12.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Viktor Thorn | Ulricehamns IF | 31:23.188200 | 87.7p | ||||
2 | Alfred Buskqvist | IK Stern | 31:43.190200 | 86.8p | ||||
3 | Filip Danielsson | Garphyttans IF | 31:48.190700 | 86.6p | ||||
12.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Söderlund | Malungs IF | 30:49.184800 | 89.4p | ||||
2 | Tom Fahlén | Landsbro IF SK | 31:46.190500 | 86.6p | ||||
3 | Marcus Ruus | Gillberga SK | 32:01.192000 | 86.0p | ||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Ida Palmberg | Högbo GOIF | 17:43.106200 | |||||
2 | Nora Jacobsson | Rembo IK | 19:16.115500 | |||||
3 | Ida Persson | Högbo GOIF | 19:29.116800 | |||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sofie Oskarsson | SK Leksand | 18:01.108000 | |||||
2 | Johanna Albertsson | Stuguns SOK Gjurd | 18:22.110100 | |||||
3 | Moa Olsson | SK Bore | 18:47.112600 | |||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jenny Solin | Sollefteå Skidor IF | 16:54.101300 | 69.0p | ||||
2 | Moa Olsson | Vansbro AIK SK | 17:09.102800 | 68.1p | ||||
3 | Ida Dahl | Östersunds SK | 17:54.107300 | 65.4p | ||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Maja Dahlqvist | Domnarvets GOIF | 16:56.101500 | 68.9p | ||||
2 | Sandra Olsson | Malungs IF | 17:33.105200 | 66.6p | ||||
3 | Hanna Eriksson | IFK Mora SK | 17:37.105600 | 66.4p | ||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Simon Karlsson | IFK Umeå | 16:33.99200 | |||||
2 | Samuel Björn | Rembo IK | 17:28.104700 | |||||
3 | Johan Herbert | Sundbybergs IK | 17:32.105100 | |||||
6.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Lieback | Ulricehamns IF | 15:37.93600 | |||||
2 | Alexander Karlsson | Källbottens IK | 15:56.95500 | |||||
3 | Adam Persson | Eksjö SOK | 15:59.95800 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Sara Andersson | IFK Mora SK | 10:48.64700 | |||||
2 | Linn Palmberg | Högbo GOIF | 11:33.69200 | |||||
3 | Moa Petersson | Boxholm-Ekeby SK | 11:50.70900 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 10:18.61700 | |||||
2 | Klara Andersson | Dala-Järna IK | 10:30.62900 | |||||
3 | Andrea Aulin | Eksjö SOK | 10:33.63200 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Tilda Östberg | Stora Tuna IK SK | 9:12.55100 | |||||
2 | Petra Forsman | Öje IF | 9:25.56400 | |||||
3 | Gabriella Thors | Malungs IF | 9:28.56700 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Julia Albertsson | Stuguns SOK Gjurd | 8:43.52200 | |||||
2 | Katrin Sjödén | Älvdalens IF SK | 8:46.52500 | |||||
3 | Maja Eriksson | Filipstads SF | 9:02.54100 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Mattias Östberg | Stora Tuna IK SK | 9:26.56500 | |||||
2 | Albin Gezelius | IFK Mora SK | 9:56.59500 | |||||
3 | Filip Strand | Sunne SLF | 10:12.61100 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Isak Garfvé | IFK Mora SK | 8:54.53300 | |||||
2 | Måns Skoglund | Täby IS SK | 8:59.53800 | |||||
3 | Oscar Andersson | Älvdalens IF SK | 9:26.56500 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Emil Danielsson | Högbo GOIF | 8:25.50400 | |||||
2 | Isak Lieback | Ulricehamns IF | 9:10.54900 | |||||
3 | Anton Mäkinen | Högbo GOIF | 9:25.56400 | |||||
3.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jesper Persson | Åsarna IK | 8:09.48800 | |||||
2 | Samuel Oskarsson | SK Leksand | 8:21.50000 | |||||
3 | Filip Rosjö | IF Hallby SOK | 8:48.52700 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elsa Brandt | Domnarvets GOIF | 9:00.53900 | |||||
2 | Emilia Tysk | IFK Mora SK | 9:57.59600 | |||||
3 | Moa Söderqvist | Storvreta IK | 10:02.60100 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malin Oskarsson | SK Leksand | 7:41.46000 | |||||
2 | Ellen Nilsson | Dala-Järna IK | 8:23.50200 | |||||
3 | Ellen Björk | Orsa SK | 8:29.50800 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Erik Bergström | Domnarvets GOIF | 8:05.48400 | |||||
2 | Sixten Partanen | Högbo GOIF | 9:14.55300 | |||||
3 | Karl Pettersson | Boxholm-Ekeby SK | 9:53.59200 | |||||
2.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Elias Danielsson | Högbo GOIF | 6:58.41700 | |||||
2 | Hampus Skoglund | Täby IS SK | 7:09.42800 | |||||
3 | Fabian Nordgren | Falu IK | 7:46.46500 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Astrid Hermansson | Kvarnsvedens GOIF SK | 5:47.34600 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Magdalena Arwidson Lif | Lima IF | 5:17.31600 | |||||
2 | Philippa Eriksson | Filipstads SF | 5:21.32000 | |||||
3 | Elin Gezelius | IFK Mora SK | 5:26.32500 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Pelle Anger | IFK Hedemora SK | 6:05.36400 | |||||
2 | Oliver Björkman | IFK Mora SK | 6:36.39500 | |||||
3 | Ville Jutterdal | Vreta Skid o Mk | 8:41.52000 | |||||
1.2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Olof Almlöf | IK Jarl Rättvik | 4:29.26800 | |||||
2 | Lukas Ullberg | Näsvikens IK | 5:00.29900 | |||||
3 | Johan Richardsson | Järpens SK | 5:00.29900 |