Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Billingens Långlopp
2011-02-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 601[
1
2
]
42km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Dan Moberg
IFK Skövde SK
1:58:45.712400
85.3p
2
H 21
Anders Sörensson
Tanums IF
2:08:52.773100
+10:07.60600
76.7p
3
H 21
Viktor Elfvén
IF Hagen SK
2:09:59.779800
+11:14.67300
75.8p
4
H 21
Pontus Rygh
Mariestads FK
2:12:19.793800
+13:34.81300
74.1p
5
H 21
Jonas Blom
IF Hagen SK
2:12:21.794000
+13:36.81500
74.1p
6
H 21
Magnus Andreasson
IK Stern
2:12:49.796800
+14:04.84300
73.7p
7
H 21
Fredrik Nylén
Grava SK
2:13:52.803100
+15:07.90600
73.0p
8
H 21
Henning Bergqvist
IK Stern
2:15:24.812300
+16:39.99800
71.9p
9
H 21
Martin Gotting
Grönahögs IK
2:15:33.813200
+16:48.100700
71.8p
10
H 21
Fredrik Ousbäck
IFK Skövde SK
2:15:34.813300
+16:49.100800
71.8p
11
H 21
Stefan Palm
Ulricehamns IF
2:15:42.814100
+16:57.101600
71.7p
12
H 21
Göran Sahlin
Falköpings AIK SK
2:16:41.820000
+17:56.107500
71.1p
13
H 21
Johan Wigforss
IK Stern
2:16:42.820100
+17:57.107600
71.1p
14
H 21
Ola Davidsson
Skogsbygdens IF
2:16:48.820700
+18:03.108200
71.0p
15
H 21
Kristoffer Sideby
Göteborgs SK
2:17:59.827800
+19:14.115300
70.2p
16
H 21
Simon Jörgensen
Alsens IF
2:18:18.829700
+19:33.117200
70.0p
17
H 21
Andreas Bjärsvik
SOK 68
2:18:19.829800
+19:34.117300
70.0p
18
H 21
Micael Elmblad
Gnosjö FK
2:18:32.831100
+19:47.118600
69.9p
19
H 21
Magnus Aasa
OK Kullingshof
2:18:36.831500
+19:51.119000
69.8p
20
H 21
Emil Meijer
Ryda SK
2:18:42.832100
+19:57.119600
69.8p
21
H 21
Torgny Sundqvist
Gnosjö FK
2:19:53.839200
+21:08.126700
69.0p
22
H 21
Johan Nyman
Mariestads FK
2:20:09.840800
+21:24.128300
68.8p
23
H 21
Daniel Björndahl
Kungälvs OK
2:20:20.841900
+21:35.129400
68.7p
24
H 21
Sören Thörnqvist
IFK Skövde SK
2:20:38.843700
+21:53.131200
68.5p
25
H 21
Patrik Sonehag
IK Stern
2:20:44.844300
+21:59.131800
68.5p
26
H 21
Mathias Häggblom
Brännebrona SK
2:20:52.845100
+22:07.132600
68.4p
27
H 21
John Enander
Ulricehamns IF
2:21:07.846600
+22:22.134100
68.2p
28
H 21
Andreas Nilsson
IK Stern
2:21:11.847000
+22:26.134500
68.2p
29
H 21
Kristian Strandell
Lerdala IF
2:21:15.847400
+22:30.134900
68.2p
30
H 21
Anton Bengtsson
Stenungsunds OK
2:21:21.848000
+22:36.135500
68.1p
31
H 21
Glenn Lövgren
Ulricehamns IF
2:21:33.849200
+22:48.136700
68.0p
32
H 21
Niklas Dahlgren
IK Stern
2:21:51.851000
+23:06.138500
67.8p
33
H 21
Christian Wester
Borås SK
2:22:14.853300
+23:29.140800
67.6p
34
H 21
John Harrysson
Göteborgs SK
2:23:06.858500
+24:21.146000
67.0p
35
H 21
Ulrik Olsson
Brattås Ck
2:23:12.859100
+24:27.146600
67.0p
36
H 21
Peter Edvardsson
OK Alehof
2:24:06.864500
+25:21.152000
66.5p
37
H 21
Lukas Ternborg
Broby GOIF
2:24:08.864700
+25:23.152200
66.4p
38
H 21
Mikael Andersson
Istrums SK
2:24:16.865500
+25:31.153000
66.4p
39
H 21
Bo Gotting
Grönahögs IK
2:25:19.871800
+26:34.159300
65.8p
40
H 21
Marcus Johansson
IK Stern
2:25:25.872400
+26:40.159900
65.7p
41
H 21
Christer Andersson
IK Stern
2:25:50.874900
+27:05.162400
65.5p
42
H 21
David Källström
Mölndals RK
2:26:23.878200
+27:38.165700
65.2p
43
H 21
Johan Andersson
Hindås SK
2:26:24.878300
+27:39.165800
65.2p
44
H 21
Martin Ekwall
Sweden
2:26:34.879300
+27:49.166800
65.1p
45
H 21
Sebastian Persson
Äspereds IF
2:27:05.882400
+28:20.169900
64.8p
46
H 21
Martin Mattsson
Uddevalla SK
2:27:32.885100
+28:47.172600
64.5p
47
H 21
Krister Emanuelsson
Ulricehamns IF
2:27:39.885800
+28:54.173300
64.5p
48
H 21
Anders Davidsson
Sanhems IF
2:28:06.888500
+29:21.176000
64.2p
49
H 21
Magnus Bernhed ö
Sävedalens AIK
2:28:13.889200
+29:28.176700
64.2p
50
H 21
Fredrik Waldh
Smhi IF
2:28:16.889500
+29:31.177000
64.1p
51
H 21
Sten Axengren
Ulricehamns IF
2:28:49.892800
+30:04.180300
63.8p
52
H 21
Mikael Tärning
Falköpings AIK SK
2:28:59.893800
+30:14.181300
63.7p
53
H 21
Ingemar Pihl
Borås SK
2:29:05.894400
+30:20.181900
63.7p
54
H 21
Fredrik Belin
IK Stern
2:29:10.894900
+30:25.182400
63.6p
55
H 21
Andreas Stansvik
IK Stern
2:29:15.895400
+30:30.182900
63.6p
56
H 21
Börje Enander
Ulricehamns IF
2:29:38.897700
+30:53.185200
63.4p
57
H 21
Erik Hellsvik
IK Gandvik
2:29:50.898900
+31:05.186400
63.3p
58
H 21
Robert Björkqvist
IK Stern
2:29:56.899500
+31:11.187000
63.2p
59
H 21
Fredrik Skaremyr
IFK Skövde SK
2:30:06.900500
+31:21.188000
63.2p
60
H 21
Thorbjörn Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:30:09.900800
+31:24.188300
63.1p
61
H 21
Fredrik Persson
IK Stern
2:30:38.903700
+31:53.191200
62.9p
62
H 21
Magnus Glännå
Club Ski & Run
2:30:43.904200
+31:58.191700
62.8p
63
H 21
Tobias Lergård
Sisu Forshaga SK
2:30:50.904900
+32:05.192400
62.8p
64
H 21
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:31:25.908400
+32:40.195900
62.5p
65
H 21
Mats Svensson
Axa SC
2:31:29.908800
+32:44.196300
62.4p
66
H 21
Kaj Nironen
Team Ultrasweden
2:31:31.909000
+32:46.196500
62.4p
67
H 21
Anders Carlsson
Istrums SK
2:31:37.909600
+32:52.197100
62.4p
68
H 21
Robert Nilsson
Deje SF
2:32:04.912300
+33:19.199800
62.1p
69
H 21
Richard Sundquist
Gnosjö FK
2:32:12.913100
+33:27.200600
62.1p
70
H 21
Bo Andersson
Uddevalla SK
2:32:36.915500
+33:51.203000
61.9p
71
H 21
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
2:32:56.917500
+34:11.205000
61.7p
72
H 21
Stefan Carlen
OK Landehof
2:33:15.919400
+34:30.206900
61.5p
73
H 21
Andreas Magnusson
Mariestads FK
2:33:28.920700
+34:43.208200
61.4p
74
H 21
Oskar Sagne
Fjärås AIK
2:33:37.921600
+34:52.209100
61.4p
75
H 21
Leiv Sjåstad
Tranemo IF
2:33:40.921900
+34:55.209400
61.3p
76
H 21
Martin Linde
Göteborgs SK
2:33:44.922300
+34:59.209800
61.3p
77
H 21
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:33:53.923200
+35:08.210700
61.2p
78
H 21
Hans Pettersson
IF Rigor
2:33:54.923300
+35:09.210800
61.2p
78
H 21
Chris Nyström
K3 IF
2:33:54.923300
+35:09.210800
61.2p
80
H 21
Emil Cedergårdh
Lerums SOK
2:33:59.923800
+35:14.211300
61.2p
81
H 21
Peter Klock
IK Stern
2:34:07.924600
+35:22.212100
61.1p
82
H 21
Lennart Johansson
Ulricehamns IF
2:34:11.925000
+35:26.212500
61.1p
83
H 21
Daniel Marinder
OK Kullingshof
2:34:16.925500
+35:31.213000
61.0p
84
H 21
Thomas Bolmgren
Gnosjö FK
2:34:23.926200
+35:38.213700
61.0p
85
H 21
Ulf Eriksson
Lerdala IF
2:34:34.927300
+35:49.214800
60.9p
86
H 21
Henrik Lidhage
IK Ymer
2:35:23.932200
+36:38.219700
60.5p
87
H 21
Mikael Björndal
Seb IF
2:35:33.933200
+36:48.220700
60.4p
88
H 21
Michael Johansson
IK Stern
2:36:00.935900
+37:15.223400
60.2p
89
H 21
Christer Bengtsson
IK Uven
2:36:18.937700
+37:33.225200
60.1p
90
H 21
Freddy Wegelius
Borås SK
2:36:37.939600
+37:52.227100
59.9p
91
H 21
Karl Markus Laudon
Istrums SK
2:36:42.940100
+37:57.227600
59.9p
92
H 21
Erik Lindgren
IK Stern
2:37:20.943900
+38:35.231400
59.6p
93
H 21
Niklas Pernvik
Intellus SK
2:38:15.949400
+39:30.236900
59.2p
94
H 21
Erik Lundell
Istrums SK
2:38:25.950400
+39:40.237900
59.1p
95
H 21
Lars G Johansson
Vänersborgs SK
2:38:44.952300
+39:59.239800
58.9p
96
H 21
Per Ericsson
Trollhättans SOK
2:38:47.952600
+40:02.240100
58.9p
97
H 21
Martin Noord
Bmk Uddevalla
2:38:48.952700
+40:03.240200
58.9p
98
H 21
Olle Andersson
Trollhättans SOK
2:38:52.953100
+40:07.240600
58.9p
99
H 21
Lars Hammarlund
IK Stern
2:39:08.954700
+40:23.242200
58.8p
100
H 21
Håkan Sörman
Tidaholm SOK Sisu
2:39:16.955500
+40:31.243000
58.7p
101
H 21
Jens Prytz
IFK Skövde SK
2:39:34.957300
+40:49.244800
58.6p
102
H 21
Fredrik Hörstedt
Tranemo IF
2:40:08.960700
+41:23.248200
58.3p
103
H 21
Örjan Wängdahl
OK Gipen
2:40:20.961900
+41:35.249400
58.2p
104
H 21
Niclas Karlsson
Redvägs SK
2:40:26.962500
+41:41.250000
58.2p
105
H 21
Andreas Gustafsson
IFK Skövde SK
2:40:30.962900
+41:45.250400
58.1p
106
H 21
Anders Bergvall
IK Stern
2:40:35.963400
+41:50.250900
58.1p
107
H 21
Henrik Wallin
IK Stern
2:40:57.965600
+42:12.253100
57.9p
108
H 21
Ola Franzen
Team Hångsdala
2:41:22.968100
+42:37.255600
57.8p
109
H 21
Mattias Strid
Linköpings SK
2:41:37.969600
+42:52.257100
57.6p
110
H 21
Bernt Henriksson
Gudhems IF
2:41:39.969800
+42:54.257300
57.6p
111
H 21
Per-Uno Klasson
Tidaholm SOK Sisu
2:41:47.970600
+43:02.258100
57.6p
112
H 21
Erik Carlsson
IK Stern
2:41:54.971300
+43:09.258800
57.5p
113
H 21
Lars Elfving
OK Gipen
2:42:00.971900
+43:15.259400
57.5p
114
H 21
Fredrik Lindh
Blybergs FF
2:42:05.972400
+43:20.259900
57.4p
115
H 21
Thomas Oljelund
OK Alehof
2:42:13.973200
+43:28.260700
57.4p
116
H 21
Mikael Peterson
Falköpings AIK SK
2:42:17.973600
+43:32.261100
57.4p
116
H 21
Joakim Winggren
Redvägs SK
2:42:17.973600
+43:32.261100
57.4p
118
H 21
Oscar Svensson
Ryda SK
2:42:24.974300
+43:39.261800
57.3p
119
H 21
Andreas Carlsson
Falköpings AIK SK
2:42:49.976800
+44:04.264300
57.1p
120
H 21
Kristoffer Jidetoft
Trollhättans SOK
2:42:59.977800
+44:14.265300
57.1p
121
H 21
Tapio Koppelo
Anderstorps OK
2:43:00.977900
+44:15.265400
57.1p
122
H 21
Jan Gotting
Tvärreds IF
2:43:09.978800
+44:24.266300
57.0p
123
H 21
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:43:11.979000
+44:26.266500
57.0p
124
H 21
Anders Hammer
Lidköpings VSK
2:43:14.979300
+44:29.266800
57.0p
125
H 21
Fredrik Hallberg
OK Reftele
2:43:17.979600
+44:32.267100
56.9p
126
H 21
Ingemar Ericsson
FK Finn
2:43:30.980900
+44:45.268400
56.8p
127
H 21
Urban Ödlund
Ryda SK
2:43:34.981300
+44:49.268800
56.8p
128
H 21
Stefan Ekström
OK Kullingshof
2:43:38.981700
+44:53.269200
56.8p
129
H 21
Patrik Enesten
Hössna IF
2:43:41.982000
+44:56.269500
56.8p
130
H 21
Daniel Andersson
K3 IF
2:45:10.990900
+46:25.278400
56.1p
131
H 21
Mats Frisk
Sanhems IF
2:45:11.991000
+46:26.278500
56.1p
132
H 21
Jörgen Carslsson
Fjärås AIK
2:45:15.991400
+46:30.278900
56.1p
132
H 21
Håkan Mellegård
IF Hagen SK
2:45:15.991400
+46:30.278900
56.1p
134
H 21
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:45:39.993800
+46:54.281300
55.9p
135
H 21
Claes Egerstad
Lidköpings VSK
2:45:49.994800
+47:04.282300
55.9p
136
H 21
Johan Gustavson
SOK Träff
2:46:00.995900
+47:15.283400
55.8p
137
H 21
Tobias Bromander
Tidaholm SOK Sisu
2:46:05.996400
+47:20.283900
55.8p
138
H 21
Gustaf Af Petersens
Tåsjö IF
2:46:18.997700
+47:33.285200
55.7p
139
H 21
Henrik Gustafsson
Skogsbygdens IF
2:46:38.999700
+47:53.287200
55.5p
140
H 21
Mikael Björkqvist
IK Stern
2:46:54.1001300
+48:09.288800
55.4p
140
H 21
Rasmus Persson
IK Wilske
2:46:54.1001300
+48:09.288800
55.4p
142
H 21
Henrik Jernström
OK Alehof
2:46:59.1001800
+48:14.289300
55.4p
143
H 21
Anders Ulfwi
IK Stern
2:47:02.1002100
+48:17.289600
55.4p
144
H 21
Emil Helldin
Brännebrona SK
2:47:18.1003700
+48:33.291200
55.3p
145
H 21
Peter Torgen
Istrums SK
2:47:33.1005200
+48:48.292700
55.2p
146
H 21
Björn Gotting
Tvärreds IF
2:47:37.1005600
+48:52.293100
55.1p
147
H 21
Marcus Carlsson
IFK Skövde SK
2:47:41.1006000
+48:56.293500
55.1p
148
H 21
Ulf Runum
Gnosjö FK
2:47:56.1007500
+49:11.295000
55.0p
149
H 21
Erik Florin
Lerums SOK
2:48:13.1009200
+49:28.296700
54.9p
150
H 21
Erik Westerlind
Säffle SK
2:48:35.1011400
+49:50.298900
54.8p
151
H 21
Mats Berntsson
Brämhults Cykloider
2:48:45.1012400
+50:00.299900
54.7p
152
H 21
Henrik Ekdahl
Lidköpings VSK
2:49:02.1014100
+50:17.301600
54.6p
153
H 21
Ragnar Nilsson
Navåsens FK
2:49:04.1014300
+50:19.301800
54.6p
154
H 21
Lars Åke Sörensson
IK Granit
2:49:11.1015000
+50:26.302500
54.5p
155
H 21
Sverker Jagers
Astrazeneca IF
2:49:16.1015500
+50:31.303000
54.5p
156
H 21
Glenn Edvardsson
OK Alehof
2:49:17.1015600
+50:32.303100
54.5p
157
H 21
Dan Jonasson
Trollhättans SOK
2:49:21.1016000
+50:36.303500
54.5p
158
H 21
Joacim Gustafsson
OK Klyftamo
2:49:27.1016600
+50:42.304100
54.4p
158
H 21
Jonas Törndal
Borås SK
2:49:27.1016600
+50:42.304100
54.4p
160
H 21
Mikael Knutsson
Brännebrona SK
2:49:30.1016900
+50:45.304400
54.4p
161
H 21
Bertil Sjögren
Ulricehamns IF
2:49:49.1018800
+51:04.306300
54.3p
162
H 21
Jan Eric Thelin
Lidköpings VSK
2:50:16.1021500
+51:31.309000
54.1p
163
H 21
Fredrik Davidsson
OK Kullingshof
2:50:21.1022000
+51:36.309500
54.1p
164
H 21
Magnus Häger
Lidköpings VSK
2:50:32.1023100
+51:47.310600
54.0p
165
H 21
Torbjörn Pettersson
OK Kullingshof
2:50:44.1024300
+51:59.311800
53.9p
166
H 21
Håkan Harrysson
IK St1 Göteborg
2:50:53.1025200
+52:08.312700
53.9p
167
H 21
Jonas Öberg
Sanhems IF
2:51:03.1026200
+52:18.313700
53.8p
168
H 21
Kent Olausson
OK Klyftamo
2:51:05.1026400
+52:20.313900
53.8p
169
H 21
Magnus Ramsin
IFK Skövde SK
2:51:06.1026500
+52:21.314000
53.8p
170
H 21
Roger Rosenström
Falköpings AIK SK
2:51:15.1027400
+52:30.314900
53.7p
171
D 21
Johanna Sörgardt
IK Stern
2:51:43.1030200
+52:58.317700
53.6p
172
H 21
Henrik Grönberg
IK Ymer
2:51:44.1030300
+52:59.317800
53.5p
172
H 21
Claes Flinck
IF Rigor
2:51:44.1030300
+52:59.317800
53.5p
174
H 21
Christian Bengtsson
Dalsjöfors GOIF
2:51:50.1030900
+53:05.318400
53.5p
175
H 21
Anders Sandbecker
Borås GIF
2:51:59.1031800
+53:14.319300
53.5p
176
H 21
Rickard Segh
Södertälje Ck
2:52:10.1032900
+53:25.320400
53.4p
177
H 21
Magnus Gildevall
IK Stern
2:52:31.1035000
+53:46.322500
53.3p
178
H 21
Mikael Lugn
Brännebrona SK
2:52:40.1035900
+53:55.323400
53.2p
179
H 21
Andreas Andersson
Axa SC
2:53:06.1038500
+54:21.326000
53.0p
180
H 21
Håkan Stråkensjö
Mullsjö SOK
2:53:19.1039800
+54:34.327300
53.0p
181
H 21
Håkan Jacobson
Mullsjö SOK
2:53:20.1039900
+54:35.327400
53.0p
182
H 21
Kristian Adolfsson
IK Ymer
2:53:22.1040100
+54:37.327600
52.9p
183
H 21
Kim Freiman
Redvägs SK
2:53:37.1041600
+54:52.329100
52.8p
184
H 21
Bengt Olausson
Skogsbygdens IF
2:53:49.1042800
+55:04.330300
52.8p
185
H 21
Ingemar Franzén
Team Hångsdala
2:53:54.1043300
+55:09.330800
52.7p
186
H 21
Mats Bryntesson
Tidaholm SOK Sisu
2:53:55.1043400
+55:10.330900
52.7p
187
H 21
Jonas Björck
IK Albion
2:54:12.1045100
+55:27.332600
52.6p
188
H 21
Jonas Ljungström
Axa SC
2:54:38.1047700
+55:53.335200
52.5p
189
H 21
Fredrik Johansson
Bredaryds SOK
2:54:41.1048000
+55:56.335500
52.5p
190
H 21
Martin Malmkvist
Axa SC
2:54:45.1048400
+56:00.335900
52.4p
191
H 21
Johan Gustavsson
Skogsbygdens IF
2:54:53.1049200
+56:08.336700
52.4p
192
H 21
Rickard Fredh
Volvo Pv Om Team
2:55:04.1050300
+56:19.337800
52.3p
193
H 21
Karl Markus Wilenius
OK Klyftamo
2:55:11.1051000
+56:26.338500
52.3p
194
H 21
Magnus Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:55:15.1051400
+56:30.338900
52.3p
194
H 21
Henrik Tosteberg
Linköpings OK
2:55:15.1051400
+56:30.338900
52.3p
196
H 21
Claes Johansson
Axa SC
2:55:29.1052800
+56:44.340300
52.2p
197
H 21
Anders Bolin
SOK 68
2:55:32.1053100
+56:47.340600
52.2p
198
H 21
Anders Bergdahl
Lidköpings VSK
2:55:38.1053700
+56:53.341200
52.1p
199
H 21
Magnus Källgård
OK Gipen
2:55:45.1054400
+57:00.341900
52.1p
200
H 21
David Olofsson
IF Hagen SK
2:55:51.1055000
+57:06.342500
52.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 21
Ingebrigt Landsem
Volvo IF
2:55:52.1055100
+57:07.342600
52.0p
202
H 21
Olof Axelhed
Axa SC
2:56:09.1056800
+57:24.344300
51.9p
203
H 21
David Jönsson
IK Stern
2:56:11.1057000
+57:26.344500
51.9p
204
H 21
Björn Tunander
Skara Motorklubb
2:56:12.1057100
+57:27.344600
51.9p
205
H 21
Magnus Holm
Lerdala IF
2:56:28.1058700
+57:43.346200
51.8p
206
H 21
Martin Hedman
Istrums SK
2:57:01.1062000
+58:16.349500
51.6p
207
H 21
Leif Claesson
Gudhems IF
2:57:22.1064100
+58:37.351600
51.5p
208
H 21
Johnny Lundgren
IF Rigor
2:57:25.1064400
+58:40.351900
51.5p
209
H 21
Ulf Danielsson
Peab Väst IF
2:57:36.1065500
+58:51.353000
51.4p
210
H 21
Hans Weidenmo
IF Hagen SK
2:58:03.1068200
+59:18.355700
51.3p
211
H 21
Mikael Svensson
IFK Skövde SK
2:58:04.1068300
+59:19.355800
51.3p
212
H 21
Joakim Isaksson
Tibro OK
2:58:19.1069800
+59:34.357300
51.2p
213
H 21
Mats Fransén
Ulricehamns IF
2:58:38.1071700
+59:53.359200
51.1p
214
H 21
Ola Hultkrantz
OK Alehof
2:58:42.1072100
+59:57.359600
51.0p
215
H 21
Per Arne Wahlgren
Sjövalla FK
2:58:43.1072200
+59:58.359700
51.0p
215
H 21
Håkan Olsson
Trollhättans SOK
2:58:43.1072200
+59:58.359700
51.0p
217
H 21
Mats Frendberg
Hindås SK
2:58:52.1073100
+1:00:07.360600
51.0p
218
H 21
Torbjörn Lindberg
Uddevalla SK
2:58:56.1073500
+1:00:11.361000
51.0p
219
H 21
Johan Meuller
Astrazeneca IF
2:59:13.1075200
+1:00:28.362700
50.9p
220
H 21
Ingvar Svensson
Tvärreds IF
2:59:58.1079700
+1:01:13.367200
50.6p
221
H 21
Stefan Johansson
Brännebrona SK
3:00:28.1082700
+1:01:43.370200
50.5p
222
D 21
Karin Söderström
IK Stern
3:00:36.1083500
+1:01:51.371000
50.4p
223
H 21
Magnus Karlén
Borgunda
3:00:37.1083600
+1:01:52.371100
50.4p
224
H 21
Patrik Blom
IFK Skövde SK
3:00:39.1083800
+1:01:54.371300
50.4p
225
H 21
Peter Bromander
Falköpings AIK SK
3:00:42.1084100
+1:01:57.371600
50.4p
226
H 21
Fredrik Andersson
Trollhättans SOK
3:00:58.1085700
+1:02:13.373200
50.3p
227
H 21
Mikael Dalemo
Brännebrona SK
3:01:04.1086300
+1:02:19.373800
50.3p
228
H 21
Jonny Enarsson
Mariestads FK
3:01:07.1086600
+1:02:22.374100
50.2p
229
H 21
Daniel Seger
Uddevalla SK
3:01:08.1086700
+1:02:23.374200
50.2p
230
H 21
Johan Tell
Sya SK
3:01:11.1087000
+1:02:26.374500
50.2p
231
H 21
Kalle Isaksson
IK Stern
3:01:39.1089800
+1:02:54.377300
50.1p
232
H 21
Erik Mellegård
IFK Skövde SK
3:01:45.1090400
+1:03:00.377900
50.0p
233
H 21
Mikael Söderman
Mariestads FK
3:01:50.1090900
+1:03:05.378400
50.0p
234
H 21
Thomas Ljung
OK Kullingshof
3:01:55.1091400
+1:03:10.378900
50.0p
235
D 21
Anna-lena Gotting
Tvärreds IF
3:01:56.1091500
+1:03:11.379000
50.0p
236
H 21
Dieter Weise
Göteborgs Spårvägar GIF
3:02:16.1093500
+1:03:31.381000
49.9p
237
H 21
Torleif Aiff
Tibro OK
3:03:21.1100000
+1:04:36.387500
49.5p
238
H 21
Albin Andersson
OK Landehof
3:03:24.1100300
+1:04:39.387800
49.5p
239
H 21
Peter Nohlin
Volvo Flygmotor FF
3:03:27.1100600
+1:04:42.388100
49.5p
240
H 21
Mikael Medin
Volvo IF
3:03:49.1102800
+1:05:04.390300
49.4p
241
H 21
Dip Raj Thapa
Nepal
3:03:51.1103000
+1:05:06.390500
49.3p
242
H 21
Jan Kristiansson
Uddevalla Roddklubb
3:03:55.1103400
+1:05:10.390900
49.3p
243
H 21
Niclas Lygner
IK Stern
3:04:02.1104100
+1:05:17.391600
49.3p
244
H 21
Mikael Karlsson
Vägverket Fritidsför CF
3:04:47.1108600
+1:06:02.396100
49.0p
245
H 21
Alberto Montebelli
IFK Skövde SK
3:04:55.1109400
+1:06:10.396900
49.0p
246
H 21
Thomas Andersson
IK Stern
3:05:00.1109900
+1:06:15.397400
49.0p
247
H 21
Marcus Bäckström
FK Herkules
3:05:06.1110500
+1:06:21.398000
48.9p
248
H 21
Niels Peter Mortensen
Hareskoven Skiklub
3:05:14.1111300
+1:06:29.398800
48.9p
249
H 21
Arne Lindblad
Mullsjö SOK
3:05:44.1114300
+1:06:59.401800
48.8p
250
H 21
Per Henrik Andersson
IF Hagen SK
3:06:20.1117900
+1:07:35.405400
48.6p
251
D 21
Monica Pihl
Borås SK
3:06:25.1118400
+1:07:40.405900
48.5p
252
H 21
Björn Axelsson
Axa SC
3:06:38.1119700
+1:07:53.407200
48.5p
253
H 21
Carl Furhoff
IFK Skövde SK
3:06:42.1120100
+1:07:57.407600
48.5p
254
H 21
Ulf Gustafsson
Ryda SK
3:06:57.1121600
+1:08:12.409100
48.4p
255
H 21
Niklas Gustafson
Madrid
3:07:22.1124100
+1:08:37.411600
48.2p
256
H 21
Morgan Rahm
Intellus SK
3:07:29.1124800
+1:08:44.412300
48.2p
257
H 21
Conny Jakobsson
Swedbank IF
3:07:57.1127600
+1:09:12.415100
48.1p
258
H 21
Erik Sahlin
Ryda SK
3:07:58.1127700
+1:09:13.415200
48.1p
259
H 21
Henrik Widegren
Brännebrona SK
3:08:09.1128800
+1:09:24.416300
48.0p
260
H 21
Björn Gilbertsson
Volvo IF
3:08:11.1129000
+1:09:26.416500
48.0p
261
H 21
Joakim Alriksson
Skogsbygdens IF
3:08:17.1129600
+1:09:32.417100
48.0p
262
H 21
Conny Allansson
OK Alehof
3:08:18.1129700
+1:09:33.417200
48.0p
263
H 21
Magnus Carlsson
OK Gipen
3:08:56.1133500
+1:10:11.421000
47.8p
264
H 21
David de Val
Volvo IF
3:09:12.1135100
+1:10:27.422600
47.7p
265
H 21
Robert Funke
Götenehus FF
3:09:14.1135300
+1:10:29.422800
47.7p
266
H 21
Patrik Fagerfjäll
Yuppie Ski Club
3:09:27.1136600
+1:10:42.424100
47.6p
267
H 21
Mattias Johansson
OK Skogshjortarna
3:10:01.1140000
+1:11:16.427500
47.4p
268
H 21
Carl Fredrik Chöler
Karlslunds IF SF
3:10:07.1140600
+1:11:22.428100
47.4p
269
H 21
Eddie Sandberg
Swedbank IF
3:10:09.1140800
+1:11:24.428300
47.4p
270
H 21
Sandor Ujvari
IFK Skövde SK
3:10:23.1142200
+1:11:38.429700
47.3p
271
H 21
Thrane Mogens
Holte Ski
3:10:31.1143000
+1:11:46.430500
47.3p
272
H 21
Håkan Grubb
IK Stern
3:11:31.1149000
+1:12:46.436500
47.0p
273
H 21
Magnus Hasselqvist
IK Uven
3:11:39.1149800
+1:12:54.437300
47.0p
274
H 21
Erik Gerremo
Spirit IF
3:11:40.1149900
+1:12:55.437400
47.0p
275
H 21
Mattias Kjell
Främmestads IK
3:12:12.1153100
+1:13:27.440600
46.8p
276
H 21
Jonny Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
3:12:15.1153400
+1:13:30.440900
46.8p
277
D 21
Lina Freiman
Redvägs SK
3:12:26.1154500
+1:13:41.442000
46.7p
278
H 21
Anders Jonasson
IK Stern
3:12:34.1155300
+1:13:49.442800
46.7p
279
H 21
Staffan Henriksson
Lidköpings VSK
3:12:39.1155800
+1:13:54.443300
46.7p
280
H 21
Harald Granbom
Lidköpings VSK
3:12:58.1157700
+1:14:13.445200
46.6p
281
H 21
Robert Fogelqvist
Lidköpings VSK
3:13:00.1157900
+1:14:15.445400
46.6p
282
H 21
Anders Meijer
Ryda SK
3:13:04.1158300
+1:14:19.445800
46.6p
283
H 21
Elias Moberg
IK Stern
3:13:16.1159500
+1:14:31.447000
46.5p
284
H 21
Pär Skoglund
Lidköpings VSK
3:13:19.1159800
+1:14:34.447300
46.5p
284
D 21
Maria Halvarsson
Fjärås AIK
3:13:19.1159800
+1:14:34.447300
46.5p
286
D 21
Jenny Johansson
IK Ymer
3:13:20.1159900
+1:14:35.447400
46.5p
287
H 21
Pher Ola Carlson
Volvo Flygmotor FF
3:13:21.1160000
+1:14:36.447500
46.5p
288
H 21
Johan Simonsson
IK Stern
3:13:40.1161900
+1:14:55.449400
46.4p
289
H 21
Peter Hellqvist
Lidköpings VSK
3:13:41.1162000
+1:14:56.449500
46.4p
290
H 21
Per Åkeflo
IK St1 Göteborg
3:13:48.1162700
+1:15:03.450200
46.4p
291
H 21
Alexander Christianssen
IFK Skövde SK
3:14:16.1165500
+1:15:31.453000
46.2p
292
H 21
Johan Balkhammar
Volvo Pv Om Team
3:14:20.1165900
+1:15:35.453400
46.2p
293
H 21
Andreas Wallin
IK Stern
3:14:40.1167900
+1:15:55.455400
46.1p
294
H 21
Joakim Färén
IFK Skövde SK
3:14:44.1168300
+1:15:59.455800
46.1p
295
H 21
Martin Gusstavsson
Team Näckrosen
3:14:53.1169200
+1:16:08.456700
46.1p
296
H 21
Pontus Wiegandt
Brännebrona SK
3:15:14.1171300
+1:16:29.458800
46.0p
297
H 21
Claes Larsson
Brännebrona SK
3:15:30.1172900
+1:16:45.460400
45.9p
298
H 21
Kjell Andersson
OK Landehof
3:15:34.1173300
+1:16:49.460800
45.9p
299
H 21
Klas Åström
FK Herkules
3:15:42.1174100
+1:16:57.461600
45.8p
300
H 21
Håkan Melander
Bovallstrands SK
3:15:46.1174500
+1:17:01.462000
45.8p
301
H 21
Mattias Andersson
Ryda SK
3:15:50.1174900
+1:17:05.462400
45.8p
302
H 21
Magnus Hasselqvist
IF Hagen SK
3:15:55.1175400
+1:17:10.462900
45.8p
303
H 21
Tord Axelsson
Axa SC
3:16:07.1176600
+1:17:22.464100
45.7p
304
H 21
Anders Bertilsson
IFK Skövde SK
3:16:50.1180900
+1:18:05.468400
45.5p
305
H 21
Håkan Bertilsson
Timmersdala Motion
3:17:00.1181900
+1:18:15.469400
45.5p
306
H 21
Johan Andersson
Kinnaströms SK
3:17:10.1182900
+1:18:25.470400
45.4p
307
H 21
Ulf Johansson
Volvo Flygmotor FF
3:17:14.1183300
+1:18:29.470800
45.4p
308
H 21
Christer Wessberg
Volvo IF
3:18:08.1188700
+1:19:23.476200
45.2p
309
H 21
Peter Jacobsson
Väst Alpin SK
3:18:18.1189700
+1:19:33.477200
45.1p
310
H 21
Bengt Andersson
Tidaholm SOK Sisu
3:18:22.1190100
+1:19:37.477600
45.1p
311
H 21
Mats Olsson
Axa SC
3:19:03.1194200
+1:20:18.481700
44.9p
312
D 21
Madeleine Björkqvist
IK Stern
3:19:13.1195200
+1:20:28.482700
44.9p
313
H 21
Markus Ericson
Astrazeneca IF
3:19:21.1196000
+1:20:36.483500
44.8p
314
H 21
Mats Sjöberg
Gnosjö FK
3:19:31.1197000
+1:20:46.484500
44.8p
315
H 21
Daniel Johansson
IFK Skövde SK
3:19:33.1197200
+1:20:48.484700
44.8p
316
H 21
Niklas Forsmoo
OK Landehof
3:19:44.1198300
+1:20:59.485800
44.7p
317
H 21
Hannes Persson
Volvo Flygmotor FF
3:19:50.1198900
+1:21:05.486400
44.7p
318
H 21
Åke Nilsson
Göteborgs SK
3:19:54.1199300
+1:21:09.486800
44.7p
319
H 21
Lars Erik Heimholt
Hermansby IF
3:20:06.1200500
+1:21:21.488000
44.6p
320
H 21
Jonas Möller
Volvo IF
3:21:02.1206100
+1:22:17.493600
44.4p
321
H 21
Magnus Harryson
Strängnäs-Malmby OL
3:21:08.1206700
+1:22:23.494200
44.4p
322
H 21
Martin Källgård
Ikj Haninge
3:21:09.1206800
+1:22:24.494300
44.4p
323
D 21
Anna Säfsten
FK Herkules
3:21:50.1210900
+1:23:05.498400
44.2p
324
H 21
Jan Hermansson
Ryda SK
3:22:04.1212300
+1:23:19.499800
44.1p
325
H 21
Franz Johnsson
Navåsens FK
3:22:11.1213000
+1:23:26.500500
44.1p
326
H 21
Emil Kristiansson
Östersunds SK
3:22:28.1214700
+1:23:43.502200
44.0p
327
D 21
Annette Sjögren
Ulricehamns IF
3:22:32.1215100
+1:23:47.502600
44.0p
328
H 21
Torbjörn Jahnke
Lilla Edet Okjp
3:22:43.1216200
+1:23:58.503700
44.0p
329
H 21
Johan Barkinge
Hermansby IF
3:23:00.1217900
+1:24:15.505400
43.9p
330
H 21
Mattias Lidgren
Volvo IF
3:23:11.1219000
+1:24:26.506500
43.9p
331
H 21
Ove Svensson
Skogsbygdens IF
3:23:15.1219400
+1:24:30.506900
43.8p
332
H 21
Fredrik Emanuelsson
IFK Skövde SK
3:23:19.1219800
+1:24:34.507300
43.8p
333
H 21
Bengt Lingegård
OK Gipen
3:23:47.1222600
+1:25:02.510100
43.7p
334
H 21
Tommy Eriksson
Intellus SK
3:24:29.1226800
+1:25:44.514300
43.5p
335
H 21
Tim Sultan
Magra IS
3:24:42.1228100
+1:25:57.515600
43.5p
336
H 21
Per Ola Hartman
Dals-Långeds IK
3:25:35.1233400
+1:26:50.520900
43.3p
337
H 21
Andreas Danielsson
Volvo IF
3:25:49.1234800
+1:27:04.522300
43.2p
338
H 21
Claes Orsbeck
Volvo IF
3:26:05.1236400
+1:27:20.523900
43.1p
339
H 21
Erik Möller
Tidaholm SOK Sisu
3:26:11.1237000
+1:27:26.524500
43.1p
340
D 21
Clary Cameras
IK Stern
3:26:33.1239200
+1:27:48.526700
43.0p
341
D 21
Amelie Runesson
IFK Mora SK
3:26:48.1240700
+1:28:03.528200
43.0p
342
H 21
Jonas Larsson
OK Alehof
3:27:04.1242300
+1:28:19.529800
42.9p
343
H 21
Magnus Odhagen
Billdal
3:27:12.1243100
+1:28:27.530600
42.9p
344
H 21
Mattias Ståhl
IFK Skövde SK
3:27:23.1244200
+1:28:38.531700
42.8p
345
H 21
Henrik Pamsjö
No Club
3:27:50.1246900
+1:29:05.534400
42.7p
346
H 21
Lars Castenschiold
Holte Ski
3:27:52.1247100
+1:29:07.534600
42.7p
347
H 21
Ingvar Pehrson
Kristinehamns OK
3:29:55.1259400
+1:31:10.546900
42.2p
348
H 21
Thomas Jeppesen
Valby, Danmark
3:29:57.1259600
+1:31:12.547100
42.2p
349
D 21
Karin Schön
IK Stern
3:30:40.1263900
+1:31:55.551400
42.0p
350
H 21
Rolf Bergman
Vattenfalls IF Trollhättan
3:30:51.1265000
+1:32:06.552500
42.0p
351
H 21
Ulf Hjörne
OK Gipen
3:31:12.1267100
+1:32:27.554600
41.9p
352
H 21
Mattias Karlsson
OK Alehof
3:32:08.1272700
+1:33:23.560200
41.7p
353
H 21
Carl Hultström
IFK Skövde SK
3:32:50.1276900
+1:34:05.564400
41.5p
354
H 21
Leif Ålgårdh
F S Trollhättan
3:33:10.1278900
+1:34:25.566400
41.5p
355
H 21
Peter Hellman
OK Landehof
3:33:21.1280000
+1:34:36.567500
41.4p
356
H 21
Per Börjeson
Ryda SK
3:33:52.1283100
+1:35:07.570600
41.3p
357
H 21
Jörgen Svensson
Högåspojkarna
3:34:04.1284300
+1:35:19.571800
41.3p
358
H 21
Michael Svensson
Fågelfors IF
3:35:23.1292200
+1:36:38.579700
41.0p
359
D 21
Hedvig Falkenberg
IK Stern
3:35:49.1294800
+1:37:04.582300
40.9p
360
H 21
Erick Morales
Volvo Flygmotor FF
3:36:12.1297100
+1:37:27.584600
40.8p
361
H 21
Stefan Andersson
Istrums SK
3:36:33.1299200
+1:37:48.586700
40.7p
362
H 21
Claes Gyllensvan
Hängsdda
3:37:10.1302900
+1:38:25.590400
40.6p
363
H 21
Christer Sjöstedt
Lidköpings VSK
3:37:15.1303400
+1:38:30.590900
40.6p
364
H 21
Sven-Bertil Nilsson
Bonbiz SK
3:37:45.1306400
+1:39:00.593900
40.5p
365
H 21
Christer Andersson
Uddevalla Roddklubb
3:37:52.1307100
+1:39:07.594600
40.4p
366
H 21
Magnus Gustafsson
IFK Skövde SK
3:38:15.1309400
+1:39:30.596900
40.4p
367
H 21
Andreas Olovsson
IFK Skövde SK
3:38:41.1312000
+1:39:56.599500
40.3p
368
H 21
Joakim Larsson
OK Skogshjortarna
3:38:53.1313200
+1:40:08.600700
40.2p
369
H 21
Stefan Heyne
Kfums Ia Göteborg
3:39:20.1315900
+1:40:35.603400
40.1p
370
H 21
Christer Hoffman
IK Albion
3:39:26.1316500
+1:40:41.604000
40.1p
371
H 21
Simon Fredriksson
Redvägs SK
3:39:31.1317000
+1:40:46.604500
40.1p
372
D 21
Lena Nilsson
Preem IF
3:39:56.1319500
+1:41:11.607000
40.0p
373
H 21
Per Sandinge
Falköping
3:40:29.1322800
+1:41:44.610300
39.9p
374
H 21
Gunnar Davidsson
Skogsbygdens IF
3:42:28.1334700
+1:43:43.622200
39.5p
375
H 21
Eivind Claesson
Hermansby IF
3:42:58.1337700
+1:44:13.625200
39.4p
376
H 21
Joakim Gerhardsson
Hjo Msk
3:43:11.1339000
+1:44:26.626500
39.3p
377
H 21
Mattias Wester
Munkedals SOK
3:43:21.1340000
+1:44:36.627500
39.3p
378
H 21
Anders Jinnestål
Istrums SK
3:43:30.1340900
+1:44:45.628400
39.3p
379
H 21
Erling Larsson
OK Alehof
3:44:14.1345300
+1:45:29.632800
39.1p
380
D 21
Kajsa Göransson
Ljungbypolisens SIF
3:47:22.1364100
+1:48:37.651600
38.5p
381
H 21
Rikard Larsson
IK Stern
3:47:26.1364500
+1:48:41.652000
38.5p
382
H 21
Mats Andersson
Högåspojkarna
3:47:31.1365000
+1:48:46.652500
38.5p
383
D 21
Anna Gerremo
Mölndals RK
3:47:35.1365400
+1:48:50.652900
38.4p
384
H 21
David Östberg
Redvägs SK
3:48:10.1368900
+1:49:25.656400
38.3p
385
H 21
Jon Johansson
Lidköpings VSK
3:48:17.1369600
+1:49:32.657100
38.3p
386
H 21
Rickard Fornell
Preem IF
3:50:13.1381200
+1:51:28.668700
37.9p
387
H 21
Martin Andersson
IF Saab
3:51:29.1388800
+1:52:44.676300
37.7p
387
H 21
Magnus Andersson
IK Stern
3:51:29.1388800
+1:52:44.676300
37.7p
389
D 21
Sara Lingegård
OK Gipen
3:51:43.1390200
+1:52:58.677700
37.7p
390
H 21
Torbjörn Jakobsson
Lidköpings VSK
3:52:33.1395200
+1:53:48.682700
37.5p
391
H 21
Håkan Glad
Tidaholm SOK Sisu
3:52:50.1396900
+1:54:05.684400
37.5p
392
H 21
Per-Åke Pettersson
Vattenfalls IF Trollhättan
3:53:00.1397900
+1:54:15.685400
37.4p
393
H 21
Torbjörn Andersson
Trollhättans SOK
3:53:03.1398200
+1:54:18.685700
37.4p
394
H 21
Mikael Hendelberg
Intellus SK
3:53:04.1398300
+1:54:19.685800
37.4p
395
H 21
Mikael Forsberg
Intellus SK
3:54:51.1409000
+1:56:06.696500
37.1p
396
H 21
Roger Hagstedt
Tidaholm SOK Sisu
3:55:24.1412300
+1:56:39.699800
37.0p
397
D 21
Sara Svedevall
Kälarne IK
3:57:32.1425100
+1:58:47.712600
36.6p
397
D 21
Moa Axelsson
Stockholms SIF
3:57:32.1425100
+1:58:47.712600
36.6p
399
D 21
Agnes Falkenberg
IFK Skövde SK
3:58:53.1433200
+2:00:08.720700
36.4p
400
H 21
Peter Ljunglund
Herrljunga Skid o OL
3:59:41.1438000
+2:00:56.725500
36.2p
401
H 21
Johan Andersson
Främmestads IK
4:00:41.1444000
+2:01:56.731500
36.1p
Logga in för att slippa de här annonserna
402
H 21
Hans Johansson
Ryholm
4:00:55.1445400
+2:02:10.732900
36.0p
403
D 21
Kristin Österberg
IFK Mora SK
4:01:05.1446400
+2:02:20.733900
36.0p
404
D 21
Tina Bergman
Dalregementets IF
4:01:09.1446800
+2:02:24.734300
36.0p
405
H 21
Per Norberg
IK Stern
4:02:44.1456300
+2:03:59.743800
35.7p
406
H 21
Jan Åke Hjert
Kungälvs OK
4:06:38.1479700
+2:07:53.767200
35.1p
407
D 21
Sofia Holmén
Kungälvs OK
4:07:14.1483300
+2:08:29.770800
35.0p
408
H 21
Lise Lotte Blom
IFK Skövde SK
4:07:25.1484400
+2:08:40.771900
34.9p
409
H 21
David Karlsson
IFK Skövde SK
4:11:38.1509700
+2:12:53.797200
34.3p
410
D 21
Sara Vallentin
IK Stern
4:16:01.1536000
+2:17:16.823500
33.6p
411
H 21
Fredrik Myllykangas
Uddevalla SK
4:19:57.1559600
+2:21:12.847100
33.0p
412
D 21
Marie Gustafsson
IK Stern
4:23:56.1583500
+2:25:11.871000
32.5p
413
D 21
Carola Carlsson
IK Albion
4:27:19.1603800
+2:28:34.891300
32.0p
414
H 21
Johan Wedin
Axa SC
4:30:07.1620600
+2:31:22.908100
31.7p
415
D 21
Marianne Klingberg
Supermorötterna
4:30:20.1621900
+2:31:35.909400
31.6p
416
H 21
Fredrik Larsson
Intellus SK
4:34:21.1646000
+2:35:36.933500
31.1p
416
D 21
Linda Tenggren
Sälens IF
4:34:21.1646000
+2:35:36.933500
31.1p
418
H 21
Johan Skoglund
IK Stern
4:34:49.1648800
+2:36:04.936300
31.0p
419
H 21
Filip Olsson
Lidköpings VSK
4:37:32.1665100
+2:38:47.952600
30.7p
420
H 21
Erik Timmerman
København SK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Stefan Apell
OK Klyftamo
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Christian Strömberg
Bankeryds Skid o Mk
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Bo Welander
Tibro OK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Gösta Blomqvist
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Anders Påhlman
Istrums SK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Per Söderberg
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Daniel Holm
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
420
H 21
John Winquist
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Patrik Hylander
Hössna IF
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Patrik Rullander
Rulles IF
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Peter Wikander
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
420
H 21
William Rex
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Lasse Blom
OK Linné
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Jonny Sandström
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Markus Lindström
Timmersdala Motion
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Erik Bondesson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Johan Heidenvall
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Kalle Prembäck
Bromma Vällingby SOK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Kurt Miettinen
Uddevalla SK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Peter Johansson
Falköpings AIK SK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Are Wallin
Volvo Flygmotor FF
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Ulf Sjöberg
Volvo Flygmotor FF
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Peter Pennholm
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Niklas Solsjö
Borgunda IK
23:59:58.8639700
-
420
H 21
Jörgen Castenschiold
Danskiforbund
23:59:58.8639700
-
420
D 21
Marika Fischer
IK Stern
23:59:58.8639700
-
420
D 21
Madeleine Lundell
No Club
23:59:58.8639700
-
420
D 21
Anne Marie Lindberg
Uddevalla SK
23:59:58.8639700
-
449
H 21
Mårten Knudsson
København SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Lars Allärd
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Andreas Samuelsson
OK Reftele
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Claes Lindberg
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Sahlin
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Kari Ruuskanen
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Stanley Eriksson
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
David Ohlsson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
449
H 21
David Håkanson
Ulricehamns IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Krister Muslinder
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Henrik Dellborg
IK Stern
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Jakob Hanberger
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Sven Erik Fredlund
Axa SC
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Emil Kronholm
Skillingaryds FK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Sven Svedulf
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Niklas Andersson
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Göran Engblom
Skärhamns IK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
David Andersson
Källbottens IK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Helmut Hansen
Fjärås AIK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Lars Leijon
Msok
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Henriksson
IK Trasten
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Stefan Jensen
IK Stern
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Mats Olsson Gråbo
Axa SC
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Benjaminsson
Intellus SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Björn Petersson
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Hannes Sternerson
Volvo Flygmotor FF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Markus Grenestam
Friskis och Svettis
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Martin Kuhlin
Astrazeneca IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Joakim Jarnelid
Magra IS
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Per Lundenmark
Kungälvs OK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Johan Olsson
Brännebrona SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Mikael Svensson
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Johan Ölander
Borås SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Dan Sjölander
IK Stern
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Tomas Vedin
Skyttorp IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Mats Kvarnström
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Magnus Grahn
Rejlers IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Biarne Kullander
Trollhättans SOK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Kent Persson
Volvo IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Morgan Tideman
Jönköpings OK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Jonas Johansson
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Håkan Pettersson
Jörlanda
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Mikael Almén
Ryda SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Henrik Lomholt
Ringe, Danmark
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Bäckegren
Intellus SK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Nordeman
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Andreas Andersson
Främmestads IK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Nilsson
Falcon Sports Club
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Per Carlsson
Macgregor IF
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Jimmy Söhrman
IF Rigor
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Anders Åhs
Skärhamns IK
23:59:59.8639800
-
449
H 21
Tommy Andersson
Hindås SK
23:59:59.8639800
-
Visar resultat 1 till 500 av 601[
1
2
]