Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Ulricehamnsloppet
2014-02-16
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 503[
1
2
]
42km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Mattias Carlzon
Ulricehamns IF
2:06:02.756100
80.2p
2
H 21
Joakim Åleheim
Nybro Ski
2:07:47.766600
+1:45.10400
78.8p
3
H 21
Martin Gotting
Ulricehamns IF
2:08:18.769700
+2:16.13500
78.3p
4
H 21
Johannes Knoll
OK Dacke
2:09:34.777300
+3:32.21100
77.4p
5
H 21
Rickard Bergengren
IF Ski Team Skåne
2:10:53.785200
+4:51.29000
76.4p
6
H 21
Jesper Nilsson
Ulricehamns IF
2:12:48.796700
+6:46.40500
74.9p
7
H 21
Gustaf Ljungberg
Ulricehamns IF
2:13:10.798900
+7:08.42700
74.7p
8
H 21
Anders Sörensson
Tanums IF
2:14:51.809000
+8:49.52800
73.5p
Seedningsgräns för led 1 i Vasaloppet: 2:15:00
9
H 21
Erik Nero
Mullsjö SOK
2:15:03.810200
+9:01.54000
73.4p
10
H 21
Jon Rydholm
Ulricehamns IF
2:15:58.815700
+9:56.59500
72.7p
11
H 21
Stefan Palm
Ulricehamns IF
2:16:58.821700
+10:56.65500
72.0p
12
H 21
Peter Gustavsson
OK Stigen
2:17:04.822300
+11:02.66100
72.0p
13
H 21
Johannes Andersson
IF Ski Team Skåne
2:19:33.837200
+13:31.81000
70.4p
14
H 21
Anders Lilja
IK Stern
2:20:28.842700
+14:26.86500
69.8p
15
H 21
Magnus Dahlblom
SK Hylte
2:20:30.842900
+14:28.86700
69.8p
16
H 21
Åke Carlsson Sköld
Jönköpings OK
2:20:48.844700
+14:46.88500
69.6p
17
H 21
Joachim Stadig
Hestra IF
2:22:50.856900
+16:48.100700
68.3p
18
H 21
Per Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
2:23:55.863400
+17:53.107200
67.7p
19
H 21
Gary Larsson
OK Skogshjortarna
2:23:59.863800
+17:57.107600
67.6p
20
H 21
Oscar Bergenholtz
Äspereds IF
2:24:52.869100
+18:50.112900
67.1p
Seedningsgräns för led 2 i Vasaloppet: 2:25:00
21
H 21
Anders Olsson
Borås GIF
2:25:08.870700
+19:06.114500
67.0p
22
H 21
Martin Melin
OK Kullingshof
2:25:39.873800
+19:37.117600
66.7p
23
H 21
Dick Gustafsson
OK Landehof
2:25:41.874000
+19:39.117800
66.7p
24
H 21
Kristian Furuskog
Berga SOK
2:26:21.878000
+20:19.121800
66.3p
25
H 21
Hg Arvidsson
Sya SK
2:26:28.878700
+20:26.122500
66.2p
26
H 21
Christer Nordberg
Göteborg/Majorna OK
2:26:40.879900
+20:38.123700
66.1p
27
H 21
Per-Anders Edh
Mölndahl Outdoor IF
2:27:14.883300
+21:12.127100
65.8p
28
H 21
Jan Johansson
Uddevalla IS
2:27:39.885800
+21:37.129600
65.5p
29
H 21
Henrik Larsson
Borås SK
2:27:49.886800
+21:47.130600
65.5p
29
H 21
Pär Ekelund
Borås SK
2:27:49.886800
+21:47.130600
65.5p
31
H 21
Martin Ekwall
Ulricehamns IF
2:27:51.887000
+21:49.130800
65.4p
32
H 21
Henrik Ulldahl
Jönköpings OK
2:28:02.888100
+22:00.131900
65.3p
33
H 21
Martin Erlandsson
Tranemo IF
2:28:16.889500
+22:14.133300
65.2p
34
H 21
Marcus Vestlund
IF Ski Team Skåne
2:29:10.894900
+23:08.138700
64.7p
35
H 21
Robert Sjödelius
IF Hallby SOK
2:29:26.896500
+23:24.140300
64.6p
36
H 21
Roger Lindberg
IK Wilske
2:29:37.897600
+23:35.141400
64.5p
37
H 21
Ivan Hedlund
IK Stern
2:29:44.898300
+23:42.142100
64.4p
38
H 21
Peter Sprigg
Ulricehamns IF
2:29:54.899300
+23:52.143100
64.3p
39
H 21
Johannes Henriksson
IF Ski Team Skåne
2:30:12.901100
+24:10.144900
64.2p
40
H 21
Fredrik Almqvist
Skogsbygdens IF
2:30:29.902800
+24:27.146600
64.0p
41
H 21
Jimmy Friestad
IK Stern
2:30:40.903900
+24:38.147700
63.9p
42
H 21
Sigvard Eriksson
Mölndals RK
2:31:07.906600
+25:05.150400
63.7p
43
H 21
Peter Karlsson
IK Stern
2:31:48.910700
+25:46.154500
63.3p
44
H 21
Erik Lundell
Istrums SK
2:32:24.914300
+26:22.158100
63.0p
45
H 21
John Kumlin
IK Ymer
2:32:55.917400
+26:53.161200
62.8p
46
H 21
Henry Churchill
IFK Helsingborg
2:33:37.921600
+27:35.165400
62.4p
47
H 21
Joan Starck
Hvetlanda SK
2:33:41.922000
+27:39.165800
62.4p
48
H 21
Martin Kristensson
Öxabäcks Vinter-IK
2:33:42.922100
+27:40.165900
62.4p
49
H 21
Jan-magnus Söderlund
Stockholms-Postens IK
2:34:03.924200
+28:01.168000
62.2p
50
H 21
Claes Olsson
Göteborgs SK
2:34:09.924800
+28:07.168600
62.1p
51
H 21
Leif Hansson
OK Alehof
2:34:29.926800
+28:27.170600
62.0p
52
H 21
Tommy Jonsson
Sävedalens AIK
2:34:37.927600
+28:35.171400
61.9p
53
H 21
Jonas Mårtensson
OK Landehof
2:34:43.928200
+28:41.172000
61.9p
53
H 21
Joakim Löfwing
Sandhems IF
2:34:43.928200
+28:41.172000
61.9p
Seedningsgräns för led 3 i Vasaloppet: 2:35:00
55
D 21
Karin Nilsson
IFK Umeå
2:35:12.931100
+29:10.174900
61.6p
56
H 21
Tomas Helldén
IFK Skövde SK
2:35:27.932600
+29:25.176400
61.5p
57
H 21
Simon Oscarsson
Borås SK
2:35:35.933400
+29:33.177200
61.4p
58
H 21
Mattias Strid
Sya SK
2:35:47.934600
+29:45.178400
61.3p
59
H 21
Peder Folmanis
Tranemo IF
2:35:57.935600
+29:55.179400
61.3p
60
H 21
Andreas Henningsson
Högaborgs Athleter
2:36:11.937000
+30:09.180800
61.1p
61
H 21
Fredrik Rosberg
IF Ski Team Skåne
2:36:12.937100
+30:10.180900
61.1p
62
H 21
Lars-Erik Larsson
Ryda SK
2:36:36.939500
+30:34.183300
60.9p
63
H 21
Mattias Gränfors
Brittatorps Tk
2:37:07.942600
+31:05.186400
60.7p
64
H 21
Martin Höglund
Ulricehamns IF
2:37:31.945000
+31:29.188800
60.5p
65
H 21
Clas Olsson
Äspereds IF
2:37:55.947400
+31:53.191200
60.3p
66
H 21
Kristian Jansson
IF Ski Team Skåne
2:38:03.948200
+32:01.192000
60.3p
67
H 21
Johan Christofferson
Borås GIF
2:38:06.948500
+32:04.192300
60.2p
68
H 21
Erik Utberg
Uddevalla IS
2:38:31.951000
+32:29.194800
60.0p
69
H 21
Stefan Carlen
OK Landehof
2:38:34.951300
+32:32.195100
60.0p
70
H 21
Bo Jensen
København SK
2:38:47.952600
+32:45.196400
59.9p
71
H 21
Jonas Ahlrik
Tidaholm SOK Sisu
2:38:56.953500
+32:54.197300
59.8p
72
H 21
Christer Liljegren
Stenkyrka IF
2:39:56.959500
+33:54.203300
59.4p
73
H 21
Stefan Olsson
Axa SC
2:40:17.961600
+34:15.205400
59.2p
74
H 21
Kristian Larsson
IK Stern
2:40:24.962300
+34:22.206100
59.2p
75
H 21 Motion
Måns Larsson
Göteborg
2:40:39.963800
+34:37.207600
59.1p
76
H 21
Johan Olsson
IFK Helsingborg
2:40:56.965500
+34:54.209300
58.9p
77
H 21
Egil Edvardsen
Göteborg/Majorna OK
2:41:01.966000
+34:59.209800
58.9p
78
H 21
Johan Göranson
IK Ymer
2:41:43.970200
+35:41.214000
58.6p
79
H 21
Jonas Karlsson
OK Landehof
2:41:52.971100
+35:50.214900
58.5p
80
H 21
Peter Ragnar
Berga SOK
2:41:54.971300
+35:52.215100
58.5p
81
H 21
Daniel Olsson
Äspereds IF
2:42:07.972600
+36:05.216400
58.4p
82
H 21
Jan-Ola Andersson
Hvetlanda SK
2:42:11.973000
+36:09.216800
58.4p
83
H 21
Fredrik Wessberg
OK Landehof
2:42:13.973200
+36:11.217000
58.4p
84
H 21
Andreas Hedlund
Mullsjö SOK
2:42:30.974900
+36:28.218700
58.2p
85
H 21
Mattias Gotting
Grönahögs IK
2:42:43.976200
+36:41.220000
58.2p
86
H 21 Motion
Nicklas Grundén
Lysekils Skid o Löpareklubb
2:43:03.978200
+37:01.222000
58.0p
87
D 21
Kristin Ander
OK Landehof
2:43:09.978800
+37:07.222600
58.0p
88
H 21
Anders Joelsson
OK Landehof
2:43:10.978900
+37:08.222700
58.0p
89
H 21
Christoffer Havkranz
IF Hallby SOK
2:43:22.980100
+37:20.223900
57.9p
90
H 21
John Harrysson
Skillingaryds FK
2:43:34.981300
+37:32.225100
57.8p
91
H 21 Motion
Mårten Johansson
Falköpings AIK SK
2:43:53.983200
+37:51.227000
57.7p
92
H 21
Henrik Cullin
Äspereds IF
2:44:06.984500
+38:04.228300
57.6p
93
H 21
Mattias Heimdahl
Håfreströms IF
2:44:19.985800
+38:17.229600
57.5p
94
H 21
Fredrik Larsson
Skogspojkarnas OK
2:44:22.986100
+38:20.229900
57.4p
95
H 21
Marcus Götberg
IK Stern
2:44:30.986900
+38:28.230700
57.4p
96
H 21
Emil Tiberg
Björke SK
2:44:40.987900
+38:38.231700
57.3p
97
H 21
Henrik Pålsson
Tanums IF
2:44:46.988500
+38:44.232300
57.3p
Seedningsgräns för led 4 i Vasaloppet: 2:45:00
98
H 21 Motion
Erik Westerlind
Säffle SK
2:45:00.989900
+38:58.233700
57.2p
99
H 21
Torbjörn Gustafsson
Borås GIF
2:45:01.990000
+38:59.233800
57.2p
100
H 21
Markus Ottosson
OK Landehof
2:45:34.993300
+39:32.237100
56.9p
101
H 21
Stefan Bjällsjö
Gnosjö FK
2:46:14.997300
+40:12.241100
56.7p
102
H 21
Klas Friborg
Jönköpings OK
2:46:24.998300
+40:22.242100
56.6p
103
H 21
Benjamin Ericsson
Äspereds IF
2:46:38.999700
+40:36.243500
56.5p
104
H 21 Motion
Johan Nyman
SOL Tranås
2:46:56.1001500
+40:54.245300
56.4p
105
H 21 Motion
Magnus Dahlström
Äspereds IF
2:47:09.1002800
+41:07.246600
56.3p
106
H 21
Fredrik Larsson
SOK 68
2:47:11.1003000
+41:09.246800
56.3p
107
H 21
Niklas Solsjö
IFK Skövde SK
2:47:19.1003800
+41:17.247600
56.2p
108
H 21
Alexander Gustavsson
IK Stern
2:47:32.1005100
+41:30.248900
56.1p
109
H 21
Lennart Bengtsson
Falkenbergs OK
2:47:40.1005900
+41:38.249700
56.1p
110
H 21
Martin Linde
Göteborgs SK
2:47:46.1006500
+41:44.250300
56.0p
111
H 21
Daniel Johansson
IFK Skövde SK
2:48:04.1008300
+42:02.252100
55.9p
112
H 21
Peter Wiktorsson
Axa SC
2:48:33.1011200
+42:31.255000
55.7p
113
H 21
Kjell Martinsson
Dalstorps IF
2:49:22.1016100
+43:20.259900
55.4p
114
H 21
Robert Larsson
Högaborgs Athleter
2:49:27.1016600
+43:25.260400
55.4p
115
H 21
Patrik Sylvan
Borås GIF
2:49:38.1017700
+43:36.261500
55.3p
116
H 21
Jonas Martner
FK Herkules
2:49:57.1019600
+43:55.263400
55.2p
117
H 21
Måns Hilling
IK Stern
2:49:58.1019700
+43:56.263500
55.2p
118
H 21
Sonny Långström
FK Vittus
2:50:37.1023600
+44:35.267400
54.9p
119
H 21
Jonas Karlsson
Hvetlanda SK
2:50:49.1024800
+44:47.268600
54.8p
120
H 21
Fredrik Lundgren
OK Landehof
2:51:21.1028000
+45:19.271800
54.6p
121
H 21
Lars Palmqvist
Hvetlanda SK
2:51:24.1028300
+45:22.272100
54.6p
122
H 21
Peter Carlsson
Magra IS
2:51:47.1030600
+45:45.274400
54.5p
123
H 21
Johan Eriksson
Axa SC
2:51:53.1031200
+45:51.275000
54.4p
124
H 21
Mats Kvarnström
Skogsbygdens IF
2:51:58.1031700
+45:56.275500
54.4p
125
H 21
Rene Sörensen
Ganlöse Ski
2:52:05.1032400
+46:03.276200
54.3p
126
H 21
Feddy Tengberg
Göteborgs SK
2:53:06.1038500
+47:04.282300
54.0p
126
H 21
Erik Bresky
IK Ymer
2:53:06.1038500
+47:04.282300
54.0p
128
H 21
Christoffer Rehn
IF Ski Team Skåne
2:53:33.1041200
+47:31.285000
53.8p
129
H 21
Tomas Hallgren
Uddevalla IS
2:53:35.1041400
+47:33.285200
53.8p
130
H 21
Joakim Rölander
Borås SK
2:54:17.1045600
+48:15.289400
53.5p
131
H 21
Christian Gunni
Holte Ski
2:54:23.1046200
+48:21.290000
53.5p
131
H 21
Fredrik Svensson
OK Dacke
2:54:23.1046200
+48:21.290000
53.5p
133
H 21
Pierre Björkli
Borås SK
2:54:25.1046400
+48:23.290200
53.5p
134
H 21
Christian Reimers
Köbenhavn
2:54:35.1047400
+48:33.291200
53.4p
135
H 21
Albin Eklöf
IK Nocout.se
2:54:37.1047600
+48:35.291400
53.4p
Seedningsgräns för led 5 i Vasaloppet: 2:55:00
136
H 21
Lennart Olsson
Göteborgs SK
2:55:22.1052100
+49:20.295900
53.1p
137
H 21
Mats Gustafsson
Borås GIF
2:55:39.1053800
+49:37.297600
53.0p
138
H 21
Uno Lau Larsson
Odense Ski
2:56:01.1056000
+49:59.299800
52.9p
139
H 21
Robert Isaksson
IF Rigor
2:56:04.1056300
+50:02.300100
52.9p
140
H 21
Rasmus Søndergaard Frederiksen
Århus Skiklub
2:56:13.1057200
+50:11.301000
52.8p
141
H 21
Fredrik Lorén
Borgstena IF
2:56:18.1057700
+50:16.301500
52.8p
142
H 21
Per-Anders Lindén
Axa SC
2:56:40.1059900
+50:38.303700
52.7p
143
H 21
Johannes Carlsson Matti
Axa SC
2:57:16.1063500
+51:14.307300
52.4p
144
H 21
Odd Löfvendahl
OK Landehof
2:57:20.1063900
+51:18.307700
52.4p
145
D 21
Lykke Mulvad Jeppesen
København SK
2:57:24.1064300
+51:22.308100
52.4p
146
H 21
Cristian Bodin
IK Stern
2:57:39.1065800
+51:37.309600
52.3p
147
H 21
Stefan Johansson
Tidaholm SOK Sisu
2:58:05.1068400
+52:03.312200
52.2p
148
H 21
John Simonsson
IK Stern
2:58:50.1072900
+52:48.316700
51.9p
149
H 21
Daniel Larsson
Vänersborgs SK
2:59:10.1074900
+53:08.318700
51.8p
150
H 21 Motion
Jakub Cvach
Mölndal
2:59:18.1075700
+53:16.319500
51.7p
151
D 21
Sofie Dahlblom
SK Hylte
2:59:33.1077200
+53:31.321000
51.6p
152
H 21
Magnus Carlsson
Uddevalla IS
2:59:38.1077700
+53:36.321500
51.6p
153
H 21
Eric Tilly
Kungälvs OK
2:59:41.1078000
+53:39.321800
51.6p
154
H 21
Anders Malm
Rydboholms SK
2:59:51.1079000
+53:49.322800
51.5p
155
H 21
Jesper Thunoe Olesen
København SK
3:00:02.1080100
+54:00.323900
51.5p
155
H 21
Jonas Björck
IK Albion
3:00:02.1080100
+54:00.323900
51.5p
157
H 21
Roger Arnholm
Hestra IF
3:00:12.1081100
+54:10.324900
51.4p
158
H 21
Mikael Einarsson
SK Bore
3:00:33.1083200
+54:31.327000
51.3p
159
H 21
Kim Berglund
Helsingborgs SOK
3:00:58.1085700
+54:56.329500
51.2p
160
H 21
Jens Rangefelt
Axa SC
3:01:12.1087100
+55:10.330900
51.1p
161
H 21
Andreas Friberg
Högaborgs Athleter
3:01:19.1087800
+55:17.331600
51.0p
162
H 21
Fredrik Nyberg
OK Landehof
3:01:28.1088700
+55:26.332500
51.0p
163
H 21
Stein Kleiven
Sävedalens AIK
3:01:36.1089500
+55:34.333300
50.9p
164
H 21
Kristian Gotting
Tvärreds IF
3:01:54.1091300
+55:52.335100
50.8p
165
H 21
Martin Ottosson
Västerviks OK
3:02:03.1092200
+56:01.336000
50.8p
166
H 21
Mats-erik Larsson
Ryda SK
3:02:33.1095200
+56:31.339000
50.6p
167
H 21
Patrik Sturesson
OK Landehof
3:02:41.1096000
+56:39.339800
50.6p
168
H 21
Mattias Karlsson
Ulricehamns IF
3:02:47.1096600
+56:45.340400
50.6p
169
H 21 Motion
Robert Nyman
SOL Tranås
3:02:51.1097000
+56:49.340800
50.5p
170
H 21 Motion
Martin Hector
Axa SC
3:03:05.1098400
+57:03.342200
50.5p
171
H 21 Motion
Per Kjell
Tibro
3:04:00.1103900
+57:58.347700
50.2p
172
H 21
Tobias Johansson
IF Hallby SOK
3:04:04.1104300
+58:02.348100
50.1p
172
H 21 Motion
Anders Östlund
Axa SC
3:04:04.1104300
+58:02.348100
50.1p
Seedningsgräns för led 6 i Vasaloppet: 3:05:00
174
H 21 Motion
Krister Strand
OK Landehof
3:05:09.1110800
+59:07.354600
49.8p
175
H 21
Hampus Johansson
OK Alehof
3:05:41.1114000
+59:39.357800
49.6p
176
H 21 Motion
Jonas Dahlqvist
Broby GOIF
3:05:51.1115000
+59:49.358800
49.6p
177
H 21
Fredrik Westerdahl
IK Stern
3:05:59.1115800
+59:57.359600
49.5p
178
H 21
Jonas Hallberg
OK Landehof
3:06:26.1118500
+1:00:24.362300
49.4p
179
D 21
Åsa Nordberg
Göteborg/Majorna OK
3:06:37.1119600
+1:00:35.363400
49.3p
180
H 21
Jonathan Lindén
Axa SC
3:07:37.1125600
+1:01:35.369400
49.0p
181
D 21
Sofia Davidsson
Ölmstads IS
3:07:47.1126600
+1:01:45.370400
49.0p
182
H 21 Motion
Simon Lysgaard
Team Gorace
3:08:14.1129300
+1:02:12.373100
48.8p
183
H 21
Martin Holgersson
IF Rigor
3:08:30.1130900
+1:02:28.374700
48.7p
184
H 21
Thomas Svensson
Hvetlanda SK
3:08:50.1132900
+1:02:48.376700
48.6p
185
H 21
Johan Bäckman
Axa SC
3:09:02.1134100
+1:03:00.377900
48.6p
186
H 21
Håkan Andersson
Borås SK
3:09:05.1134400
+1:03:03.378200
48.6p
187
H 21
Mikael Eriksson
IK Hakarpspojkarna
3:09:34.1137300
+1:03:32.381100
48.4p
188
H 21
Martin Lannering
IK Stern
3:09:35.1137400
+1:03:33.381200
48.4p
189
H 21
Rickard Stark
Lekeryd-Svarttorps SK
3:09:48.1138700
+1:03:46.382500
48.3p
190
H 21
Richard Dahl
OK Alehof
3:10:11.1141000
+1:04:09.384800
48.2p
191
H 21 Motion
Markus Thunberg
Alingsås
3:10:25.1142400
+1:04:23.386200
48.2p
192
H 21
Peter Johannessen
Nybro Ski
3:10:30.1142900
+1:04:28.386700
48.1p
193
D 21
Emma Berg
IFK Helsingborg
3:10:48.1144700
+1:04:46.388500
48.0p
194
H 21 Motion
Michael Persson
Mölndal
3:10:55.1145400
+1:04:53.389200
48.0p
195
H 21
Kristoffer Averheim
Axa SC
3:11:34.1149300
+1:05:32.393100
47.8p
196
H 21 Motion
Simon Torstensson
Axa SC
3:11:43.1150200
+1:05:41.394000
47.8p
197
H 21 Motion
Niels From
København SK
3:11:53.1151200
+1:05:51.395000
47.7p
198
H 21
Per Andersson
Boxholm-Ekeby SK
3:12:35.1155400
+1:06:33.399200
47.5p
199
H 21
Casper Jensen Grue
København SK
3:12:41.1156000
+1:06:39.399800
47.5p
200
H 21 Motion
Jan Grahn
IK Uven
3:12:54.1157300
+1:06:52.401100
47.4p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
H 21
Jens Persson
FK Friskus Varberg
3:13:00.1157900
+1:06:58.401700
47.4p
202
H 21
Peter Eriksson
Skogsbygdens IF
3:13:05.1158400
+1:07:03.402200
47.4p
203
H 21
William Blomkvist
Mullsjö SOK
3:13:08.1158700
+1:07:06.402500
47.4p
204
H 21
Johan Ederönn
Axa SC
3:13:09.1158800
+1:07:07.402600
47.4p
205
D 21
Pia Käck Fritzell
Mullsjö SOK
3:13:24.1160300
+1:07:22.404100
47.3p
206
H 21
Calle Lönnvald
Uddevalla IS
3:13:33.1161200
+1:07:31.405000
47.2p
207
H 21
Mikael Johansson
Tibro OK
3:14:20.1165900
+1:08:18.409700
47.0p
208
H 21
Daniel Persson
Tidaholm SOK Sisu
3:14:30.1166900
+1:08:28.410700
47.0p
209
H 21
Anders Bennrup
IF Ski Team Skåne
3:14:48.1168700
+1:08:46.412500
46.9p
210
H 21 Motion
Gustaf Hederström
Axa SC
3:15:21.1172000
+1:09:19.415800
46.7p
211
H 21
Ragnar Uppström
FK Herkules
3:15:29.1172800
+1:09:27.416600
46.7p
212
D 21
Annika Mårtensson
OK Landehof
3:15:35.1173400
+1:09:33.417200
46.7p
213
H 21
Ove Johansson
IK Stern
3:15:53.1175200
+1:09:51.419000
46.6p
214
H 21 Motion
Martin Forhaug
Lidköpings VSK
3:16:24.1178300
+1:10:22.422100
46.4p
215
H 21
Ronny Ekman
OK Kullingshof
3:16:41.1180000
+1:10:39.423800
46.4p
216
H 21
Styrbjörn Johansson
IK Stern
3:16:44.1180300
+1:10:42.424100
46.3p
217
H 21
Johan Leijgård
Gudhems IF
3:16:48.1180700
+1:10:46.424500
46.3p
218
H 21 Motion
Stefan Sandstedt
Bankeryds Skid o Mk
3:17:08.1182700
+1:11:06.426500
46.2p
219
H 21 Motion
Christian Kleihs
Ätrans IF
3:17:44.1186300
+1:11:42.430100
46.1p
220
H 21 Motion
Henrik Palmén
Herrljunga Skid o OL
3:18:16.1189500
+1:12:14.433300
45.9p
221
H 21
Stefan Borg
Göteborg/Majorna OK
3:18:21.1190000
+1:12:19.433800
45.9p
222
H 21
Malin Josephson
OK Stigen
3:18:48.1192700
+1:12:46.436500
45.8p
Seedningsgräns för led 7 i Vasaloppet: 3:20:00
223
H 21
Filip Klintgärde
Lekeryd-Svarttorps SK
3:20:15.1201400
+1:14:13.445200
45.4p
224
H 21
Emil Axfors
Axa SC
3:20:17.1201600
+1:14:15.445400
45.4p
224
H 21 Motion
Lars-johan Carlsson
Alvesta SOK
3:20:17.1201600
+1:14:15.445400
45.4p
226
H 21
Jakob Valling
København SK
3:20:27.1202600
+1:14:25.446400
45.3p
227
H 21 Motion
Peter Håkansson Torring
IK Stern
3:20:41.1204000
+1:14:39.447800
45.3p
228
H 21 Motion
Johan Glans
IK Stern
3:20:47.1204600
+1:14:45.448400
45.3p
229
H 21 Motion
Stephan Åkervall
Lidköpings VSK
3:20:51.1205000
+1:14:49.448800
45.2p
230
H 21 Motion
Magnus Strand
OK Landehof
3:20:56.1205500
+1:14:54.449300
45.2p
231
H 21 Motion
Joakim Rolandson
IK Stern
3:20:58.1205700
+1:14:56.449500
45.2p
232
H 21 Motion
Johan Karlsson
Jönköping
3:21:09.1206800
+1:15:07.450600
45.2p
233
H 21 Motion
Kent Nero
Mullsjö SOK
3:21:53.1211200
+1:15:51.455000
45.0p
234
H 21
Steffen Mattrup Lund-Hansen
Ganlöse Ski
3:22:09.1212800
+1:16:07.456600
44.9p
235
H 21
Karl Arvidsson
Sya SK
3:22:57.1217600
+1:16:55.461400
44.7p
236
D 21 Motion
Anna Eklöf
IF Hallby SOK
3:23:16.1219500
+1:17:14.463300
44.6p
237
H 21
Konstantin Petrov
Axa SC
3:23:27.1220600
+1:17:25.464400
44.6p
238
H 21 Motion
Daniel Mattsson
IK Stern
3:23:32.1221100
+1:17:30.464900
44.5p
239
H 21 Motion
Magnus Larsson
Grundsund
3:24:20.1225900
+1:18:18.469700
44.3p
240
H 21 Motion
Martin Skönvall
Aplareds IF
3:24:22.1226100
+1:18:20.469900
44.3p
241
H 21
Lars Brydolf
IK Stern
3:25:48.1234700
+1:19:46.478500
44.0p
242
H 21 Motion
Joakim Hansson
Skillingaryds FK
3:25:52.1235100
+1:19:50.478900
44.0p
243
H 21
Patrik Ericsson
Göteborgs SK
3:26:30.1238900
+1:20:28.482700
43.8p
244
H 21
Pontus Byberg
Magra IS
3:27:13.1243200
+1:21:11.487000
43.6p
245
H 21
Anders Wallqvist
IF Hallby SOK
3:27:18.1243700
+1:21:16.487500
43.6p
246
H 21
Lars Idmyr
IK Stern
3:27:23.1244200
+1:21:21.488000
43.6p
247
D 21 Motion
Malin Skönvall
Ellos IF
3:27:31.1245000
+1:21:29.488800
43.5p
248
H 21 Motion
Daniel Johansson
Hjo Velocipedklubb
3:27:49.1246800
+1:21:47.490600
43.5p
249
H 21
Jesper Herum Pedersen
København SK
3:28:16.1249500
+1:22:14.493300
43.4p
250
H 21 Motion
Jesper Sundsten
IK Stern
3:28:26.1250500
+1:22:24.494300
43.3p
251
H 21 Motion
Johan Sjölund
No Club
3:29:02.1254100
+1:23:00.497900
43.2p
252
H 21
Andreas Ryrbo
Hindås SK
3:29:25.1256400
+1:23:23.500200
43.1p
253
H 21 Motion
Rikard Boije AF Gennäs
Göteborg
3:29:33.1257200
+1:23:31.501000
43.1p
254
H 21 Motion
Claes Emanuelsson
Tranemo IF
3:29:45.1258400
+1:23:43.502200
43.0p
255
D 21
Åsa Wikberg
Nybro Ski
3:29:50.1258900
+1:23:48.502700
43.0p
256
H 21 Motion
Marcus Hofvander
Uddevalla IS
3:29:52.1259100
+1:23:50.502900
43.0p
257
H 21 Motion
Bengt Olausson
Skogsbygdens IF
3:30:08.1260700
+1:24:06.504500
42.9p
258
H 21 Motion
Claes Götarsson
Ulricehamns IF
3:30:30.1262900
+1:24:28.506700
42.8p
259
H 21
Casper Barfoed
København SK
3:30:34.1263300
+1:24:32.507100
42.8p
260
H 21 Motion
Henrik Andersson
OK Stigen
3:31:00.1265900
+1:24:58.509700
42.7p
261
H 21 Motion
Magnus Ryberg
Skillingaryds FK
3:31:04.1266300
+1:25:02.510100
42.7p
262
H 21 Motion
Tobias Karlsson
Axa SC
3:32:14.1273300
+1:26:12.517100
42.4p
263
H 21 Motion
Mattias Germundsson
Nässjö
3:32:31.1275000
+1:26:29.518800
42.4p
263
H 21 Motion
Johan Palmquist
Nässjö
3:32:31.1275000
+1:26:29.518800
42.4p
265
D 21 Motion
Susanna Karlsson
IK Stern
3:32:47.1276600
+1:26:45.520400
42.3p
266
H 21 Motion
Per-anders Gustafsson
Lidköping
3:33:13.1279200
+1:27:11.523000
42.2p
Seedningsgräns för led 8 i Vasaloppet: 3:35:00
267
H 21
Anders Lind
Tranemo IF
3:35:42.1294100
+1:29:40.537900
41.6p
268
H 21 Motion
Henrik Johansson
Hovås
3:35:55.1295400
+1:29:53.539200
41.6p
269
H 21 Motion
Kristian Wallöe
Söborg
3:36:01.1296000
+1:29:59.539800
41.6p
270
H 21 Motion
Thomas Wiis Vogelsang
Værløse
3:36:28.1298700
+1:30:26.542500
41.5p
271
D 21
Mia Söderberg
IFK Helsingborg
3:36:39.1299800
+1:30:37.543600
41.4p
272
H 21
Royan Lindh
Mullsjö SOK
3:36:41.1300000
+1:30:39.543800
41.4p
273
H 21
Daniel Lingenhult
Volvo IF
3:36:52.1301100
+1:30:50.544900
41.4p
274
H 21 Motion
Mikael Johansson
Hovås
3:37:15.1303400
+1:31:13.547200
41.3p
275
D 21 Motion
Annika Nilsson
Göteborg
3:37:25.1304400
+1:31:23.548200
41.3p
276
H 21
Aleksander Brekke
Axa SC
3:37:29.1304800
+1:31:27.548600
41.2p
277
D 21 Motion
Agneta Mattiasson
IK Stern
3:37:32.1305100
+1:31:30.548900
41.2p
278
H 21
Erik Landergren
Stenkyrka IF
3:38:11.1309000
+1:32:09.552800
41.1p
279
H 21
Johan Berntsson
Axa SC
3:38:42.1312100
+1:32:40.555900
41.0p
279
D 21
Anna Gotting
Grönahögs IK
3:38:42.1312100
+1:32:40.555900
41.0p
281
D 21 Motion
Marita Davidsson
Ölmstads IS
3:39:12.1315100
+1:33:10.558900
40.9p
282
H 21
Björn Kaborn
Eds SK
3:39:32.1317100
+1:33:30.560900
40.8p
283
D 21
Josefin Palmén
IFK Helsingborg
3:39:42.1318100
+1:33:40.561900
40.8p
283
D 21 Motion
Tina Wallenstrøm
Holte Ski
3:39:42.1318100
+1:33:40.561900
40.8p
285
H 21 Motion
Lars-Åke Pihlqvist
Axa SC
3:40:33.1323200
+1:34:31.567000
40.6p
286
H 21
Sören Persson
Hvetlanda SK
3:41:12.1327100
+1:35:10.570900
40.4p
287
H 21
David Beckman
IK Livsnerven
3:41:21.1328000
+1:35:19.571800
40.4p
288
D 21
Kristina Gustafsson
IK Albion
3:41:30.1328900
+1:35:28.572700
40.4p
289
D 21 Motion
Karin Öiestad
Fjärås AIK
3:41:50.1330900
+1:35:48.574700
40.3p
290
H 21 Motion
Ola Winkvist
Göteborgs Polismäns IF
3:41:51.1331000
+1:35:49.574800
40.3p
291
H 21 Motion
Hans Henrik Schmidt
København SK
3:42:10.1332900
+1:36:08.576700
40.2p
292
H 21 Motion
Jacob Maar
Faaborg Ski-og Motionsklub
3:42:23.1334200
+1:36:21.578000
40.2p
293
D 21
Jenny Svensson
Elmhults SC
3:42:37.1335600
+1:36:35.579400
40.1p
294
H 21 Motion
Peter Blomgren
Hermansby IF
3:42:45.1336400
+1:36:43.580200
40.1p
295
H 21
Thomas Højland
København SK
3:43:16.1339500
+1:37:14.583300
40.0p
296
H 21 Motion
Magnus Kwant
IF Rigor
3:43:36.1341500
+1:37:34.585300
39.9p
297
H 21 Motion
Jesper Olsson
Mölndahl Outdoor IF
3:44:47.1348600
+1:38:45.592400
39.7p
298
D 21 Motion
Malin Rentner
IFK Helsingborg
3:44:55.1349400
+1:38:53.593200
39.7p
299
H 21 Motion
Marcus Bryng
Göteborg
3:45:16.1351500
+1:39:14.595300
39.6p
300
H 21 Motion
Johan Axfors
IK Stern
3:45:20.1351900
+1:39:18.595700
39.6p
301
H 21
Kristoffer Hvidsteen
København SK
3:45:39.1353800
+1:39:37.597600
39.5p
302
H 21
Lars Holm Pedersen
København SK
3:45:53.1355200
+1:39:51.599000
39.5p
303
H 21 Motion
Rene Thejsen
København SK
3:45:54.1355300
+1:39:52.599100
39.5p
304
H 21
Stefan Fredriksson
IK Stern
3:46:06.1356500
+1:40:04.600300
39.4p
305
H 21
Fredrik Carlsson
Axa SC
3:46:46.1360500
+1:40:44.604300
39.3p
306
H 21 Motion
Patrik Jonsson
IK Stern
3:47:00.1361900
+1:40:58.605700
39.3p
307
H 21 Motion
Fredric Östan
Axa SC
3:47:01.1362000
+1:40:59.605800
39.3p
308
H 21
Andreas Helmersson
Axa SC
3:48:56.1373500
+1:42:54.617300
38.9p
309
H 21
Josef Hederström
Magra IS
3:49:03.1374200
+1:43:01.618000
38.9p
310
H 21 Motion
Henrik Froböse
Partille
3:49:11.1375000
+1:43:09.618800
38.8p
Seedningsgräns för led 9 i Vasaloppet: 3:50:00
311
D 21 Motion
Carmita Leander
Falkenbergs OK
3:50:49.1384800
+1:44:47.628600
38.5p
312
H 21 Motion
Jimmy Drufva
Axa SC
3:50:50.1384900
+1:44:48.628700
38.5p
313
H 21 Motion
Jesper Ericsson
Göteborg
3:51:32.1389100
+1:45:30.632900
38.4p
314
H 21
Jimmy Söhrman
IF Rigor
3:52:36.1395500
+1:46:34.639300
38.2p
315
H 21
Andreas Idegård
IK Stern
3:53:46.1402500
+1:47:44.646300
38.0p
316
H 21 Motion
Henrik Öberg
Kungälv
3:53:50.1402900
+1:47:48.646700
37.9p
317
H 21 Motion
Carl Henrik Ohlsson
IFK Skövde SK
3:54:37.1407600
+1:48:35.651400
37.8p
318
H 21
Mattias Edenholm
OK Landehof
3:55:26.1412500
+1:49:24.656300
37.7p
319
H 21 Motion
Joakim Olsson
Fastighetsbyrån Ale
3:55:59.1415800
+1:49:57.659600
37.6p
320
H 21 Motion
Magnus Rudén
Stenungsunds OK
3:56:00.1415900
+1:49:58.659700
37.5p
321
H 21 Motion
Kent Meiling Sørensen
København SK
3:56:17.1417600
+1:50:15.661400
37.5p
322
H 21 Motion
Carl-fredrik Ahnsberg
Göteborg
3:56:19.1417800
+1:50:17.661600
37.5p
323
D 21
Anna Martner
FK Herkules
3:56:24.1418300
+1:50:22.662100
37.5p
324
H 21 Motion
Roger Persson
Stenungsunds OK
3:56:37.1419600
+1:50:35.663400
37.4p
325
D 21 Motion
Inger Såndberg
Falköping
3:57:12.1423100
+1:51:10.666900
37.3p
326
H 21
Hans Strandberg
Axa SC
3:57:33.1425200
+1:51:31.669000
37.3p
327
D 21 Motion
Lisbeth Crafack
Danmark
3:58:14.1429300
+1:52:12.673100
37.1p
328
H 21 Motion
Mikael Bergendahl
Älmestad
3:58:41.1432000
+1:52:39.675800
37.1p
329
H 21
Sören Nielsen
København SK
3:59:06.1434500
+1:53:04.678300
37.0p
330
D 21 Motion
Caroline Mellberg
IK Studenterna
3:59:09.1434800
+1:53:07.678600
37.0p
331
H 21
Martin Smedendahl
Göteborgs SK
3:59:55.1439400
+1:53:53.683200
36.8p
332
H 21 Motion
Per Arvidsson
IF Rigor
4:00:34.1443300
+1:54:32.687100
36.7p
333
H 21 Motion
Mikkel Laursen
No Club
4:01:15.1447400
+1:55:13.691200
36.6p
334
D 21
Charlotte Berglind
IK Stern
4:01:56.1451500
+1:55:54.695300
36.5p
335
H 21 Motion
Michael Elvertorp
København SK
4:02:24.1454300
+1:56:22.698100
36.4p
336
H 21 Motion
Thomas Johansson
I 19 IF
4:02:33.1455200
+1:56:31.699000
36.4p
337
H 21 Motion
Joakim Ståhl
I 19 IF
4:02:40.1455900
+1:56:38.699700
36.4p
338
H 21 Motion
Ingvar Jansson
IK Stern
4:03:54.1463300
+1:57:52.707100
36.2p
339
H 21 Motion
Mads Heinkov
København SK
4:04:22.1466100
+1:58:20.709900
36.1p
340
D 21 Motion
Jennie-ann Svensson
Ätrans IF
4:04:39.1467800
+1:58:37.711600
36.0p
341
H 21
Håkan Wikemar
Göteborgs SK
4:08:23.1490200
+2:02:21.734000
35.4p
342
H 21 Motion
Reine Patriksson
Ulricehamns IF
4:08:31.1491000
+2:02:29.734800
35.4p
343
H 21 Motion
Jes Schmidt-petersen
Holte Ski
4:09:02.1494100
+2:03:00.737900
35.3p
344
D 21 Motion
Frida Grundström
Axa SC
4:09:32.1497100
+2:03:30.740900
35.2p
345
H 21 Motion
Lars Dahlström
IF Rigor
4:11:05.1506400
+2:05:03.750200
35.0p
346
H 21 Motion
Stefan Börjesson
Hermansby IF
4:11:39.1509800
+2:05:37.753600
34.9p
347
D 21
Elisabet Bergenholtz
Äspereds IF
4:12:14.1513300
+2:06:12.757100
34.8p
348
D 21
Malin Karlsson
Falcon Sports Club
4:15:45.1534400
+2:09:43.778200
34.3p
349
H 21
Tomas Pamin
Björnstorps IF
4:16:30.1538900
+2:10:28.782700
34.2p
350
H 21 Motion
Andreas Hoel
Kornerup Skiklub
4:19:02.1554100
+2:13:00.797900
33.8p
351
H 21 Motion
Mats Brändström
Ulricehamn
4:28:26.1610500
+2:22:24.854300
32.5p
352
D 21 Motion
Malin Ekman
Göteborg
4:32:41.1636000
+2:26:39.879800
31.9p
353
H 21
David Olofsson
IFK Skövde SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Anders Axelsson
IFK Helsingborg
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Lennart Bröttgårdh
Trollhättans SOK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Asgeir Edvardsen
Göteborg/Majorna OK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Mattias Brolin
Magra IS
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Joakim Gustafsson
Ulricehamns IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
John Hillman
Linköpings SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Fredrik Klaar
IK Vista
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Benny Mild
Gällstads IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Carl-emil Nettelman
SOK Viljan
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Daniel Svensson
Äspereds IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Tobias Antonsson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Claus Bak
København SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Benjamin Borregaard
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Torbjörn Bäck
Borgstena IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Morten Gamborg Nielsen
Lima IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Kalle Hübsch
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Martin Håkansson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Tomas Johansson
Tidaholm SOK Sisu
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Magnus Edgren
Lekeryd-Svarttorps SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Tomas Magnusson
Bullarens GOIF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Martin Malm
Täby IS SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Niclas Olsson
Peab Fritid
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Magnus Palmér
IK Ymer
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Andreas Rom
Främmestads IK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Björn Sjökvist
OK Kullingshof
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Per Klerfors
Aplareds IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Magnus Blom
Magra IS
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Jonas Ek
IF Hallby SOK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Kimmo Holmquist
Ljungskile FK
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Daniel Giselsson
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21
Peter Liff
IK Stern
23:59:58.8639700
-
353
D 21
Sandra Adriansson
Borgstena IF
23:59:58.8639700
-
353
D 21
Åsa Halldin
IK Stern
23:59:58.8639700
-
353
D 21
Josefine Stadig
Hestra IF
23:59:58.8639700
-
353
D 21
Magdalena Eriksson
Skogsbygdens IF
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Stefan Andersson
Tibro OK
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Hannes Berglin
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Kim R Buck
Köbenhavn
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Hampus Jakobson
Herrljunga Skid o OL
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Hans Jonsson
IK Albion
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Stephan Jørgensen
Köbenhavn
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Christer Karlsson
Istrums SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Stefan Mattsson
IK Stern
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Jan Petersen
Holte Ski
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Mogens Rasmussen
København SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Robert Secher
FK Friskus Varberg
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Thomas Sørensen
Kbh
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Anders Engström
Jönköping
23:59:58.8639700
-
Logga in för att slippa de här annonserna
353
H 21 Motion
Staffan Herbst
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Gustaf Rådman
Axa SC
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Rickard Axelsson
OK Landehof
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Niels Kristian Nielsen
København SK
23:59:58.8639700
-
353
H 21 Motion
Klaus Østrup
København SK
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Katharina Hansson
Kilanda
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Sofia Karlsson
Istrums SK
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Marianne Madsen
København SK
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Lone Olling
København SK
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Anna Sörqvist
Hindås SK
23:59:58.8639700
-
353
D 21 Motion
Jessica Nauckhoff
Hindås SK
23:59:58.8639700
-
413
H 21
Martin Eklöf
Björkfors GOIF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Christian Olsson
Tranemo IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Mattias Rudklint
OK Landehof
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Thomas Arnesson
IK Hakarpspojkarna
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Roland Börjesson
Tranemo IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Andreas Davidson
Borås GIF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Ola Franzén
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jesper Halvarsson
Björkfors GOIF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jon Holmberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Sverker Karltorp
Sandhems IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Robin Larsen
Intersport IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Robert Malmgren
Borås SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Daniel Naurin
OK Skogshjortarna
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Christian Ragnar
Berga SOK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Fredrik Rosén
Jönköpings OK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Magnus Sjöberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Ulrik Svensson
IF Hallby SOK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Henk van Pelt
Stichts Langlauf Team
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Ulf Westlund
Anderstorps OK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Erik Wilhelmsson
Lidköpings VSK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Mikael Åström
Ronneby OK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Simon Andersson
Hgs
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Lars-Göran Andreasson
Volvo IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Niklas Backåberg
OK Kullingshof
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Fredrik Bergstrand
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Tomas Borlid
Stora Höga
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Bertil Carlsson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Joakim Claesson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Tom Dolck
Brännebrona SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Søren Fogelstrøm
København SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Stefan Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Emil Göhlin
Hestra SSK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Filip Göhlin
Hestra SSK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Håkan Götesson
Bottnaryd IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Richard Hansson
Skillingaryds FK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jacob Heimersson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Niklas Israelsson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jens Johanson
IK Stern
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Mikael Johansson
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Magnus Jönsson
OK Dacke
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Lennart Klingberg
Procordia Food
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Kim Larsen
København SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Björn Larsson
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Markus Lindström
Timmersdala Motion
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jonatan Lövkvist
Bankeryds Skid o Mk
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Peter Nohlin
Gkn Aerospace FF
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Morten Plannthin
København SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jörgen Ranneberg
IFK Skövde SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Niklas Ryrbo
Hindås SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Mikael Samuelsson
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Anton Sjöberg
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Mattias Sjödahl
Axa SC
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Erik Svensson
Ölmstads IS
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jonas Sörensson
Borås SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Christian Wetter
Göteborgs SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21
Jan-erik Engholm
OK Alehof
23:59:59.8639800
-
413
D 21
Mia Idmyr
IK Stern
23:59:59.8639800
-
413
D 21
Anna-karin Jonsson
Borås SK
23:59:59.8639800
-
413
D 21
Emelie Sundqvist
IK Stern
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
A Peter Hindriks
Kullavik IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Anders Abelin
IFK Helsingborg
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Torsten Adalberth
IFK Helsingborg
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Joakim Alriksson
Skogsbygdens IF
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Björn Bayer
Holte Ski
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Martin Bergström
IK Ymer
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Matthias Busch
København SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Lennart Eriksson
Falköpings AIK SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Magnus Follinger
Höör
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Vakant Vakant
Silkeborg Skiklub
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Per Haglöf
Landvetter
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Jonas Hallberg
Härryda
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Fredrik Hartman
Kungsbacka
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Kent Johnsson
ASK Växjö
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Morten Knudsen
Allerød-skibumserne
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Kalle Kortelainenin
Ulricehamn
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Patrik Lantto
Linköping
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Steen Nepper Larsen
Kronborg Cykelklub
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Jan Mattsson
Göteborgs SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Magnus Pettersson
OK Dacke
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Johan Qvick
Skövde
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Kristoffer Saxild
København SK
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Alexander Superfin
IF Ski Team Skåne
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Mikael Svensson
Göteborg
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Linus Theorin
Göteborg
23:59:59.8639800
-
413
H 21 Motion
Johan Törnqvist
Göteborg
23:59:59.8639800
-
413
D 21 Motion
Regina Adalberth
IFK Helsingborg
23:59:59.8639800
-
413
D 21 Motion
Nina Fors
IK Stern
23:59:59.8639800
-
413
D 21 Motion
Ingrid Karlsson
Uddevalla SK
23:59:59.8639800
-
Visar resultat 1 till 500 av 503[
1
2
]