Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Wadköpingsloppet
2014-02-02
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
OBS! Nyhet!
Visa ihopslagen resultatlista med seedningsgränser för Vasaloppet
Visar resultat 1 till 500 av 533[
1
2
]
D 21
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Olivia Hansson
Garphyttans IF
2:17:37.825620
66.6p
2
Helena Kallander
IFK Mora SK
2:26:07.876610
+8:29.50890
62.2p
3
Klara Isaksson
Sya SK
2:29:37.897660
+12:00.71940
60.5p
4
Elin Winblad
Karlslunds IF SF
2:30:15.901480
+12:38.75760
60.2p
5
Anne-li Lidman
Sundbybergs IK
2:37:28.944720
+19:51.119000
57.2p
6
Malin Hedlund
IK Stern
2:39:51.959090
+22:14.133370
56.2p
7
Ulrika Mårtensson
Axa SC
2:42:55.977490
+25:18.151770
55.0p
8
Marie Sandberg
Sköldinge IF
2:52:14.1033300
+34:36.207580
51.7p
9
Tina Öljymäki
Motala Aif SK
3:00:12.1081110
+42:34.255390
49.2p
10
Pia Johansson
IK Stern
3:01:29.1088890
+43:52.263170
48.8p
11
Jenny Vinblad
Garphyttans IF
3:04:25.1106470
+46:48.280750
47.9p
12
Ida Blomberg
Hagfors SF
3:06:48.1120710
+49:10.294990
47.3p
13
Anna Jonhed
Karlslunds IF SF
3:09:02.1134170
+51:25.308450
46.7p
14
Cecilia Nygren
Lycksele IF
3:15:38.1173770
+58:01.348050
44.9p
15
Hanna Näslund
Frösö IF
3:15:39.1173860
+58:02.348140
44.9p
16
Magdalena Seger Bergl
Karlslunds IF SF
3:18:21.1190070
+1:00:44.364350
44.3p
17
Therese Ljunghaga
Granbergsdals IF
3:25:22.1232100
+1:07:44.406380
42.6p
18
Karolina Kristensson
Sya SK
3:32:12.1273150
+1:14:35.447430
41.1p
19
Linnéa Israelsson
Norrfors IK
3:35:26.1292530
+1:17:49.466810
40.4p
20
Karin Eriksson
Norabygdens SK
3:35:54.1295300
+1:18:16.469580
40.4p
21
Åsa Cater Källström
Karlslunds IF SF
3:50:03.1380240
+1:32:26.554520
37.7p
22
Jennie Blomberg
Hagfors SF
3:57:51.1427060
+1:40:14.601340
36.3p
23
Anna Linfeldt
Livgardets IK
4:13:25.1520430
+1:55:48.694710
33.9p
24
Malin Karlsson
Östansjö SK
4:17:49.1546880
+2:00:12.721160
33.3p
25
Karin Persson
Östansjö SK
4:17:50.1546900
+2:00:12.721180
33.3p
-
Hilde Elida Skåret
Boxholm-Ekeby SK
23:59:58.8639700
-
-
Ann-sofie Berg
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Ulrika Ljunghaga
Grava SK
23:59:59.8639800
-
D 45
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Helena Adebrant
Tumba-mälarhöjden OK
2:57:22.1064130
50.1p
2
Ingegerd Stenlund
Karlslunds IF SF
3:28:22.1250120
+30:59.185890
41.9p
3
Ulrica Eriksson
Karlslunds IF SF
3:42:41.1336000
+45:18.271770
39.0p
4
Åsa Gustafson
Järfälla SK
4:20:28.1562780
+1:23:06.498550
33.0p
5
Carina Westman
Källbottens IK
5:29:14.1975390
+2:31:52.911160
25.7p
-
Karin Arwén Oldgren
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
H 21
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Stefan Sunnerberg
SK Ringen
1:51:49.670890
84.7p
2
Per-Olov Svahn
Boxholm-Ekeby SK
1:53:23.680230
+1:33.9240
83.3p
3
Robert Eriksson
Björkfors GOIF
1:55:55.695460
+4:05.24470
81.2p
4
Viktor Hansson
Garphyttans IF
1:59:07.714620
+7:17.43630
78.6p
5
Patrik Lind
Torshälla-Nyby IS
1:59:53.719270
+8:03.48280
78.0p
6
Jens Rönnols
Sundbybergs IK
2:00:35.723430
+8:45.52440
77.5p
7
Per Eklöf
Karlslunds IF SF
2:01:20.727960
+9:30.56970
77.0p
8
Tobias Johansson
Axa SC
2:01:26.728500
+9:36.57510
76.9p
9
Markus Bäck
Yuppie Ski Club
2:03:24.740390
+11:35.69400
75.5p
10
Magnus Hedlund
Granbergsdals IF
2:03:41.742080
+11:51.71090
75.3p
11
Simon Undemar
Karlslunds IF SF
2:03:53.743270
+12:03.72280
75.1p
12
Niclas Andersson
SK Ringen
2:03:57.743650
+12:07.72660
75.1p
13
Joakim Olsson
Trosabygdens OK
2:05:23.752210
+13:33.81220
74.1p
14
Johan Myhr
Nacka Värmdö SK
2:05:42.754140
+13:52.83150
73.9p
15
Gustav Niord
Boxholm-Ekeby SK
2:06:02.756140
+14:12.85150
73.6p
16
Per Sjögren
Karlslunds IF SF
2:06:25.758400
+14:35.87410
73.4p
17
Anders Ericsson
Granbergsdals IF
2:07:14.763340
+15:24.92350
72.8p
18
Peter Ettling
Skogspojkarnas OK
2:07:23.764260
+15:33.93270
72.7p
19
Daniel Olsson
Garphyttans IF
2:08:34.771350
+16:44.100360
72.0p
20
Patrik Ullstrand
Söderköpings SK
2:08:53.773240
+17:03.102250
71.8p
21
Simon Karlsson
Karlslunds IF SF
2:09:05.774490
+17:16.103500
71.6p
22
Henrik Eknor
Karlslunds IF SF
2:09:46.778510
+17:56.107520
71.2p
23
Stefan Johansson
Yuppie Ski Club
2:10:16.781520
+18:26.110530
70.9p
24
Anders Söderlund
Nacka Värmdö SK
2:11:10.786940
+19:20.115950
70.3p
25
Jörgen Jansson
Karlslunds IF SF
2:11:44.790350
+19:54.119360
70.0p
26
Anders Bromander
IFK Västerås SK
2:11:49.790860
+19:59.119870
69.9p
27
Tomas Hagström
Sya SK
2:12:22.794100
+20:32.123110
69.6p
28
Jens Halvarsson
IK Stern
2:12:43.796220
+20:53.125230
69.4p
29
Erik Harlén
Karlslunds IF SF
2:12:56.797520
+21:06.126530
69.3p
30
Claes Ivenborg
IK Nocout.se
2:14:04.804320
+22:14.133330
68.6p
31
Antonio Cicchetti
IFK Västerås SK
2:14:23.806250
+22:33.135260
68.4p
32
Claes Malm
Skogspojkarnas OK
2:14:38.807730
+22:48.136740
68.2p
33
Petter Runberg
IFK Västerås SK
2:15:51.815040
+24:01.144050
67.5p
34
Pontus Bengtsson
Karlslunds IF SF
2:16:01.816090
+24:12.145100
67.5p
35
Erik Malm
Karlslunds IF SF
2:17:11.823060
+25:21.152070
66.8p
36
Pär Wedin
Garphyttans IF
2:17:19.823860
+25:29.152870
66.7p
37
Matthias Wiktorsson
Karlslunds IF SF
2:18:14.829320
+26:24.158330
66.2p
38
Martin Regborn
Hagaby GOIF
2:18:38.831720
+26:48.160730
66.0p
39
Daniel Frehde
Karlslunds IF SF
2:19:02.834190
+27:13.163200
65.8p
40
Magnus Blomdahl
Nacka Värmdö SK
2:19:37.837650
+27:47.166660
65.5p
41
Pär Forsell
Sya SK
2:19:50.838980
+28:00.167990
65.4p
42
Gustav Hinder
Axa SC
2:20:18.841700
+28:28.170710
65.1p
43
Johan Hamre
Vallsta SK
2:21:09.846830
+29:19.175840
64.7p
44
Nicklas Eriksson
Gamleby OK
2:21:16.847570
+29:26.176580
64.6p
45
Marcus Trybom
Yuppie Ski Club
2:21:25.848430
+29:35.177440
64.5p
46
Christer Liljegren
Stenkyrka IF
2:21:33.849200
+29:43.178210
64.5p
47
Ulf Lekeborn
Axa SC
2:21:35.849420
+29:45.178430
64.4p
48
Crelle Johansson
OK Kolmården
2:23:14.859310
+31:24.188320
63.6p
49
Larz Andersson
Karlslunds IF SF
2:23:15.859410
+31:25.188420
63.6p
50
Lars Emanuelsson
Axa SC
2:23:22.860180
+31:32.189190
63.5p
51
Oskar Larsson
Joa IF
2:23:40.861910
+31:50.190920
63.4p
52
Johan Falk
Wedevågs IF
2:24:36.867500
+32:46.196510
62.9p
53
Fredrik Mickelsson
Yuppie Ski Club
2:24:39.867850
+32:49.196860
62.9p
54
Mattias Fritz
Karlslunds IF SF
2:25:26.872590
+33:37.201600
62.5p
55
Jesper Backeborn
Axa SC
2:26:00.875940
+34:10.204950
62.2p
56
Martin Hammarlund
Motala Aif SK
2:26:43.880280
+34:53.209290
61.9p
57
Henrik Rundberg
Brohyttans IF
2:28:05.888410
+36:15.217420
61.2p
58
Tony Norling
IK Stern
2:28:20.889940
+36:30.218950
61.1p
59
Dan Larsson
Karlslunds IF SF
2:28:22.890160
+36:32.219170
61.1p
60
Thomas Magnusson
Granbergsdals IF
2:29:11.895030
+37:21.224040
60.7p
61
Marcus Stoor
Axa SC
2:29:19.895880
+37:29.224890
60.7p
62
Hannes Nordefjäll
Skanska IF
2:29:20.895950
+37:30.224960
60.7p
63
Peter Warlich
Linköpings SK
2:31:36.909530
+39:46.238540
59.6p
64
Håkan Melin
Sundbybergs IK
2:33:46.922510
+41:56.251520
58.7p
65
Klas Persson
Broby GOIF
2:33:51.923000
+42:01.252010
58.7p
66
Daniel Gustafsson
Karlslunds IF SF
2:33:53.923260
+42:03.252270
58.6p
67
Fredrik Svensson
Strömtorps IK
2:34:15.925410
+42:25.254420
58.5p
68
Björn Lindgren
IFK Täby
2:34:32.927150
+42:42.256160
58.4p
69
Mikael Brage
IK Nocout.se
2:34:36.927570
+42:46.256580
58.3p
70
Jonas Axelsson
Kristinehamns OK
2:34:38.927760
+42:48.256770
58.3p
71
Henrik Andersson
Kilsmo IK
2:34:39.927800
+42:49.256810
58.3p
72
Emil Arnlund
Axa SC
2:34:56.929580
+43:06.258590
58.2p
73
Fredrik Andersson
Wedevågs IF
2:35:12.931160
+43:22.260170
58.1p
74
Karl-Johan Thuresson
Kilsmo IK
2:36:15.937460
+44:25.266470
57.6p
75
Martin Lampinen
Oxvretens SK
2:36:47.940640
+44:57.269650
57.4p
76
Martin Sandström
Yuppie Ski Club
2:37:30.944970
+45:40.273980
57.1p
77
Johan Andersson
Berber IS
2:37:31.945050
+45:41.274060
57.1p
78
Martin Johansson
Boxholm-Ekeby SK
2:37:51.947070
+46:01.276080
57.0p
79
Marcus Bergman
Livgardets IK
2:38:21.950030
+46:31.279040
56.8p
80
Carl Alfred Falk
Ställbergs IK
2:38:32.951160
+46:42.280170
56.7p
81
Mikael Fridholm
Sätra IF
2:38:44.952350
+46:54.281360
56.6p
82
Robert Andersson
Baggetorps IF
2:38:45.952490
+46:56.281500
56.6p
83
David Karlström
Karlslunds IF SF
2:39:18.955700
+47:28.284710
56.4p
84
Staffan Juliusson
Karlslunds IF SF
2:39:34.957310
+47:44.286320
56.3p
85
Henrik Häglund
Berber IS
2:39:41.958000
+47:51.287010
56.3p
86
Gunnar Johannes
Karlslunds IF SF
2:39:43.958230
+47:53.287240
56.2p
87
Johan Rundberg
Brohyttans IF
2:40:04.960350
+48:14.289360
56.1p
88
Björn Edmundsson
Yuppie Ski Club
2:40:14.961390
+48:25.290400
56.0p
89
Magnus Eriksson
Axa SC
2:40:41.964040
+48:51.293050
55.9p
90
Thomas Brunkert
Hällbybrunns IF
2:40:47.964610
+48:57.293620
55.8p
91
Kenth Pettersson
Karlslunds IF SF
2:40:49.964870
+48:59.293880
55.8p
92
Michael Forsman
K3 IF
2:41:04.966350
+49:14.295360
55.7p
93
Pontus Olofsson
Kristinehamns OK
2:41:22.968170
+49:32.297180
55.6p
94
Lars-erik Johansson
Garphyttans IF
2:41:39.969870
+49:49.298880
55.5p
95
Tomas Boman
Sya SK
2:41:51.971090
+50:02.300100
55.4p
96
Petter Juslin
Esbo IF
2:42:09.972810
+50:19.301820
55.3p
97
Mikael Nylander
Assa Korpklubb
2:42:33.975200
+50:43.304210
55.2p
98
Johan Håkansson
Wedevågs IF
2:42:41.976090
+50:52.305100
55.1p
99
David Hokfors
Berber IS
2:43:23.980210
+51:33.309220
54.8p
100
Anders Lenman
Ericsson IK
2:44:24.986320
+52:34.315330
54.5p
101
Magnus Gustavsson
IFK Lidingö SOK
2:45:24.992320
+53:34.321330
54.1p
102
Magnus Svensson
Golvabia
2:45:30.992910
+53:40.321920
54.1p
103
Jonas Georgsson
Karlslunds IF SF
2:45:42.994160
+53:52.323170
54.0p
104
Peter Torgen
Istrums SK
2:45:44.994370
+53:54.323380
54.0p
105
Mårten Karlberg
Karlslunds IF SF
2:45:46.994560
+53:56.323570
54.0p
106
Axel Rällfors
Ufk
2:45:58.995730
+54:08.324740
53.9p
107
Johan Hedlund
Flir IF
2:46:22.998130
+54:32.327140
53.7p
108
Torgrim Dalseg
Kristinehamns OK
2:46:33.999200
+54:43.328210
53.7p
109
Edvin Remb
Linköpings SK
2:46:34.999370
+54:44.328380
53.7p
110
Anders Käll
Järfälla SK
2:47:05.1002440
+55:15.331450
53.5p
111
Mats Atterstig
Svartå IF
2:47:08.1002740
+55:18.331750
53.5p
112
Lars Jonhed
Korsnäsverkens KK
2:47:13.1003220
+55:23.332230
53.4p
113
Anders Jonell
Axa SC
2:47:55.1007450
+56:05.336460
53.2p
114
Daniel Eriksson
Broby GOIF
2:48:10.1008980
+56:20.337990
53.1p
115
Jonatan Larsson
Axa SC
2:49:25.1016450
+57:35.345460
52.7p
116
Mikael Hernström
Joa IF
2:50:46.1024540
+58:56.353550
52.2p
117
Cristoffer Stockman
Karlslunds IF SF
2:52:05.1032460
+1:00:15.361470
51.8p
118
Thomas Glud
Århus Skiklub
2:52:47.1036620
+1:00:57.365630
51.5p
119
Magnus Ellström
Väse SK
2:53:18.1039740
+1:01:28.368750
51.4p
120
Mattias Andersson
Spirit IF
2:53:20.1039990
+1:01:31.369000
51.3p
121
Björn Röyter
Linköpings SK
2:53:30.1040940
+1:01:40.369950
51.3p
122
Anders Johansson
Kilsmo IK
2:53:40.1041970
+1:01:50.370980
51.2p
123
Rickard Axelsson
Axa SC
2:54:28.1046740
+1:02:38.375750
51.0p
124
Daniel Andersson
Karlslunds IF SF
2:55:12.1051120
+1:03:22.380130
50.7p
125
Pär Lindh
Vallsta SK
2:55:14.1051340
+1:03:24.380350
50.7p
126
Oskar Peterson
Finspångs SOK
2:55:34.1053330
+1:03:44.382340
50.6p
127
Filip Viira
Axa SC
2:56:35.1059430
+1:04:45.388440
50.3p
128
Jesper Bjärvall
Karlslunds IF SF
2:57:12.1063110
+1:05:22.392120
50.1p
129
Stefan Adolfsson
Vittangi SK
2:57:33.1065230
+1:05:43.394240
50.0p
130
Arvid Pettersson
Livgardets IK
2:58:01.1068040
+1:06:11.397050
49.9p
131
Eric Johansson
Berber IS
2:58:08.1068780
+1:06:18.397790
49.8p
132
Fredrik Hagelöf
Karlslunds IF SF
2:58:24.1070340
+1:06:34.399350
49.7p
133
Tony Berger
Heds IF
2:58:54.1073310
+1:07:04.402320
49.6p
134
Henrik Sjövall
Karlslunds IF SF
2:59:33.1077230
+1:07:43.406240
49.4p
135
Ulf Björklund
Spirit IF
3:00:07.1080630
+1:08:17.409640
49.2p
136
Anders Strömvall
Karlslunds IF SF
3:00:27.1082680
+1:08:37.411690
49.1p
137
Per Andersson
Deje SF
3:00:39.1083840
+1:08:49.412850
49.0p
138
Krister Hägg
Himmeta IF
3:01:04.1086360
+1:09:14.415370
48.9p
139
Rasmus Knu Zoffmann
Århus Skiklub
3:01:17.1087610
+1:09:27.416620
48.9p
140
Daniel Westin
Åsarna IK
3:01:56.1091590
+1:10:07.420600
48.7p
141
Morgan Lindstam
Sya SK
3:03:10.1098990
+1:11:21.428000
48.3p
142
Stefan Lagevald
Lycksele IF
3:03:50.1102990
+1:12:01.432000
48.1p
143
Björn Holm
Sya SK
3:03:57.1103620
+1:12:07.432630
48.1p
144
Mats Eriksson
Axa SC
3:04:06.1104520
+1:12:16.433530
48.0p
145
Fredrik Stennert
Axa SC
3:04:15.1105410
+1:12:25.434420
48.0p
146
Pär Tielman
Scania IF
3:04:40.1107970
+1:12:50.436980
47.9p
147
Renny Rantakokko
IF Start
3:06:10.1116990
+1:14:21.446000
47.4p
148
Robert Krug
SC Lessach
3:06:24.1118340
+1:14:34.447350
47.4p
149
Nicklas Björling
Berber IS
3:06:58.1121740
+1:15:08.450750
47.2p
150
Fredrik Asplund
IFK Mariefred
3:07:17.1123640
+1:15:27.452650
47.1p
151
Jonas Jonell
Falu IK
3:07:20.1123940
+1:15:30.452950
47.1p
152
Tomas Karlsson
Heds IF
3:07:58.1127710
+1:16:08.456720
47.0p
153
Daniel Nilsson
Nacka Värmdö SK
3:08:21.1130030
+1:16:31.459040
46.8p
154
Mattias Holmström
Norrköpings SK
3:08:49.1132890
+1:17:00.461900
46.7p
155
Fredrik Ryde
Axa SC
3:09:01.1134020
+1:17:11.463030
46.7p
156
Martin Norlin
Stockholms RK
3:10:42.1144190
+1:18:53.473200
46.2p
157
Andreas Gustafsson
Linköpings SK
3:11:13.1147240
+1:19:23.476250
46.1p
158
Daniel Knutsson
Axa SC
3:11:19.1147860
+1:19:29.476870
46.0p
159
Mattias Wågenberg
Heds IF
3:12:04.1152350
+1:20:14.481360
45.8p
160
Daniel Sandberg
Billerud Korsnäs
3:12:47.1156660
+1:20:57.485670
45.7p
161
Henrik Lokander
Axa SC
3:13:35.1161420
+1:21:45.490430
45.5p
162
Johan Mattsson
Enebybergs IF
3:13:37.1161650
+1:21:47.490660
45.4p
163
Johan Lagerkvist
IFK Västerås SK
3:14:12.1165180
+1:22:22.494190
45.3p
164
Per Nobrant
Vreta Skid o Mk
3:14:19.1165810
+1:22:29.494820
45.3p
165
Klas Pettersson
Kumla SF
3:14:45.1168420
+1:22:55.497430
45.2p
166
Krzysztof Charusta
KN Wroclaw
3:15:40.1173910
+1:23:50.502920
44.9p
Logga in för att slippa de här annonserna
167
Anders Pettersson
Kilsmo IK
3:15:58.1175700
+1:24:08.504710
44.9p
168
Carl-johan Wågenberg
Heds IF
3:17:39.1185880
+1:25:49.514890
44.4p
169
Jack Rasmussen
København SK
3:18:10.1188900
+1:26:20.517910
44.3p
170
Ola Karlsson
Orsa SK
3:18:15.1189420
+1:26:25.518430
44.3p
171
Robert Ernfridsson
Himmeta IF
3:19:38.1197760
+1:27:48.526770
43.9p
172
Oskar Sund
Almby IK
3:19:41.1198020
+1:27:51.527030
43.9p
173
Martin Ekström
Svartå IF
3:21:02.1206190
+1:29:13.535200
43.6p
174
Patrik Karpaty
Karlslunds IF SF
3:21:06.1206570
+1:29:16.535580
43.6p
175
Mattias Gruvaeus
Berber IS
3:24:38.1227790
+1:32:49.556800
42.8p
176
Adam Hylén
Boxholm-Ekeby SK
3:24:46.1228590
+1:32:57.557600
42.7p
177
Stefan Pihl
Karlslunds IF SF
3:28:03.1248210
+1:36:13.577220
42.0p
178
Daniel Diané
Järfälla SK
3:28:18.1249780
+1:36:28.578790
42.0p
179
Jonas Lundgren
Väsby SK
3:28:56.1253560
+1:37:06.582570
41.8p
180
Mats Westerberg
Broby GOIF
3:29:10.1254930
+1:37:20.583940
41.8p
181
Nicklas Westberg
Berber IS
3:31:50.1270930
+1:40:00.599940
41.2p
182
Petter Hellgren
Karlslunds IF SF
3:32:32.1275100
+1:40:42.604110
41.0p
183
Jan Erik Almkvist
IFK Västerås SK
3:42:34.1335390
+1:50:45.664400
39.0p
184
Thomas Ekberg
Borensbergs IF SK
3:42:45.1336490
+1:50:56.665500
39.0p
185
Dennis Sandhu
Axa SC
3:51:21.1388030
+1:59:31.717040
37.4p
186
Martin Liljeholm
Axa SC
3:58:50.1432930
+2:07:00.761940
36.2p
187
Dan Mattsson
Enebybergs IF
3:59:13.1435240
+2:07:23.764250
36.1p
188
Roger Mårtensson
Axa SC
3:59:36.1437500
+2:07:46.766510
36.1p
189
Ola Nilsson
Axa SC
4:19:49.1558890
+2:28:00.887900
33.1p
190
Magnus Persson
Bankeryds Skid o Mk
4:26:20.1597910
+2:34:30.926920
32.2p
191
Niklas Johansson
Karlslunds IF SF
4:30:36.1623550
+2:38:46.952560
31.6p
-
Anton Frendelius
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Andreas Peterson
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Bill Engman
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Ulrik Karlsson
Lessebo OK
23:59:58.8639700
-
-
Tomas Dehlin
SOK Aneby
23:59:58.8639700
-
-
Paul Mcshane
Björnstorps IF
23:59:58.8639700
-
-
Ola Jönsson
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
-
Jerker Glännefors
Broby GOIF
23:59:58.8639700
-
-
Oskar Kanmert-gustafs
Tunafors SK
23:59:58.8639700
-
-
Erik Isman
Storvreta IK
23:59:58.8639700
-
-
Pär Magnus Bjurek
Tibro OK
23:59:58.8639700
-
-
Thomas Eriksson
Granbergsdals IF
23:59:58.8639700
-
-
Mattias Brännström
Grava SK
23:59:58.8639700
-
-
Olof Hemmingsson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Jakob Karlsson
IK Nocout.se
23:59:58.8639700
-
-
Patrik Dahlqvist
Fredrikstad SK
23:59:58.8639700
-
-
Lukas Larsson
Boxholm-Ekeby SK
23:59:58.8639700
-
-
Simon Nyberg
Norrköpings SK
23:59:58.8639700
-
-
Rasmus Ax
Boxholm-Ekeby SK
23:59:59.8639800
-
-
Patrik Sundgren
Boxholm-Ekeby SK
23:59:59.8639800
-
-
Erik Mattson
Boxholm-Ekeby SK
23:59:59.8639800
-
-
Mats Atterstig
Svartå IF
23:59:59.8639800
-
-
Arvid Sundblad
Axa SC
23:59:59.8639800
-
-
Ola Hagel
K3 IF
23:59:59.8639800
-
-
Daniel Spangenberg
Handelsbankens IF
23:59:59.8639800
-
-
Johan Eklund
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Anders Stenberg
Burseryds IF
23:59:59.8639800
-
-
Jacob Halvarsson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Erik Svensson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Patrik Karlsson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Mats Carlberg
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Sebastian Torstensson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Erik Höglund
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Simon Sveder
Hällefors SK
23:59:59.8639800
-
-
Max Bäckström
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Anders Pettersson
Kilsmo IK
23:59:59.8639800
-
-
Martin Damm
Björkfors GOIF
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
H 45
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Henric Malmqvist
Stockholms SIF
2:09:18.775770
71.5p
2
Per Olov Andersson
IFK Västerås SK
2:11:09.786830
+1:50.10960
70.3p
3
Frank Kiereck
Karlslunds IF SF
2:15:06.810540
+5:47.34670
68.0p
4
Kenneth Ingemarsson
IK Stern
2:16:58.821790
+7:40.45920
66.9p
5
Kent Lindgren
Östansjö SK
2:17:17.823660
+7:58.47790
66.7p
6
Thomas Persson
Karlslunds IF SF
2:18:32.831150
+9:13.55280
66.1p
7
Göran Andersson
Strömtorps IK
2:19:01.834050
+9:42.58180
65.8p
8
Juha Laukkanen
Broby GOIF
2:21:36.849580
+12:18.73710
64.4p
9
Claes Lagerström
Garphyttans IF
2:24:53.869290
+15:35.93420
62.8p
10
Arto Kangas
Axa SC
2:26:22.878110
+17:03.102240
62.1p
11
Rikard Knutsson
Kumla SF
2:26:25.878450
+17:06.102580
62.0p
12
Bengt Levin
Filipstads SF
2:26:50.880940
+17:31.105070
61.8p
13
Thomas Westman
Spirit IF
2:28:09.888860
+18:50.112990
61.2p
14
Håkan Nilsson
Karlslunds IF SF
2:29:24.896350
+20:05.120480
60.6p
15
Erik Olofsson
Östansjö SK
2:29:26.896530
+20:07.120660
60.6p
16
Mattias Pettersson
Scania IF
2:30:41.904090
+21:23.128220
60.0p
17
Jakob Carlsson
Länsförsäkringar IF
2:31:32.909180
+22:14.133310
59.7p
18
Christer Hernstigen
Axa SC
2:32:20.913930
+23:01.138060
59.3p
19
Lars Carlsson
Wedevågs IF
2:35:19.931820
+26:00.155950
58.0p
20
Anders Wickström
Grava SK
2:35:38.933780
+26:20.157910
57.9p
21
Jan Granlund
IFK Västerås SK
2:35:59.935830
+26:40.159960
57.8p
22
Anders Eriksson
Forssa IK
2:37:23.944210
+28:04.168340
57.2p
23
Anders Green
Tunafors SK
2:37:38.945780
+28:20.169910
57.1p
24
Johan Blomstrand
Nacka Värmdö SK
2:38:30.950990
+29:12.175120
56.7p
25
Peter Wendlemyr
Karlslunds IF SF
2:39:21.956030
+30:02.180160
56.4p
26
Peter Ringstad
OK Kolmården
2:39:48.958730
+30:29.182860
56.2p
27
Stefan Poohl
Filipstads SF
2:39:58.959740
+30:39.183870
56.1p
28
Per Sundström
Västerås SOK
2:40:13.961220
+30:54.185350
56.1p
29
Patrik Görl
Försvarets Sk
2:41:10.966900
+31:51.191030
55.7p
30
Robert Johansson
Karlslunds IF SF
2:41:31.969090
+32:13.193220
55.5p
31
Thomas Dahlin
I3 IF
2:42:41.976070
+33:23.200200
55.1p
32
Dennis Skog
Filipstads SF
2:42:48.976730
+33:29.200860
55.1p
33
Robert Kraft
Sunnersta Aif
2:45:19.991840
+36:00.215970
54.1p
34
Per Ragnarsson
Ställbergs IK
2:45:27.992630
+36:08.216760
54.1p
35
Reino Martin
Sundbybergs IK
2:46:54.1001340
+37:35.225470
53.6p
36
Sven Nilsson
IF Start
2:46:56.1001520
+37:37.225650
53.5p
37
Gunnar Fredriksson
Tunafors SK
2:47:40.1005920
+38:21.230050
53.3p
38
Thomas Sjöstedt
Hagfors SF
2:48:29.1010830
+39:10.234960
53.0p
39
Richard Jansson
Scania IF
2:49:23.1016210
+40:04.240340
52.7p
40
Sven Mörtberg
Axa SC
2:50:24.1022350
+41:05.246480
52.3p
41
Benny Lundin
Berber IS
2:50:57.1025660
+41:38.249790
52.1p
42
Rune Bergqvist
Flir IF
2:52:23.1034200
+43:04.258330
51.7p
43
Anders Johansson
Norrköpings SK
2:52:55.1037430
+43:36.261560
51.5p
44
Stefan Johansson
Svartå IF
2:53:15.1039480
+43:57.263610
51.4p
45
Nicklas Pettersson
Sya SK
2:53:35.1041420
+44:16.265550
51.3p
46
Kjell Pettersen
Karlslunds IF SF
2:54:15.1045410
+44:56.269540
51.0p
47
Jörgen Andersson
Karlslunds IF SF
2:55:21.1052030
+46:02.276160
50.7p
48
Henning Keinke Ander
København SK
2:55:28.1052780
+46:10.276910
50.7p
49
Ola Selvin
Östgöta Helikopterskola IF
2:56:02.1056180
+46:44.280310
50.5p
50
Thomas Eriksson
Norabygdens SK
3:00:01.1080050
+50:42.304180
49.2p
51
Christer Norin
Attunda IF
3:02:05.1092490
+52:47.316620
48.6p
52
Per Rudin
Sya SK
3:02:45.1096450
+53:26.320580
48.4p
53
Per Jansson
Karlslunds IF SF
3:03:17.1099680
+53:59.323810
48.3p
54
Jörgen Green
Granbergsdals IF
3:04:18.1105750
+54:59.329880
48.0p
55
Micael Westerlund
IFK Västerås SK
3:06:00.1115990
+56:42.340120
47.5p
56
Lars Karlsson
Östansjö SK
3:06:47.1120620
+57:28.344750
47.3p
57
Göran Jansson
Meritor FK
3:09:23.1136220
+1:00:04.360350
46.6p
58
Thomas Andersson
Wedevågs IF
3:12:34.1155310
+1:03:15.379440
45.7p
59
Jan Eriksson
Karlslunds IF SF
3:13:59.1163800
+1:04:40.387930
45.4p
60
SOL Johan Rytting
Himmeta IF
3:15:18.1171730
+1:05:59.395860
45.0p
61
Jens Werner
Nacka Värmdö SK
3:16:55.1181450
+1:07:36.405580
44.6p
62
Andreas Lindberg
Järfälla SK
3:16:57.1181630
+1:07:38.405760
44.6p
63
Samuel Hofgren
Karlslunds IF SF
3:18:11.1189030
+1:08:52.413160
44.3p
64
Thomas Syrén
Karlslunds IF SF
3:19:12.1195100
+1:09:53.419230
44.1p
65
Robert Sagulin
Boo IF
3:20:35.1203440
+1:11:16.427570
43.7p
66
Bengt Johansson
IFK Västerås SK
3:25:18.1231700
+1:15:59.455830
42.6p
67
Mats Back
Ulriksbergs IK
3:25:44.1234350
+1:16:25.458480
42.5p
68
Christer Ottosson
Berber IS
3:25:45.1234480
+1:16:27.458610
42.5p
69
Hans Karlsson
Strömtorps IK
3:26:24.1238350
+1:17:05.462480
42.4p
70
Alf Hulldin
Garphyttans IF
3:27:01.1242070
+1:17:43.466200
42.2p
71
Lars Hellgren
Karlslunds IF SF
3:27:37.1245680
+1:18:19.469810
42.1p
72
Sören Alfredsson
Heds IF
3:29:39.1257880
+1:20:21.482010
41.7p
73
Torbjörn Marell
Karlslunds IF SF
3:31:52.1271110
+1:22:33.495240
41.2p
74
Johan Seger
Karlslunds IF SF
3:34:01.1284050
+1:24:42.508180
40.7p
75
Erik Landergren
Stenkyrka IF
3:34:02.1284150
+1:24:43.508280
40.7p
76
Carsten Helland
Karlslunds IF SF
3:34:57.1289660
+1:25:38.513790
40.5p
77
Marcus Forsling
Enebybergs IF
3:38:44.1312360
+1:29:25.536490
39.8p
78
Patrik Oskarsson
Sya SK
3:48:15.1369480
+1:38:57.593610
38.0p
79
Patrik Gustafsson
Sya SK
3:50:49.1384830
+1:41:30.608960
37.5p
80
Amanjeet Sandhu
Axa SC
3:57:16.1423510
+1:47:57.647640
36.4p
81
Sulo Vaattovaara
Torshälla-Nyby IS
4:04:53.1469270
+1:55:35.693400
35.2p
-
Håkan Karlsson
Granbergsdals IF
23:59:58.8639700
-
-
Jan Reuter
Granbergsdals IF
23:59:58.8639700
-
-
Jerker Gustafsson
Ericsson IK
23:59:58.8639700
-
-
Peter Öhman
Nacka Värmdö SK
23:59:58.8639700
-
-
Peter Jellwert
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Peter Väfors
Medåkers IF
23:59:58.8639700
-
-
Stefan Petersson
Ljusfallshammar SK
23:59:58.8639700
-
-
Erik Malmfors
Skogspojkarnas OK
23:59:59.8639800
-
-
Göran Dahlqvist
Berber IS
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Johansson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Thomas Dahlin
I3 IF
23:59:59.8639800
-
-
Henrik Landström
Säffle SK
23:59:59.8639800
-
-
Leif Åhman
Hägersta GF
23:59:59.8639800
-
-
Göran Pettersson
Karlslunds IF SF
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Carlsson
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
-
-
Mikael Munther
Baggetorps IF
23:59:59.8639800
-
-
Bengt Arwén
Sundbybergs IK
23:59:59.8639800
-
-
Magnus Erlingmark
IK Stern
23:59:59.8639800
-
-
Stefan Karlsson
Strömtorps IK
23:59:59.8639800
-
-
Kai Jokitulppo
Hällbybrunns IF
23:59:59.8639800
-
H 60
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Tony Larsson
Karlslunds IF SF
2:31:58.911760
59.5p
2
Lars Göran Sandberg
Karlslunds IF SF
2:45:33.993220
+13:34.81360
54.0p
3
Mats Sålder
Norabygdens SK
2:46:47.1000620
+14:48.88760
53.6p
4
Leif Larsson
IFK Västerås SK
2:47:20.1003920
+15:21.92060
53.4p
5
Per Börjesson
Östansjö SK
2:56:06.1056560
+24:08.144700
50.5p
6
Indrek Viira
Alfa-Laval IF
3:02:07.1092610
+30:08.180750
48.6p
7
Peter Åslund
Karlslunds IF SF
3:02:42.1096180
+30:44.184320
48.4p
8
Bengt Nilsson
Kilsmo IK
3:03:03.1098290
+31:05.186430
48.3p
9
Nils-Olov Åsman
Karlslunds IF SF
3:07:29.1124820
+35:30.212960
47.1p
10
Roland Alfredsson
Heds IF
3:20:43.1204270
+48:45.292410
43.7p
11
Lars-Åke Lindholm
Frövi IK
3:23:09.1218870
+51:11.307010
43.1p
12
Carl Torben Berantzino
København SK
3:29:13.1255210
+57:14.343350
41.8p
13
Lars Westberg
Karlslunds IF SF
4:14:09.1524800
+1:42:10.612940
33.8p
-
Kenneth Karlberg
Karlslunds IF SF
23:59:58.8639700
-
-
Gunnar Munktelius
Surahammars SOK
23:59:58.8639700
-
-
Stig Johansson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
-
Martin Holmlund
IFK Täby
23:59:59.8639800
-
-
Åke Elnäs
Kumla SF
23:59:59.8639800
-
H/D 21 Motion
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
David Leijonborg
No Club
2:23:37.861620
63.4p
2
Henrik Dahlén
Kristinehamns OK
2:24:56.869550
+1:19.7830
62.8p
3
Jonas Andersson
E GIF
2:31:38.909720
+8:01.48000
59.6p
4
Lars Ljungquist
Axa SC
2:33:00.917950
+9:23.56230
59.0p
5
Pär Dahlqvist
Karlslunds IF SF
2:39:47.958660
+16:10.96940
56.2p
6
Niklas Sjödin
Meritor FK
2:39:49.958820
+16:12.97100
56.2p
7
Joakim Peimer
Arboga Alpina
2:41:38.969720
+18:01.108000
55.5p
8
Gunnar Granlund
IFK Västerås SK
2:43:22.980140
+19:45.118420
54.8p
9
Björn Bergqvist
Atlas Copco IF
2:45:10.990980
+21:33.129260
54.2p
10
Kalle Lindholm AF
Djurgårdens IF Af
2:50:42.1024120
+27:05.162400
52.2p
11
Sebastian Arnell
Axa SC
2:50:46.1024570
+27:09.162850
52.2p
12
Henrik Stomberg
Örebro Poliskårs IF
2:52:21.1034060
+28:44.172340
51.7p
13
Magnus Lundh
Örebro
2:55:47.1054630
+32:10.192910
50.6p
14
Olof Hansson
Levide IF
2:56:26.1058590
+32:49.196870
50.3p
15
Tomas Nestor
Himmeta IF
2:56:47.1060610
+33:09.198890
50.2p
16
Anders Kämpenberg
Karlskoga Polisens IK
3:00:25.1082440
+36:48.220720
49.1p
17
Kristoffer Gerhardsson
Roslagsbro IF
3:00:49.1084810
+37:11.223090
49.0p
18
Ingvar Hansson
Levide IF
3:01:07.1086630
+37:30.224910
48.9p
19
Samuel von Malortie
Karlslunds IF SF
3:05:11.1111000
+41:33.249280
47.7p
20
Daniel Edenholm
Team Sysarb
3:06:44.1120330
+43:07.258610
47.3p
21
Erik Axelhed
IFK Västerås SK
3:07:21.1124010
+43:43.262290
47.1p
22
Jonathan Mårtensson
Axa SC
3:07:24.1124350
+43:47.262630
47.1p
23
Andreas Jacobsson
Karlslunds IF SF
3:08:39.1131880
+45:02.270160
46.8p
24
Mats Erilksson
IK Juritz
3:09:40.1137930
+46:03.276210
46.5p
25
Rickard Persson
Axa SC
3:10:13.1141230
+46:36.279510
46.3p
26
Erik Carlsson
Wedevågs IF
3:12:33.1155270
+48:56.293550
45.7p
27
Niklas Dahlberg
Sköldinge IF
3:12:37.1155600
+48:59.293880
45.7p
28
Robert Nylén
Attunda IF
3:12:44.1156390
+49:07.294670
45.7p
29
Per Andersson
Levide IF
3:12:56.1157510
+49:18.295790
45.6p
30
Erik Larsson
Crafe
3:14:41.1168050
+51:04.306330
45.2p
31
Karl Pontus Larsson
Axa SC
3:14:53.1169250
+51:16.307530
45.1p
32
Mathias Carlsson
Östansjö SK
3:15:04.1170300
+51:26.308580
45.1p
33
Mattias Strååth
Pålsboda GOIF
3:15:13.1171230
+51:36.309510
45.0p
34
Rolf Larsson
Crafe
3:15:22.1172140
+51:45.310420
45.0p
35
Robert Knutsson
Almby IK
3:15:30.1172910
+51:52.311190
45.0p
36
Dan Eklund
Atlas Copco IF
3:15:32.1173150
+51:55.311430
45.0p
37
Mats Backstrom
Mats IF
3:17:40.1185970
+54:03.324250
44.4p
38
Stefan Zetterström
Atlas Copco IF
3:17:46.1186590
+54:09.324870
44.4p
39
Jesper Eriksson
IFK Täby
3:18:49.1192870
+55:12.331150
44.1p
40
Lars- Börje
Arboga SK
3:19:59.1199850
+56:22.338130
43.9p
41
Alf-åke Jansson
IFK Grängesberg SK
3:20:30.1202930
+56:53.341210
43.7p
42
Stefan Pettersson
IF Klassikern 91
3:21:37.1209690
+58:00.347970
43.5p
43
Vesa Hiltula
Sega Gubbar
3:21:50.1210940
+58:13.349220
43.4p
44
Torbjörn Holmqvist
Himmeta IF
3:22:01.1212020
+58:24.350300
43.4p
45
Mikael Olander
Wedevågs IF
3:22:01.1212070
+58:24.350350
43.4p
46
Peter Österbacka
Hällbybrunns IF
3:23:10.1218970
+59:33.357250
43.1p
47
Magnus Johansson
Ingarö IF
3:23:29.1220890
+59:52.359170
43.0p
48
Patrik Adebrant
Tumba-mälarhöjden OK
3:24:44.1228330
+1:01:07.366610
42.8p
49
Fredrik Smitterberg
Levide IF
3:25:01.1230060
+1:01:24.368340
42.7p
50
Hans Rimmerfors
Atlas Copco IF
3:25:30.1232920
+1:01:53.371200
42.6p
51
Tomas Andersson
IF Start
3:26:02.1236130
+1:02:25.374410
42.5p
52
Ulf Nordström
Almby IK
3:26:49.1240840
+1:03:12.379120
42.3p
53
Jan Sjögren
Korsnäsverkens KK
3:27:56.1247550
+1:04:19.385830
42.0p
54
Daniel Kopecký
Atlas Copco IF
3:28:23.1250200
+1:04:45.388480
41.9p
55
Fredrik Öster
Korsnäsverkens KK
3:29:00.1253960
+1:05:23.392240
41.8p
56
Robert Nahlbom
Flens Fs
3:29:24.1256300
+1:05:46.394580
41.7p
57
Hans Sundén
Skogstorp
3:29:49.1258880
+1:06:12.397160
41.6p
58
Ulrika Careliusen
Svartå IF
3:32:52.1277180
+1:09:15.415460
41.0p
59
Magnus Lagerquist
No Club
3:33:14.1279390
+1:09:37.417670
40.9p
60
Gustaf Åhman
Karlslunds IF SF
3:33:49.1282880
+1:10:12.421160
40.8p
61
Tobias Granberg
IFK Västerås SK
3:34:46.1288510
+1:11:08.426790
40.6p
62
Bertil Bresell
Medåkers IF
3:35:01.1290020
+1:11:24.428300
40.5p
63
Patrik Lindblom
Axa SC
3:35:54.1295320
+1:12:17.433600
40.4p
64
KE Gisslar
Stockholms-Postens IK
3:36:34.1299350
+1:12:57.437630
40.2p
65
Örjan Eriksson
Örebro
3:36:42.1300120
+1:13:05.438400
40.2p
66
Markus Ring
Granbergsdals IF
3:37:24.1304330
+1:13:47.442610
40.1p
67
Patrik Moberg
Kumla BK
3:37:40.1305990
+1:14:03.444270
40.0p
68
Elin Engström
Axa SC
3:38:01.1308030
+1:14:24.446310
39.9p
69
Helena Carlsson
Wedevågs IF
3:38:03.1308240
+1:14:26.446520
39.9p
70
Joakim Berglind
IF Start
3:38:21.1310000
+1:14:43.448280
39.9p
71
Mattias Persson
Örebro AIK
3:39:53.1319270
+1:16:16.457550
39.6p
72
Carl Jernberg
SOK Aneby
3:39:57.1319630
+1:16:20.457910
39.5p
73
Mika Nousiainen
Karlslunds IF SF
3:40:49.1324800
+1:17:11.463080
39.4p
74
Patrick Emanuelsson
Linköpings SK
3:40:54.1325390
+1:17:17.463670
39.4p
75
Andreas Burstedt
Frövi IK
3:42:29.1334800
+1:18:51.473080
39.1p
76
Karin Hallin
Ingarö IF
3:42:37.1335610
+1:18:59.473890
39.0p
77
Lotta Stomberg
Almby IK
3:43:46.1342550
+1:20:09.480830
38.8p
78
Mikael Pers
Berber IS
3:44:07.1344650
+1:20:30.482930
38.8p
79
Mikael Vilhelmsson
Föreningen IKJ Haninge
3:44:56.1349500
+1:21:18.487780
38.6p
80
Petra Nousi Henriksson
Karlslunds IF SF
3:45:25.1352420
+1:21:48.490700
38.5p
81
Rona Macdonald
Hällbybrunns IF
3:46:16.1357540
+1:22:39.495820
38.4p
82
Andreas Wittskog
Atlas Copco IF
3:47:44.1366310
+1:24:06.504590
38.1p
83
Linus Sjöberg
Atea Iff
3:49:01.1374090
+1:25:24.512370
37.9p
84
Linn Mellberg
Axa SC
3:49:06.1374550
+1:25:29.512830
37.8p
85
Robert Sandström
No Club
3:51:02.1386170
+1:27:25.524450
37.5p
86
Martin Elfström
No Club
3:51:38.1389770
+1:28:01.528050
37.4p
87
Linda Hedström
Nacka Värmdö SK
3:51:48.1390790
+1:28:11.529070
37.4p
88
Isabelle Olsson
Berber IS
3:53:11.1399090
+1:29:34.537370
37.1p
89
Hasse Olsson
Örebro
3:53:12.1399120
+1:29:35.537400
37.1p
90
Ove Riggers
Karlslunds IF SF
3:53:28.1400760
+1:29:51.539040
37.1p
91
Roger Gerdvall
Östansjö SK
3:53:59.1403880
+1:30:22.542160
37.0p
92
Christer Rydén
Atlas Copco IF
3:54:13.1405210
+1:30:35.543490
36.9p
93
Rickard Johansson
Zinkgruvans IF
3:54:32.1407180
+1:30:55.545460
36.9p
94
Tina Knuts
Karlslunds IF SF
3:55:14.1411340
+1:31:37.549620
36.8p
95
Linn Rönnols
Täby OK
3:55:14.1411390
+1:31:37.549670
36.8p
96
Sven Olsson
Karlslunds IF SF
3:56:34.1419330
+1:32:57.557610
36.6p
97
Herman Haglund
Visborgs OK
3:57:14.1423320
+1:33:37.561600
36.4p
98
Urban Kapple
Lillån Innebandyklubb
3:59:37.1437600
+1:35:59.575880
36.1p
99
Lina Eklund
Ka 3 IF, Fårösund
3:59:42.1438100
+1:36:04.576380
36.0p
100
Lars Westman
Stockholms-Postens IK
3:59:50.1438930
+1:36:13.577210
36.0p
101
Fredrik Nordin
Levide IF
4:04:32.1467140
+1:40:55.605420
35.3p
102
Sara Eidevald
Karlslunds IF SF
4:07:47.1486630
+1:44:10.624910
34.8p
103
Kaisa Edenvik
Karlskoga
4:07:48.1486750
+1:44:11.625030
34.8p
104
Mattias Andersson
Kumla SF
4:07:57.1487660
+1:44:20.625940
34.8p
105
Roger Ström
Atlas Copco IF
4:10:27.1502660
+1:46:50.640940
34.4p
106
Fredrik Hasselgren
Åsarna IK
4:10:33.1503260
+1:46:56.641540
34.4p
107
Catharina Kransholm
Karlslunds IF SF
4:10:56.1505570
+1:47:19.643850
34.3p
108
Anna Karin Ahlsen
Stockholm
4:12:30.1514970
+1:48:53.653250
34.1p
109
Anita Bohlin
Linköpings SK
4:17:50.1546970
+1:54:13.685250
33.3p
111
Malin Andersson
Arboga Brandförsvars IF
4:25:05.1590410
+2:01:27.728690
32.4p
112
Margaretha Öström
No Club
4:25:06.1590590
+2:01:29.728870
32.3p
113
Rebecca Grenehed
Aga Gas IF
4:31:32.1629160
+2:07:55.767440
31.5p
114
Karin Sundkvist
Stockholm
4:38:53.1673240
+2:15:16.811520
30.6p
115
Cajsa Gruvaeus
Berber IS
4:42:10.1692910
+2:18:32.831190
30.3p
116
Thomas Mårtensson
Ka 3 IF, Fårösund
4:59:52.1799140
+2:36:15.937420
28.4p
117
Björn Hagström
Askersby
5:08:53.1853270
+2:45:16.991550
27.5p
118
Niklas Eriksson
Åmmeberg
5:08:54.1853310
+2:45:16.991590
27.5p
-
Mats Nilsson
Atlas Copco IF
23:59:58.8639700
-
-
Anders Johansson
Atlas Copco IF
23:59:58.8639700
-
Visar resultat 1 till 500 av 533[
1
2
]