JonssonIF Hallby SOKse83.8p
251Sergei DolidovichBelarusby83.8p
255Andreas KarlssonKalix SKse83.7p
255Ola JonssonStorumans IKse83.7p
255Ristomatti HakolaJämin Jännefi83.7p
255Naoto BabaJapanjp83.7p
259Anna HaagAnnaEmil Sportklubb83.6p
259Björn HänninenHögbo GIFse83.6p
261Joakim LindbergGrytgöls IKse83.5p
261Linus LillsjöHällbybrunns IFse83.5p
261Erik BertilssonIF Hallby SOKse83.5p
264Björn RydvallLycksele IFse83.4p
264Tobias NilssonIFK Umeåse83.4p
264Nils AugustssonIFK Mora SKse83.4p
264Jesper ModinPiteå Elit SKse83.4p
264Felix ForsbergJärpens SKse83.4p
269Hannes BoströmIFK Arvidsjaur SKse83.3p
269Henrik AlmGnosjö FKse83.3p
269Karel TammjarvTartu Skiclubee83.3p
269Anssi PentsinenJämsänkosken Ilvesfi83.3p
269Torleif SyrstadLundamo ILno83.3p
274Patrik LindTunafors SKse83.2p
274Mattias SundinVårby IKse83.2p
274Ragnar Bragvin AndresenNjaardteam Jobzone83.2p
274Simon StenbergKalix SKse83.2p
274Anton LaineKalix SKse83.2p
274William SchultzIFK Umeåse83.2p
274Erik EngelinOfferdals SKse83.2p
274Mathias RundgreenByåsen ILno83.2p
274Elias AnderssonLandsbro IF SKse83.2p
274Dmitriy JaparovRussiaru83.2p
274Therese JohaugNansen ILno83.2p
274Konstantin GlavatskikhDinamo Kievua83.2p
274André JakobssonÖstersunds SKse83.2p
287Ida IngemarsdotterÅsarna IKse83.1p
287Anton EnbergFalun Borlänge SKse83.1p
287Linus NygrenUlricehamns IFse83.1p
287Gustav JonssonIFK Mora SKse83.1p
287Petr SedovRussiaru83.1p
287Lukas BauerDukla Libereccz83.1p
287David ThorellIK Sternse83.1p
287Graeme KillickPtarmigan Nordic Ski Clubca83.1p
295Stefan SunnerbergSK Ringense83.0p
295Oskar ÅrebäckBolidens SKse83.0p
297Sofia HenrikssonPiteå Elit SKse82.9p
297Emil LagergrenTynderö IKse82.9p
297Linn SömskarIFK Umeåse82.9p
297Petter PerssonBorås SKse82.9p
301Øyvind Moen FjeldKjelsås ILno82.8p
301Erik GranströmStrömnäs GIFse82.8p
301Emil WinsaSävast Ski Team IFse82.8p
301Michail SemenovBelarusby82.8p
301Erik ErikssonGellivare Skidallians IKse82.8p
301Vladsqv SkobelevRussiaru82.8p
307Anders AuklandOseberg Skilagno82.7p
307Gaute IversenVarden ILno82.7p
307Malte StefanssonOxbergs IFse82.7p
307Tommy GustavssonHemmingsmarks IFse82.7p
307Nicklas JohanssonJärvsjöby IFse82.7p
312Robert ErikssonBjörkfors GOIFse82.6p
312Erik WickströmUlricehamns IFse82.6p
312Evelina SettlinHudiksvalls IFse82.6p
312Simon PerssonIFK Umeåse82.6p
312Jennie ÖbergPiteå Elit SKse82.6p
312Rikard TynellGrycksbo IF OKse82.6p
312Felix ErlanderHudiksvalls IFse82.6p
312Takatsugu UdaTokai Universityjp82.6p
320Simon ÖbergKalix SKse82.5p
320Maciej StaregaUks Rawa Siedlcepl82.5p
320Ingvild Flugstad ØstbergGjøvik SK82.5p
320Johan KantoIK Sternse82.5p
320Anders Nøstdahl GløersenRustad ILno82.5p
320Simen Krüger HegstadLyn Skino82.5p
326Jakob JanssonÖstersunds SKse82.4p
326Jacob StarkStockviks SFse82.4p
326Gustav JohanssonUlricehamns IFse82.4p
326Martin MickelsBålsta SKse82.4p
330Jonathan ModinSollefteå Skidor IFse82.3p
330Vetle ThyliRaufoss bedriftsidrettslagno82.3p
330Albert AskengrenVisborgs OKse82.3p
330Alexander EngmanGellivare Skidallians IKse82.3p
334Tobias LindmanStockviks SFse82.2p
334Karl IngardIK Rexse82.2p
334Markus LundholmOK Renense82.2p
334Lars Ove AunliStrindheim ILno82.2p
334Heidi WengIL I Bulno82.2p
334Torstein Buan RøvikVarden ILno82.2p
334Per Kristian NygårdVestre Spone IFno82.2p
334Simen Håkon ØstensenTeam BN Bank82.2p
334Erik JohanssonTranemo IFse82.2p
334Einar Flaktveit Viking MoxnesViking Tifno82.2p
344Karl EdenrothStrömnäs GIFse82.1p
344Mats IversenVarden ILno82.1p
344Oskar LundqvistSellnäs IFse82.1p
344Imanol RojoAlpino Uzturrees82.1p
348Ronny WedinNorbergs SKse82.0p
348Jonathan PerssonDomnarvets GOIFse82.0p
348Nico LarssonBengtsfors Boisse82.0p
348Jesper SvenskStora Tuna IK SKse82.0p
352Jonatan SteenFalun Borlänge SKse81.9p
352Stina NilssonIFK Mora SKse81.9p
352Niklas NiskaOunasvaaran Hiihtoseurafi81.9p
352Filip KyröHögbo GIFse81.9p
352Iivo NiskanenVuokatti Ski Team Kainuufi81.9p
352Daniel NordeboGöteborgs SKse81.9p
358Peter JohanssonLuleå Gjutarens IFse81.8p
358Jonny NilimaaAxa SCse81.8p
358Moa Molander KristiansenFalun Borlänge SKse81.8p
358Emrik NordgrenIFK Umeåse81.8p
358Yevgeniy VelichkoKazakstankz81.8p
363Maja DahlqvistFalun Borlänge SKse81.7p
363Filip ÖbergKalix SKse81.7p
363Lisa VinsaPiteå Elit SKse81.7p
363Kaichi NaruseJapanjp81.7p
367Johan WesterlundPiteå Elit SKse81.6p
367Helene SöderlundIFK Mora SKse81.6p
367Oscar LindellStockviks SFse81.6p
367Vegard SivertsgårdÅlen ILno81.6p
367Jakob FridesjöSävast Ski Team IFse81.6p
367Jan AntolecLks Poroniec Poroninpl81.6p
367Mattias WidmarkSvegs IKse81.6p
374David FriskIFK Mora SKse81.5p
374Rasmus BlomSK Borese81.5p
374Joel ÅströmBodens SKse81.5p
374Maria NordströmUlricehamns IFse81.5p
374Oskar Suomi OlssonIFK Mora SKse81.5p
374Jesper ThorÅsarna IKse81.5p
374Emil HagströmGarphyttans IFse81.5p
374Olle Olsson BadTullus Sgse81.5p
374Florian NotzTysklandde81.5p
374Johan BergmanSollefteå Skidor IFse81.5p
374Alfred NilssonFilipstads SFse81.5p
374Jonas GranlundHudiksvalls IFse81.5p
374Akihito UdaJapanjp81.5p
387Martin RosvallLycksele IFse81.4p
387Harald EklöfIF Hallby SOKse81.4p
387Petr KnopDukla Libereccz81.4p
387Dominik BuryPolandpl81.4p
391Oscar LindholmHudiksvalls IFse81.3p
391Joel AnderssonIFK Mora SKse81.3p
391Valdemar NilssonBodens SKse81.3p
391Oscar BröteSundbybergs IKse81.3p
395Bernt NivaIFK Kirunase81.2p
395Len ValjasTeam Hardwoodca81.2p
395Alexis JeannerodCsrpontarlier81.2p
395Ivan Perrillat BoiteuxDouanes Grand-Bornandfr81.2p
395Jonathan DahlbergSkellefteå SKse81.2p
400Martin GottingUlricehamns IFse81.1p
400Emma WikénÅsarna IKse81.1p
400Arvid JonssonDuveds IFse81.1p
400Hugo ErikssonHägglunds Ski Team SKse81.1p
400Magnus NorøyFrol ILno81.1p
400Maicol RastelliCS Esercitoit81.1p
400Anders BoströmCcc100081.1p
407Jesper NilssonUlricehamns IFse81.0p
407Victor OlssonHudiksvalls IFse81.0p
407Jonas Åsander GrahnHudiksvalls IFse81.0p
407William WesterlundFalu IKse81.0p
407Tomoki SatoWaseda Universityjp81.0p
407Anders HøstLyn Ski81.0p
413Lovisa ModigSävast Ski Team IFse80.9p
413Albert CarlingFalu IKse80.9p
413Zackarias BjörnRembo IKse80.9p
413Hikari FujinokiNihon University80.9p
413Erik HUSBYLeik ILno80.9p
418Lars SutherIFK Mora SKse80.8p
418Sofie ElebroIFK Umeåse80.8p
418Frida KarlssonSollefteå Skidor IFse80.8p
418Johannes EngdahlDomnarvets GOIFse80.8p
418Krista LahteenmakiIkaalisten Urheilijatfi80.8p
418Albin JohanssonSätra IFse80.8p
418Elin MohlinHudiksvalls IFse80.8p
418Elis WeslienNybro Skise80.8p
418Sergey MalyshevKazakstankz80.8p
418Kerttu NiskanenViereman Koittofi80.8p
428Maria RydqvistÄlvdalens IF SKse80.7p
428Maria GräfningsKarlslunds IF SFse80.7p
428Ragnhild HagaÅsen ILno80.7p
428Bruno DebertolisSci Nordico Sportful80.7p
428Philip KristofferssonHudiksvalls IFse80.7p
428Mickael BobergÄlvdalens IF SKse80.7p
434Erik NeroMullsjö SOKse80.6p
434Mia ErikssonPiteå Elit SKse80.6p
434Daniel Myrmæl HelgestadByåsen ILno80.6p
434Jesper PetterssonStrömnäs GIFse80.6p
434Edvin MurtoGellivare Skidallians IKse80.6p
434Anton SwedbergBorås SKse80.6p
434Ludvig HolmbergUlricehamns IFse80.6p
434Oskar AhnbrinkSundbybergs IKse80.6p
434Erik ThornBengtsfors Boisse80.6p
434Jessica DigginsStratton Mountain Schoolus80.6p
434Takahiro SuzukiJapanjp80.6p
445Fredrik AndreéBengtsfors Boisse80.5p
445Lari LehtonenImatran Urheilijatfi80.5p
445Mauro BRIGADOITeam Futura Robinsonpetshop80.5p
448Oscar BergströmIFK Mora SKse80.4p
448Joakim StåhlJärbo IFse80.4p
448Anne KylloenenKainuun Hiihtoseurafi80.4p
451Sindre GrönflatenFjellørnen ILno80.3p
451Johan AhlströmSävast Ski Team IFse80.3p
451Elis BergSunne SLFse80.3p
451Adam WestmanHudiksvalls IFse80.3p
451Johan HundsethKolvereid ILse80.3p
451Peter MlynarSkp Strbske Plesosk80.3p
451Edvin ClaessonIF Hallby SOKse80.3p
451Stanislav RezacSilvini Madshus team80.3p
459Ole Morten FlatakerHommelvik ILno80.2p
459Andrei LamovÄlvdalens IF SKse80.2p
459Øystein PettersenTeam BN Bank80.2p
462Frida HallquistÅsarna IKse80.1p
462Moa LundgrenIFK Umeåse80.1p
462Erik SjöbergEksjö SOKse80.1p
462Gustaf NiordVreta Skid o Mkse80.1p
462Per Henrik SundellHammerdals IFse80.1p
467Ulf JanssonÖstervåla IFse80.0p
467Hedda BångmanOfferdals SKse80.0p
467Martin LindkvistIFK Mora SKse80.0p
467Axel ErikssonKvarnsvedens GOIF SKse80.0p
467Algo KarpSkiclub Viljandipl80.0p
467Johannes AnderssonIF Ski Team Skånese80.0p
467Nathalie von SiebenthalSC Turbach-bissench80.0p
474Kevin LarssonBengtsfors Boisse79.9p
474Jan SrailSK Nove Mesto Na Morave79.9p
474Andreas BlohmFilipstads SFse79.9p
474Perttu HyvarinenRiistaveden Urheilijatfi79.9p
474Torgeir Skare ThygesenIL Korlevollno79.9p
479Anders JohanssonRyda SKse79.8p
479Ida IndahlOfferdals SKse79.8p
479Oliver AngelsiööStorvreta IKse79.8p
479Jacob SöderqvistBrovallens IFse79.8p
479Laura MononenHaemeenlinnan Hiihtoseurafi79.8p
479Jonas BöhlmarkNo Club79.8p
485Erik JonssonRossöns IFse79.7p
485Rickard BergengrenIF Ski Team Skånese79.7p
485Hanna FalkUlricehamns IFse79.7p
485Jenny SolinSollefteå Skidor IFse79.7p
485William KarlssonKällbottens IKse79.7p
485Albin AnderssonSkene Sim o ISse79.7p
485Loke ÖstangårdEksjö SOKse79.7p
485Johan HoelÅsen ILno79.7p
485Teresa StadloberSC Sparkasse Radstadt-Salzburgat79.7p
494Peter EttlingFinspångs SOKse79.6p
494Felix SelinIFK Kirunase79.6p
496Tobias EngblomStockviks SFse79.5p
496Jennie JirhedÖstersunds SKse79.5p
496August SpikSK Leksandse79.5p
496Sadie BjornsenApu Nordic Ski Centerus79.5p