Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Milkoloppet
2004-02-01
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 17
15km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Ida Olsson
Åsarna IK
1:09:58.419700
71.4p
2
Elin Simonsson
Landöns IF
1:14:14.445300
+4:16.25500
67.3p
3
Nina Andersson
Brunflo IF
1:16:08.456700
+6:10.36900
65.6p
4
Linnea Salomonsson
Myssjö-Ovikens IF
1:19:08.474700
+9:10.54900
63.1p
5
Linda Johansson
ÅS IL
1:19:53.479200
+9:55.59400
62.5p
6
Kerstin Frestadius
IFK Strömsund
1:23:25.500400
+13:27.80600
59.9p
7
Marie Rönnestrand
IFK Strömsund
1:25:50.514900
+15:52.95100
58.2p
8
Emma Andersson
Ånge SK
1:30:30.542900
+20:32.123100
55.2p
9
Eivor Lindgren
Fåkers IK
1:32:42.556100
+22:44.136300
53.9p
10
Gun Eriksson
Offerdals SK
1:32:45.556400
+22:47.136600
53.8p
11
Josefin Thoresson
Östersunds SK
1:34:31.567000
+24:33.147200
52.8p
12
Gerd Eriksson
Offerdals SK
1:35:44.574300
+25:46.154500
52.2p
13
Sanna Sundström
Bilcenter Jämtland
1:36:00.575900
+26:02.156100
52.0p
14
Karin Olsson
Östersunds SK
1:37:33.585200
+27:35.165400
51.2p
15
Tina Svensson
Olden
1:43:19.619800
+33:21.200000
48.3p
16
Carrier Owen
Undersåkers IF
1:46:38.639700
+36:40.219900
46.8p
17
Marion Marklund
IFK Strömsund
1:49:55.659400
+39:57.239600
45.4p
18
Elisabeth Lindroth
Peppas IF
1:55:18.691700
+45:20.271900
43.3p
19
Ingrid Svensson
Östersunds SK
1:56:06.696500
+46:08.276700
43.0p
20
Kristina Karlsson
Peppas IF
1:57:08.702700
+47:10.282900
42.6p
21
Tori Berlén
Peppas IF
1:57:53.707200
+47:55.287400
42.4p
22
Barbro Adolfsson
Östersunds SK
2:01:58.731700
+52:00.311900
40.9p
23
Ingrid Rödin
Peppas IF
2:03:49.742800
+53:51.323000
40.3p
24
Regina Thuresson
Peppas IF
2:04:42.748100
+54:44.328300
40.0p
25
Britt-Inger Gripenland
Peppas IF
2:05:59.755800
+56:01.336000
39.6p
26
Anna Hansson
Östersunds SK
2:06:20.757900
+56:22.338100
39.5p
27
Anna Zetterström
Krokoms Mck
2:06:52.761100
+56:54.341300
39.4p
28
Gerd Magnusson
Peppas IF
2:16:19.817800
+1:06:21.398000
36.6p
29
Eva Berenskiöld
Peppas IF
2:30:50.904900
+1:20:52.485100
33.1p
30
Anita Lundkvist
Peppas IF
2:47:48.1006700
+1:37:50.586900
29.8p
31
Maj-Lis Hurtig
Peppas IF
3:58:05.1428400
+2:48:07.1008600
21.0p
32
Eva Falkenström
Peppas IF
3:58:13.1429200
+2:48:15.1009400
21.0p