Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
SM Dubbeljakt
2011-02-03
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 21
15km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Dubbeljakt
1
Charlotte Kalla
IFK Tärendö
46:26.278580
77.6p
2
Anna Haag
IFK Mora SK
46:43.280250
+16.1570
77.3p
3
Maria Rydqvist
Östersunds SK
47:01.282000
+34.3320
76.9p
4
Sofia Bleckur
IFK Mora SK
47:58.287720
+1:31.9040
75.8p
5
Sara Lindborg
Östersunds SK
48:25.290460
+1:58.11780
75.2p
6
Ida Ingemarsdotter
Åsarna IK
49:07.294630
+2:40.15950
74.4p
7
Emma Wikén
Åsarna IK
49:10.294930
+2:43.16250
74.3p
8
Hanna Falk
Ulricehamns IF
49:24.296320
+2:57.17640
74.1p
9
Lina Korsgren
Falun Borlänge SK
49:24.296340
+2:57.17660
74.0p
10
Lisa Larsen
Sundbybergs IK
49:31.297060
+3:04.18380
73.9p
11
Ingrid Vikman
Östersunds SK
49:41.298000
+3:14.19320
73.7p
12
Mia Eriksson
IFK Tärendö
49:42.298120
+3:15.19440
73.7p
13
Hanna Seppas
IFK Mora SK
49:55.299450
+3:28.20770
73.5p
14
Kristina Strandberg
IFK Hedemora SK
50:14.301300
+3:47.22620
73.1p
15
Britta Johansson Norgren
Sollefteå SK
50:40.303900
+4:13.25220
72.6p
16
Sanna Hallberg
Åsarna IK
50:42.304180
+4:16.25500
72.6p
17
Therese Svensson
Åsarna IK
51:19.307830
+4:52.29150
71.9p
18
Eva Svensson
IFK Mora SK
51:23.308210
+4:56.29530
71.8p
19
Magdalena Pajala
Piteå Elit SK
51:23.308210
+4:56.29530
71.8p
20
Jennie Jirhed
Östersunds SK
51:56.311520
+5:29.32840
71.2p
21
Amanda Mattsson
Stockviks SF
53:21.320030
+6:54.41350
69.7p
22
Lisa K Svensson
Åsarna IK
53:43.322220
+7:16.43540
69.4p
23
Frida Hallquist
Åsarna IK
54:11.325010
+7:44.46330
68.9p
24
Eva Johansson
Linköpings SK
55:01.330050
+8:34.51370
68.1p
25
Petra Nilsson
Åsarna IK
55:33.333200
+9:06.54520
67.5p
26
Emilia Lindstedt
Sundbybergs IK
55:45.334400
+9:18.55720
67.4p
27
Kristina Lycke
Malungs IF
57:17.343630
+10:50.64950
65.9p
28
Matilda Henriksson
Skellefteå SK
57:49.346850
+11:22.68170
65.4p
-
Emma Eriksson
Falun Borlänge SK
23:59:58.8639700
-
-
Linda Danvind Malm
IFK Umeå
23:59:58.8639700
-
-
Linn Sömskar
IFK Umeå
23:59:59.8639800
-
-
Ida Indahl
Camp Södergren SC
23:59:59.8639800
-
-
Anna Nystedt
Stockviks SF
23:59:59.8639800
-