5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ida Nilsson | Bergeforsens SK | 16:51.101000 | ||
2 | Thula Olskims | Delsbo IF | 17:22.104100 | ||
3 | Agnes Öhrn | Bergeforsens SK | 17:54.107300 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Nora Lignell | Lucksta IF | 16:11.97000 | ||
2 | Jenny Edin | Matfors SK | 16:51.101000 | ||
3 | Isa Forsberg | Alnö SK | 16:56.101500 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rasmus Westerlund | IF Strategen | 14:53.89200 | ||
2 | Vidar Lindqvist | Funäsdalens IF | 15:59.95800 | ||
3 | Viktor Grenedal | Delsbo IF | 16:18.97700 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Emil Logård | Delsbo IF | 14:14.85300 | ||
2 | George Ersson | IF Strategen | 14:19.85800 | ||
3 | Rikard Westin | Sollefteå Skidor IF | 14:39.87800 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alva Nilsson | Bergeforsens SK | 11:48.70700 | ||
2 | Emma Strand | Selånger SOK | 12:04.72300 | ||
3 | Wilma Larsson | Stockviks SF | 12:46.76500 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Sara Henriksson | Tynderö IK | 10:35.63400 | ||
2 | Louise Jonsson | Alnö SK | 11:02.66100 | ||
2 | Tova Grahn Birve | Alnö SK | 11:02.66100 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alba Johansson | Funäsdalens IF | 10:38.63700 | ||
2 | Amanda Pallin | Alnö SK | 10:42.64100 | ||
3 | Sofia Jonsson | Funäsdalens IF | 10:46.64500 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Simon Nordlander | Stockviks SF | 10:59.65800 | ||
2 | Hugo Nordlander | Stockviks SF | 11:08.66700 | ||
3 | Olle Långberg | Hudiksvalls IF | 11:25.68400 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hilmer Grenedal | Delsbo IF | 10:10.60900 | ||
2 | Arvid Norberg | Hudiksvalls IF | 10:57.65600 | ||
3 | Olle Nordin | Delsbo IF | 11:10.66900 | ||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Anders Dahl | Alnö SK | 10:22.62100 | ||
2 | Arve Lignell | Lucksta IF | 10:38.63700 | ||
3 | Oskar Vikström | Stockviks SF | 10:46.64500 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Nilla Grönborg | Kovlands IF | 8:27.50600 | ||
2 | Klara Edström | Stockviks SF | 8:34.51300 | ||
3 | Teresia Ytterbom | Kovlands IF | 8:45.52400 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Ruth Hugg-olsson | Matfors SK | 7:04.42300 | ||
2 | Julia Jonsson | Alnö SK | 7:37.45600 | ||
3 | Astrid Öhrn | Bergeforsens SK | 7:47.46600 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Kalle Birve | Alnö SK | 6:56.41500 | ||
2 | Vilgot Lundin | Alnö SK | 7:08.42700 | ||
3 | Erik Borg | Hudiksvalls IF | 7:27.44600 | ||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Oscar Wikander | Alnö SK | 7:03.42200 | ||
2 | Adrian Thun-hansson | Bergeforsens SK | 7:11.43000 | ||
3 | Alfred Johansson | Selånger SOK | 7:21.44000 |