Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2011-02-12
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 565[
1
2
]
5km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 15
Viktor Thorn
Bengtsfors Bois
13:06.78500
2
H 16
Olle Jonsson
Duveds IF
13:15.79400
+9.800
3
H 16
Markus Persson
Bjuråkers GOIF
13:21.80000
+15.1400
3
H 16
Oskar Svensson
Korsnäs IF SK
13:21.80000
+15.1400
5
H 16
Erik Persson
Eksjö SOK
13:28.80700
+22.2100
6
H 16
Lukas Johansson
IK Jarl Rättvik
13:30.80900
+24.2300
7
H 15
Albin Tärning
Falköpings AIK SK
13:40.81900
+34.3300
8
H 16
Andreas Svensson
Ulricehamns IF
13:47.82600
+41.4000
9
H 16
Gustav Sundström
Garphyttans IF
13:51.83000
+45.4400
10
H 15
Filip Danielsson
Garphyttans IF
13:52.83100
+46.4500
11
H 16
Oskar Brandt
Grava SK
13:54.83300
+48.4700
12
H 16
Viktor Lindmark
Remsle SK
13:57.83600
+51.5000
13
H 16
Anton Persson
SK Bore
14:02.84100
+56.5500
14
H 16
Henrik Montén
Domnarvets GOIF
14:06.84500
+1:00.5900
15
H 15
Ferry Svahn
Vansbro AIK SK
14:09.84800
+1:03.6200
16
H 16
Simon Åberg
IK Jarl Rättvik
14:10.84900
+1:04.6300
17
H 16
Martin Emilsson
Offerdals SK
14:13.85200
+1:07.6600
18
H 16
Emil Persson
Östersunds SK
14:14.85300
+1:08.6700
19
H 15
Jakob Jansson
Månkarbo IF
14:17.85600
+1:11.7000
20
H 16
Johannes Eklöf
IF Hallby SOK
14:18.85700
+1:12.7100
21
H 15
Martin Herbert
Sundbybergs IK
14:20.85900
+1:14.7300
21
H 16
Pontus Hermansson
OK Landehof
14:20.85900
+1:14.7300
23
H 16
Oskar Suomi Olsson
Storviks IF
14:22.86100
+1:16.7500
24
H 16
Fredrik Göransson
Stockviks SF
14:27.86600
+1:21.8000
25
H 15
Marcus Lennartsson
Garphyttans IF
14:31.87000
+1:25.8400
26
H 15
Jens Selahn
Stockviks SF
14:34.87300
+1:28.8700
27
H 16
Mats Hases
Rembo IK
14:51.89000
+1:45.10400
28
H 15
Oscar Fridsäll
Landsbro IF SK
14:52.89100
+1:46.10500
29
H 15
Olle Axelsson
Borås SK
14:59.89800
+1:53.11200
29
H 15
Emil Thyrèn
Trönö IK
14:59.89800
+1:53.11200
31
H 15
Gustav Nilsson
Njutångers IF
15:00.89900
+1:54.11300
32
H 16
Daniel Andersson
IFK Grängesberg SK
15:01.90000
+1:55.11400
33
H 16
Markus Grann
Sunne SLF
15:10.90900
+2:04.12300
34
D 16
Emma Rusth
Alnö SK
15:12.91100
+2:06.12500
35
D 15
Jenny Solin
Remsle SK
15:14.91300
+2:08.12700
35
H 16
Jesper Olsson
IK Jarl Rättvik
15:14.91300
+2:08.12700
35
H 16
Erik Finnskog
Tranemo IF
15:14.91300
+2:08.12700
38
H 16
Joel Eklund Hallman
Järbo IF
15:17.91600
+2:11.13000
39
H 15
August Spik
Leksands SK
15:19.91800
+2:13.13200
40
H 15
Max Novak
Offerdals SK
15:23.92200
+2:17.13600
40
H 16
Wilhelm Finn Eriksson
Domnarvets GOIF
15:23.92200
+2:17.13600
42
D 15
Linnea Stark
Remsle SK
15:28.92700
+2:22.14100
43
H 15
Tomas Bryntesson
Töcksfors IF
15:30.92900
+2:24.14300
44
D 15
Maria Jonasson
Östersunds SK
15:31.93000
+2:25.14400
45
H 15
Gustav Bivstedt
Sundbybergs IK
15:32.93100
+2:26.14500
45
H 16
Daniel Södersten
Orsa SK
15:32.93100
+2:26.14500
47
H 15
August Östlund
Hedesunda IF
15:35.93400
+2:29.14800
48
D 16
Hedda Bångman
Offerdals SK
15:37.93600
+2:31.15000
49
H 15
Jesper Lind
Hudiksvalls IF
15:39.93800
+2:33.15200
50
D 15
Sara Wadman
IFK Mora SK
15:42.94100
+2:36.15500
50
H 16
Andreas Mårtensson
Gävle SK
15:42.94100
+2:36.15500
52
D 15
Ida Dahl
Sya SK
16:01.96000
+2:55.17400
53
H 15
Alfred Buskqvist
IK Stern
16:05.96400
+2:59.17800
54
H 16
Jonathan Wiberg
Garphyttans IF
16:06.96500
+3:00.17900
55
D 15
Sara Östling
Svegs IK
16:10.96900
+3:04.18300
56
H 16
Ludwig Tärning
Falköpings AIK SK
16:11.97000
+3:05.18400
57
D 16
Lovisa Pettersson
Årsunda IF
16:12.97100
+3:06.18500
58
H 15
Jonatan Engdahl
Domnarvets GOIF
16:13.97200
+3:07.18600
59
H 15
Jakob Öberg
Sundbybergs IK
16:24.98300
+3:18.19700
60
D 16
Moa Molander Kristiansen
Domnarvets GOIF
16:25.98400
+3:19.19800
61
D 16
Sarah Hale
Korsnäs IF SK
16:26.98500
+3:20.19900
62
D 15
Mathilda Björn
Norbergs SK
16:30.98900
+3:24.20300
63
H 15
Ola Kaspersson
Älgå SK
16:31.99000
+3:25.20400
64
D 16
Angelica Johansson
Korsnäs IF SK
16:32.99100
+3:26.20500
65
D 15
Malin Svensson
Årjängs IF
16:33.99200
+3:27.20600
66
D 15
Jasmine Olsson
Funäsdalens IF
16:34.99300
+3:28.20700
67
D 15
Ida Kihlén
Domnarvets GOIF
16:43.100200
+3:37.21600
68
D 16
Sofia Myhr
Funäsdalens IF
16:47.100600
+3:41.22000
68
H 16
Carl Näslund
Västerås SOK
16:47.100600
+3:41.22000
68
H 16
Pär Björk
Bjuråkers GOIF
16:47.100600
+3:41.22000
71
D 15
Ellen Sarenmark
Leksands SK
16:51.101000
+3:45.22400
71
D 15
Julia Eriksson
Årjängs IF
16:51.101000
+3:45.22400
73
D 16
Erika Forslin
Hudiksvalls IF
16:55.101400
+3:49.22800
74
H 15
Emil Bennermo
Hybo AIK
16:57.101600
+3:51.23000
75
H 15
Emil Eriksson
Tierps IF
17:02.102100
+3:56.23500
76
D 15
Elin Bryne
IK Fryken
17:06.102500
+4:00.23900
77
H 16
Viktor Johansson
IK Hakarpspojkarna
17:09.102800
+4:03.24200
78
D 16
Julia Seger
Boo IF
17:22.104100
+4:16.25500
79
D 15
Kerstin Axelsson
Sya SK
17:35.105400
+4:29.26800
79
D 15
Sofie Björklund
Hällbybrunns IF
17:35.105400
+4:29.26800
81
D 16
Erika Mickelson
Rembo IK
17:37.105600
+4:31.27000
82
D 15
Karin Björnlinger
IK Vista
17:41.106000
+4:35.27400
83
D 15
Jennifer Forsmark
Rembo IK
17:50.106900
+4:44.28300
83
H 15
Jonas Persson
Trönö IK
17:50.106900
+4:44.28300
85
D 15
Malin Börjesjö
Sundbybergs IK
18:07.108600
+5:01.30000
85
D 16
Elin Sundberg
Stockviks SF
18:07.108600
+5:01.30000
87
D 16
Josefin Nilsson
IK Fryken
18:09.108800
+5:03.30200
88
D 15
Julia Angelsiöö
Storvreta IK
18:23.110200
+5:17.31600
89
H 16
Markus Lund
IK Vista
18:27.110600
+5:21.32000
90
D 15
Hanna Fors
Domnarvets GOIF
18:29.110800
+5:23.32200
91
D 15
Ebba Eriksson
Sya SK
18:33.111200
+5:27.32600
91
D 15
Johanna Björklund
IF Hallby SOK
18:33.111200
+5:27.32600
93
D 16
Olivia Hansson
Garphyttans IF
18:45.112400
+5:39.33800
94
D 16
Adina Johansson
IK Hakarpspojkarna
18:54.113300
+5:48.34700
95
H 15
Jesper Pettersson
Strömnäs GIF
19:06.114500
+6:00.35900
96
D 15
Emma Rönn
Tranemo IF
19:14.115300
+6:08.36700
97
D 15
Minna Sunesson
Sellnäs IF
20:42.124100
+7:36.45500
98
D 15
Catarina Larsson
Bjuråkers GOIF
21:06.126500
+8:00.47900
99
D 15
Olivia Sörling
Hedesunda IF
22:11.133000
+9:05.54400
100
H 16
Martin Spjut
Hällefors SK
23:59:58.8639700
101
D 15
Cajsa Martinsson
IFK Grängesberg SK
23:59:59.8639800
101
D 15
Emma Persson
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
101
D 15
Ellen Wärm
Årjängs IF
23:59:59.8639800
101
H 15
Johan Håkansson
Wedevågs IF
23:59:59.8639800
101
H 15
Albin Lewerentz
Källbottens IK
23:59:59.8639800
101
H 15
Albin Bergkvist
Bjursås IK
23:59:59.8639800
101
H 15
Per Anton Johansson
IFK Grängesberg SK
23:59:59.8639800
101
H 15
Nico Larsson
Bengtsfors Bois
23:59:59.8639800
101
H 15
Erik Marsch
Näsvikens IK
23:59:59.8639800
101
H 15
Gustav Andersson
Landsbro IF SK
23:59:59.8639800
101
H 15
Joakim Ekström
Ärla IF
23:59:59.8639800
101
D 16
Sandra Olsson
SK Bore
23:59:59.8639800
101
D 16
Josefin Jonsson
Delsbo IF
23:59:59.8639800
101
D 16
Johanna Cavallin
Valbo Aif
23:59:59.8639800
101
D 16
Josefine Stolt
Leksands SK
23:59:59.8639800
101
H 16
Linus Sjölund
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
101
H 16
Jonatan Forsman
Grava SK
23:59:59.8639800
101
H 16
Axel Ekström
Garphyttans IF
23:59:59.8639800
101
H 16
Keke Hallman
Järbo IF
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Jonas Eriksson
Stora Tuna IK SK
9:10.54900
2
H 14
Viktor Lundmark
Kvarnsvedens GOIF SK
9:17.55600
+7.600
3
H 14
Sebastian Samuelsson
Remsle SK
9:23.56200
+13.1200
4
H 14
Jesper Norström
Torshälla-Nyby IS
9:36.57500
+26.2500
5
H 14
Gustav Aflodal
Sundbybergs IK
9:39.57800
+29.2800
6
H 13
Adam Persson
Eksjö SOK
9:41.58000
+31.3000
7
H 14
Erik Thorn
Bengtsfors Bois
9:45.58400
+35.3400
8
H 14
Hugo Jacobsson
Rembo IK
9:47.58600
+37.3600
9
H 12
Samuel Wallberg
Hybo AIK
9:49.58800
+39.3800
10
H 14
Adrian Dahlström
Åmåls OK
9:51.59000
+41.4000
11
H 12
Axel Aflodal
Sundbybergs IK
9:52.59100
+42.4100
12
D 13
Alicia Persson
Stockviks SF
9:53.59200
+43.4200
13
H 14
Wiktor Finn Eriksson
Domnarvets GOIF
9:54.59300
+44.4300
14
H 14
Tobias Bjernulf
Sundbybergs IK
10:00.59900
+50.4900
15
H 14
Tobias Käller
Njutångers IF
10:02.60100
+52.5100
16
H 13
Jonathan Modin
Remsle SK
10:05.60400
+55.5400
17
H 14
Jonas Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
10:08.60700
+58.5700
18
D 14
Emma Backén
Svegs IK
10:10.60900
+1:00.5900
19
D 14
Hanna Claréus
Östersunds SK
10:11.61000
+1:01.6000
20
H 14
Joel Burman
Kvarnsvedens GOIF SK
10:15.61400
+1:05.6400
21
H 14
Felix Meyer
Duveds IF
10:18.61700
+1:08.6700
22
H 13
Albert Carling
Falu IK
10:19.61800
+1:09.6800
23
H 14
Calle Andersson
Sågmyra SK
10:22.62100
+1:12.7100
24
H 13
Jacob Stark
Remsle SK
10:23.62200
+1:13.7200
24
D 14
Mathilda Ruus
Årjängs IF
10:23.62200
+1:13.7200
26
D 13
Sanna Sjödén
Älvdalens IF SK
10:30.62900
+1:20.7900
27
H 13
Alexander Karlsson
Källbottens IK
10:31.63000
+1:21.8000
27
D 14
Filippa Lindman
Stockviks SF
10:31.63000
+1:21.8000
29
H 14
Oskar Lundqvist
Sellnäs IF
10:32.63100
+1:22.8100
29
H 14
Martin Lindkvist
IFK Mora SK
10:32.63100
+1:22.8100
31
H 14
Anton Sålder
Älvdalens IF SK
10:37.63600
+1:27.8600
31
H 14
Victor Kyllingstad
Häverödals IF
10:37.63600
+1:27.8600
33
D 14
Linn Gustafsson
Grava SK
10:39.63800
+1:29.8800
34
H 11
Jesper Persson
Svegs IK
10:41.64000
+1:31.9000
35
H 13
Eric Rosjö
IF Hallby SOK
10:42.64100
+1:32.9100
36
H 11
Samuel Oskarsson
Leksands SK
10:43.64200
+1:33.9200
37
H 12
Emil Lundmark
Kvarnsvedens GOIF SK
10:45.64400
+1:35.9400
37
D 14
Emma Persson
Bjuråkers GOIF
10:45.64400
+1:35.9400
37
D 14
Moa Olsson
Vansbro AIK SK
10:45.64400
+1:35.9400
40
H 13
Oskar Danielson Frost
Dala-Järna IK
10:47.64600
+1:37.9600
41
H 13
Axel Svenningsson
Ulricehamns IF
10:48.64700
+1:38.9700
42
H 14
Oskar Zetterström
Bengtsfors Bois
10:49.64800
+1:39.9800
42
H 14
Isak Nordin
Orsa SK
10:49.64800
+1:39.9800
44
H 14
Kevin Larsson
Bengtsfors Bois
10:52.65100
+1:42.10100
45
D 13
Sofie Oskarsson
Leksands SK
10:53.65200
+1:43.10200
45
H 13
Jesper Svensk
Stora Tuna IK SK
10:53.65200
+1:43.10200
47
D 14
Gabriella Gustafsson
IK Vista
10:56.65500
+1:46.10500
48
H 12
Andreas Gustafsson
IK Vista
10:57.65600
+1:47.10600
48
D 14
Mikaela Eriksen
SK Bore
10:57.65600
+1:47.10600
48
H 14
Adam Gillman
Garphyttans IF
10:57.65600
+1:47.10600
51
H 14
Simon Jonsson
Gävle SK
11:00.65900
+1:50.10900
52
D 13
Jonna Marsch
Näsvikens IK
11:03.66200
+1:53.11200
52
D 14
Annie Lindh
IF Hallby SOK
11:03.66200
+1:53.11200
54
H 13
Ludvig Svenningsson
Ulricehamns IF
11:04.66300
+1:54.11300
55
H 12
Mathias Modin
Remsle SK
11:07.66600
+1:57.11600
56
H 14
Jesper Göras
Kvarnsvedens GOIF SK
11:08.66700
+1:58.11700
57
H 12
Samuel Björn
Rembo IK
11:10.66900
+2:00.11900
57
D 14
Marie Axelsson
Strömnäs GIF
11:10.66900
+2:00.11900
59
H 13
Albin Persson
Tranemo IF
11:11.67000
+2:01.12000
60
D 13
Lovisa Lind
Hudiksvalls IF
11:12.67100
+2:02.12100
61
D 14
Daniela Bjärmark
Zinkgruvans IF
11:13.67200
+2:03.12200
62
H 14
Albin Persson
Älgå SK
11:15.67400
+2:05.12400
63
H 13
Pontus Danielsson
Leksands SK
11:17.67600
+2:07.12600
64
D 13
Emma Larsson
Kvarnsvedens GOIF SK
11:18.67700
+2:08.12700
65
H 12
Oliver Angelsiöö
Storvreta IK
11:20.67900
+2:10.12900
65
H 14
Oscar Bröte
Sundbybergs IK
11:20.67900
+2:10.12900
67
D 13
Tova Olsson
Sågmyra SK
11:21.68000
+2:11.13000
68
H 12
Viktor Gustafsson
Grava SK
11:22.68100
+2:12.13100
68
D 14
Emma Thalin
Svegs IK
11:22.68100
+2:12.13100
70
H 11
Natanael Pehrs
Dala-Järna IK
11:23.68200
+2:13.13200
70
H 13
Lukas Spik
Leksands SK
11:23.68200
+2:13.13200
72
H 14
Emil Danielson
Dala-Järna IK
11:24.68300
+2:14.13300
73
H 11
Albin Stark
Remsle SK
11:25.68400
+2:15.13400
74
H 13
Nils Eriksson
Falu IK
11:27.68600
+2:17.13600
75
H 11
Kim Norberg
Filipstads SF
11:28.68700
+2:18.13700
76
H 11
Thomas Norström
Torshälla-Nyby IS
11:29.68800
+2:19.13800
76
D 13
Carolina Olsson
Älvdalens IF SK
11:29.68800
+2:19.13800
76
D 13
Johanna Sömskar
Norbergs SK
11:29.68800
+2:19.13800
76
D 14
Sofie Nilsson
Töcksfors IF
11:29.68800
+2:19.13800
80
H 14
Simon Eckerlid
Falu IK
11:31.69000
+2:21.14000
81
H 11
Axel Ribbholm
Landsbro IF SK
11:32.69100
+2:22.14100
81
D 12
Kristina Axelsson
Sya SK
11:32.69100
+2:22.14100
83
H 14
Jonathan Persson
Korsnäs IF SK
11:33.69200
+2:23.14200
84
H 12
Anton Modin
Vassunda IF
11:34.69300
+2:24.14300
84
H 12
Gustav Johnsson
Hällbybrunns IF
11:34.69300
+2:24.14300
86
H 13
Linus Lillsjö
Torshälla-Nyby IS
11:36.69500
+2:26.14500
86
D 14
Maja Lilja
IK Fryken
11:36.69500
+2:26.14500
86
H 14
Göran Larsson
Svegs IK
11:36.69500
+2:26.14500
89
D 13
Cordelia Melén Olsson
Häverödals IF
11:37.69600
+2:27.14600
90
D 14
Sandra Persson
Älvdalens IF SK
11:38.69700
+2:28.14700
91
D 13
Matilda Jarl
Zinkgruvans IF
11:39.69800
+2:29.14800
92
D 13
Evelina Lax
Nässjö SF
11:40.69900
+2:30.14900
92
H 13
Simon Lundberg
Hagfors SF
11:40.69900
+2:30.14900
94
H 12
Niklas Fakt
Bjursås IK
11:41.70000
+2:31.15000
95
D 11
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
11:42.70100
+2:32.15100
96
D 14
Matilda Widen
IFK Grängesberg SK
11:43.70200
+2:33.15200
97
D 12
Ella Halvarsson
Stora Tuna IK SK
11:45.70400
+2:35.15400
98
H 13
Felix Hill
Svegs IK
11:46.70500
+2:36.15500
99
H 11
Joel Andersson
IFK Mora SK
11:47.70600
+2:37.15600
99
H 12
Viktor Brandt
Grava SK
11:47.70600
+2:37.15600
99
H 13
Jonas Knuts
Leksands SK
11:47.70600
+2:37.15600
102
H 11
Tobias Carlsson
Bengtsfors Bois
11:48.70700
+2:38.15700
103
D 14
Matilda Tagg
Njutångers IF
11:49.70800
+2:39.15800
104
H 12
William Steggo Johansson
Delsbo IF
11:52.71100
+2:42.16100
104
H 14
William Westerlund
Falu IK
11:52.71100
+2:42.16100
106
H 12
Emil Bywall
Högbo GOIF
11:54.71300
+2:44.16300
106
D 13
Emma Samuelsson
IFK Grängesberg SK
11:54.71300
+2:44.16300
108
H 12
Zackarias Björn
Rembo IK
11:55.71400
+2:45.16400
109
D 12
Majken Johansson
IFK Grängesberg SK
11:56.71500
+2:46.16500
110
D 13
Sophia Björnlinger
IK Vista
11:57.71600
+2:47.16600
111
H 13
Tom Forsberg
Zinkgruvans IF
11:58.71700
+2:48.16700
112
H 14
Alexander Johansson
Älvdalens IF SK
11:59.71800
+2:49.16800
113
H 11
Pontus Olofsson Bierfelt
Torshälla-Nyby IS
12:00.71900
+2:50.16900
113
H 12
Alexander Sjödin
Rembo IK
12:00.71900
+2:50.16900
115
D 12
Clara Lundmark
Norbergs SK
12:01.72000
+2:51.17000
116
D 11
Ella Olsson
Sågmyra SK
12:02.72100
+2:52.17100
116
D 13
Amelia Furunäs
IFK Grängesberg SK
12:02.72100
+2:52.17100
118
H 11
Simon Lundqvist
Garphyttans IF
12:03.72200
+2:53.17200
118
D 12
Sofia Eriksson
Stora Tuna IK SK
12:03.72200
+2:53.17200
120
H 13
Martin Persson
Kvarnsvedens GOIF SK
12:05.72400
+2:55.17400
120
H 13
Erik Blick
OK Alehof
12:05.72400
+2:55.17400
120
D 14
Frida Lindqvist
Hagfors SF
12:05.72400
+2:55.17400
123
H 12
Emil Hodin
Årsunda IF
12:08.72700
+2:58.17700
123
D 13
Tilda Magnusson
Gävle SK
12:08.72700
+2:58.17700
125
D 11
Rebecka Widen
IFK Grängesberg SK
12:09.72800
+2:59.17800
125
H 11
Max Andersson
Domnarvets GOIF
12:09.72800
+2:59.17800
125
H 13
Tobias Lindman
Stockviks SF
12:09.72800
+2:59.17800
125
D 14
Klara Logård
Delsbo IF
12:09.72800
+2:59.17800
129
H 13
Elias Edvinsson
Hagfors SF
12:10.72900
+3:00.17900
129
H 13
Adam Östling
Sundbybergs IK
12:10.72900
+3:00.17900
131
H 11
Oskar Ahnbrink
Sundbybergs IK
12:11.73000
+3:01.18000
132
D 11
Louise Lindström
Högbo GOIF
12:12.73100
+3:02.18100
132
D 13
Ebba Brink
Bjuråkers GOIF
12:12.73100
+3:02.18100
132
D 14
Anna Ringsby
Töcksfors IF
12:12.73100
+3:02.18100
135
H 11
Elis Gruvborg
Töcksfors IF
12:13.73200
+3:03.18200
135
H 12
Christian Olsson
Älgå SK
12:13.73200
+3:03.18200
135
D 13
Ida Melén
Filipstads SF
12:13.73200
+3:03.18200
138
H 12
Emil Burman
Kvarnsvedens GOIF SK
12:14.73300
+3:04.18300
139
D 12
Frida Svensson
Filipstads SF
12:15.73400
+3:05.18400
140
D 14
Jonna Hammar
Kvarnsvedens GOIF SK
12:17.73600
+3:07.18600
141
D 11
Hanna Thorn
Bengtsfors Bois
12:18.73700
+3:08.18700
142
H 12
Hugo Björklund
Hällbybrunns IF
12:19.73800
+3:09.18800
143
D 13
Emma Dahl
Sunne SLF
12:20.73900
+3:10.18900
143
H 14
David Hultgren
Årsunda IF
12:20.73900
+3:10.18900
145
H 12
Oscar Persson
Årsunda IF
12:22.74100
+3:12.19100
146
H 14
Jonas Gustafsson
Falu IK
12:23.74200
+3:13.19200
147
D 12
Sanna Forsman
Öje IF
12:27.74600
+3:17.19600
147
D 12
Jenny Nilsson
Töcksfors IF
12:27.74600
+3:17.19600
149
D 12
Elin Backén
Svegs IK
12:28.74700
+3:18.19700
150
D 11
Emma Olofsson
Töcksfors IF
12:29.74800
+3:19.19800
150
D 13
Kristine Håkansson
Wedevågs IF
12:29.74800
+3:19.19800
152
D 11
Wilma Persson
Älgå SK
12:31.75000
+3:21.20000
152
D 13
Moa Westh
SK Bore
12:31.75000
+3:21.20000
154
H 13
Isac von Krusenstierna
Falu IK
12:32.75100
+3:22.20100
155
H 12
Sebastian Eriksson
Korsnäs IF SK
12:33.75200
+3:23.20200
156
D 12
Carolina Yngvesson
Rembo IK
12:35.75400
+3:25.20400
156
D 14
Nora Högberg
Bjuråkers GOIF
12:35.75400
+3:25.20400
156
D 14
Felicia Arousell
Njutångers IF
12:35.75400
+3:25.20400
159
H 11
Emil Hagström
Garphyttans IF
12:36.75500
+3:26.20500
160
H 11
Rikard Bergström
Kvarnsvedens GOIF SK
12:37.75600
+3:27.20600
161
D 12
Emma Blixt
Järbo IF
12:38.75700
+3:28.20700
161
D 14
Elsa Andersson
Domnarvets GOIF
12:38.75700
+3:28.20700
163
H 13
Petter Persson
Borås SK
12:40.75900
+3:30.20900
164
H 11
Harald Carling
Falu IK
12:41.76000
+3:31.21000
165
D 12
Eleonora Olsmats
Sundbybergs IK
12:45.76400
+3:35.21400
165
D 13
Ida Danielsson
Wedevågs IF
12:45.76400
+3:35.21400
167
H 11
Filip Rosjö
IF Hallby SOK
12:47.76600
+3:37.21600
167
D 13
Ida Hägglund
IK Rex
12:47.76600
+3:37.21600
169
H 12
Adrian Lundberg
Hagfors SF
12:48.76700
+3:38.21700
170
H 12
Aron Helander
IFK Mora SK
12:50.76900
+3:40.21900
170
H 12
Markus Hägglund
IK Rex
12:50.76900
+3:40.21900
172
D 11
Maja Karlsson
Årjängs IF
12:52.77100
+3:42.22100
173
D 14
Amanda Johansson
Tranemo IF
12:53.77200
+3:43.22200
174
H 12
Albin Johansson
IK Hakarpspojkarna
12:54.77300
+3:44.22300
174
H 12
Elias Gärdh
Årsunda IF
12:54.77300
+3:44.22300
176
H 12
Albin Johansson
Sätra IF
12:55.77400
+3:45.22400
176
D 14
Emma Lindström
Storviks IF
12:55.77400
+3:45.22400
178
D 11
Judith Dolleris
Falu IK
12:56.77500
+3:46.22500
178
H 11
Emil Logård
Delsbo IF
12:56.77500
+3:46.22500
178
D 14
Ronja Björklund
Bjursås IK
12:56.77500
+3:46.22500
181
H 11
Malte Stefansson
IFK Mora SK
12:57.77600
+3:47.22600
182
D 11
Louise Adolfsson
SK Bore
12:58.77700
+3:48.22700
182
D 11
Johanna Johansson
Tranemo IF
12:58.77700
+3:48.22700
184
H 12
David Ljunglund
Falu IK
12:59.77800
+3:49.22800
185
H 12
Anton Käll
IK Hakarpspojkarna
13:01.78000
+3:51.23000
186
D 12
Gry Kyllingstad
Häverödals IF
13:02.78100
+3:52.23100
186
D 14
Frida Nolåkers
Kvarnsvedens GOIF SK
13:02.78100
+3:52.23100
188
H 11
Gustav Malmsten
IFK Mora SK
13:06.78500
+3:56.23500
188
H 11
Erik Einarsson
Källbottens IK
13:06.78500
+3:56.23500
190
D 11
Maja Eriksson
Filipstads SF
13:07.78600
+3:57.23600
191
D 12
Emilia Söder
Rembo IK
13:08.78700
+3:58.23700
192
D 11
Alicia Furunäs
IFK Grängesberg SK
13:11.79000
+4:01.24000
193
H 11
Axel Eriksson
Kvarnsvedens GOIF SK
13:12.79100
+4:02.24100
194
H 11
Gustav Persson
Kvarnsvedens GOIF SK
13:13.79200
+4:03.24200
194
D 13
Anna Alm
Sundbybergs IK
13:13.79200
+4:03.24200
196
D 12
Frida Cavallin
Valbo Aif
13:15.79400
+4:05.24400
196
H 13
Anton Lund
IK Vista
13:15.79400
+4:05.24400
198
D 12
Vilma Ling
Årjängs IF
13:18.79700
+4:08.24700
199
D 11
Elin Lindroth
IFK Mora SK
13:19.79800
+4:09.24800
200
D 12
Stina Nybacka
Domnarvets GOIF
13:21.80000
+4:11.25000
201
D 14
Emilia Hansson
Töcksfors IF
13:24.80300
+4:14.25300
202
D 11
Victoria Olson
Falu IK
13:28.80700
+4:18.25700
203
D 12
Linn Halvardsson
Åmåls OK
13:29.80800
+4:19.25800
203
D 13
Hannah Bassek
Falu IK
13:29.80800
+4:19.25800
205
D 14
Jessica Johansson
Korsnäs IF SK
13:30.80900
+4:20.25900
206
D 13
Alma Sarenmark
Leksands SK
13:31.81000
+4:21.26000
207
H 11
Johannes Öhgren
Korsnäs IF SK
13:32.81100
+4:22.26100
208
H 11
Emil Mithander
Filipstads SF
13:33.81200
+4:23.26200
209
D 11
Johanna Ingard
IK Rex
13:35.81400
+4:25.26400
210
D 11
Anna Säll
Bjursås IK
13:41.82000
+4:31.27000
211
D 12
Amanda Eriksson
Töcksfors IF
13:42.82100
+4:32.27100
212
D 12
Vilma von Krusenstierna
Falu IK
13:44.82300
+4:34.27300
212
D 13
Johanna Andersson
Falu IK
13:44.82300
+4:34.27300
214
D 14
Kajsa Mattsson
Falu IK
13:45.82400
+4:35.27400
215
D 12
Mikela Johnson
Brandsbols SK
13:46.82500
+4:36.27500
216
H 11
Elias Gustafsson
Hällbybrunns IF
13:47.82600
+4:37.27600
216
D 13
Matilda Melén
Falu IK
13:47.82600
+4:37.27600
218
D 11
Stephanie Elovsson
Dala-Järna IK
13:49.82800
+4:39.27800
218
D 14
Jennifer Eriksson
Töcksfors IF
13:49.82800
+4:39.27800
220
H 11
David Höglund
IFK Mora SK
13:51.83000
+4:41.28000
221
H 11
Erik Hårrskog
Falu IK
13:55.83400
+4:45.28400
222
D 11
Hanna Nilsson
Njutångers IF
14:01.84000
+4:51.29000
223
D 14
Emilia Norell
Domnarvets GOIF
14:02.84100
+4:52.29100
224
H 11
Johannes Brännström
Sågmyra SK
14:07.84600
+4:57.29600
225
D 12
Cajsa Åkerberg
Hällbybrunns IF
14:08.84700
+4:58.29700
226
H 13
Robert Ingram
Sundbybergs IK
14:12.85100
+5:02.30100
227
H 14
Johan Nordling
Högbo GOIF
14:15.85400
+5:05.30400
228
D 12
Lisa Umberg
IK Rex
14:16.85500
+5:06.30500
229
D 14
Elvira Olsson
Gävle SK
14:17.85600
+5:07.30600
230
H 11
Johan B Nordahl
Domnarvets GOIF
14:19.85800
+5:09.30800
231
H 11
Andreas Albinsson
Töcksfors IF
14:20.85900
+5:10.30900
232
D 11
Axelina Jonsson
Rembo IK
14:25.86400
+5:15.31400
233
D 11
Emilia Käll
Falu IK
14:26.86500
+5:16.31500
234
D 11
Maja Westh
SK Bore
14:28.86700
+5:18.31700
235
D 11
Sara Junevik
Leksands SK
14:33.87200
+5:23.32200
236
H 13
Jonatan Palander
Sellnäs IF
14:34.87300
+5:24.32300
237
H 13
Filip Andersson
Korsnäs IF SK
14:35.87400
+5:25.32400
238
D 11
Ida Carlsson
Töcksfors IF
14:36.87500
+5:26.32500
238
D 11
Julia Eriksson
Njutångers IF
14:36.87500
+5:26.32500
240
H 11
Mika Koskinen
Sågmyra SK
14:38.87700
+5:28.32700
241
H 11
Jonathan Nahlen
Domnarvets GOIF
14:46.88500
+5:36.33500
241
D 13
Fanny Nilsson
Älvdalens IF SK
14:46.88500
+5:36.33500
241
D 14
Emma Forsberg
Falu IK
14:46.88500
+5:36.33500
244
D 12
Jenny Perérs
Korsnäs IF SK
14:47.88600
+5:37.33600
245
H 12
Patrik Hultgren
Årsunda IF
14:52.89100
+5:42.34100
246
D 13
Julia Larsson
Domnarvets GOIF
14:54.89300
+5:44.34300
247
D 12
Elin Svärd
Gävle SK
14:59.89800
+5:49.34800
248
D 12
Alma Andersson
Domnarvets GOIF
15:01.90000
+5:51.35000
249
D 11
Lovisa Johansson
Älvdalens IF SK
15:03.90200
+5:53.35200
249
D 11
Alva Ringi
Falu IK
15:03.90200
+5:53.35200
251
D 12
Wilma Berger
Domnarvets GOIF
15:09.90800
+5:59.35800
251
D 13
Isabelle Kruskopf
Falu IK
15:09.90800
+5:59.35800
253
H 13
Daniel Ekström
Järla IF SK
15:13.91200
+6:03.36200
254
D 11
Isabella Norell
Domnarvets GOIF
15:17.91600
+6:07.36600
254
D 11
Frida Johansson
Domnarvets GOIF
15:17.91600
+6:07.36600
256
D 11
Ida Dahlkvist
Årsunda IF
15:25.92400
+6:15.37400
257
D 11
Lina Andersson
Älvdalens IF SK
15:28.92700
+6:18.37700
258
D 11
Emma Nolåkers
Kvarnsvedens GOIF SK
15:33.93200
+6:23.38200
259
D 11
Wilma Nilsson
Dala-Järna IK
15:42.94100
+6:32.39100
260
D 11
Caroline Olsmats
Sundbybergs IK
15:44.94300
+6:34.39300
261
D 11
Miranda Hedlund
Korsnäs IF SK
15:51.95000
+6:41.40000
261
D 11
Rebecca Eriksson Brodin
IFK Mora SK
15:51.95000
+6:41.40000
263
H 11
Oskar Linde
Delsbo IF
15:58.95700
+6:48.40700
264
D 11
Maja Björklund
Falu IK
15:59.95800
+6:49.40800
265
D 11
Alicia Carling
Falu IK
16:06.96500
+6:56.41500
266
H 11
Ludvig Karlsten
Zinkgruvans IF
16:11.97000
+7:01.42000
267
D 12
Wilma Palander
Sellnäs IF
16:14.97300
+7:04.42300
268
H 13
Mattias Sandnabba
Sellnäs IF
16:18.97700
+7:08.42700
269
H 11
Johan Syrjä
Korsnäs IF SK
16:19.97800
+7:09.42800
270
D 12
Ebba Friberg
Korsnäs IF SK
16:35.99400
+7:25.44400
271
H 11
Viktor Wallin
Korsnäs IF SK
16:49.100800
+7:39.45800
272
D 11
Sandra Dahlström
Kvarnsvedens GOIF SK
16:54.101300
+7:44.46300
273
D 12
Elin Wallin
Falu IK
17:15.103400
+8:05.48400
274
D 13
Amanda Lööv
Gävle SK
17:28.104700
+8:18.49700
275
D 11
Sophia Bröte
Sundbybergs IK
17:41.106000
+8:31.51000
276
D 11
Lovisa Arfs
IFK Hedemora SK
18:16.109500
+9:06.54500
277
D 11
Amanda Sörling
Hedesunda IF
18:27.110600
+9:17.55600
278
D 11
Emma Johnsson
Hällbybrunns IF
18:42.112100
+9:32.57100
279
H 11
Andreas Andersen
Falu IK
18:46.112500
+9:36.57500
280
D 12
Rebecca Örnerfors Eriksson
Domnarvets GOIF
21:22.128100
+12:12.73100
281
D 11
Johanna Ringsby
Falu IK
23:02.138100
+13:52.83100
282
H 13
Martin Johansson
Korsnäs IF SK
23:59:58.8639700
Logga in för att slippa de här annonserna
282
D 14
Frida Johansson
Njutångers IF
23:59:58.8639700
282
H 14
Filip Halldén
Garphyttans IF
23:59:58.8639700
285
D 11
Nora Tärning
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
285
D 11
Agnes Nordling
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
285
D 11
Maja Bywall
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
285
H 11
Samuel Nordin
Falu IK
23:59:59.8639800
285
H 11
Andreas Johansson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
285
H 11
John Granath
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
285
H 11
William Schultz
IFK Umeå
23:59:59.8639800
285
H 11
Jonatan Karlsson
IFK Hedemora SK
23:59:59.8639800
285
D 12
Ida Palmberg
Högbo GOIF
23:59:59.8639800
285
D 12
Johanna Högberg
Bjuråkers GOIF
23:59:59.8639800
285
D 12
Tilda Jacobsson
Rembo IK
23:59:59.8639800
285
D 12
Nora Jacobsson
Rembo IK
23:59:59.8639800
285
D 12
Sara Tysklind
Falu IK
23:59:59.8639800
285
D 12
Sara Eriksson
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
285
H 12
Isak Bergkvist
Bjursås IK
23:59:59.8639800
285
H 12
Oskar Olsson
Funäsdalens IF
23:59:59.8639800
285
H 12
Viktor Barkegren
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
285
H 12
Johannes Engdahl
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
285
H 12
Olle Grywenz
Storvreta IK
23:59:59.8639800
285
D 13
Frida Peterson
Älvdalens IF SK
23:59:59.8639800
285
D 13
Wilma Fridsäll
Landsbro IF SK
23:59:59.8639800
285
D 13
Julia Berglund
Töcksfors IF
23:59:59.8639800
285
D 13
Moa Olsson
SK Bore
23:59:59.8639800
285
H 13
Arvid Jonsson
Duveds IF
23:59:59.8639800
285
H 13
Gustav Öhgren
Korsnäs IF SK
23:59:59.8639800
285
H 13
Oskar Holm
Falu IK
23:59:59.8639800
285
H 13
Filip Olsson
Falu IK
23:59:59.8639800
285
H 13
Christoffer Åkerström
Falu IK
23:59:59.8639800
285
H 13
Albin Sahlin
Falu IK
23:59:59.8639800
285
H 13
Edvin Malmqvist
Rembo IK
23:59:59.8639800
285
D 14
Ebba Einarsson
Källbottens IK
23:59:59.8639800
285
D 14
Linnea Tysklind
Falu IK
23:59:59.8639800
285
D 14
Anna Larsson
Ljusne AIK SK
23:59:59.8639800
285
H 14
Erik Persson
Kvarnsvedens GOIF SK
23:59:59.8639800
285
H 14
Markus Johansson
Zinkgruvans IF
23:59:59.8639800
285
H 14
Filip Åslin
Stockviks SF
23:59:59.8639800
285
H 14
Oscar Lindholm
Ljusne AIK SK
23:59:59.8639800
285
H 14
Martin Persson
Årsunda IF
23:59:59.8639800
285
H 14
Axel Johansson
Storviks IF
23:59:59.8639800
285
H 14
David Larsson
Hudiksvalls IF
23:59:59.8639800
2km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 10
Emil Danielsson
Högbo GOIF
8:17.49600
2
H 10
Viktor Svensk
Stora Tuna IK SK
8:41.52000
+24.2300
3
D 10
Leneli Grönoset
Näsvikens IK
8:49.52800
+32.3100
4
D 10
Tilde Bångman
Offerdals SK
8:54.53300
+37.3600
5
H 9
Måns Skoglund
Täby IS SK
8:57.53600
+40.3900
6
D 10
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
9:17.55600
+1:00.5900
7
D 10
Moa Hansson
Landsbro IF SK
9:18.55700
+1:01.6000
8
H 10
Emil Marsch
Näsvikens IK
9:21.56000
+1:04.6300
9
D 10
Gabriella Thors
Malungs IF
9:23.56200
+1:06.6500
10
H 9
Isak Garfvé
IFK Mora SK
9:24.56300
+1:07.6600
11
H 10
Christoffer Eriksson
Årjängs IF
9:33.57200
+1:16.7500
12
D 10
Petra Forsman
Öje IF
9:34.57300
+1:17.7600
13
H 10
Jakob Tapani
Falu IK
9:40.57900
+1:23.8200
14
H 10
Linus Jonsson
Årjängs IF
9:41.58000
+1:24.8300
15
H 10
Leopold Möllare
Sundbybergs IK
9:50.58900
+1:33.9200
16
D 10
Sandra Ringsby
Töcksfors IF
9:55.59400
+1:38.9700
16
H 10
Mattias Rylander
IFK Mora SK
9:55.59400
+1:38.9700
16
H 10
Albin Berger
Domnarvets GOIF
9:55.59400
+1:38.9700
19
D 10
Lovisa Bivstedt
Sundbybergs IK
9:57.59600
+1:40.9900
19
H 10
Rasmus Dahl
Sunne SLF
9:57.59600
+1:40.9900
21
H 10
Johan Jonasson
Ekshärads SF
10:02.60100
+1:45.10400
22
H 10
Adam Hodin
Årsunda IF
10:03.60200
+1:46.10500
23
H 10
Marcus Lagerberg Hoen
Vansbro AIK SK
10:06.60500
+1:49.10800
23
H 10
Anton Mäkinen
Högbo GOIF
10:06.60500
+1:49.10800
25
D 9
Emma Eriksson
Filipstads SF
10:08.60700
+1:51.11000
26
H 10
Joel Helander
IFK Mora SK
10:09.60800
+1:52.11100
27
H 9
Jonas Carlsson
Stora Tuna IK SK
10:10.60900
+1:53.11200
28
D 10
Amanda Eriksson
Öregrunds IK
10:12.61100
+1:55.11400
29
H 10
Andreas Näslund
Västerås SOK
10:13.61200
+1:56.11500
29
H 10
Magnus Österås
IFK Hedemora SK
10:13.61200
+1:56.11500
31
D 10
Tuva Persson
Tranemo IF
10:16.61500
+1:59.11800
32
H 10
Bo Nygårds
Falu IK
10:20.61900
+2:03.12200
33
H 9
Samuel Hansson
Stora Tuna IK SK
10:22.62100
+2:05.12400
34
H 9
Isac Söder
Rembo IK
10:26.62500
+2:09.12800
34
D 10
Alva Sköld
Häverödals IF
10:26.62500
+2:09.12800
36
H 9
Gustav Ribbholm
Landsbro IF SK
10:27.62600
+2:10.12900
37
H 10
Hugo Johnson
Brandsbols SK
10:28.62700
+2:11.13000
38
H 9
Olle Spik
Leksands SK
10:31.63000
+2:14.13300
39
H 10
Karl Lindqvist
Hagfors SF
10:32.63100
+2:15.13400
40
D 10
Ebba Eriksson
Korsnäs IF SK
10:35.63400
+2:18.13700
41
D 10
Sara Eckerlid
Falu IK
10:37.63600
+2:20.13900
42
D 10
Linn Tapani
Falu IK
10:38.63700
+2:21.14000
43
H 9
Albin Köpman
Stora Tuna IK SK
10:39.63800
+2:22.14100
43
D 10
Maja Hedlund
Korsnäs IF SK
10:39.63800
+2:22.14100
45
H 10
Benjamin Terent
Näsvikens IK
10:42.64100
+2:25.14400
46
H 10
Charles Lundvik
Falu IK
10:43.64200
+2:26.14500
47
D 10
Elsa Melin
Landsbro IF SK
10:45.64400
+2:28.14700
47
H 10
Fredrik Säll
Bjursås IK
10:45.64400
+2:28.14700
49
H 10
Albin Lundqvist
Gillberga SK
10:48.64700
+2:31.15000
50
H 10
Emil Byberg
Kvarnsvedens GOIF SK
10:49.64800
+2:32.15100
51
D 9
Josefin Lindström
Högbo GOIF
10:53.65200
+2:36.15500
52
D 10
Lisa Melén Olsson
Häverödals IF
10:58.65700
+2:41.16000
53
D 10
Elin Ljunglund
Falu IK
11:00.65900
+2:43.16200
54
H 9
Filip Malmsten
IFK Mora SK
11:01.66000
+2:44.16300
55
D 9
Clara Lundqvist
Gillberga SK
11:03.66200
+2:46.16500
56
D 10
Ida Andersson
Sågmyra SK
11:04.66300
+2:47.16600
57
D 10
Josefine Fridsjö
Tierps IF
11:06.66500
+2:49.16800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 1 till 500 av 565[
1
2
]