Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Kvantum Racet
2014-01-11
INFO
RESULTAT
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 12
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tove Eriksson
Stockviks SF
6:23.38200
2
Emma Höglund
Kramfors Alliansen
6:41.40000
+18.1700
3
Alva Eklund
Sollefteå Skidor IF
7:04.42300
+41.4000
4
Julia Lundgren
Lycksele IF
7:09.42800
+46.4500
4
Johanna Pahlin
Sollefteå Skidor IF
7:09.42800
+46.4500
6
Julia Öhberg
IFK Umeå
7:11.43000
+48.4700
7
Elin Modin
Sollefteå Skidor IF
7:12.43100
+49.4800
8
Elin Forsgren
Vårby IK
7:14.43300
+51.5000
9
Elsa Eriksson
Husums IF SK
7:18.43700
+55.5400
10
Klara Torshage
Vårby IK
7:20.43900
+57.5600
11
Sanna Berglund
Vårby IK
7:26.44500
+1:03.6200
12
Tuva Dahlin
Täfteå IK
7:32.45100
+1:09.6800
13
Lisa Hansen
IF Strategen
7:38.45700
+1:15.7400
14
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
7:54.47300
+1:31.9000
15
Alina Eliasson
Sollefteå Skidor IF
8:00.47900
+1:37.9600
16
Alva Persson
Vårby IK
8:04.48300
+1:41.10000
17
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
8:05.48400
+1:42.10100
18
Hilda Sundberg
Sollefteå Skidor IF
8:07.48600
+1:44.10300
19
Maja Kallin
Hägglunds SK
8:10.48900
+1:47.10600
19
Emelie Englund
Bergeforsens SK
8:10.48900
+1:47.10600
21
Amanda Pallin
Alnö SK
8:11.49000
+1:48.10700
22
Stina Wallner
Vårby IK
8:12.49100
+1:49.10800
23
Alva Eriksson
Sollefteå Skidor IF
8:14.49300
+1:51.11000
24
Ebba Englund
Bergeforsens SK
8:15.49400
+1:52.11100
25
Thea Forsberg
Sollefteå Skidor IF
8:20.49900
+1:57.11600
25
Evelina Nilsson
Högåkers OK
8:20.49900
+1:57.11600
27
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
8:27.50600
+2:04.12300
28
Marie Dahlberg
Kramfors Alliansen
8:36.51500
+2:13.13200
29
Klara Jonsson
Husums IF SK
8:43.52200
+2:20.13900
30
Maja Andersson
Bergeforsens SK
8:47.52600
+2:24.14300
31
Trude Burman
Alnö SK
8:49.52800
+2:26.14500
32
Lina Lundgren
IF Strategen
9:00.53900
+2:37.15600
33
Amelie Josefsson
Nätra SK
9:14.55300
+2:51.17000
34
Anna Sundell
Bondsjöhöjdens IK
9:15.55400
+2:52.17100
35
Ella Sehlberg
Hägglunds SK
9:22.56100
+2:59.17800
36
Alice Vretblom
Röbäcks SK
9:31.57000
+3:08.18700
37
Melina Vestermark
Hägglunds SK
9:57.59600
+3:34.21300
38
Felicia Edin
Nätra SK
10:12.61100
+3:49.22800
39
Hannah Eneslätt
Täfteå IK
10:13.61200
+3:50.22900
40
Vilma Lukka
Hägglunds SK
10:52.65100
+4:29.26800
41
Josefin Lindström
Bergeforsens SK
11:05.66400
+4:42.28100
-
Ellen Sjölund
Spikbodarnas IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)