Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS Distans
2013-03-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Gabriella Pålsson
Utrikes Skidklubb
8:38.51700
2
Elin Lindroth
IFK Mora SK
8:49.52800
+11.1000
3
Katrin Sjödén
Älvdalens IF SK
8:50.52900
+12.1100
4
Maja Karlsson
Årjängs IF
8:58.53700
+20.1900
4
Maja Eriksson
Filipstads SF
8:58.53700
+20.1900
6
Julia Albertsson
Stuguns SOK Gjurd
9:04.54300
+26.2500
7
Chanell Cranning-hillgren
Dala-järna IK
9:06.54500
+28.2700
8
Hanna Thorn
Bengtsfors Bois
9:13.55200
+35.3400
9
Alicia Furunäs
IFK Grängesberg SK
9:15.55400
+37.3600
10
Emma Jönsson
Östersunds SK
9:19.55800
+41.4000
10
Emma Olofsson
Töcksfors IF
9:19.55800
+41.4000
12
Judith Dolleris
Falu IK
9:22.56100
+44.4300
13
Hanna Näslund
Spikbodarnas IK
9:23.56200
+45.4400
14
Ida Sundt
Röros IL
9:24.56300
+46.4500
15
Johanna Johansson
Tranemo IF Skidklubb
9:26.56500
+48.4700
15
Rebecka Widen
IFK Grängesberg SK
9:26.56500
+48.4700
15
Louise Lindström
Högbo GIF
9:26.56500
+48.4700
18
Lina Andersson
Älvdalens IF SK
9:30.56900
+52.5100
19
Ida Dahlgren
Spikbodarnas IK
9:35.57400
+57.5600
20
Andrea Glötheim
Röros IL
9:36.57500
+58.5700
21
Ella Olsson
Sågmyra SK
9:38.57700
+1:00.5900
22
Louise Adolfsson
SK Bore
9:48.58700
+1:10.6900
23
Maja Westh
SK Bore
10:00.59900
+1:22.8100
24
Stephanie Jägmo
Dala-järna IK
10:03.60200
+1:25.8400
25
Johanna Ingard
IK Rex
10:05.60400
+1:27.8600
26
Axelina Jonsson
Rembo IK
10:09.60800
+1:31.9000
27
Alicia Jansson
Filipstads SF
10:14.61300
+1:36.9500
28
Frida Johansson
Domnarvets Goif
10:23.62200
+1:45.10400
29
Lina Lagerberg
Älvdalens IF SK
10:30.62900
+1:52.11100
29
Berit Sjövold
Röros IL
10:30.62900
+1:52.11100
31
Anna Lovise Solli
Röros IL
10:31.63000
+1:53.11200
32
Sofia Johansson
Bengtsfors Bois
10:40.63900
+2:02.12100
32
Victoria Olson
Falu IK
10:40.63900
+2:02.12100
34
Johanna Forsby
Årjängs IF
10:44.64300
+2:06.12500
35
Anna Elisabeth Gullikstad
Röros IL
10:50.64900
+2:12.13100
36
Amanda Sörling
Hedesunda IF
10:51.65000
+2:13.13200
36
Rebekka Bassek
Falu IK
10:51.65000
+2:13.13200
38
Emma Nolåkers
Kvarnsvedens Goif SK
11:06.66500
+2:28.14700
39
Emilia Jonasson
Svegs IK
11:10.66900
+2:32.15100
40
Agnes Nordling
Högbo GIF
11:12.67100
+2:34.15300
41
Ida Dahlkvist
Årsunda IF
11:15.67400
+2:37.15600
42
Linnea Axelsson
Svegs IK
11:19.67800
+2:41.16000
43
Engla Larsson
Hedesunda IF
11:27.68600
+2:49.16800
43
Anna Harborg
Röros IL
11:27.68600
+2:49.16800
45
Wilma Nilsson
Dala-järna IK
11:32.69100
+2:54.17300
46
Rebecca Eriksson-brodin
IFK Mora SK
11:43.70200
+3:05.18400
47
Alicia Carling
Falu IK
11:47.70600
+3:09.18800
48
Lovisa Johansson
Älvdalens IF SK
11:51.71000
+3:13.19200
48
Caroline Olsmats
Sundbybergs IK
11:51.71000
+3:13.19200
50
Tina Axelsson
IFK Västerås Skidklubb
12:20.73900
+3:42.22100
51
Ella Hallden
Garphyttans IF
12:37.75600
+3:59.23800
52
Linnea Davidsson
Malungs IF
12:49.76800
+4:11.25000
-
Moa Andersson-sjösten
IFK Mora SK
23:59:59.8639800
-
Ida Carlsson
Töcksfors IF
23:59:59.8639800
-
Maja Björklund
Falu IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)