Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Scandinavian Cup Mass start
2014-02-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
30km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Simen Håkon Østensen
Fossum IF
1:09:54.419350
92.7p
2
H 21
Daniel Myrmæl Helgestad
Byåsen IL
1:10:06.420590
+12.1140
92.3p
3
H 21
Simen Andreas Sveen
Ring IL
1:10:23.422230
+28.2780
91.9p
4
H 21
Kristian Rennemo Tettli
Leksvik IL
1:10:28.422760
+34.3310
91.8p
5
H 21
Martin Nyenget Løwstrøm
Lillehammer SK
1:10:34.423310
+39.3860
91.6p
6
H 21
Vetle Thyli
Raufoss IL Langrenn
1:10:34.423320
+39.3870
91.6p
7
H 21
Mathias Rundgreen
Byåsen IL
1:10:34.423370
+40.3920
91.6p
8
H 21
Morten Harjo Pettersen
Vadsø SK
1:10:34.423380
+40.3930
91.6p
9
H 21
Jonas Austmo Kolstad
Henning Sl
1:10:36.423540
+41.4090
91.6p
10
H 21
Anders Rennemo Tettli
Leksvik IL
1:10:45.424470
+51.5020
91.4p
11
H 21
Tomas Northug
Strindheim IL
1:10:54.425370
+1:00.5920
91.1p
12
H 21
Simon Andersson
Sweden
1:10:55.425460
+1:01.6010
91.1p
13
H 21
Sindre Skar Bjoernestad
Bærums Skiklubb
1:10:57.425620
+1:02.6170
91.1p
14
H 21
Hans Christer Holund
Lyn Ski
1:10:58.425780
+1:04.6330
91.0p
15
H 21
Ristomatti Hakola
Finland
1:11:05.426490
+1:11.7040
90.8p
16
H 21
Espen Udjus Frorud
Skiptvet IL
1:11:06.426580
+1:12.7130
90.8p
17
H 21
Stian Remseth Andresen
Lyn Ski
1:11:07.426620
+1:12.7170
90.8p
18
H 21
Morten Eide Pedersen
Lillehammer SK
1:11:07.426630
+1:12.7180
90.8p
19
H 21
Simen Krüger Hegstad
Lyn Ski
1:11:21.428070
+1:27.8620
90.4p
20
H 21
Andreas Nygaard
Burfjord IL
1:11:28.428760
+1:34.9310
90.3p
21
H 21
Øyvind Moen Fjeld
Kjelsås IL
1:11:30.428980
+1:36.9530
90.2p
22
H 21
Torgeir Skare Thygesen
IL Korlevoll
1:11:43.430240
+1:48.10790
89.9p
23
H 21
Anton Lindblad
Sweden
1:11:45.430490
+1:51.11040
89.9p
24
H 21
Johan Hoel
Åsen IL
1:11:51.431090
+1:57.11640
89.7p
25
H 21
Pål Trøan Aune
Steinkjer Skl
1:12:08.432730
+2:13.13280
89.3p
26
H 21
Matias Strandvall
Finland
1:12:09.432880
+2:15.13430
89.3p
27
H 21
David Frisk
Sweden
1:12:11.433060
+2:17.13610
89.2p
28
H 21
Jesper Modin
Sweden
1:12:13.433210
+2:18.13760
89.2p
29
H 21
Eirik Mysen
Oseberg Skilag
1:12:20.433990
+2:26.14540
89.0p
30
H 21
Vegard Bjerkreim Nilsen
Lillehammer SK
1:12:35.435420
+2:40.15970
88.7p
31
H 21
Dag Frode Trollebø
Heming IL
1:12:36.435560
+2:42.16110
88.6p
32
H 21
Martin Johansson
Sweden
1:12:45.436410
+2:50.16960
88.4p
33
H 21
Andreas Myran Steen
Leksvik IL
1:12:51.437090
+2:57.17640
88.3p
34
H 21
Eirik Telebond
Klæbu IL
1:12:55.437490
+3:01.18040
88.2p
35
H 21
Eirik Kurland Olsen
Lillehammer SK
1:12:57.437650
+3:03.18200
88.1p
36
H 21
Daniel Svensson
Sweden
1:12:59.437850
+3:05.18400
88.1p
37
H 21
Erik Silfver
Sweden
1:12:59.437870
+3:05.18420
88.1p
38
H 21
Kari Varis
Finland
1:13:02.438120
+3:07.18670
88.0p
39
H 21
Martin Hammer
Skogn IL
1:13:03.438230
+3:08.18780
88.0p
40
H 21
Toni Ketelae
Finland
1:13:03.438270
+3:09.18820
88.0p
41
H 21
Benjamin Saxton
Usa
1:13:05.438430
+3:10.18980
87.9p
42
H 21
Jonas Udjus Frorud
Skiptvet IL
1:13:12.439190
+3:18.19740
87.8p
43
H 21
Eivind Bakkene
Øystre Slidre IL
1:13:24.440310
+3:29.20860
87.5p
44
H 21
Gustav Eriksson
Sweden
1:13:27.440640
+3:32.21190
87.4p
45
H 21
Rolf Einar Veidekke Jensen
Bossmo Ytteren IL
1:13:31.441000
+3:36.21550
87.3p
46
H 21
Per Kristian Nygård
Vestre Spone IF
1:13:39.441820
+3:44.22370
87.2p
47
H 21
Håkon Ramstad
Gjøvik SK
1:13:42.442110
+3:47.22660
87.1p
48
H 21
Mikael Gunnulfsen
Ørn IF
1:13:44.442380
+3:50.22930
87.0p
49
H 21
Emil Vedvik
Ranheim SK
1:13:55.443440
+4:00.23990
86.8p
50
H 21
Martin Hallberg
Ntnui Langrenn
1:13:57.443610
+4:02.24160
86.7p
51
H 21
Fredrik Ole Andersen Oldereid
Lyn Ski
1:14:13.445240
+4:18.25790
86.4p
52
H 21
Snorri Nord-norge Veidekke Einarsson -
Tromsø SK
1:14:19.445880
+4:25.26430
86.2p
53
H 21
Erlend Skippervik Sætre
IL Forsøk
1:14:21.446090
+4:27.26640
86.2p
54
H 21
Markus Westgaard Johansen
Trøsken IL
1:14:27.446670
+4:33.27220
86.1p
55
H 21
Martin Mikkelsen
Medkila Skiclub
1:14:31.447050
+4:37.27600
86.0p
56
H 21
Emil Nyeng
Ringebu Fåvang IL
1:14:40.447930
+4:45.28480
85.8p
57
H 21
Karl-Johan Westberg
Sweden
1:14:45.448470
+4:51.29020
85.6p
58
H 21
Håkan Emilsson
Sweden
1:14:46.448550
+4:52.29100
85.6p
59
H 21
Erlend Drivenes
Kvam Langrenn Og Skiskyttarklubb
1:14:48.448760
+4:54.29310
85.6p
60
H 21
Mikael Norberg
Sweden
1:15:05.450400
+5:10.30950
85.2p
61
H 21
Erik Bråten
Kjelsås IL
1:15:07.450650
+5:13.31200
85.2p
62
H 21
Lars Ove Aunli
Strindheim IL
1:15:08.450740
+5:13.31290
85.1p
63
H 21
Karstein Johaug jr
Gran IL
1:15:16.451590
+5:22.32140
85.0p
64
H 21
Sondre Turvoll Fossli
Hokksund IL
1:15:29.452830
+5:34.33380
84.7p
65
H 21
Petter Soleng Veidekke Skinstad
Vind IL
1:15:31.453040
+5:36.33590
84.6p
66
H 21
Per Egil Bjørgen
IL Trønder-lyn
1:15:32.453190
+5:38.33740
84.6p
67
H 21
Timo Andre Veidekke Bakken
Konnerud IL
1:15:41.454070
+5:47.34620
84.4p
68
H 21
Karl Johan Dyvik
Sweden
1:15:42.454100
+5:47.34650
84.4p
69
H 21
Johan Riseth Hammer
Byåsen IL
1:15:44.454310
+5:49.34860
84.4p
70
H 21
Sverre Solligaard
Orkdal IL
1:15:55.455410
+6:00.35960
84.1p
71
H 21
Runar Skaug Mathisen
Vinje IL
1:16:06.456540
+6:11.37090
83.9p
72
H 21
Ole Marius Bach
Leksvik IL
1:16:11.457050
+6:17.37600
83.8p
73
H 21
Tor Håkon Skogstad
Lundamo IL
1:16:24.458310
+6:29.38860
83.5p
74
H 21
Håkon Hjelstuen
Lyn Ski
1:16:24.458380
+6:30.38930
83.5p
75
H 21
Torstein Östnor
Lierne IL
1:16:36.459570
+6:42.40120
83.2p
76
H 21
Anders Myrland
Skogn IL
1:16:44.460350
+6:50.40900
83.1p
77
H 21
Tyler Kornfield
Usa
1:16:48.460770
+6:54.41320
83.0p
78
H 21
Erik K Hoffsbakken
Lillehammer SK
1:16:54.461370
+7:00.41920
82.9p
79
H 21
Gustav Nordström
Sweden
1:16:55.461440
+7:00.41990
82.9p
80
H 21
Andreas Døble
Oddersjaa Ssk
1:17:00.461900
+7:05.42450
82.8p
81
H 21
Sondre Engan
Strindheim IL
1:17:02.462190
+7:08.42740
82.7p
82
H 21
Hallvard Fjone Riseth
Steinkjer Skl
1:17:20.463970
+7:26.44520
82.3p
83
H 21
Ingvar Folkvord
Sandnes IL
1:17:41.466080
+7:47.46630
81.9p
84
H 21
Sindre Høgset
Strindheim IL
1:17:41.466090
+7:47.46640
81.9p
85
H 21
Lars Roeen Bakken
IK Rindals-Troll
1:17:57.467670
+8:03.48220
81.6p
86
H 21
Anton Ringen Killi
Selbu IL
1:17:58.467790
+8:04.48340
81.5p
87
H 21
Espen Sundsvik
Frol IL
1:18:08.468790
+8:14.49340
81.3p
88
H 21
Peter Andersen
Lillehammer SK
1:18:13.469240
+8:18.49790
81.3p
89
H 21
Eivind Klemoen Bjeglerud
Vind IL
1:18:20.469930
+8:25.50480
81.1p
90
H 21
Øystein S Klemetsdal
Asker SK
1:18:22.470140
+8:27.50690
81.1p
91
H 21
Sjur Obrestad Gabrielsen
Sandnes IL
1:18:25.470400
+8:30.50950
81.0p
92
H 21
Per Harald Skogstad
Lundamo IL
1:18:25.470420
+8:30.50970
81.0p
93
H 21
Hallvard Evjestad
IL Bjørn
1:18:41.472010
+8:46.52560
80.7p
94
H 21
Magne Lund Hansen
Høybråten & Stovner IL
1:18:48.472790
+8:54.53340
80.6p
95
H 21
Simen Lanes
Oseberg Skilag
1:18:53.473290
+8:59.53840
80.5p
96
H 21
Mats Haapnes
Tverrelvdalen IL
1:18:55.473480
+9:01.54030
80.4p
97
H 21
Gisle Vestmo
Kjelsås IL
1:19:06.474580
+9:12.55130
80.2p
98
H 21
Matias Oppedal
Fana IL
1:19:06.474590
+9:12.55140
80.2p
99
H 21
Fredrik Grøvdal
Lyn Ski
1:19:32.477130
+9:37.57680
79.7p
100
H 21
Adrian Bergström
Sweden
1:19:41.478050
+9:47.58600
79.5p
101
H 21
Mats Iversen
Varden Il,
1:20:37.483620
+10:42.64170
78.5p
102
H 21
Daniel Børnick
Konnerud IL
1:20:43.484250
+10:49.64800
78.4p
103
H 21
Stian Storsveen
Jömna Heradsbygd
1:21:16.487530
+11:21.68080
77.7p
104
H 21
Sondre Handeland
Sauda IL
1:21:31.489090
+11:37.69640
77.5p
105
H 21
Gjermund Nilsen
Gran IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Daniel Stock
Lillehammer SK
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Einar Flaktveit Viking Moxnes
Viking Tif
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Endre Nyberg Håland
Sandnes IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Even Sæteren Hippe
Lillehammer SK
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Gjermund Løfald
IK Rindals-Troll
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Halvor Thoner Korbøl
Slåstad IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Johan Westerlund
Sweden
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Kristian Tobias Andersen
Konnerud IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Kristoffer Lamøy
Åsen IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Lars Hagelsteen Vik
Holeværingen IL Ski
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Mads Madsgård Granrud
Konnerud IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Magnus Stensås
Lundamo IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Martin Hegrenes
Førde IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Martin Riseth
Byåsen IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Martin Sulland
Holeværingen IL Ski
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Nils Magnus Grave Bøen
IL Korlevoll
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Per Olav Ødegård Holm
Byåsen IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Simen Nordli Engebretsen
Vang IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Sindre Odberg Palm
Spydeberg IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Sven Tore Toerres
Röros IL
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Torjus Børsheim
Lillehammer SK
23:59:58.8639700
-
105
H 21
Trygve Henden Gaasø
Fjellhug Vereide
23:59:58.8639700
-
128
H 21
Anders Svanebo
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Bendik Persch Andersen
Lyn Ski
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Carl Quicklund
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Dirk Richter
Byåsen IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Eirik Lorentsen
Henning Sl
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Eirik Solvang
Innstrandens IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Eivind Schjelderup Skarpsno
Byåsen IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Emil Iversen
Varden Il,
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Emil Sorsell
Storforshei IF
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Erik Andersson
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Espen Kveli
Lierne IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Hallvard Løfald
IK Rindals-Troll
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Ivan Pavlov
Russia
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Jesper Nyström
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Johan Hundseth
Kolvereid IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Johannes Sørli Hagerup
Lyn Ski
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Jonas Torgersen
Asker SK
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Knut Anders Hatlen
Stranda IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Lars Stenseth
Vang IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Lars Muren Maukon
Heming IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Marcus Schei Wiseth
Steinkjer Skl
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Martin Bergström
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Martin Andreas Groening Rindalsholt
Strindheim IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Mattias Bångman
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Mikhail Utkin
Russia
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Ola Fines Berg
Strindheim IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Ole Martin Erdal
Førde IL
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Petter Torås Halseth
Steinkjer Skl
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Philip Furrer
Henning Sl
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Simon James Platt
Storbritannien
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Sindre Sætre Hammerlund
Asker SK
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Sturla Viking Lie
Viking Tif
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Tiio Söderhielm
Sweden
23:59:59.8639800
-
128
H 21
Vegard Hamnes
Lillehammer SK
23:59:59.8639800
-
Logga in för att slippa de här annonserna
20km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
D 21
Sofia Bleckur
Sweden
52:18.313780
86.0p
2
D 21
Martine EK Hagen
IL I Bul
52:44.316320
+25.2440
85.3p
3
D 21
Laura Mononen
Finland
53:19.319830
+1:00.5950
84.3p
4
D 21
Kathrine Rolsted Harsem
Varden Il
53:32.321120
+1:13.7240
84.0p
5
D 21
Tuva Toftdahl Staver
Heming IL
53:38.321780
+1:20.7900
83.8p
6
D 21
Magdalena Pajala
Sweden
53:39.321820
+1:20.7940
83.8p
7
D 21
Kari Vikhagen Gjeitnes
Henning Sl
53:39.321840
+1:20.7960
83.8p
8
D 21
Jennie Öberg
Sweden
54:28.326770
+2:09.12890
82.4p
9
D 21
Maria Rydqvist
Sweden
54:34.327330
+2:15.13450
82.3p
10
D 21
Ragnhild Haga
Heming IL
54:46.328550
+2:27.14670
81.9p
11
D 21
Mari Eide
Øystre Slidre IL
55:03.330220
+2:44.16340
81.5p
12
D 21
Elin Mohlin
Sweden
55:06.330540
+2:47.16660
81.4p
13
D 21
Marika Sundin
Sweden
55:18.331780
+3:00.17900
81.1p
14
D 21
Mia Eriksson
Sweden
55:26.332520
+3:07.18640
80.9p
15
D 21
Silje Øyre Slind
Oppdal IL
55:28.332770
+3:09.18890
80.8p
16
D 21
Astrid Øyre Slind
Oppdal IL
55:31.333080
+3:13.19200
80.7p
17
D 21
Susanna Saapunki
Finland
55:44.334310
+3:25.20430
80.4p
18
D 21
Evelina Settlin
Sweden
55:48.334790
+3:30.20910
80.3p
19
D 21
Maria Gräfnings
Sweden
55:51.335050
+3:32.21170
80.2p
20
D 21
Helene Söderlund
Sweden
55:53.335270
+3:34.21390
80.2p
21
D 21
Trude Nonstad Fornes
Ranheim SK
55:56.335520
+3:37.21640
80.1p
22
D 21
Katharine Ogden
Usa
56:04.336350
+3:45.22470
79.9p
23
D 21
Mary Rose
Usa
56:05.336400
+3:46.22520
79.9p
24
D 21
Marte Monrad Hansen
Heming IL
56:07.336690
+3:49.22810
79.8p
25
D 21
Annie Pokorny
Usa
56:12.337120
+3:53.23240
79.7p
26
D 21
Magni Smedås
Nansen IL
56:20.337910
+4:01.24030
79.5p
27
D 21
Linn Sömskar
Sweden
56:22.338120
+4:03.24240
79.5p
28
D 21
Merete Myrseth
Strindheim IL
56:31.339050
+4:12.25170
79.2p
29
D 21
Ingeranne Strøm Nakstad
Byåsen IL
56:35.339430
+4:16.25550
79.1p
30
D 21
Lisa Dahl
Sweden
56:36.339560
+4:17.25680
79.1p
31
D 21
Maria Nordström
Sweden
56:43.340240
+4:24.26360
78.9p
32
D 21
Evelina Bångman
Sweden
56:50.340930
+4:31.27050
78.8p
33
D 21
Hanna Falk
Sweden
56:52.341190
+4:34.27310
78.7p
34
D 21
Heini Hokkanen
Finland
56:53.341260
+4:34.27380
78.7p
35
D 21
Emilie Fleten
Gol IL
57:00.341940
+4:41.28060
78.5p
36
D 21
Berit Gjelten
Ntnui Langrenn
57:02.342100
+4:43.28220
78.5p
37
D 21
Moa Larsson
Sweden
57:29.344830
+5:10.30950
77.8p
38
D 21
Julia Jansson
Sweden
57:35.345400
+5:16.31520
77.7p
39
D 21
Sofie Elebro
Sweden
58:05.348420
+5:46.34540
77.0p
40
D 21
Marthe Kristine Hafsahl Karset
Vang IL
58:58.353770
+6:39.39890
75.7p
41
D 21
Piret Pormeister
Estonia
59:09.354860
+6:50.40980
75.5p
42
D 21
Lina Hultin
Henning Sl
59:11.355040
+6:52.41160
75.5p
43
D 21
Anniken Jørgensen
Inderøy IL
59:19.355820
+7:00.41940
75.3p
44
D 21
Clara Auland
Sweden
59:19.355870
+7:00.41990
75.3p
45
D 21
Anne Lise Grubbmo
Lierne IL
59:24.356320
+7:05.42440
75.2p
46
D 21
Maria Sundström
Sweden
59:31.357030
+7:12.43150
75.0p
47
D 21
Ida Indahl
Sweden
1:00:02.360110
+7:43.46230
74.3p
48
D 21
Maarit Korpi
Finland
1:00:22.362180
+8:04.48300
73.9p
49
D 21
Emma Ivarsson
Sweden
1:00:29.362870
+8:10.48990
73.7p
50
D 21
Tone Sundvor
Bjerkreim IL
1:01:00.365950
+8:41.52070
73.1p
51
D 21
Ingeborg Treu Røe
Ntnui Langrenn
1:01:04.366370
+8:45.52490
73.0p
52
D 21
Emilie Kristoffersen
Lillehammer SK
1:01:14.367370
+8:55.53490
72.8p
53
D 21
Fiona Elizabeth Hughes
Usa
1:01:16.367540
+8:57.53660
72.7p
54
D 21
Maria Ström Nakstad
Byåsen IL
1:01:17.367630
+8:58.53750
72.7p
55
D 21
Lovise Grape
Strindheim IL
1:02:01.372040
+9:42.58160
71.8p
56
D 21
Tonje Lerfald Nilssen
Grong IL
1:02:25.374400
+10:06.60520
71.3p
57
D 21
Oda Pedersen Hammernes
Strindheim IL
1:02:30.374910
+10:11.61030
71.2p
58
D 21
Hanna Slotte
Sweden
1:03:48.382730
+11:29.68850
69.7p
59
D 21
Berit Mogstad
Strindheim IL
23:59:58.8639700
-
59
D 21
Britt Granrud Torshaug
Nansen IL
23:59:58.8639700
-
59
D 21
Sigrid Nordgården
Lillehammer SK
23:59:58.8639700
-
59
D 21
Thea Krokan Murud
Roterud IL
23:59:58.8639700
-
63
D 21
Stine Skaarseth
Lillehammer SK
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Anne Kjersti Veidekke Kalvå
Lundamo IL
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Barbro Kvåle
Lillehammer SK
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Britt Ingunn Nydal
Njård
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Elizabeth Guiney
Usa
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Hedda Bångman
Sweden
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Ida Lindkvist
Sweden
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Julie Gausen
Inderøy IL
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Karianne Jevne
Heming IL
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Kristine K Torgersen
Lillehammer SK
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Lina Korsgren
Sweden
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Maria Nysted Grønvoll
Furuflaten IL
23:59:59.8639800
-
63
D 21
Marthe Kristoffersen
Varden Il
23:59:59.8639800
-