Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Kvantum Racet
2014-01-11
INFO
RESULTAT
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
10km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 20
Sebastian Samuelsson
Sollefteå Skidor IF
24:46.148500
75.9p
2
H 20
Maxim Murashkin
Bodens SK
25:23.152200
+37.3600
74.1p
3
H 20
Arvid Aronsson
Stockviks SF
28:19.169800
+3:33.21200
66.4p
4
H 20
Jack Sjödin
Junsele IF
28:22.170100
+3:36.21500
66.3p
5
H 20
Alex Thiger
Bergeforsens SK
29:43.178200
+4:57.29600
63.3p
6
H 20
Oscar Strömberg
Hägglunds SK
33:58.203700
+9:12.55100
55.4p
6km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 16
Fredrik Andersson
Sollefteå Skidor IF
15:25.92400
2
H 16
Erik Lieback
Ulricehamns IF
15:33.93200
+8.700
3
H 16
Simon Karlsson
IFK Umeå
15:48.94700
+23.2200
4
H 16
Jonathan Modin
Sollefteå Skidor IF
16:11.97000
+46.4500
5
H 16
Lukas Adolfsson
Täfteå IK
16:15.97400
+50.4900
6
D 16
Moa Lundgren
Täfteå IK
16:19.97800
+54.5300
7
H 16
Albin Persson
Tranemo IF
16:32.99100
+1:07.6600
8
H 16
Albin Eriksson
Husums IF SK
16:39.99800
+1:14.7300
9
H 16
Albin Sehlberg
Hägglunds SK
16:42.100100
+1:17.7600
10
H 16
Tobias Lindman
Stockviks SF
16:44.100300
+1:19.7800
11
H 16
Hugo Eriksson
Vårby IK
16:58.101700
+1:33.9200
12
D 16
Alicia Persson
Stockviks SF
17:12.103100
+1:47.10600
12
H 16
Olle Grywenz
Storvreta IK
17:12.103100
+1:47.10600
14
H 16
Mattias Wedin
Stockviks SF
17:21.104000
+1:56.11500
15
H 16
Emrik Nordgren
Vännäs SK
17:24.104300
+1:59.11800
16
D 16
Linn Svahn
Lycksele IF
17:26.104500
+2:01.12000
17
H 16
Isak Stenvall
Spöland Vännäs IF
17:37.105600
+2:12.13100
18
D 16
Frida Karlsson
Sollefteå Skidor IF
17:39.105800
+2:14.13300
19
H 16
Philip Bouvin
Alnö SK
17:48.106700
+2:23.14200
20
D 20
Viktoria Karlsson
Sollefteå Skidor IF
17:55.107400
+2:30.14900
61.0p
21
H 16
Rasmus Konradsson
Stockviks SF
17:56.107500
+2:31.15000
22
H 16
Elis Strömbäck
Husums IF SK
18:11.109000
+2:46.16500
23
D 16
Sandra Wiig
Stockviks SF
18:26.110500
+3:01.18000
24
H 16
Johan Samuelsson
Husums IF SK
18:37.111600
+3:12.19100
25
H 16
Love Persson
Sollefteå Skidor IF
18:45.112400
+3:20.19900
26
D 16
Maja Petersson
Vårby IK
18:58.113700
+3:33.21200
27
D 20
Sanna Näslund
Bondsjöhöjdens IK
19:02.114100
+3:37.21600
57.3p
28
D 16
Lovisa Henning
Bondsjöhöjdens IK
19:08.114700
+3:43.22200
28
D 16
Hulda Forsberg
Kramfors Alliansen
19:08.114700
+3:43.22200
30
D 16
Alina Bruksås Nybjörk
Alnö SK
19:28.116700
+4:03.24200
31
D 20
Nicolina Lindqvist
Hede SK
19:31.117000
+4:06.24500
55.9p
32
D 16
Vendela Blom
Stockviks SF
19:40.117900
+4:15.25400
33
D 20
Elina Högström
SK Tegsnäspojkarna
19:44.118300
+4:19.25800
55.2p
34
H 16
Philip Kristoffersson
Alnö SK
19:45.118400
+4:20.25900
35
D 20
Märta Jakobsson
Sollefteå Skidor IF
19:52.119100
+4:27.26600
54.9p
36
D 16
Elin Blomberg
Lycksele IF
19:57.119600
+4:32.27100
37
D 16
Carolina Yngvesson
Rembo IK
20:01.120000
+4:36.27500
38
D 16
Amanda Nordqvist
Ramsele IK
20:03.120200
+4:38.27700
39
D 16
Frida Olofsson
Vårby IK
20:11.121000
+4:46.28500
40
D 16
Hedda Berglund
Vårby IK
20:21.122000
+4:56.29500
41
D 20
Evelina Nyberg
Anundsjö IF
20:29.122800
+5:04.30300
53.2p
42
D 16
Karin Österberg
Sollefteå Skidor IF
20:32.123100
+5:07.30600
42
D 16
Mirelle Andersson
Sollefteå Skidor IF
20:32.123100
+5:07.30600
44
D 16
Tilda Johansson
Skorpeds SK
20:40.123900
+5:15.31400
45
D 16
Emma Bouvin
Alnö SK
21:44.130300
+6:19.37800
46
D 20
Erika Juntikka
Bondsjöhöjdens IK
22:11.133000
+6:46.40500
49.0p
47
D 20
Josefine Hopkins
Junsele IF
24:09.144800
+8:44.52300
44.9p
48
D 16
Gry Abrahamsson Gjersvold
Utrikes SK
23:59:59.8639800
48
D 16
Agnes Sondell
Hägglunds SK
23:59:59.8639800
48
D 16
Emmy Näslund
Bondsjöhöjdens IK
23:59:59.8639800
48
D 16
Maja Hagström
Anundsjö IF
23:59:59.8639800
48
H 16
Mathias Modin
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
48
H 16
Hampus Millestu
Utrikes SK
23:59:59.8639800
48
H 16
Jacob Stark
Stockviks SF
23:59:59.8639800
48
D 20
Frida Hagström
Anundsjö IF
23:59:59.8639800
Logga in för att slippa de här annonserna
4km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Petter Dahl
Alnö SK
11:14.67300
2
H 14
Alexander Gidlund
Husums IF SK
11:15.67400
+1
3
H 14
Anton Eriksson
Sollefteå Skidor IF
11:42.70100
+28.2700
4
H 14
William Schultz
IFK Umeå
11:45.70400
+31.3000
5
H 14
Linus Nilsson
IFK Umeå
11:50.70900
+36.3500
6
H 14
Gustav Kvarnbrink
IFK Umeå
11:54.71300
+40.3900
7
D 14
Gabriella Pålsson
Utrikes SK
11:55.71400
+41.4000
8
D 14
Ida Lundgren
Täfteå IK
11:56.71500
+42.4100
9
H 14
Axel Svingstedt
Stockviks SF
12:02.72100
+48.4700
10
H 14
Viktor Ström
IFK Umeå
12:03.72200
+49.4800
11
H 14
Elis Tingelöf
Sollefteå Skidor IF
12:15.73400
+1:01.6000
12
H 14
Rikard Westin
Sollefteå Skidor IF
12:16.73500
+1:02.6100
13
H 14
Hampus Bodin
Sollefteå Skidor IF
12:17.73600
+1:03.6200
14
H 14
Anton Niederbach
Hägglunds SK
12:19.73800
+1:05.6400
15
H 14
Linus Westergren
Täfteå IK
12:23.74200
+1:09.6800
16
H 14
Pontus Wikström
Hägglunds SK
12:33.75200
+1:19.7800
17
D 14
Magdalena Nilsson
Högåkers OK
12:34.75300
+1:20.7900
18
H 14
Vilgot Lindh
Bondsjöhöjdens IK
12:43.76200
+1:29.8800
19
H 14
Anton Sundberg
Sollefteå Skidor IF
12:47.76600
+1:33.9200
20
H 14
Wilhelm Olofsson
IFK Umeå
12:55.77400
+1:41.10000
21
H 14
Fabian Csiky
Lycksele IF
13:04.78300
+1:50.10900
22
D 14
Lovisa Olsson
Husums IF SK
13:05.78400
+1:51.11000
22
H 14
Viktor Lukka
Hägglunds SK
13:05.78400
+1:51.11000
24
D 14
Nora Lignell
Lucksta IF
13:06.78500
+1:52.11100
25
H 14
Gustav Eneslätt
Täfteå IK
13:07.78600
+1:53.11200
26
H 14
Jakob Grönlund
Sollefteå Skidor IF
13:10.78900
+1:56.11500
27
H 14
Henrik Millestu
Utrikes SK
13:17.79600
+2:03.12200
28
H 14
Eric Carlsson
IFK Umeå
13:20.79900
+2:06.12500
29
D 14
Alice Hellström
Stockviks SF
13:23.80200
+2:09.12800
30
H 14
Emil Sjödin
Sollefteå Skidor IF
13:26.80500
+2:12.13100
31
D 14
Ida Norman
Kramfors Alliansen
13:27.80600
+2:13.13200
31
H 14
Viktor Wallberg
Hägglunds SK
13:27.80600
+2:13.13200
33
D 14
Sofia Boström
Skorpeds SK
13:34.81300
+2:20.13900
34
D 14
Klara Abrahamsson
IFK Umeå
13:36.81500
+2:22.14100
35
H 14
Edvin Lindh
Bondsjöhöjdens IK
13:40.81900
+2:26.14500
36
D 14
Frida Vickström
Stockviks SF
13:42.82100
+2:28.14700
36
D 14
Agnes Stjerna
Utrikes SK
13:42.82100
+2:28.14700
38
D 14
Sofia Pahlin
Sollefteå Skidor IF
13:45.82400
+2:31.15000
39
H 14
Filip Borgström
IF Strategen
13:54.83300
+2:40.15900
40
D 14
Johanna Nordqvist
Ramsele IK
13:59.83800
+2:45.16400
41
H 14
Joel Jänes
Stockviks SF
14:00.83900
+2:46.16500
42
D 14
Elsa Forsberg
Kramfors Alliansen
14:02.84100
+2:48.16700
43
H 14
Oskar Karlsson
Anundsjö IF
14:04.84300
+2:50.16900
44
D 14
Julia Johansson
Skorpeds SK
14:14.85300
+3:00.17900
45
D 14
Hanna Jonsson
Husums IF SK
14:27.86600
+3:13.19200
46
D 14
Ella Hugg Olsson
Matfors SK
14:28.86700
+3:14.19300
47
H 14
Adrian Johansson
Hägglunds SK
14:30.86900
+3:16.19500
48
D 14
Johanna Dahl
Vårby IK
14:31.87000
+3:17.19600
49
D 14
Kristina Fridman
Spöland Vännäs IF
14:32.87100
+3:18.19700
50
H 14
Vincent Johnson
Matfors SK
14:33.87200
+3:19.19800
51
H 14
Isidor Wiksten Melander
Matfors SK
14:37.87600
+3:23.20200
52
H 14
Wilhelm Korpela
Sollefteå Skidor IF
15:00.89900
+3:46.22500
53
D 14
Emilia Pettersson
Kramfors Alliansen
15:05.90400
+3:51.23000
54
D 14
Elina Nilsson
Spöland Vännäs IF
15:06.90500
+3:52.23100
55
H 14
Love Kreij
IF Strategen
15:07.90600
+3:53.23200
56
H 14
Isak Seijsing
Hägglunds SK
15:09.90800
+3:55.23400
57
D 14
Pernilla Westergren
Täfteå IK
15:37.93600
+4:23.26200
58
D 14
Elin Mårtensson
Utrikes SK
15:39.93800
+4:25.26400
59
D 14
Sanna Sjöberg
Anundsjö IF
15:46.94500
+4:32.27100
60
H 14
Isak Eriksson
Vårby IK
15:58.95700
+4:44.28300
61
D 14
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
15:59.95800
+4:45.28400
62
D 14
Emelie Wiberg
Nätra SK
16:09.96800
+4:55.29400
62
H 14
William Lindgren
Hägglunds SK
16:09.96800
+4:55.29400
64
D 14
Sandra Westin
Hägglunds SK
16:15.97400
+5:01.30000
65
D 14
Tyra Einberg
Bergeforsens SK
16:53.101200
+5:39.33800
66
D 14
Wilma Löfgren
Alnö SK
23:59:59.8639800
66
H 14
Viktor Bergman
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
66
H 14
Albin Stark
Stockviks SF
23:59:59.8639800
66
H 14
Hugo Eriksson
Husums IF SK
23:59:59.8639800
2km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 12
Gustav Pålsson
Utrikes SK
5:55.35400
2
D 12
Tove Eriksson
Stockviks SF
6:23.38200
+28.2700
3
H 12
Jens Nilsson
Sollefteå Skidor IF
6:38.39700
+43.4200
4
D 12
Emma Höglund
Kramfors Alliansen
6:41.40000
+46.4500
5
H 12
Gustav Hedström
Östersunds SK
6:42.40100
+47.4600
6
H 12
Jonne Liukkonen
IF Strategen
6:43.40200
+48.4700
7
H 12
Rasmus Westerlund
IF Strategen
6:48.40700
+53.5200
8
H 12
Karl Grywenz
Storvreta IK
6:49.40800
+54.5300
9
H 12
Leo Svahn
Lycksele IF
6:50.40900
+55.5400
10
H 12
Oskar Vikström
Stockviks SF
6:52.41100
+57.5600
11
H 12
Joel Johansson
Kramfors Alliansen
6:55.41400
+1:00.5900
12
H 12
Hugo Abrahamsson
IFK Umeå
6:57.41600
+1:02.6100
13
H 12
Melker Eklund
Vårby IK
7:02.42100
+1:07.6600
14
D 12
Alva Eklund
Sollefteå Skidor IF
7:04.42300
+1:09.6800
15
H 12
Axel Mannelqvist
Vårby IK
7:07.42600
+1:12.7100
16
D 12
Julia Lundgren
Lycksele IF
7:09.42800
+1:14.7300
16
D 12
Johanna Pahlin
Sollefteå Skidor IF
7:09.42800
+1:14.7300
18
D 12
Julia Öhberg
IFK Umeå
7:11.43000
+1:16.7500
19
D 12
Elin Modin
Sollefteå Skidor IF
7:12.43100
+1:17.7600
20
D 12
Elin Forsgren
Vårby IK
7:14.43300
+1:19.7800
21
H 12
Hugo Nilsson
Sollefteå Skidor IF
7:15.43400
+1:20.7900
22
D 12
Elsa Eriksson
Husums IF SK
7:18.43700
+1:23.8200
22
H 12
Arve Lignell
Lucksta IF
7:18.43700
+1:23.8200
24
D 12
Klara Torshage
Vårby IK
7:20.43900
+1:25.8400
25
H 12
Sebastian Hägglöf
Hägglunds SK
7:24.44300
+1:29.8800
26
D 12
Sanna Berglund
Vårby IK
7:26.44500
+1:31.9000
27
H 12
Oskar G Johansson
IFK Umeå
7:29.44800
+1:34.9300
28
H 12
Johan Söderholm
Anundsjö IF
7:31.45000
+1:36.9500
28
H 12
Felix Westerlund
IF Strategen
7:31.45000
+1:36.9500
30
D 12
Tuva Dahlin
Täfteå IK
7:32.45100
+1:37.9600
30
H 12
Hans Stierna
Utrikes SK
7:32.45100
+1:37.9600
32
H 12
Jonas Lenz
Matfors SK
7:35.45400
+1:40.9900
33
H 12
Laban Nordin
Vårby IK
7:37.45600
+1:42.10100
34
D 12
Lisa Hansen
IF Strategen
7:38.45700
+1:43.10200
35
H 12
Axel Saitton
Vårby IK
7:47.46600
+1:52.11100
36
H 12
Lowe Wagman
Sollefteå Skidor IF
7:49.46800
+1:54.11300
37
H 12
Nils Norberg
Lucksta IF
7:52.47100
+1:57.11600
38
D 12
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
7:54.47300
+1:59.11800
39
H 12
Viktor Olsson
Husums IF SK
7:57.47600
+2:02.12100
40
H 12
Teo Eikelboom
Vårby IK
7:59.47800
+2:04.12300
41
D 12
Alina Eliasson
Sollefteå Skidor IF
8:00.47900
+2:05.12400
42
H 12
Arvid Henning
Bondsjöhöjdens IK
8:01.48000
+2:06.12500
43
D 12
Alva Persson
Vårby IK
8:04.48300
+2:09.12800
44
D 12
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
8:05.48400
+2:10.12900
45
H 12
Anders Dahl
Alnö SK
8:06.48500
+2:11.13000
46
D 12
Hilda Sundberg
Sollefteå Skidor IF
8:07.48600
+2:12.13100
47
D 12
Maja Kallin
Hägglunds SK
8:10.48900
+2:15.13400
47
D 12
Emelie Englund
Bergeforsens SK
8:10.48900
+2:15.13400
49
D 12
Amanda Pallin
Alnö SK
8:11.49000
+2:16.13500
50
D 12
Stina Wallner
Vårby IK
8:12.49100
+2:17.13600
51
D 12
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
8:14.49300
+2:19.13800
52
D 12
Ebba Englund
Bergeforsens SK
8:15.49400
+2:20.13900
53
D 12
Thea Forsberg
Sollefteå Skidor IF
8:20.49900
+2:25.14400
53
D 12
Evelina Nilsson
Högåkers OK
8:20.49900
+2:25.14400
55
H 12
Gustav Rautila
Bergeforsens SK
8:26.50500
+2:31.15000
56
D 12
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
8:27.50600
+2:32.15100
57
H 12
Gabriel Nordgren
Vännäs SK
8:28.50700
+2:33.15200
58
H 12
Samuel Johansson
Hägglunds SK
8:33.51200
+2:38.15700
59
D 12
Marie Dahlberg
Kramfors Alliansen
8:36.51500
+2:41.16000
60
D 12
Klara Jonsson
Husums IF SK
8:43.52200
+2:48.16700
61
D 12
Maja Andersson
Bergeforsens SK
8:47.52600
+2:52.17100
62
D 12
Trude Burman
Alnö SK
8:49.52800
+2:54.17300
63
H 12
Linus Dahl
Vårby IK
8:50.52900
+2:55.17400
64
H 12
Hugo Sjödin
Sollefteå Skidor IF
8:54.53300
+2:59.17800
65
D 12
Lina Lundgren
IF Strategen
9:00.53900
+3:05.18400
66
H 12
Adam Näslund
Bergeforsens SK
9:05.54400
+3:10.18900
67
D 12
Amelie Josefsson
Nätra SK
9:14.55300
+3:19.19800
68
D 12
Anna Sundell
Bondsjöhöjdens IK
9:15.55400
+3:20.19900
69
H 12
Theo Nilsson
IFK Umeå
9:20.55900
+3:25.20400
70
D 12
Ella Sehlberg
Hägglunds SK
9:22.56100
+3:27.20600
71
D 12
Alice Vretblom
Röbäcks SK
9:31.57000
+3:36.21500
72
H 12
Alexander Halvarsson
Sollefteå Skidor IF
9:36.57500
+3:41.22000
73
D 12
Melina Vestermark
Hägglunds SK
9:57.59600
+4:02.24100
74
D 12
Felicia Edin
Nätra SK
10:12.61100
+4:17.25600
75
D 12
Hannah Eneslätt
Täfteå IK
10:13.61200
+4:18.25700
76
H 12
Thomasz Edström
Sollefteå Skidor IF
10:22.62100
+4:27.26600
77
D 12
Vilma Lukka
Hägglunds SK
10:52.65100
+4:57.29600
78
D 12
Josefin Lindström
Bergeforsens SK
11:05.66400
+5:10.30900
79
H 12
William Edin
Nätra SK
11:25.68400
+5:30.32900
80
D 12
Ellen Sjölund
Spikbodarnas IK
23:59:59.8639800
80
H 12
Martin Blomberg
Lycksele IF
23:59:59.8639800
80
H 12
Elias Grönlund
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
1.2km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
D 10
Elvira Nilsson
Sollefteå Skidor IF
4:33.27200
2
H 10
Markus Juntikka
Bondsjöhöjdens IK
4:35.27400
+2.100
3
H 10
Noel Dahlin
Täfteå IK
4:36.27500
+3.200
4
H 10
Sebastian Höglund
Kramfors Alliansen
4:38.27700
+5.400
4
H 10
Marcus Nilsson
Hägglunds SK
4:38.27700
+5.400
6
D 10
Erika Lavén
Täby IS SK
4:40.27900
+7.600
7
D 10
Louise Jonsson
Alnö SK
4:44.28300
+11.1000
8
D 10
Tova Grahn Birve
Alnö SK
4:45.28400
+12.1100
9
H 10
Isac Lundblad
Hägglunds SK
4:47.28600
+14.1300
10
H 10
Lukas Ejvinsson
Matfors SK
4:48.28700
+15.1400
11
H 10
Elis Liukkonen
IF Strategen
4:50.28900
+17.1600
12
D 10
Sofia Bergman
Sollefteå Skidor IF
4:54.29300
+21.2000
13
H 10
Edwin Nordmark
Täfteå IK
4:58.29700
+25.2400
14
D 10
Elin Näslund
Vårby IK
4:59.29800
+26.2500
15
D 10
Tuva Lundin
Alnö SK
5:00.29900
+27.2600
15
D 10
Hanna Mårtensson
Utrikes SK
5:00.29900
+27.2600
15
H 10
Tomas Holmgren
Matfors SK
5:00.29900
+27.2600
18
D 10
Nora Westerlund
Vårby IK
5:03.30200
+30.2900
19
H 10
Carl Gustafsson
Vårby IK
5:05.30400
+32.3100
20
H 10
Ludvig Millestu
Utrikes SK
5:06.30500
+33.3200
21
H 10
Viking Olsson
Husums IF SK
5:08.30700
+35.3400
22
H 10
Lukas Walther
Matfors SK
5:12.31100
+39.3800
23
D 10
Alva Svahn
Lycksele IF
5:13.31200
+40.3900
24
H 10
Knut Saitton
Vårby IK
5:21.32000
+48.4700
25
H 10
Hampus Konradsson
Stockviks SF
5:22.32100
+49.4800
26
H 10
Marcus Mårtensson
Lucksta IF
5:26.32500
+53.5200
27
D 10
Tea Hedlund
Stockviks SF
5:27.32600
+54.5300
28
H 10
Hampus Widebo
IFK Umeå
5:29.32800
+56.5500
29
D 10
Maja Wallberg
Hägglunds SK
5:32.33100
+59.5800
29
H 10
Jonatan Hälldal
Hägglunds SK
5:32.33100
+59.5800
31
H 10
Liam Johnson
Matfors SK
5:33.33200
+1:00.5900
32
H 10
Mattias Olsson-larsson
Njurunda SK
5:35.33400
+1:02.6100
33
D 10
Gabriella Danielsson
Sollefteå Skidor IF
5:40.33900
+1:07.6600
34
H 10
Efraim Wiksten Melander
Matfors SK
5:50.34900
+1:17.7600
35
H 10
Axel Tingelöf
Sollefteå Skidor IF
5:52.35100
+1:19.7800
36
H 10
Isak Bodin
Sollefteå Skidor IF
5:53.35200
+1:20.7900
37
D 10
Liv Persson
Sollefteå Skidor IF
5:54.35300
+1:21.8000
37
D 10
Alva Dahlin
Kovlands IF
5:54.35300
+1:21.8000
39
H 10
Linus Pettersson
Kramfors Alliansen
5:56.35500
+1:23.8200
40
H 10
Leonid Eliasson
Sollefteå Skidor IF
5:57.35600
+1:24.8300
41
H 10
Wilgot Csiky
Lycksele IF
5:59.35800
+1:26.8500
42
H 10
Valter Ljungdahl
Matfors SK
6:06.36500
+1:33.9200
43
D 10
Wilma Nilsson
Sollefteå Skidor IF
6:08.36700
+1:35.9400
44
H 10
Jason Blomqvist
Matfors SK
6:12.37100
+1:39.9800
45
H 10
Sebastian Stenmark
Forsmo IF
6:15.37400
+1:42.10100
46
D 10
Alva Nilsson
Bergeforsens SK
6:18.37700
+1:45.10400
47
D 10
Kristina Vestman
Bondsjöhöjdens IK
6:21.38000
+1:48.10700
47
H 10
Nils Sundell
Bondsjöhöjdens IK
6:21.38000
+1:48.10700
49
D 10
Irma Burman
Alnö SK
6:22.38100
+1:49.10800
50
H 10
Viktor Westman
Bondsjöhöjdens IK
6:43.40200
+2:10.12900
51
D 10
Filippa Hägglund
Sollefteå Skidor IF
6:45.40400
+2:12.13100
52
H 10
Charlie Eliasson
Sollefteå Skidor IF
7:04.42300
+2:31.15000
53
D 10
Cornelia Hörnqvist
Hägglunds SK
7:15.43400
+2:42.16100
54
D 10
Ronja Nilsson
Sollefteå Skidor IF
7:39.45800
+3:06.18500
55
H 10
Oscar Andersson
Matfors SK
7:44.46300
+3:11.19000
56
D 10
Elsa Bergqvist
Sollefteå Skidor IF
7:54.47300
+3:21.20000
57
H 10
Emil Palmqvist
Sollefteå Skidor IF
7:57.47600
+3:24.20300
58
H 10
Lukas Petersson
Sollefteå Skidor IF
8:59.53800
+4:26.26500
59
D 10
Emilia Sjödin
Sollefteå Skidor IF
23:59:59.8639800
59
D 10
Emilia Johansson
Hägglunds SK
23:59:59.8639800
59
H 10
Johan Lindén
Selånger SOK
23:59:59.8639800
59
H 10
Hugo Sjölander
Bondsjöhöjdens IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)