Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Wadköpingsloppet
2011-02-06
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
H/D 21 Motion
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Larz Andersson
Järnvägsmännens IF
2:14:10.804930
56.1p
2
Ludvig Börjesson
Järnvägsmännens IF
2:14:20.805900
+9.870
56.1p
3
Magnus Allard
Telia IoFF
2:15:39.813850
+1:29.8820
55.3p
4
Håkan Jonsson
IFK Kristinehamn
2:16:17.817630
+2:07.12600
55.0p
5
Jesper Backeborn
Axa SC
2:17:51.827030
+3:40.22000
54.2p
6
Henrik Josefsson
Karlslunds IF SF
2:18:39.831820
+4:28.26790
53.8p
7
Bjarne Sandberg
Axa SC
2:21:34.849300
+7:23.44270
52.4p
8
Mats Hellgren
Team Hellgren
2:22:28.854780
+8:18.49750
52.0p
9
Jimmy Mikiver
IK Westmannia Frisk
2:22:41.856020
+8:30.50990
51.9p
10
Johan Eriksson
Båsenberga Slalom Klubb
2:23:32.861170
+9:22.56140
51.5p
11
Gunnar Johannes
Sas-Klubben
2:23:34.861380
+9:24.56350
51.5p
12
Mathias Lindgren
Vassunda IF
2:23:43.862280
+9:33.57250
51.4p
13
Sven-Inge Eriksson
Sunnansjö IK
2:23:48.862720
+9:37.57690
51.4p
14
Martin Franzén
At-Fritid Arboga
2:23:58.863720
+9:47.58690
51.3p
15
Kenneth Karlberg
Karlslunds IF SF
2:24:16.865500
+10:05.60470
51.2p
16
Peter Lindqvist
Karlslunds IF SF
2:24:17.865610
+10:06.60580
51.2p
17
Jan Erik Lundqvist
Linköpings SK
2:24:21.866020
+10:10.60990
51.1p
18
Magnus Mattsson
Karlslunds IF SF
2:24:38.867720
+10:27.62690
51.0p
19
Jonas Neiglick
Enduro Team Örebro
2:25:20.871920
+11:09.66890
50.7p
20
Magnus Lundh
Ekströms Fritidsförening
2:26:18.877720
+12:07.72690
50.3p
21
Erik Göthlin
Kfum Örebro
2:27:04.882340
+12:54.77310
49.9p
22
Petter Norén
Järnvägsmännens IF
2:27:11.883060
+13:01.78030
49.9p
23
Göran Svensson
Karlslunds IF SF
2:27:28.884720
+13:17.79690
49.8p
24
Erik Johansson
Järnvägsmännens IF
2:28:00.887970
+13:50.82940
49.5p
25
Jens Isemo
Linde Energi
2:28:03.888290
+13:53.83260
49.5p
26
Jonas Karlberg
Hovsta IF
2:28:09.888820
+13:58.83790
49.5p
27
Peter Malmström Jonss
IFK Örebro
2:28:16.889520
+14:05.84490
49.4p
28
Jonas Julin
Östra Almby FK
2:30:23.902230
+16:12.97200
48.5p
29
Johan Williamson
Gustavsvik Gk
2:30:42.904160
+16:32.99130
48.4p
30
Pär Ljungqvist
Järnvägsmännens IF
2:31:01.906020
+16:50.100990
48.3p
31
Katarina Stenbock
Säffle SK
2:31:36.909540
+17:26.104510
48.1p
32
Fredrik Sundström
Aspholmens Wellnessclub
2:32:09.912830
+17:58.107800
47.8p
33
Jan Karlsson
Sveaskogs IF
2:32:13.913230
+18:02.108200
47.8p
34
Klas Flygare
Karlslunds IF SF
2:33:07.918680
+18:57.113650
47.5p
35
Per Henrik Behr
Latorp
2:33:17.919680
+19:07.114650
47.4p
36
Fredrik Gustafsson
Karlslunds IF SF
2:33:54.923320
+19:43.118290
47.2p
37
Joakim Lantz
Tunafors SK
2:34:01.924020
+19:50.118990
47.1p
38
Martin Jonsson
Åf Klubb
2:34:27.926600
+20:16.121570
47.0p
39
Jukka Kinnunen
City Wolfs SC
2:34:32.927120
+20:21.122090
46.9p
40
Martin Jakobsson
Axa SC
2:34:39.927890
+20:29.122860
46.9p
41
Martin Widlund
Järnvägsmännens IF
2:34:46.928570
+20:36.123540
46.8p
42
Tomas Gustafsson
IFK Nora Ll
2:35:02.930170
+20:52.125140
46.7p
43
Mats Holm
Caperio
2:35:09.930880
+20:59.125850
46.7p
44
Leif Erlandsson
Järnvägsmännens IF
2:35:13.931240
+21:03.126210
46.7p
45
Mats Karlsson
Karlslunds IF SF
2:35:30.932950
+21:20.127920
46.6p
46
Martin Stenbock
Säffle SK
2:35:41.934060
+21:31.129030
46.5p
47
Christina Sjökvist
Latorp
2:35:46.934560
+21:36.129530
46.5p
48
Ulf Lekeborn
Axa SC
2:35:55.935420
+21:44.130390
46.4p
49
Peter Johansson
Karlslunds IF SF
2:36:59.941870
+22:49.136840
46.0p
50
Dan Olsson
Karlslunds IF SF
2:37:33.945240
+23:23.140210
45.8p
51
Urban Carlsson
Grava SK
2:37:42.946170
+23:32.141140
45.8p
52
Anders Dahlberg
Axa SC
2:37:47.946650
+23:37.141620
45.7p
53
Jakob Wall
Bocksboda SK
2:37:49.946810
+23:38.141780
45.7p
54
Per Rydberg
Svennevads IF
2:37:53.947220
+23:42.142190
45.7p
55
Håkan Erhardsson
Örebro AIK
2:38:17.949690
+24:07.144660
45.5p
56
Torbjörn Eriksson
No Club
2:38:32.951110
+24:21.146080
45.5p
57
Lars Blondell
Sya SK
2:38:35.951490
+24:25.146460
45.4p
58
Mattias Dufva
SOL Tranås
2:38:40.951900
+24:29.146870
45.4p
59
Stefan Magnusson
Ahlsell
2:38:41.952010
+24:30.146980
45.4p
60
Henrik Andersson
Mif Örebro Kommun
2:38:42.952180
+24:32.147150
45.4p
61
Roland Pettersson
Arboga SK
2:38:44.952360
+24:34.147330
45.4p
62
Ulf Hellström
Zinkgruvans IF
2:38:58.953790
+24:48.148760
45.3p
63
Joacim Ternevid
Garphyttans IF
2:39:13.955250
+25:03.150220
45.2p
64
Christina Ryngevall
IFK Nora Ll
2:39:17.955620
+25:06.150590
45.2p
65
Anton Rydberg
Svennevads IF
2:39:27.956640
+25:17.151610
45.1p
66
Andre Johansson
Skivarps Mk
2:39:51.959050
+25:41.154020
45.0p
67
Anders Håkansson
City Wolfs SC
2:40:16.961510
+26:05.156480
44.9p
68
Tomas Wall
Bocksboda SK
2:40:16.961510
+26:05.156480
44.9p
69
Christer Bergström
Axa SC
2:40:21.962030
+26:10.157000
44.8p
70
Tina Åbjörn
Örebro AIK
2:40:56.965520
+26:45.160490
44.6p
71
Fredrik Ragnar
Cafre SK
2:41:09.966880
+26:59.161850
44.5p
72
Hans Rimmerfors
Karlslunds IF SF
2:41:13.967280
+27:03.162250
44.5p
73
Johan Bergqvist
Square Tools
2:41:14.967300
+27:03.162270
44.5p
74
Mark Gibbard
Ericsson Kista SK
2:41:49.970800
+27:38.165770
44.3p
75
Axel Alfredsson
Garphyttans IF
2:41:57.971670
+27:47.166640
44.3p
76
Hasse Olsson
Hasselfors GOIF
2:41:58.971740
+27:48.166710
44.3p
77
Anders Bjurulf
Mjøndalen IF
2:42:22.974140
+28:12.169110
44.1p
78
Anders Axelsson
Söderköpings SK
2:42:35.975450
+28:25.170420
44.1p
79
Per-Olof Satrell
Skanska IF
2:42:38.975700
+28:27.170670
44.0p
80
Helena Johansson
Karlslunds IF SF
2:42:39.975800
+28:28.170770
44.0p
81
Lennart Lundh
OK Tisaren
2:42:44.976300
+28:33.171270
44.0p
82
Uffe Larsson
S-Klubb Strängbetong
2:43:15.979440
+29:05.174410
43.8p
83
Åke Elnäs
Kumla SF
2:43:28.980780
+29:18.175750
43.8p
84
Hans Carlsson
Karlslunds IF SF
2:43:48.982770
+29:38.177740
43.7p
85
Stefan Frisén
Hammarby IF SF
2:43:52.983120
+29:41.178090
43.6p
86
Daniel Andmarken
Järnvägsmännens IF
2:44:08.984760
+29:58.179730
43.6p
87
Jonas Alfredsson
Almby IK
2:44:27.986630
+30:16.181600
43.4p
88
Hannes Schultz
Karro IF
2:44:41.988050
+30:31.183020
43.4p
89
Sven Olsson
Karlslunds IF SF
2:44:45.988410
+30:34.183380
43.4p
90
Fredrik Mudda Johanss
Adolfsbergs IK
2:44:45.988480
+30:35.183450
43.3p
91
Edwin Espinoza
Volvo Bussar Säffle AB
2:45:16.991580
+31:06.186550
43.2p
92
Simon Kjellin
Karlslunds IF SF
2:45:33.993250
+31:23.188220
43.1p
93
Tobias Adolfsson
Häljarps IF
2:45:37.993600
+31:26.188570
43.1p
94
Daniel Bjurhamn
Liljeholmens Folkhögskola
2:45:39.993800
+31:28.188770
43.1p
95
Charlotte Dufva
Skl IF
2:45:41.994050
+31:31.189020
43.1p
96
Fredrik Bengtsson
Friluftsfrämjandet Boo
2:46:09.996880
+31:59.191850
42.9p
97
Nicklas Westberg
Lillåns IF
2:46:25.998450
+32:15.193420
42.8p
98
Anders Alfredsson
Järnvägsmännens IF
2:46:27.998600
+32:16.193570
42.8p
99
Leif Hansson
No Club
2:46:37.999610
+32:26.194580
42.8p
100
Viktor Gerdin
Järnvägsmännens IF
2:47:01.1002080
+32:51.197050
42.6p
101
Srecko Milenkovski
Järnvägsmännens IF
2:47:04.1002350
+32:54.197320
42.6p
102
Henrik Lindkvist
Linköpings OK
2:47:34.1005330
+33:23.200300
42.5p
103
Mikael Pers
Karlslunds IF SF
2:47:51.1007090
+33:41.202060
42.4p
104
Anders Brönnert
OK Kolmården
2:48:03.1008250
+33:53.203220
42.3p
105
Erik Riesenfeld
Axa SC
2:48:06.1008500
+33:55.203470
42.3p
106
Hans Sundén
Skogstorp
2:48:45.1012400
+34:34.207370
42.1p
107
Joakim Johansson
IK Stern
2:49:39.1017880
+35:29.212850
41.8p
108
Fredrik Lennström
Spirit IF
2:50:02.1020140
+35:52.215110
41.7p
109
Mikael Vilhelmsson
Boo IF
2:50:05.1020440
+35:55.215410
41.7p
110
Ann Christin Andersson
Skl IF
2:50:09.1020800
+35:58.215770
41.7p
111
Göran Ullberg
Degerfors Psk
2:50:14.1021380
+36:04.216350
41.6p
112
Mikael Caesar
Mf Rörteknik AB
2:50:15.1021440
+36:05.216410
41.6p
113
Johan Granat
Fmlog Arboga
2:50:45.1024470
+36:35.219440
41.5p
114
Göran Brönnert
Åby SOK
2:50:50.1024980
+36:40.219950
41.5p
115
Björn Janzén
Uppsala Studenters IF
2:51:07.1026620
+36:56.221590
41.4p
116
Mikael Jivemo
Lif Landstingets Idrottsföre
2:51:22.1028100
+37:11.223070
41.3p
117
Thomas Lindman
Mälarö SOK
2:51:22.1028180
+37:12.223150
41.3p
118
Mats Magnét
IFK Västerås SK
2:51:31.1029040
+37:21.224010
41.3p
119
Jimmy Wikander
Ställbergs IK
2:51:36.1029540
+37:26.224510
41.2p
120
Ann-Sofi Holmqvist
Mälarö SOK
2:51:43.1030210
+37:32.225180
41.2p
121
Malin Aronsson
Fänsäter
2:52:21.1034050
+38:11.229020
41.0p
122
Linda Wennberg
Spårvägen Cykel
2:52:45.1036480
+38:35.231450
40.9p
123
Staffan Sonesson
Spårvägen Cykel
2:52:46.1036570
+38:36.231540
40.9p
124
Göran Asp
Karlslunds IF SF
2:52:51.1037030
+38:40.232000
40.9p
125
Johan Gustavsson
Åby
2:53:07.1038660
+38:57.233630
40.8p
126
Hans Gustavson
No Club
2:53:20.1039930
+39:09.234900
40.7p
127
Carolina Schoede
OK Kolmården
2:53:21.1040060
+39:11.235030
40.7p
128
Ingvar Sandberg
Postens IF, Kumla
2:54:17.1045650
+40:07.240620
40.5p
129
Lotta Sörman
Nerikes Kils SK
2:54:58.1049750
+40:48.244720
40.3p
130
Sonny Landin
Korsnäsverkens KK
2:55:05.1050450
+40:55.245420
40.3p
131
Christian Räim
Accenture IF
2:55:09.1050890
+40:59.245860
40.2p
132
Lena Hasselgren
Karlslunds IF SF
2:55:16.1051540
+41:06.246510
40.2p
133
Anders Lindström
Karlslunds IF SF
2:55:51.1055050
+41:41.250020
40.0p
134
Mats Haglund
Öset Skidor
2:56:04.1056390
+41:54.251360
40.0p
135
Viktoria Marmdal
Handelsbankens IF
2:56:10.1056950
+42:00.251920
40.0p
136
Hanna Eriksson
Karlslunds IF SF
2:56:42.1060160
+42:32.255130
39.8p
137
Daniel Eldh
Spirit IF
2:56:44.1060370
+42:34.255340
39.8p
138
Johan Lindeberg
Norrköpings SK
2:56:50.1060950
+42:40.255920
39.8p
139
Kenneth Persson
Järnvägsmännens IF
2:57:09.1062890
+42:59.257860
39.7p
140
Caroline Janzén
Uppsala Studenters IF
2:57:56.1067580
+43:46.262550
39.5p
141
Johan Seger
Karlslunds IF SF
2:58:11.1069010
+44:00.263980
39.4p
142
Anders Sallmann
Karlslunds IF SF
2:58:12.1069120
+44:01.264090
39.4p
143
Sven Blomkvist
Äppelbo AIK
2:58:27.1070620
+44:16.265590
39.3p
144
Andreas Andersson
No Club
2:58:36.1071560
+44:26.266530
39.3p
145
Jörgen Vegraeus
Creative House
2:58:40.1071950
+44:30.266920
39.3p
146
Fredrik Öster
Korsnäsverkens KK
2:58:42.1072190
+44:32.267160
39.3p
147
Thomas Ekberg
Tjällmo-Godegårds OK
2:59:02.1074150
+44:52.269120
39.2p
148
Jan Sjögren
Korsnäsverkens KK
3:00:45.1084470
+46:35.279440
38.7p
149
Hans Åberg
Björklinge SOK
3:00:54.1085390
+46:44.280360
38.7p
150
Arne Hasselgren
Karlslunds IF SF
3:01:01.1086050
+46:51.281020
38.7p
151
Fredrik Dahlsberg
Strömtorps IK
3:01:04.1086340
+46:54.281310
38.7p
152
Christer Ottosson
Lillåns IF
3:01:48.1090700
+47:37.285670
38.5p
153
Magnus Karlsson
Axa SC
3:01:52.1091150
+47:42.286120
38.4p
154
Christoffer Larsson
Hägersta GF
3:02:06.1092580
+47:56.287550
38.4p
155
Lars Westman
Karlslunds IF SF
3:02:16.1093580
+48:06.288550
38.3p
156
Johan Enemar
Sydnärkes Utbildningsförbu
3:03:09.1098820
+48:58.293790
38.1p
157
Philip Andersson
Linköpings SK
3:03:14.1099300
+49:03.294270
38.1p
158
Karl Ekblom
Karlslunds IF SF
3:03:27.1100610
+49:16.295580
38.1p
159
Jan Holmberg
Motala Aif SK
3:03:59.1103870
+49:49.298840
37.9p
160
Anders Larsson
Karlslunds IF SF
3:04:04.1104370
+49:54.299340
37.9p
161
Viktoria Larsson
Karlslunds IF SF
3:04:07.1104630
+49:56.299600
37.9p
162
Anders Forsberg
Sollentuna Slalomklubb
3:04:48.1108720
+50:37.303690
37.7p
163
Lars Eklund
Granbergsdals IF
3:05:45.1114470
+51:35.309440
37.5p
164
Christer Hammander
IF Spartacus
3:05:49.1114800
+51:38.309770
37.5p
165
Tommy Carlsson
Mif-Örebro
3:06:07.1116660
+51:57.311630
37.4p
166
Mathias Lewen
IFK Västerås SK
3:06:18.1117790
+52:08.312760
37.4p
167
Martin Johansson
Järnvägsmännens IF
3:06:49.1120810
+52:38.315780
37.2p
168
Mats Kärf
Plåtis IF
3:07:16.1123510
+53:05.318480
37.1p
169
Eva Arén
Kristinehamns OK
3:07:28.1124720
+53:17.319690
37.1p
170
Joakim Ohlsson
Enköpings Aif
3:07:49.1126860
+53:39.321830
37.0p
171
Åsa Hammander
IF Spartacus
3:07:53.1127260
+53:43.322230
37.0p
172
Kjell Lundström
Broby GOIF
3:08:06.1128520
+53:55.323490
36.9p
173
Jonas Eldh
No Club
3:08:15.1129410
+54:04.324380
36.9p
174
Erik Luthman
Kumla SF
3:08:38.1131760
+54:28.326730
36.8p
175
Marie Granberg
Gellivare SK
3:08:50.1132910
+54:39.327880
36.8p
176
Kristina Härder
Axa SC
3:09:14.1135310
+55:03.330280
36.7p
177
Staffan Lindström
Göteborgs SK
3:09:19.1135840
+55:09.330810
36.6p
178
Mårten Johansson
Nerikes Kils SK
3:09:35.1137470
+55:25.332440
36.6p
179
Erik Lindqvist
Göteborgs SK
3:09:55.1139400
+55:44.334370
36.5p
180
Anna Maria Jonuks
No Club
3:10:05.1140480
+55:55.335450
36.5p
181
Niklas Doering
Karlslunds IF SF
3:10:10.1140920
+55:59.335890
36.5p
182
Birgitta Jansson
Garphyttans IF
3:10:45.1144420
+56:34.339390
36.3p
183
Boje Ericson
IFK Tumba SOK
3:11:19.1147830
+57:08.342800
36.2p
184
Helena Lundqvist
Ikea Fritidsklubb
3:11:56.1151530
+57:45.346500
36.1p
185
Peter Stenberg
Enköpings Aif
3:12:18.1153700
+58:07.348670
36.0p
186
Tony Bodin
Järnvägsmännens IF
3:12:30.1154990
+58:20.349960
35.9p
187
Kjell Svahn
No Club
3:12:48.1156700
+58:37.351670
35.9p
188
Annelie Burén
Hägersta GF
3:12:49.1156820
+58:38.351790
35.9p
189
Lisa Skoglöf
IK Stern
3:12:49.1156890
+58:39.351860
35.9p
190
Roger Elverskog
Creative House
3:12:52.1157120
+58:41.352090
35.8p
191
Lena Martinsson
Martin Rasmus Molly IF
3:13:01.1158010
+58:50.352980
35.8p
192
Magnus Karlsson
Eskilstuna IK
3:15:02.1170170
+1:00:52.365140
35.4p
193
Björn Tholén
Täby IS SK
3:15:30.1172970
+1:01:20.367940
35.3p
194
Jonathan Magnusson
Nerikes Kils SK
3:15:53.1175290
+1:01:43.370260
35.2p
195
Rolf Sköld
Järnvägens IF Hallsberg
3:16:28.1178750
+1:02:18.373720
35.1p
196
Björn Bodin
Lantmäteriverkets FF
3:16:30.1178950
+1:02:20.373920
35.1p
197
Marcus Fabricius
Hu Finland
3:16:46.1180500
+1:02:35.375470
35.0p
198
Per Baastad
Norisol
3:18:29.1190870
+1:04:19.385840
34.6p
199
Uno Jonsson
Järnvägsmännens IF
3:18:38.1191770
+1:04:28.386740
34.6p
200
Lars Gunnarsson
Korsnäsverkens KK
3:18:42.1192140
+1:04:32.387110
34.6p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Åsa Carlevi
Danmark
3:18:49.1192860
+1:04:39.387830
34.6p
202
Catrin Leichsenring
Ikj Haninge
3:19:41.1198010
+1:05:30.392980
34.4p
203
Mikael Hedström
Uppsala Studenters IF
3:20:19.1201830
+1:06:08.396800
34.3p
204
Per Köpberg
Norisol
3:20:48.1204790
+1:06:38.399760
34.2p
205
Gunnar Malmqvist
Hasselfors GOIF
3:20:56.1205520
+1:06:45.400490
34.1p
206
Ulrica Eriksson
Nerikes Kils SK
3:21:13.1207250
+1:07:03.402220
34.1p
207
Urban Pettersson
AB Strängbetong
3:23:23.1220260
+1:09:13.415230
33.7p
208
Kjell Svensson
Hampetorp-Odensbackens IF
3:24:17.1225630
+1:10:06.420600
33.5p
209
Rolf Hjerén
Sköllersta IF
3:24:37.1227650
+1:10:27.422620
33.4p
210
David Ericson
FK Åsen
3:25:49.1234860
+1:11:39.429830
33.2p
211
Patrick Norman
Malmslätt
3:27:45.1246420
+1:13:34.441390
32.8p
212
Ingela Eriksson
OK Kolmården
3:28:48.1252780
+1:14:38.447750
32.6p
213
Hanna Söderquist
Stockholms SIF
3:29:02.1254100
+1:14:51.449070
32.6p
214
Anna Jacobson
Ikj Haninge
3:29:02.1254160
+1:14:52.449130
32.6p
215
Krister Green
Kumla SF
3:29:58.1259720
+1:15:47.454690
32.4p
216
Mattias Viberg
Norrköpings SK
3:33:12.1279140
+1:19:02.474110
31.9p
217
Anders Lindblom
Spirit IF
3:33:14.1279380
+1:19:04.474350
31.8p
218
Lennart Johansson
Mariestads FK
3:36:14.1297300
+1:22:03.492270
31.3p
219
Sofia Tungfelt
Aspholmens Wellnessclub
3:37:45.1306450
+1:23:35.501420
31.1p
220
Arne Karlsson
Järnvägsmännens IF
3:38:44.1312340
+1:24:34.507310
30.9p
221
Åke Lindsmyr
Fazer IF
3:41:56.1331550
+1:27:46.526520
30.4p
222
Åsa Ekroth
Järnvägsmännens IF
3:42:18.1333760
+1:28:08.528730
30.3p
223
Svante Hugosson
Lillåns IF
3:43:18.1339780
+1:29:08.534750
30.2p
224
Anders Lindahl
Karlslunds IF SF
3:43:25.1340420
+1:29:14.535390
30.2p
225
Jon Forssell
Karlslunds IF SF
3:43:36.1341570
+1:29:26.536540
30.1p
226
Ola Runfors
Örebro Universitets Idrottsf
3:48:05.1368460
+1:33:55.563430
29.5p
227
Göran Tärnqvist
Järnvgsmänens IF
3:53:05.1398450
+1:38:55.593420
28.7p
228
Anders Eriksson
Nya Viker SK
3:53:18.1399710
+1:39:07.594680
28.7p
229
Samuel Ölund
Friskis
3:55:16.1411510
+1:41:05.606480
28.4p
230
Lisa Nyberg
Ikj Haninge
4:03:40.1461980
+1:49:30.656950
27.3p
231
Claes Sjöberg
Lindebygdens OK
4:10:40.1503970
+1:56:30.698940
26.4p
-
Johan Öjebo
Linköpings SK
23:59:58.8639700
-
-
Erik Flodin
Finspångs SOK
23:59:59.8639800
-
-
Kent Nyberg
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
-
-
Tom Johnsen
Järnvägsmännens IF
23:59:59.8639800
-
-
Lennart Hulén
Sköllersta IF
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Wiberg
Norabygdens SK
23:59:59.8639800
-
-
Mattias Gruvaeus
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Robert Egefalk
Knarsta SK
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Josefsson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Pär Dahlqvist
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Adam Bilock
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Curt Hjelm
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Per Zetterberg
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Amit Paul
Vasaloppur SK
23:59:59.8639800
-
-
Elise von Alexy
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Göran Nilsson
No Club
23:59:59.8639800
-
-
Mårten Andersson
Stora Sundby GOIF
23:59:59.8639800
-
-
David Wenell
Båsenberga Slalom Klubb
23:59:59.8639800
-