15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lucas Schön | SK Bore | 49:06.294500 | ||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Marcus Johansson | Gillberga SK | 46:19.277800 | ||
2 | Eivind Lande | Magnor Ul | 46:31.279000 | ||
3 | Dick Johansson | SK Granan | 52:13.313200 | ||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Sylvia Karlsson | SK Granan | 37:26.224500 | ||
2 | Julie Finsrud Lande | Magnor Ul | 41:06.246500 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Kerstin Näslund | SK Bore | 15:37.93600 | ||
2 | Elsa Persson | IK Fryken | 15:58.95700 | ||
3 | Mathilda Evaldsson | Ekshärads SF | 16:36.99500 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hanna Thorn | Bengtsfors Bois | 16:19.97800 | ||
2 | Maja Westh | SK Bore | 17:04.102300 | ||
3 | Maja Karlsson | Årjängs IF | 17:07.102600 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Edvard Nilsson | Filipstads SF | 14:24.86300 | ||
2 | Albin Lundqvist | Gillberga SK | 14:27.86600 | ||
3 | Anton Karlsson | Tanums IF | 14:52.89100 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jonathan Nilsson | Bengtsfors Bois | 13:25.80400 | ||
2 | Andreas Albinsson | SK Bore | 14:40.87900 | ||
3 | Thomas Fällgren | Arvika IS | 16:21.98000 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Julia Björn | SK Bore | 12:37.75600 | ||
2 | Anna Fällgren | Arvika IS | 12:44.76300 | ||
3 | Thea Eriksson | Årjängs IF | 13:02.78100 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Astrid Kolberg | Köla AIK | 11:34.69300 | ||
2 | Ninni Einarsson | Töcksfors IF | 12:34.75300 | ||
3 | Paulina Frid | Filipstads SF | 12:49.76800 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ellen Hedeberg | SK Bore | 10:08.60700 | ||
2 | Filippa Lundgren Wikström | Grava SK | 10:12.61100 | ||
3 | Ellen Karlsson | Årjängs IF | 11:30.68900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emma Eriksson | Filipstads SF | 9:15.55400 | ||
2 | Elin Westh | SK Bore | 10:03.60200 | ||
3 | Wilma Björn | SK Bore | 10:14.61300 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Casper Eriksson | Årjängs IF | 10:40.63900 | ||
2 | Samuel Johansson | Ekshärads SF | 10:50.64900 | ||
3 | Jonathan Hedström | IK Fryken | 11:43.70200 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Filip Sundin | Grava SK | 11:07.66600 | ||
2 | Jonathan Hedberg | Sunne SLF | 11:16.67500 | ||
3 | Sixten Bihl | Grava SK | 13:00.77900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Bryne | IK Fryken | 9:23.56200 | ||
2 | Hjalmar Berg | Sunne SLF | 9:26.56500 | ||
3 | Ludvig Berg | Granbergsdals IF | 9:38.57700 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Hedeberg | SK Bore | 9:28.56700 | ||
1 | Kasper Olsen | Grava SK | 9:28.56700 | ||
3 | Fabian Hermansson | Filipstads SF | 9:36.57500 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Philippa Eriksson | Filipstads SF | 6:33.39200 | ||
2 | Saga Värmsjö | SK Bore | 7:08.42700 | ||
3 | Amanda Frid | Filipstads SF | 7:24.44300 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Albin Larsson | Filipstads SF | 5:40.33900 | ||
2 | Emil Larsson | Filipstads SF | 6:06.36500 | ||
3 | Oliver Hedberg | Sunne SLF | 7:24.44300 |