2023-08-19 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
14 | Viktor Rikner | Örebro | 1:43:54.623300 | 73.4p | ||||
45 | Janne Elfström | Örebro | 2:09:29.776800 | 57.4p | ||||
21km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Andreas Öhrman | Örebro | 1:06:47.400600 | 58.2p | ||||
2023-03-11 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
51 | Moa Larsson | Örebro | 4:37.27660 | |||||
71 | Hedda Cederqvist | Örebro | 4:49.28850 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
84 | Julia Grip | Örebro | 5:05.30460 | |||||
85 | Julia Vestman | Örebro | 5:07.30660 | |||||
89 | Anni Lindqvist | Örebro | 5:43.34220 | |||||
91 | Selma Kläre | Örebro | 6:11.37000 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
41 | Petter Bergqvist | Örebro | 4:17.25690 | |||||
53 | Sixten Axmond | Örebro | 4:29.26830 | |||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
39 | Erik Kylborn | Örebro | 3:58.23700 | |||||
82 | Daniel Bennet | Örebro | 4:38.27720 | |||||
2023-03-11 | ||||||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
67 | Moa Larsson | Örebro | 3:29.20870 | |||||
82 | Hedda Cederqvist | Örebro | 3:38.21710 | |||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
76 | Julia Grip | Örebro | 3:35.21400 | |||||
85 | Julia Vestman | Örebro | 3:42.22180 | |||||
91 | Anni Lindqvist | Örebro | 3:52.23130 | |||||
93 | Junia Forsell | Örebro | 4:10.24960 | |||||
94 | Selma Kläre | Örebro | 4:20.25950 | |||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
45 | Petter Bergqvist | Örebro | 3:12.19170 | |||||
56 | Sixten Axmond | Örebro | 3:20.19910 | |||||
0.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
51 | Erik Kylborn | Örebro | 2:57.17670 | |||||
85 | Daniel Bennet | Örebro | 3:30.20930 | |||||
2023-03-10 | ||||||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
62 | Moa Larsson | Örebro | 15:44.94350 | |||||
75 | Hedda Cederqvist | Örebro | 16:20.97930 | |||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
82 | Julia Vestman | Örebro | 17:03.102270 | |||||
86 | Julia Grip | Örebro | 17:54.107310 | |||||
87 | Anni Lindqvist | Örebro | 18:21.110070 | |||||
89 | Selma Kläre | Örebro | 22:23.134280 | |||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
46 | Petter Bergqvist | Örebro | 14:33.87250 | |||||
50 | Sixten Axmond | Örebro | 14:48.88710 | |||||
3.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
48 | Erik Kylborn | Örebro | 13:18.79790 | |||||
86 | Daniel Bennet | Örebro | 16:19.97800 | |||||
2023-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Carl-Johan Moquist | Örebro | 3:16:08.1176700 | 45.2p | ||||
2023-02-18 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
87 | Magnus Julin | Örebro | 2:28:21.890000 | 64.3p | ||||
200 | Tommie Henriksson | Örebro | 3:11:10.1146900 | 46.5p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
20 | Sara Martinsson | Örebro | 4:08:18.1489700 | 36.0p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
16km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Ida Eriksson | Örebro | 1:39:11.595080 | 30.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Linus Isaksson | Örebro | 3:00:58.1085700 | 49.7p | ||||
87 | Per-Erik Jantzen | Örebro | 5:15:06.1890500 | 27.7p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Ingrid Ericsonjogsten | Örebro | 3:20:41.1204000 | 37.8p | ||||
10 | Aila Kollenhag | Örebro | 3:55:30.1412900 | 31.8p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Emil Fallqvist | Örebro | 2:18:42.832100 | 57.0p | ||||
18 | Tommie Henriksson | Örebro | 2:46:57.1001600 | 46.3p | ||||
31 | Grim Hagnestad | Örebro | 2:53:50.1042900 | 44.3p | ||||
47 | Johan Bernström | Örebro | 3:06:05.1116400 | 41.1p | ||||
49 | Fredrik Sunnhed-Yltin | Örebro | 3:07:02.1122100 | 40.9p | ||||
56 | Rasmus Evaldsson | Örebro | 3:13:13.1159200 | 39.4p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Charlotta Larsdotter | Örebro | 1:31:58.551700 | 41.3p | ||||
2 | Lotten Ericsson | Örebro | 1:50:39.663800 | 34.3p | ||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Ulrik Algulin | Örebro | 1:44:19.625800 | 36.4p | ||||
2023-01-28 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Maria Värendh | Örebro | 1:42:44.616300 | 41.7p | ||||
2023-01-08 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Julia Andersson | Örebro | 1:57:36.705500 | 46.5p | ||||
2022-07-23 | ||||||||
46km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Olivia Hansson | Örebro | 2:06:14.757370 | 63.0p | ||||
46km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Larz Andersson | Örebro | 2:00:50.724960 | 65.5p | ||||
- | Oskar Ekholm | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
23km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Alma Olsson | Örebro | 1:06:07.396640 | 58.9p | ||||
3 | Ellen Olsson | Örebro | 1:08:59.413880 | 56.5p | ||||
2022-02-20 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Johan Pettersson | Örebro | 3:12:57.1157600 | 45.1p | ||||
19 | Mats Pettersson | Örebro | 3:12:58.1157700 | 45.1p | ||||
35 | Carl-Johan Moquist | Örebro | 3:25:40.1233900 | 41.9p | ||||
65 | Christopher Arping | Örebro | 3:42:00.1331900 | 38.3p | ||||
75 | Johan Bernström | Örebro | 3:51:48.1390700 | 36.5p | ||||
2022-02-13 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
185 | Anders Lindén | Örebro | 5:36:34.2019300 | 32.6p | ||||
2022-02-06 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Julia Lindhagen | Örebro | 3:45:19.1351800 | 31.6p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Andreas Tengberg | Örebro | 2:47:11.1003000 | 43.8p | ||||
21 | Filip Martin | Örebro | 2:54:30.1046900 | 41.8p | ||||
26 | Niklas Karlsson | Örebro | 3:06:18.1117700 | 38.9p | ||||
36 | Johan Bringhed | Örebro | 3:28:22.1250100 | 34.4p | ||||
39 | Johan Lindhagen | Örebro | 3:45:22.1352100 | 31.6p | ||||
40 | Ulf Nordström | Örebro | 3:53:13.1399200 | 30.4p | ||||
41 | Oscar Perdsjö | Örebro | 3:54:36.1407500 | 30.2p | ||||
- | Johan Bernström | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Jakob Palmkvist | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-05 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Olle Mellström | Örebro | 2:02:43.736200 | 43.9p | ||||
2022-01-30 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Niklas Ricklund | Örebro | 2:24:10.864900 | 52.2p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Karl Lindgren | Örebro | 3:18:03.1188200 | 36.0p | ||||
2022-01-29 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Jonny Ledin | Örebro | 2:30:33.903200 | 51.6p | ||||
4 | Axel Lindroth | Örebro | 2:39:01.954010 | 48.4p | ||||
10 | Jesper Bjärvall | Örebro | 3:01:27.1088600 | 41.7p | ||||
11 | Samuel Hambre | Örebro | 3:02:01.1092000 | 41.5p | ||||
- | Per Carlsson | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
141 | Rasmus Larsson | Örebro | 3:30:54.1265341 | 39.6p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Susanne Felldin | Örebro | 3:12:22.1154100 | 37.5p | ||||
2020-03-01 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
18 | Nelly Mårtensson | Örebro | 19:35.117460 | |||||
76 | Emeli Behr | Örebro | 22:59.137800 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
48 | Vilma Larsson | Örebro | 21:32.129150 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
28 | Måns Bergqvist | Örebro | 17:42.106180 | |||||
36 | Karl Bennet | Örebro | 17:56.107550 | |||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
26 | Alfons Wedin | Örebro | 16:58.101700 | |||||
2020-02-29 | ||||||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
21 | Nelly Mårtensson | Örebro | 3:38.21730 | |||||
78 | Emeli Behr | Örebro | 4:10.24950 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
59 | Vilma Larsson | Örebro | 3:59.23880 | |||||
- | Signe Schagerström | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Måns Bergqvist | Örebro | 3:13.19220 | |||||
25 | Karl Bennet | Örebro | 3:14.19350 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
17 | Alfons Wedin | Örebro | 3:04.18320 | |||||
74 | Alexander Macdonald-larsson | Örebro | 3:28.20740 | |||||
- | Karl Kylborn | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-15 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Erika Bergentz | Örebro | 2:22:13.853200 | 63.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
43 | Daniel Fredhe | Örebro | 2:25:24.872300 | 61.3p | ||||
2020-02-08 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
73 | Petter Hellgren | Örebro | 2:58:15.1069400 | 46.0p | ||||
- | Patrik Gustafsson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-02 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Lina Nyholm | Örebro | 3:34:52.1289100 | 32.6p | ||||
- | Anna-Karin James | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Malin Van Doorn | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Kjell Rosenlind | Örebro | 2:40:07.960600 | 45.4p | ||||
25 | Mats Olofsson | Örebro | 2:41:44.970300 | 44.8p | ||||
48 | Ulf Nordström | Örebro | 3:17:59.1187800 | 35.7p | ||||
50 | Jonatan Hjertton | Örebro | 3:19:48.1198700 | 35.3p | ||||
58 | Mattias Engström | Örebro | 3:39:07.1314600 | 31.9p | ||||
- | Jesper Bjärvall | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2020-02-01 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
17 | Karolin Frisk | Örebro | 4:23:46.1582570 | 36.8p | ||||
2020-01-18 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
241 | Jonas Widell | Örebro | 2:49:09.1014800 | 45.7p | ||||
2020-01-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
85 | Morgan Pätsi | Örebro | 2:18:13.829200 | 56.2p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
24 | Fredrik Sundström | Örebro | 2:25:46.874500 | 52.8p | ||||
2019-09-22 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
251 | Marcus Kindevåg | Örebro | 4:29:46.1618500 | 55.9p | ||||
320 | Jonathan Ahlén | Örebro | 5:08:54.1853300 | 47.5p | ||||
322 | Joachim Ahlén | Örebro | 5:09:01.1854000 | 47.5p | ||||
- | Oliver Carlsson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-08-17 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Oliver Carlsson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-07-20 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
61 | Marcus Kindevåg | Örebro | 1:55:30.692900 | 56.7p | ||||
2019-03-02 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Vidar Backlund | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-02-17 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Johan Ryhed | Örebro | 2:37:30.944900 | 54.6p | ||||
8 | Anders Sandström | Örebro | 2:44:17.985600 | 51.9p | ||||
2019-02-17 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Sven Nilsson | Örebro | 2:32:20.913900 | 56.5p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Emma Jonasson | Örebro | 4:17:07.1542620 | 38.1p | ||||
2019-02-10 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
25 | Maria Ribbenmalm | Örebro | 5:26:11.1957000 | 39.5p | ||||
48 | Anna Lööw | Örebro | 5:44:41.2068000 | 37.0p | ||||
116 | Jennie Viberg | Örebro | 6:46:38.2439700 | 30.7p | ||||
158 | Marika Bichis | Örebro | 7:13:50.2602900 | 28.6p | ||||
182 | Sara Larsson | Örebro | 7:29:39.2697800 | 27.5p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
101 | Anders Lindén | Örebro | 5:06:13.1837200 | 42.5p | ||||
146 | Stefan Triumf | Örebro | 5:22:54.1937300 | 39.9p | ||||
287 | Alan Smith | Örebro | 6:14:35.2247400 | 33.7p | ||||
402 | Ola Westman | Örebro | 7:11:59.2591800 | 28.7p | ||||
- | Thomas Skagerlund | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-09 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Christofer Jansson | Örebro | 3:14:06.1164500 | 50.2p | ||||
47 | Caroline Johansson | Örebro | 4:28:49.1612800 | 33.7p | ||||
53 | Ing-Marie Fredlund Svenning | Örebro | 4:32:16.1633500 | 33.2p | ||||
80 | Lisa Hjalmarsson | Örebro | 4:48:43.1732200 | 30.9p | ||||
105 | Anna Larsson | Örebro | 5:07:01.1842000 | 28.8p | ||||
126 | Annette Sigfrids Pettersson | Örebro | 5:21:18.1927700 | 27.3p | ||||
127 | Elisabeth Kidbjörk | Örebro | 5:21:19.1927800 | 27.3p | ||||
- | Hanna Bengtsdotter | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
186 | Mats Andersson | Örebro | 4:12:50.1516900 | 36.2p | ||||
235 | Patrik Eriksson | Örebro | 5:07:03.1842200 | 28.8p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | hanna bengtsdotter | Örebro | 3:10:41.1144000 | 32.0p | ||||
2019-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
63 | Linda Näfver | Örebro | 2:51:43.1030200 | 42.1p | ||||
76 | Josefine Meerits | Örebro | 2:55:49.1054800 | 41.1p | ||||
150 | Elisabeth Gerdevåg | Örebro | 3:21:00.1205900 | 36.0p | ||||
154 | Kristina Lexell | Örebro | 3:22:46.1216500 | 35.6p | ||||
240 | Margå Pettersson | Örebro | 3:53:46.1402500 | 30.9p | ||||
312 | Sophie Duty | Örebro | 4:44:39.1707800 | 25.4p | ||||
- | Maria Carlström Puhakka | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Kristina Olsson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Anna-Karin Pantzar | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-03 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Frida Johansson | Örebro | 3:29:52.1259100 | 44.9p | ||||
4 | Karin Andersson | Örebro | 3:32:24.1274300 | 44.3p | ||||
9 | Kata Wennberg | Örebro | 3:59:05.1434400 | 38.8p | ||||
16 | Anna-Karin Pantzar | Örebro | 4:21:23.1568200 | 35.2p | ||||
18 | Benita Månsson | Örebro | 4:45:21.1712000 | 32.0p | ||||
- | Caroline Ejdervik | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Johanna Löfroth | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Viktor Gerdin | Örebro | 2:48:02.1008100 | 57.9p | ||||
24 | Thimmy Avonds | Örebro | 3:13:00.1157900 | 49.4p | ||||
45 | Olof Lindqvist | Örebro | 3:32:28.1274700 | 44.3p | ||||
86 | Ulf Nordström | Örebro | 4:10:37.1503600 | 36.9p | ||||
97 | Kent Wall | Örebro | 4:59:09.1794800 | 30.4p | ||||
- | Anders Sandström | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Bengt Löfroth | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Michel Stetsko | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2019-02-02 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Johan Gunnarsson | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
2019-01-19 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Jakob Fransson | Örebro | 2:54:09.1044820 | 54.8p | ||||
- | Tobias Waller | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
2018-05-23 | ||||||||
9km, Rullskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
13 | Tom Impola | Örebro | 24:28.146700 | |||||
2018-03-24 | ||||||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
39 | Ulf Ekelund | Örebro | 3:23:36.1221500 | 68.0p | ||||
55km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
61 | Kjell Rosenlind | Örebro | 4:46:38.1719700 | 46.1p | ||||
97 | Maria Renntun | Örebro | 5:55:56.2135500 | 36.4p | ||||
2018-02-18 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Sven Nilsson | Örebro | 2:40:24.962300 | 61.7p | ||||
2018-02-18 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
87 | Thomas Lööf | Örebro | 4:55:23.1772200 | 30.6p | ||||
2018-02-11 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
74 | Sixten Folebäck | Örebro | 4:06:37.1479600 | 50.2p | ||||
- | Mathias Malm Axelsson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Roland Fjellström | Örebro | 3:16:56.1181500 | 66.7p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
68 | Louise Boudville | Örebro | 5:14:43.1888200 | 37.5p | ||||
110 | Siri Ekberg | Örebro | 5:41:43.2050200 | 34.1p | ||||
148 | Ninni Hassel | Örebro | 5:58:47.2152600 | 32.3p | ||||
236 | Cecilia Elfving | Örebro | 6:48:45.2452400 | 27.8p | ||||
267 | Ulrika Nälsén | Örebro | 7:11:13.2587200 | 26.2p | ||||
- | Ellinor Gustafsson | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Marika Bichis | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Anna Lööw | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
206 | Henric Hammarbro | Örebro | 4:54:53.1769200 | 40.5p | ||||
216 | Markus Andersson | Örebro | 4:56:52.1781100 | 40.2p | ||||
250 | Johan Elin | Örebro | 5:02:35.1815400 | 39.3p | ||||
571 | Sudhir Swarnkar | Örebro | 6:52:41.2476000 | 27.5p | ||||
- | Stefan Starkman | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Rickard Elvin | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-02-10 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Kajsa Rosdal | Örebro | 2:04:31.747000 | 50.3p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
67 | Hanna Hansson | Örebro | 2:54:17.1045600 | 33.8p | ||||
74 | Isabelle Sandblom | Örebro | 2:55:38.1053700 | 33.5p | ||||
91 | Margareta Hedman | Örebro | 2:58:49.1072800 | 32.9p | ||||
103 | Jenny Daleryd | Örebro | 3:02:10.1092900 | 32.2p | ||||
273 | Palina Nyman | Örebro | 3:49:09.1374800 | 24.9p | ||||
298 | Frida Klemming | Örebro | 3:58:05.1428400 | 23.8p | ||||
301 | Jessica Wiberg | Örebro | 3:58:51.1433000 | 23.8p | ||||
302 | Veronica Andersson | Örebro | 3:59:13.1435200 | 23.7p | ||||
358 | Linnéa Hänninen | Örebro | 4:32:51.1637000 | 20.5p | ||||
376 | Anna Lena Bergström | Örebro | 5:09:29.1856800 | 17.9p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
131 | Andreas Remmegård | Örebro | 2:25:58.875700 | 41.6p | ||||
331 | Oskar Gunnarsson | Örebro | 3:04:09.1104800 | 31.8p | ||||
334 | Olof Landberg | Örebro | 3:04:19.1105800 | 31.7p | ||||
340 | Johan Anrog | Örebro | 3:05:21.1112000 | 31.5p | ||||
365 | Maria Unemo Mohlin | Örebro | 3:10:31.1143000 | 30.6p | ||||
470 | Marie Hammer | Örebro | 3:29:59.1259800 | 27.4p | ||||
471 | Rickard Hammer | Örebro | 3:30:01.1260000 | 27.4p | ||||
548 | Elin Remmegård | Örebro | 3:49:43.1378200 | 24.8p | ||||
- | Marcus Kindevåg | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-02-10 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Liselotte Bäck | Örebro | 1:59:01.714000 | 46.7p | ||||
2018-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Pär Dahlqvist | Örebro | 3:01:31.1089000 | 51.9p | ||||
17 | Simon Åberg | Örebro | 3:10:38.1143700 | 49.1p | ||||
19 | Otto Alm | Örebro | 3:12:22.1154100 | 48.5p | ||||
28 | Thimmy Avonds | Örebro | 3:17:50.1186900 | 47.0p | ||||
30 | Tommy Berggren | Örebro | 3:19:16.1195500 | 46.6p | ||||
32 | Nils Lindgren | Örebro | 3:22:10.1212900 | 45.9p | ||||
33 | Andreas Pettersson | Örebro | 3:22:27.1214600 | 45.8p | ||||
39 | Erik Murmester | Örebro | 3:25:11.1231000 | 45.1p | ||||
53 | Simon Schagerström | Örebro | 3:30:23.1262200 | 43.8p | ||||
62 | Karl Lindgren | Örebro | 3:36:09.1296800 | 42.5p | ||||
70 | Anders Olsson | Örebro | 3:39:54.1319300 | 41.7p | ||||
76 | Anders Berglund | Örebro | 3:41:55.1331400 | 41.3p | ||||
92 | Jessica Standfuss | Örebro | 3:53:05.1398400 | 39.1p | ||||
92 | Oscar Söderberg | Örebro | 3:53:05.1398400 | 39.1p | ||||
98 | Sara Rundgren | Örebro | 3:56:58.1421700 | 38.3p | ||||
106 | Jimmy Evertsson | Örebro | 4:00:13.1441200 | 37.8p | ||||
108 | Niclas Andersson | Örebro | 4:00:29.1442800 | 37.7p | ||||
115 | Fredrik Falklöf | Örebro | 4:04:40.1467900 | 37.0p | ||||
132 | Rihards Darzins | Örebro | 4:22:59.1577800 | 34.2p | ||||
139 | Annika Lundkvist | Örebro | 4:42:06.1692500 | 31.6p | ||||
143 | Erik Astvald | Örebro | 4:48:14.1729300 | 30.9p | ||||
- | Helena Lundkvist | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Kjell Rosenlind | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Göran Schultz | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2018-02-04 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Daniel Jenefeldt | Örebro | 2:53:07.1038600 | 50.6p | ||||
2018-02-03 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
77 | Gunnar Lejdholt | Örebro | 3:01:26.1088500 | 60.2p | ||||
2018-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | STAFFAN ÖSTLUND | ÖREBRO | 2:37:11.943000 | 59.2p | ||||
2018-01-20 | ||||||||
44km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
78 | Ola Karlsson-Widmark | Örebro | 3:21:59.1211800 | 46.1p | ||||
147 | Per Molander | Örebro | 3:49:37.1377600 | 40.0p | ||||
191 | Stefan Gustavsson | Örebro | 4:18:47.1552600 | 35.0p | ||||
196 | BO Zetterman | Örebro | 4:22:41.1576000 | 34.4p | ||||
2018-01-20 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Jimmy Axelsson | Örebro | 2:23:20.859900 | 63.6p | ||||
2 | Tommy Theoren | Örebro | 2:27:37.885600 | 61.5p | ||||
13 | Robin Möller | Örebro | 3:10:17.1141600 | 45.9p | ||||
17 | Jörgen Rönning | Örebro | 3:30:04.1260300 | 41.1p | ||||
21 | Samuel Wulgué | Örebro | 3:36:29.1298800 | 39.7p | ||||
30 | Niclas Andersson | Örebro | 3:50:08.1380700 | 37.1p | ||||
32 | Gustav Makander | Örebro | 3:55:34.1413300 | 36.2p | ||||
- | Carl Jonas Borehed | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2017-12-17 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Sven Nilsson | Örebro | 2:28:24.890340 | 59.7p | ||||
2017-04-14 | ||||||||
9.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
513 | Mari Molander | Örebro | 1:11:44.430300 | 31.7p | ||||
9.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
360 | Frank Alakorpi | Örebro | 49:54.299300 | 43.8p | ||||
740 | Gunnar Molander | Örebro | 1:11:32.429100 | 31.8p | ||||
776 | Pierre Brohmée | Örebro | 1:14:45.448400 | 30.6p | ||||
2017-03-04 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Anja Andersdotter | Örebro | 7:16.43500 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
34 | Ronja Andersdotter | Örebro | 7:48.46740 | |||||
47 | Minna Seger | Örebro | 8:18.49700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
47 | Filip Andersson | Örebro | 7:09.42880 | |||||
57 | David Dudal | Örebro | 8:00.47940 | |||||
- | Nils Schagerström | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Wilhelm Bergentz | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Mattias Törnqvist | Örebro | 6:14.37370 | |||||
60 | Arvid Andersson | Örebro | 7:42.46160 | |||||
2017-03-04 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
16 | Anja Andersdotter | Örebro | 25:50.154970 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
31 | Ronja Andersdotter | Örebro | 26:40.159950 | |||||
48 | Minna Seger | Örebro | 30:32.183130 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
48 | Filip Andersson | Örebro | 25:07.150630 | |||||
55 | David Dudal | Örebro | 28:16.169550 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
16 | Mattias Törnqvist | Örebro | 21:30.128950 | |||||
2017-03-03 | ||||||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Anja Andersdotter | Örebro | 2:54.17330 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
31 | Ronja Andersdotter | Örebro | 3:00.17900 | |||||
45 | Minna Seger | Örebro | 3:13.19280 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
44 | Filip Andersson | Örebro | 2:51.17050 | |||||
56 | David Dudal | Örebro | 3:06.18570 | |||||
- | Nils Schagerström | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Wilhelm Bergentz | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Mattias Törnqvist | Örebro | 2:35.15430 | |||||
- | Arvid Andersson | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2017-02-19 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Pär Dahlqvist | Örebro | 3:54:56.1409500 | 37.3p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
18 | Ann Hermanssonalm | Örebro | 1:25:06.510500 | 48.3p | ||||
2017-02-19 | ||||||||
43km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Gustav Westin | Örebro | 2:37:12.943160 | 61.7p | ||||
2017-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
31 | Mattias Frändå | Örebro | 3:12:37.1155600 | 62.0p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
76 | Hanna Andersson | Örebro | 5:15:56.1895500 | 34.6p | ||||
148 | Katrin Zettergren | Örebro | 5:55:20.2131900 | 30.3p | ||||
242 | Eva Eriksson | Örebro | 6:39:11.2395000 | 26.6p | ||||
253 | Elin Larsson | Örebro | 6:47:52.2447100 | 26.0p | ||||
259 | Malin Svensk | Örebro | 6:49:21.2456000 | 25.9p | ||||
335 | Jonna Wahlén | Örebro | 7:36:28.2738700 | 23.0p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
38 | Erik1988 Sörheim | Örebro | 3:54:15.1405400 | 48.9p | ||||
136 | Michael Jutenlöv | Örebro | 4:23:18.1579700 | 42.6p | ||||
199 | Mathias Malm Axelsson | Örebro | 4:39:42.1678100 | 39.7p | ||||
212 | Karl Lindgren | Örebro | 4:42:35.1695400 | 39.3p | ||||
239 | Niklas Björklund | Örebro | 4:48:01.1728000 | 38.4p | ||||
365 | Erik Jansson | Örebro | 5:14:09.1884800 | 34.8p | ||||
403 | Anders Lindén | Örebro | 5:21:23.1928200 | 33.9p | ||||
507 | Stefan Starkman | ÖREBRO | 5:43:52.2063100 | 31.4p | ||||
543 | Anders Johansson | Örebro | 5:55:22.2132100 | 30.3p | ||||
578 | André Holster Westerberg | Örebro | 6:02:20.2173900 | 29.6p | ||||
645 | Magnus Riseby | Örebro | 6:20:42.2284100 | 28.1p | ||||
698 | Ola Westman | Örebro | 6:39:51.2399000 | 26.6p | ||||
758 | Thomas Skagerlund | Örebro | 7:11:58.2591700 | 24.4p | ||||
2017-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
523 | Kristina Helmrot | Örebro | 3:39:48.1318700 | 35.6p | ||||
2017-02-05 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Peter Jakobsson | Örebro | 2:42:18.973700 | 55.5p | ||||
5 | David Nestor | Örebro | 2:48:47.1012600 | 53.1p | ||||
21 | Andreas Tengberg | Örebro | 3:09:21.1136000 | 46.8p | ||||
24 | Nils Lindgren | Örebro | 3:14:24.1166300 | 45.5p | ||||
31 | Mathias Malm Axelsson | Örebro | 3:21:37.1209600 | 43.7p | ||||
39 | Karl Lindgren | Örebro | 3:35:04.1290300 | 40.7p | ||||
46 | Sabina Fredlund | Örebro | 3:39:21.1316000 | 39.8p | ||||
48 | Ulrika Kvist | Örebro | 3:43:48.1342700 | 39.0p | ||||
49 | Pär Dahlqvist | Örebro | 3:45:32.1353100 | 38.7p | ||||
65 | Marcus Pihlquist | Örebro | 4:04:29.1466800 | 35.4p | ||||
66 | Ida Magnusson | Örebro | 4:05:56.1475500 | 35.2p | ||||
72 | Sam Artmark | Örebro | 4:15:52.1535100 | 33.7p | ||||
- | Sara Wallin | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
2017-01-29 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Ida Magnusson | Örebro | 3:52:22.1394162 | 30.4p | ||||
2017-01-29 | ||||||||
42km, Längdskidor | ||||||||
37 | Mattias Frändå | Örebro | 2:11:27.788656 | 61.2p | ||||
2017-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Stefan Jonsson | Örebro | 2:42:17.973600 | 54.8p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Mikael Adervall | Örebro | 3:19:00.1193900 | 43.5p | ||||
2017-01-21 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Eva Hallin | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Robin Möller | Örebro | 3:02:31.1095000 | 47.5p | ||||
33 | Thomas Andersson | Örebro | 3:20:51.1205000 | 42.8p | ||||
37 | Anders Karlsson | Örebro | 3:40:28.1322700 | 38.8p | ||||
- | Fredrik Vannestål | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
- | Pär Dahlqvist | Örebro | 23:59:58.8639700 | |||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Olle Karlsson | Örebro | 1:20:16.481500 | 47.0p | ||||
2017-01-14 | ||||||||
42km, Längdskidor | ||||||||
11 | Lars-Erik Persson | Örebro | 2:32:31.915000 | 58.8p | ||||
42km, Längdskidor | ||||||||
1 | Therese Axelsson | Örebro | 2:45:17.991600 | 53.6p | ||||
2016-02-21 | ||||||||
43.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
105 | Ludwig Andesson | Örebro | 3:06:58.1121700 | 46.3p | ||||
258 | Mathias Wennergren | Örebro | 4:02:16.1453590 | 34.5p | ||||
270 | Andreas Harlén | Örebro | 4:18:14.1549370 | 32.1p | ||||
2016-02-20 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
109 | Pär Dahlqvist | Örebro | 3:42:18.1333700 | 33.6p | ||||
2016-02-13 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
61 | Kristina Helmrot | Örebro | 3:40:31.1323000 | 33.3p | ||||
78 | Helene Flink | Örebro | 3:57:22.1424100 | 30.6p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
103 | Fredrik Öhman | Örebro | 2:47:09.1002800 | 46.7p | ||||
2016-01-30 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
105 | Mattias Frändå | Örebro | 3:11:34.1149300 | 44.9p | ||||
121 | Per Arenander | Örebro | 3:21:02.1206100 | 42.6p | ||||
2016-01-23 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
34 | Carsten Helland | Örebro | 3:58:45.1432400 | 39.8p | ||||
2016-01-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Ilgner Fabian | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2015-03-08 | ||||||||
Längdskidor, Klassisk stil, Stafett | ||||||||
20 | Mixlag 1 | 54:18.325710 | ||||||
Linus Dudal | Örebro | 19:02.114110 | ||||||
Ludvig Karlsten | Örebro | 28:07.168640 | ||||||
Anton Andersson | Örebro | 37:20.223940 | ||||||
Emil Hagström | Örebro | 54:18.325710 | ||||||
2015-03-08 | ||||||||
Längdskidor, Stafett | ||||||||
15 | Örebro 1 | |||||||
Olle Windahl | Örebro | |||||||
Elin Schagerström | Örebro | |||||||
Olle Windahl | Örebro | |||||||
Elin Schagerström | Örebro | |||||||
2015-03-07 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
22 | Elin Schagerström | Örebro | 26:42.160109 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
21 | Emil Hagström | Örebro | 22:57.137606 | |||||
32 | Olle Windahl | Örebro | 24:02.144102 | |||||
48 | Anton Andersson | Örebro | 27:15.163405 | |||||
49 | Ludvig Karlsten | Örebro | 27:32.165101 | |||||
53 | Linus Dudal | Örebro | 28:31.171008 | |||||
2015-03-06 | ||||||||
1.18km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
26 | Elin Schagerström | Örebro | 3:53.23230 | |||||
1.18km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
25 | Emil Hagström | Örebro | 3:23.20260 | |||||
27 | Olle Windahl | Örebro | 3:24.20390 | |||||
46 | Ludvig Karlsten | Örebro | 3:49.22830 | |||||
48 | Anton Andersson | Örebro | 3:51.23000 | |||||
53 | Edvin Fredlund | Örebro | 4:05.24460 | |||||
54 | Linus Dudal | Örebro | 4:11.25050 | |||||
- | Nore Ring | Örebro | 23:59:59.8639800 | |||||
2015-02-22 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
94 | Gustav Larsson | Örebro | 2:59:35.1077440 | 59.2p | ||||
2015-02-22 | ||||||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Eva Johanzon | Örebro | 1:38:16.589580 | 45.5p | ||||
2015-02-08 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
512 | Johan Öberg | Örebro | 5:00:24.1802300 | 43.4p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
247 | Malin Svensson | Örebro | 7:18:18.2629700 | 28.2p | ||||
248 | Frida Ronnling | Örebro | 7:18:23.2630200 | 28.2p | ||||
297 | Jennie Gustavsson | örebro | 7:40:55.2765400 | 26.7p | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
166 | Mikael Larsson | Örebro | 5:14:55.1889400 | 41.1p | ||||
167 | Jan Eriksson | Örebro | 5:15:16.1891500 | 41.1p | ||||
238 | Pether Eliasson | Örebro | 5:32:35.1995400 | 38.6p | ||||
383 | Martin Sundqvist | Örebro | 5:57:11.2143000 | 35.6p | ||||
411 | Christoffer Smed | Örebro | 6:02:15.2173400 | 35.0p | ||||
473 | Robert Larsson | Örebro | 6:14:25.2246400 | 33.7p | ||||
629 | Alexander Danielsson | Örebro | 6:45:23.2432200 | 30.8p | ||||
640 | Niclas Helander | Örebro | 6:47:56.2447500 | 30.6p | ||||
789 | André Holster Westerberg | Örebro | 7:17:50.2626900 | 28.3p | ||||
854 | Mats Gustavsson | Örebro | 7:40:50.2764900 | 26.7p | ||||
- | Henrik Lindberg | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Maria Ribbenmalm | Örebro | 2:35:15.931400 | 45.8p | ||||
54 | Louise Boudville | Örebro | 3:02:53.1097200 | 38.6p | ||||
130 | Ninni Hassel | Örebro | 3:28:24.1250300 | 33.7p | ||||
175 | Therese Dahlström | Örebro | 3:42:16.1333500 | 31.5p | ||||
209 | Maria Vestman | Örebro | 3:53:46.1402500 | 29.9p | ||||
219 | Eva-Lena Boudville | Örebro | 3:56:48.1420700 | 29.5p | ||||
244 | Lisa Jansson | Örebro | 4:08:17.1489600 | 28.1p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
175 | Ingemar Lindroth | Örebro | 3:29:55.1259400 | 33.4p | ||||
2015-02-07 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
82 | Anna Widmark | Örebro | 2:52:29.1034800 | 35.0p | ||||
98 | Margareta Hedman | Örebro | 2:59:33.1077200 | 33.4p | ||||
224 | Linda Andersson | Örebro | 3:26:07.1236600 | 28.6p | ||||
228 | Elisabet Sandström | Örebro | 3:26:54.1241300 | 28.4p | ||||
233 | Sofie Hammer | Örebro | 3:28:22.1250100 | 28.2p | ||||
235 | Marie Hammer | Örebro | 3:28:23.1250200 | 28.2p | ||||
254 | Caroline Führ | örebro | 3:31:35.1269400 | 27.7p | ||||
327 | Solveig Dahlberg Campbell | Örebro | 3:45:26.1352500 | 25.8p | ||||
361 | Anna-Hilda Karlsson | Örebro | 3:57:47.1426600 | 24.3p | ||||
362 | Cecilia Elfving | Örebro | 3:57:49.1426800 | 24.3p | ||||
379 | Camilla Lawin | Örebro | 4:03:27.1460600 | 23.7p | ||||
414 | Kristina Luhr | Örebro | 4:18:55.1553400 | 22.2p | ||||
456 | Emmy Gustavsson Strömqvist | Örebro | 4:54:18.1765700 | 19.3p | ||||
468 | Ann-Sofi Karlsson | Örebro | 5:25:48.1954700 | 17.3p | ||||
- | Agneta Elshiekh | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2015-01-31 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
259 | Carl Lehnér | Örebro | 4:05:48.1474700 | 31.3p | ||||
2015-01-24 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Marie-thérese Sundberg | Örebro | 3:57:13.1423200 | 34.9p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
30 | Tommie Pettersson | Örebro | 3:28:56.1253500 | 40.5p | ||||
31 | Roger Ström | Örebro | 3:29:50.1258900 | 40.3p | ||||
2014-02-16 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Anna Ask | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2014-02-09 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Calle Wiberg | Örebro | 2:54:25.1046490 | 51.7p | ||||
2014-02-09 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
92 | Jonas Eriksson | Örebro | 5:13:04.1878300 | 35.8p | ||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
28 | Daniel Blom | örebro | 1:57:38.705700 | 71.7p | ||||
70 | Mats Domberg | Örebro | 2:16:55.821400 | 61.6p | ||||
133 | Johan Öberg | Örebro | 2:32:33.915200 | 55.3p | ||||
174 | Louise Brantsberg | Örebro | 2:38:22.950100 | 53.2p | ||||
175 | Emelie Brantsberg | Örebro | 2:38:23.950200 | 53.2p | ||||
265 | Carina Hasselgren | Örebro | 2:55:06.1050500 | 48.2p | ||||
306 | Lena Lagefjäll | Örebro | 3:02:12.1093100 | 46.3p | ||||
334 | Anders Sundin | Örebro | 3:06:32.1119100 | 45.2p | ||||
345 | Henrik Johansson | Örebro | 3:08:53.1133200 | 44.6p | ||||
390 | Anja Björklund | Örebro | 3:16:35.1179400 | 42.9p | ||||
452 | Catrin Huss | Örebro | 3:32:22.1274100 | 39.7p | ||||
475 | Christina Hasselgren | Örebro | 3:39:00.1313900 | 38.5p | ||||
499 | Kjell Hagberg | Örebro | 3:45:05.1350400 | 37.5p | ||||
551 | Johanna J Jensen | Örebro | 4:18:20.1549900 | 32.6p | ||||
553 | Bo Wallin | Örebro | 4:20:56.1565500 | 32.3p | ||||
- | Birgitta Fredriksson | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
- | Jarmo Franssila | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
- | Jenny Viklund | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
- | Robert Jensen | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
49 | Märta Rauséus | Örebro | 4:58:11.1789000 | 37.9p | ||||
117 | Annica Eriksson | Örebro | 5:41:01.2046000 | 32.4p | ||||
251 | Susanne Högling | Örebro | 7:04:36.2547500 | 25.2p | ||||
- | Jenny Höglund | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
456 | Victor Szigeti | Örebro | 5:19:56.1919500 | 34.9p | ||||
- | Andreas Öhrman | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
- | Mattias Persson | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2014-02-08 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
41 | Berit Sandmark | Örebro | 2:19:31.837000 | 40.9p | ||||
72 | Margareta Hedman | Örebro | 2:27:37.885600 | 38.3p | ||||
90 | Louise Boudville | Örebro | 2:30:58.905700 | 37.3p | ||||
199 | Jennie Gustafsson | Örebro | 2:45:51.995000 | 33.5p | ||||
221 | Stina Hedén | Örebro | 2:48:36.1011500 | 32.9p | ||||
260 | Ninni Hassel | Örebro | 2:54:21.1046000 | 31.6p | ||||
310 | Madelene Spinord | Örebro | 3:03:35.1101400 | 29.8p | ||||
420 | Margareta Wennhager | Örebro | 3:19:23.1196200 | 27.2p | ||||
445 | Agneta Elshiekh | Örebro | 3:25:24.1232300 | 26.3p | ||||
- | Kristina Ahlgren | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
- | Linda Söderling | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2014-02-02 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Magnus Lundh | Örebro | 2:55:47.1054630 | 50.6p | ||||
65 | Örjan Eriksson | Örebro | 3:36:42.1300120 | 40.2p | ||||
89 | Hasse Olsson | Örebro | 3:53:12.1399120 | 37.1p | ||||
- | Thomas Wikman | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2014-01-25 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Pernilla Seger | Örebro | 4:07:59.1487800 | 36.3p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Maria Ersmark | Örebro | 3:29:20.1255900 | 43.7p | ||||
7 | Anna Norlander | Örebro | 4:34:46.1648500 | 32.5p | ||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Lars Göran Sandberg | Örebro | 3:10:23.1142200 | 48.4p | ||||
12 | Daniel Andersson | Örebro | 3:18:15.1189400 | 46.3p | ||||
19 | Erik Busk | Örebro | 3:41:24.1328300 | 41.1p | ||||
26 | Per Sivikstrand | Örebro | 4:16:52.1541100 | 35.0p | ||||
- | Marcus Kindevåg | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
2013-02-10 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
99 | Daniel Blom | Örebro | 2:25:24.872300 | 46.9p | ||||
245 | Marie Hindemo | Örebro | 2:49:18.1015700 | 39.3p | ||||
299 | Anna-klara Högman | Örebro | 2:56:35.1059400 | 37.5p | ||||
348 | Carl Jernberg | Örebro | 3:01:47.1090600 | 36.3p | ||||
381 | Mats Brantsberg | Örebro | 3:05:17.1111600 | 35.5p | ||||
388 | Louise Brantsberg | Örebro | 3:07:01.1122000 | 35.1p | ||||
422 | Sofia Sohl | Örebro | 3:11:13.1147200 | 34.3p | ||||
489 | Helene Eriksson | Örebro | 3:20:58.1205700 | 32.4p | ||||
521 | Anna-eva Olsson | Örebro | 3:25:57.1235600 | 31.5p | ||||
573 | Anders Wickbom | Örebro | 3:35:34.1293300 | 30.0p | ||||
616 | Jenny Gustafsson | Örebro | 3:47:17.1363600 | 28.3p | ||||
666 | Anna Brink | Örebro | 4:20:36.1563500 | 24.3p | ||||
670 | Maria Odelius | Örebro | 4:23:10.1578900 | 24.1p | ||||
689 | Daniella Ahlgren | Örebro | 5:30:10.1980900 | 18.8p | ||||
- | Therese Pettersson | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
56km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Josefin Persson | Örebro | 23:59:58.8639700 | - | ||||
56km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
52 | Simon Markendahl | Örebro | 4:22:55.1577400 | 49.3p | ||||
61 | Mikael Johansson | Örebro | 4:27:04.1602300 | 48.4p | ||||
398 | Robert Hjerpe | Örebro | 5:48:55.2093400 | 35.5p | ||||
482 | Johan Wiberg | Örebro | 6:19:07.2274600 | 32.3p | ||||
- | Jonas Andersson | Örebro | 23:59:59.8639800 | - | ||||
2013-02-09 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
57 | Jörgen Nilsson | Örebro | 2:43:19.979800 | 46.5p | ||||
2013-02-09 | ||||||||
30km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
87 | Margareta Hedman | Örebro | 3:01:09.1086800 | 38.2p | ||||
162 | Frida Gustafsson | Örebro | 3:19:20.1195900 | 34.4p | ||||
177 | Emma Ahlén | Örebro | 3:22:19.1213800 | 33.9p | ||||
204 | Alexandra Toresson | Örebro | 3:26:54.1241300 | 33.1p | ||||
212 | Anna Bäckström | Örebro | 3:28:30.1250900 | 32.8p | ||||
238 | Ida Karlsson | Örebro | 3:31:07.1266600 | 32.3p | ||||
306 | Birgitta Fredriksson | Örebro | 3:42:35.1335400 | 30.6p | ||||
386 | Marie Håkansson | Örebro | 4:03:53.1463200 | 27.7p | ||||
387 | Ulla-karin Floberg | Örebro | 4:03:53.1463200 | 27.7p | ||||
450 | Anna Morris | Örebro | 4:19:03.1554200 | 26.0p | ||||
- | Elin Andersson | Örebro | 23:59:59.8639800 | - |