Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Idre-Särnatävlingarna barn och ungdom lördag
2016-11-26
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 16
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Tilda Östberg
Stora Tuna IK SK
12:57.77600
2
Moa Hansson
Landsbro IF SK
13:09.78800
+12.1100
3
Elina Franzén
Idre SK
13:26.80500
+29.2800
4
Alva Björk
Orsa SK
13:27.80600
+30.2900
5
Kajsa Rapp
SK Leksand
13:31.81000
+34.3300
6
Wilma Björkman
IFK Mora SK
13:36.81500
+39.3800
7
Saga Fältenhag
Högbo GOIF
13:37.81600
+40.3900
8
Ella Georgsson
Högbo GOIF
13:40.81900
+43.4200
9
Nora Lignell
Lucksta IF
14:03.84200
+1:06.6500
10
Tuva Persson
Tranemo IF
14:07.84600
+1:10.6900
11
Petra Forsman
Öje IF
14:19.85800
+1:22.8100
12
Andrea Aulin
Eksjö SOK
14:20.85900
+1:23.8200
13
Anja Andersdotter
Garphyttans IF
14:21.86000
+1:24.8300
14
Ebba Karlsson
Täby IS SK
14:24.86300
+1:27.8600
15
Elsa Persson
IK Fryken
14:26.86500
+1:29.8800
16
Ida Olaspers
Orsa SK
14:35.87400
+1:38.9700
17
Gabriella Thors
Malungs IF
14:38.87700
+1:41.10000
18
Klara Andersson
Dala-Järna IK
14:39.87800
+1:42.10100
19
Tilda Ström
Dala-Järna IK
14:42.88100
+1:45.10400
20
Alva Andreasson
IK Fryken
14:48.88700
+1:51.11000
21
Emma Eriksson
Filipstads SF
14:55.89400
+1:58.11700
22
Amanda Hedström
IK Fryken
14:59.89800
+2:02.12100
23
Julia Johansson
Skorpeds SK
15:01.90000
+2:04.12300
24
Ronja Andersdotter
Garphyttans IF
15:08.90700
+2:11.13000
25
Elin Eriksson Englund
Kvarnsvedens GOIF SK
15:22.92100
+2:25.14400
26
Hanna Carlsson
Falu IK
15:45.94400
+2:48.16700
27
Emma Ling
IF Hallby SOK
16:18.97700
+3:21.20000
28
Sara Oskarsson
IK Fryken
19:26.116500
+6:29.38800
29
Wilma Svedlund
Brovallens IF
23:25.140400
+10:28.62700
-
Elisabet Mikkelsen
SOK Viljan
23:59:59.8639800
-
Linnea Sjödin
Rembo IK
23:59:59.8639800
-
Elsa Melin
Landsbro IF SK
23:59:59.8639800
-
Märta Anderson
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
-
Kima Krumina
TEAM BJ
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)