Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lindmansloppet
2017-02-05
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
40km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Fredrik Åström
Gävle SK
1:54:14.685300
74.4p
2
H 45
Anders Boström
OK Linné
1:54:32.687100
+18.1700
74.2p
3
H 21
Stefan Ekman
Strömsbergs IF
1:54:33.687200
+19.1800
74.2p
3
H 45
Thomas Skogh
Roslagsbro IF
1:54:33.687200
+19.1800
74.2p
5
H 35
Daniel Nilsson
OK Norrvirdarna
1:54:34.687300
+20.1900
74.2p
6
H 21
Claes Steimert
Stockholms RK
1:54:35.687400
+21.2000
74.1p
7
H 21
David Holmström
Roslagsbro IF
1:54:48.688700
+34.3300
73.9p
8
H 35
Andreas Berthagen
Storvreta IK
1:56:25.698400
+2:11.13000
72.5p
9
H 45
Magnus Graas
OK Linné
1:57:08.702700
+2:54.17300
71.9p
10
H 21
Patrik Bredolt
Axa SC
1:58:11.709000
+3:57.23600
71.1p
11
H 21
Peter Gerdlöf
Häverödals SK
2:01:31.729000
+7:17.43600
68.5p
12
H 35
Antti Karonen
Storvreta IK
2:01:33.729200
+7:19.43800
68.4p
13
H 35
Björn Winell
Storvreta IK
2:01:59.731800
+7:45.46400
68.1p
14
H 21
Fredrik Björck
IK Rex
2:03:27.740600
+9:13.55200
67.0p
15
H 45
Torgny Karlsson
Täby IS SK
2:04:28.746700
+10:14.61300
66.3p
15
H 55
Birger Edvinsson
Ufk
2:04:28.746700
+10:14.61300
66.3p
17
H 35
Mikael Lange
Storvreta IK
2:04:36.747500
+10:22.62100
66.2p
18
H 35
Tommy Vikman
Gimo IF SK
2:04:37.747600
+10:23.62200
66.2p
19
H 21
Andreas Wenngren
Östervåla IF
2:04:49.748800
+10:35.63400
66.1p
20
H 21
Johan Klinga
Axa SC
2:05:13.751200
+10:59.65800
65.8p
21
H 21
Magnus Björk
IK Rex
2:06:48.760700
+12:34.75300
64.7p
22
H 21
Matti Näslund
Stockholm
2:07:05.762400
+12:51.77000
64.5p
23
H 35
Anders Näslund
Svegs IK
2:07:23.764200
+13:09.78800
64.3p
24
H 35
Johan Colliander
Häverödals SK
2:07:25.764400
+13:11.79000
64.3p
25
H 35
Johan Gustafsson
Häverödals SK
2:08:29.770800
+14:15.85400
63.6p
26
H 21
Johan Selander
Öregrunds IK
2:10:20.781900
+16:06.96500
62.4p
27
H 35
Fredrik Ström
Bålsta SK
2:10:41.784000
+16:27.98600
62.2p
28
H 35
Per Blomgren
Vassunda IF
2:10:46.784500
+16:32.99100
62.1p
29
H 35
Hans Fredrik Holtling
Roslagsbro IF
2:11:28.788700
+17:14.103300
61.7p
30
H 35
Mårten Axelsson
Axa SC
2:12:29.794800
+18:15.109400
61.1p
31
H 55
Thomas Foxegård
IK Rex
2:13:25.800400
+19:11.115000
60.5p
32
H 21
John Andersson Gull
AB Karl Hedin IF
2:13:26.800500
+19:12.115100
60.5p
33
H 35
Axel Strandell
Storvreta IK
2:13:50.802900
+19:36.117500
60.3p
34
H 55
Martti Mustonen
Roslagsbro IF
2:13:52.803100
+19:38.117700
60.3p
35
H 55
Peter Nordström
Brottby SK
2:14:00.803900
+19:46.118500
60.2p
36
H 21
David Olsson
Österfärnebo IF
2:16:13.817200
+21:59.131800
58.9p
37
H 21
Ronnie Branteström
IK Rex
2:16:39.819800
+22:25.134400
58.7p
38
H 21 Motion
Henrik Westerberg
Uppsala
2:17:28.824700
+23:14.139300
58.2p
39
H 55
Mats Carlson
Brottby SK
2:17:29.824800
+23:15.139400
58.2p
40
H 21
Tobias Larsson
Upplands-Ekeby IF
2:17:43.826200
+23:29.140800
58.1p
41
H 45
Jonas Andersson
OK Linné
2:19:19.835800
+25:05.150400
57.2p
42
H 45
Tomas Wärnsberg
Jumkils IF
2:20:58.845700
+26:44.160300
56.4p
43
H 35
Mattias Jenefeldt
Gimo IF SK
2:21:01.846000
+26:47.160600
56.4p
44
H 45
Mikael Gelin
Bålsta SK
2:21:29.848800
+27:15.163400
56.1p
45
H 35
Fredrik Stahring
Öregrunds IK
2:21:38.849700
+27:24.164300
56.0p
46
H 55
Stefan Holmström
Roslagsbro IF
2:21:39.849800
+27:25.164400
56.0p
47
H 55
Björn Robert Lindberg
Öregrunds IK
2:21:52.851100
+27:38.165700
55.9p
48
H 55
Arne Wenngren
Östervåla IF
2:21:57.851600
+27:43.166200
55.9p
49
H 21 Motion
Peter Gutestam
Västerås
2:22:15.853400
+28:01.168000
55.7p
50
H 45
Patrik Lundberg
Roslagsbro IF
2:24:05.864400
+29:51.179000
54.8p
51
H 21 Motion
Johan Lundh
Uppsala
2:24:15.865400
+30:01.180000
54.8p
52
H 21 Motion
Markus Fahlgren
Uppsala
2:24:30.866900
+30:16.181500
54.6p
53
H 35
Mårten Törnquist
Rehns BK
2:24:37.867600
+30:23.182200
54.6p
54
H 45
Jens Andersson
Sundbybergs IK
2:25:13.871200
+30:59.185800
54.3p
55
H 21 Motion
Emil Bengtsson Ranneberg
Stockholm
2:25:19.871800
+31:05.186400
54.2p
56
H 35
Olof Borell
IK Rex
2:26:23.878200
+32:09.192800
53.7p
57
H 45
Sven-Åke Hillgren
Arlanda-Märsta SK
2:26:33.879200
+32:19.193800
53.7p
58
H 21 Motion
Anders Fahlgren
Uppsala
2:27:55.887400
+33:41.202000
53.0p
59
H 21 Motion
Niklas Stenlund
Uppsala
2:28:38.891700
+34:24.206300
52.7p
60
H 21
Wilhelm Lönnies
Gimo IF SK
2:29:27.896600
+35:13.211200
52.4p
61
H 35
Fredrik Carlstedt
Axa SC
2:29:35.897400
+35:21.212000
52.3p
62
H 35
Samuel Adolfsson
Bålsta SK
2:30:49.904800
+36:35.219400
51.8p
63
H 65
Jan-Olov Jonsson
Strömsbergs IF
2:30:52.905100
+36:38.219700
51.7p
64
H 21
Marcus Svedare
IK Rex
2:32:10.912900
+37:56.227500
51.2p
65
H 21 Motion
Fredrik Almesjö
Uppsala
2:32:52.917100
+38:38.231700
50.9p
66
H 55
Janne Lindell
Ufk
2:33:07.918600
+38:53.233200
50.8p
67
H 55
Lennart Eriksson
Östervåla IF
2:33:23.920200
+39:09.234800
50.7p
68
H 45
Mikael Kravik
Östervåla IF
2:34:39.927800
+40:25.242400
50.2p
69
H 35
Andreas Eriksson
Upplands-Ekeby IF
2:34:43.928200
+40:29.242800
50.1p
70
H 65
Hans Pettersson
Gimo IF SK
2:34:53.929200
+40:39.243800
50.1p
71
H 45
Joel Söderberg
Tierps IF
2:34:58.929700
+40:44.244300
50.0p
72
H 21 Motion
Jens Linered
Uppsala
2:35:36.933500
+41:22.248100
49.8p
73
H 21 Motion
Martin Larsson
Uppsala
2:35:45.934400
+41:31.249000
49.7p
74
H 21
Daniel Andersson
Upplands-Ekeby IF
2:36:07.936600
+41:53.251200
49.6p
75
H 45
Tommy Stenvi
OK Linné
2:36:23.938200
+42:09.252800
49.5p
76
H 45
Stefan Bredell
Axa SC
2:37:12.943100
+42:58.257700
49.1p
77
H 21
Thomas Ohlin
Knutby IF
2:37:56.947500
+43:42.262100
48.9p
78
H 21 Motion
Mathias Carlsson
Östhammar
2:38:11.949000
+43:57.263600
48.8p
79
H 21 Motion
Oskar Eriksson
Stockholm
2:38:27.950600
+44:13.265200
48.7p
80
H 45
Hans Johansson
Kiruna X-country IF
2:38:42.952100
+44:28.266700
48.6p
81
H 21 Motion
Mattias Pettersson
Östhammar
2:39:06.954500
+44:52.269100
48.4p
82
H 21 Motion
Mattias Kerslow
Danderyd
2:40:32.963100
+46:18.277700
47.9p
83
H 21 Motion
Mattias Nyberg
Gimo IF SK
2:40:34.963300
+46:20.277900
47.9p
84
H 65
Ove Johansson
Fjärdhundra SK
2:41:50.970900
+47:36.285500
47.4p
85
H 21 Motion
Jonas Jung
Uppsala
2:42:47.976600
+48:33.291200
47.1p
85
H 21 Motion
Martin Ahl
Uppsala
2:42:47.976600
+48:33.291200
47.1p
87
H 45
Staffan Löfström
Månkarbo IF
2:45:39.993800
+51:25.308400
46.1p
88
H 35
Martin Andersson
IK Rex
2:46:10.996900
+51:56.311500
45.9p
89
H 21 Motion
Aron Andersson
Uppsala
2:46:31.999000
+52:17.313600
45.8p
90
D 21 Motion
Karin Petti
Stockholm
2:46:52.1001100
+52:38.315700
45.7p
91
H 21 Motion
Joel Petti
Stockholm
2:47:00.1001900
+52:46.316500
45.6p
92
H 21 Motion
Jacob Wennerholm
Gnesta
2:47:41.1006000
+53:27.320600
45.4p
93
H 21 Motion
Andreas Lind
Uppsala
2:48:01.1008000
+53:47.322600
45.3p
94
H 21 Motion
Rasmus Wahlin
Stockholm
2:48:17.1009600
+54:03.324200
45.2p
95
D 21 Motion
Cecilia Nordström
Uppsala
2:49:55.1019400
+55:41.334000
44.6p
96
H 21 Motion
Ronny Olsson
Östhammar
2:54:01.1044000
+59:47.358600
43.4p
97
H 21 Motion
Joel Nylén
SOK Aneby
2:57:26.1064500
+1:03:12.379100
42.4p
98
H 21 Motion
Nils Eilertz
Skövde
2:58:19.1069800
+1:04:05.384400
42.1p
99
H 21 Motion
Björn Wärn
Lidingö
2:58:45.1072400
+1:04:31.387000
42.0p
100
H 45
Mikael Pellas
IF Åland
2:59:35.1077400
+1:05:21.392000
41.7p
101
H 21 Motion
Jonas Bernelind
Vattholma IF
2:59:42.1078100
+1:05:28.392700
41.7p
102
H 21 Motion
Johan Enefjord
Vattholma IF
2:59:45.1078400
+1:05:31.393000
41.7p
103
H 55
Per Edenhamn
Almunge IK
2:59:58.1079700
+1:05:44.394300
41.6p
104
H 21 Motion
Johan Deijfen
Stockholm
3:02:20.1093900
+1:08:06.408500
41.0p
105
H 21 Motion
Christopher Värnqvist
Östhammar
3:02:46.1096500
+1:08:32.411100
40.9p
106
H 21
Rasmus Viktorsson
Roslagsbro IF
3:02:52.1097100
+1:08:38.411700
40.8p
107
H 21 Motion
Marcus Håkanson
Stockholm
3:03:17.1099600
+1:09:03.414200
40.7p
108
D 21 Motion
Cecilia Arana Håkanson
Stockholm
3:03:18.1099700
+1:09:04.414300
40.7p
109
H 21 Motion
Jesper Källman
Östhammar
3:03:19.1099800
+1:09:05.414400
40.7p
110
H 45
Björn Lifvergren
Roslagsbro IF
3:04:24.1106300
+1:10:10.420900
40.4p
111
H 21 Motion
Daniel Fjellborg
Ufk
3:06:20.1117900
+1:12:06.432500
39.9p
112
H 21 Motion
Andreas Kvarnström
Knivsta
3:07:30.1124900
+1:13:16.439500
39.6p
113
H 21 Motion
Hans-Erik Lundh
Vattholma IF
3:07:55.1127400
+1:13:41.442000
39.5p
114
H 21 Motion
Eric Brobeck
Stockholm
3:09:30.1136900
+1:15:16.451500
39.1p
115
H 21 Motion
Jimmy Thure
Östhammar
3:10:16.1141500
+1:16:02.456100
39.0p
116
D 21 Motion
Ann Charlotte Eriksson
Östervåla IF
3:11:18.1147700
+1:17:04.462300
38.7p
117
H 21 Motion
Robert Ericson
Stockholm
3:13:54.1163300
+1:19:40.477900
38.1p
118
H 21 Motion
Mikael Söderberg
Österåker
3:14:21.1166000
+1:20:07.480600
38.0p
119
D 21 Motion
Sofia Bråse
Uppsala
3:20:05.1200400
+1:25:51.515000
36.7p
120
D 21 Motion
Bodil Nord
Stockholm
3:20:33.1203200
+1:26:19.517800
36.6p
121
H 21 Motion
Joakim Ståhl
Östhammar
3:23:36.1221500
+1:29:22.536100
35.9p
122
H 21 Motion
Daniel Rufelt
Solna
3:32:20.1273900
+1:38:06.588500
34.2p
123
H 55
Roine Gerdlöf
Häverödals SK
3:35:45.1294400
+1:41:31.609000
33.6p
124
D 21 Motion
Anette Bäckvall
Östhammar
3:37:37.1305600
+1:43:23.620200
33.2p
125
H 45
Jörgen Hartikainen
Jumkils IF
3:38:15.1309400
+1:44:01.624000
33.1p
126
H 21 Motion
Sebastian Röing
Malmö
3:55:23.1412200
+2:01:09.726800
30.4p
127
D 21 Motion
Jennie Williamsson
Upplands Väsby
4:13:33.1521200
+2:19:19.835800
27.9p
128
H 21 Motion
Jonas Magnusson
Täby
4:17:37.1545600
+2:23:23.860200
27.4p
129
H 21
Jacob Matses
Dala-Järna IK
23:59:58.8639700
129
H 45
Kent Persson
Roslagsbro IF
23:59:58.8639700
129
H 45
Johan Lundvall
Brottby SK
23:59:58.8639700
129
H 55
Hans G Johansson
Storvreta IK
23:59:58.8639700
129
D 21 Motion
Ingrid Castillo
Uppsala
23:59:58.8639700
129
H 21 Motion
Jonas Henriksson
Rimbo SOK
23:59:58.8639700
135
H 21
Patrik Wejnermark
Östervåla IF
23:59:59.8639800
135
H 21
Mattias Karlsson
Roslagsbro IF
23:59:59.8639800
135
H 35
Tomas Eriksson
Upplands-Ekeby IF
23:59:59.8639800
135
H 45
Peter Andersson
Häverödals SK
23:59:59.8639800
135
H 45
Leif Eklund
Tierps IF
23:59:59.8639800
135
H 45
Göran Klinga
Axa SC
23:59:59.8639800
135
H 55
Per Thurin
Bålsta SK
23:59:59.8639800
135
H 21 Motion
Daniel Eriksson Gjerdingen
Uppsala SLK
23:59:59.8639800
30km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
D 21
Carola Eriksson
Arlanda-Märsta SK
1:47:13.643200
63.2p
2
D 21
Emma Jonsson
Gimo IF SK
1:56:50.700900
+9:37.57600
58.0p
3
D 21
Caroline Wilbois
Göteborgs SK
2:00:12.721100
+12:59.77800
56.4p
4
D 45
Pernilla Söderqvist
Bälinge IF
2:08:37.771600
+21:24.128300
52.7p
5
D 21
Madeleine Söderqvist
Bälinge IF
2:09:55.779400
+22:42.136100
52.2p
6
D 21
Johanna Hillgren
Arlanda-Märsta SK
2:15:19.811800
+28:06.168500
50.1p
7
D 21
Maria Wallin Fredholm
Täby IS SK
2:20:25.842400
+33:12.199100
48.3p
8
D 21 Motion
Maria Carlsson
Uppsala
2:42:45.976400
+55:32.333100
41.6p
9
H 21 Motion
Mattias Jansson
Björnhaga IF
2:56:47.1060600
+1:09:34.417300
38.3p
10
D 21 Motion
Zandra Tornstam
Uppsala
2:59:21.1076000
+1:12:08.432700
37.8p
11
D 45
Maria Brolin
Ufk
23:59:59.8639800
11
H 21 Motion
Fredrik Borgström
Stockholm
23:59:59.8639800
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 8
Filippa Almesjö
Storvreta IK
1
H 8
Charlie Andersson
Gimo IF SK
1
H 8
Ciara Berg
Bälinge IF
1
H 8
Noah Boström
Gimo IF SK
1
H 8
Ebba Eriksson
Tierps IF
1
H 8
Elenna Gullström
Gimo IF SK
1
H 8
Freja Gullström
Gimo IF SK
1
H 8
Helga Köteles
Gimo IF SK
1
H 8
Joel Larsson
Gimo IF SK
1
H 8
Harald Lindqvist
IK Rex
1
H 8
Hilda Mattsson
Gimo IF SK
1
H 8
Ville Mattsson
Gimo IF SK
1
H 8
Axel Sjölander
Gimo IF SK
1
H 8
Erik Sjölander
Gimo IF SK
1
H 8
Hanna Strand
Sävedalens AIK
1
H 8
Liv Thunander
Gimo IF SK
1
H 8
Joel Westerbergh
Gimo IF SK
1
H 8
Elias Vikman
lagunda aik
1
H 8
Walter Vikman
lagunda aik
1
H 8
Ulf Winell
Storvreta IK
21
D 10
Stella Winell
Storvreta IK
4:20.25900
22
D 10
Ester Strand
Sävedalens AIK
4:24.26300
23
H 10
Linus Granström
Sundbybergs IK
4:41.28000
24
H 10
Elias Eklund
IK Rex
4:44.28300
25
H 10
Arvid Tögenmark
Storvreta IK
4:52.29100
26
H 10
Wilmer Hagrot
Sundbybergs IK
4:57.29600
27
H 10
Henning Lindqvist
IK Rex
5:06.30500
28
D 10
Ida Jansson
Öregrunds IK
5:12.31100
29
H 10
Axel Vikman
lagunda aik
5:16.31500
30
D 10
Julia Melin
Tierps IF
5:41.34000
31
H 10
Alfons Westerbergh
Gimo IF SK
5:48.34700
32
H 10
Erik Larsson
Gimo IF SK
5:55.35400
33
D 10
Agnes Påls
Bälinge IF
6:01.36000
34
H 10
Albin Hållinder
Gimo IF SK
6:25.38400
35
H 10
Markus Granefjäll
Bälinge IF
6:31.39000
35
D 10
Emma Mattsson
Gimo IF SK
6:31.39000
37
H 10
Olle Gossas
Bälinge IF
6:39.39800
38
H 10
Albin Lange
Storvreta IK
7:03.42200
39
D 10
Embla Gullström
Gimo IF SK
7:04.42300
40
D 10
Elvira Petersson
Storvreta IK
7:05.42400
41
H 14
Jacob Lundkvist
Sundbybergs IK
8:59.53800
42
H 14
Lukas Ivarsson
Bålsta SK
9:00.53900
43
H 14
Edvin Schön
Storvreta IK
9:01.54000
44
H 14
Loke Sköld
Häverödals SK
9:07.54600
45
D 14
Lina Sjöberg
Gimo IF SK
9:15.55400
46
H 14
Lukas Karlberg
IK Rex
9:30.56900
Logga in för att slippa de här annonserna
47
H 14
Isak Österman
Häverödals SK
9:31.57000
48
H 14
Calle Eriksson
Bålsta SK
9:33.57200
49
D 14
Josefine Söderqvist
Bälinge IF
10:15.61400
50
D 14
Tove Karlsson
Täby IS SK
10:16.61500
51
H 12
Hugo Granström
Sundbybergs IK
10:17.61600
52
D 14
Ebba Gårdmark
Öregrunds IK
10:21.62000
53
D 14
Emmi Nyberg
Bälinge IF
10:24.62300
54
D 12
Frida Melin
Gimo IF SK
10:31.63000
55
D 12
Emelie Melin
Tierps IF
10:34.63300
56
H 14
Simon Claesson
Öregrunds IK
10:35.63400
57
D 14
Jessica Borg
Storvreta IK
10:36.63500
58
H 12
Allan Wahlström
Bålsta SK
10:39.63800
59
D 14
Frida Jansson
Öregrunds IK
10:52.65100
60
H 14
Albin Värnebjörk
Månkarbo IF
11:07.66600
61
H 12
Edvin Tögenmark
Storvreta IK
11:18.67700
62
H 12
Simon Sandberg
IK Rex
11:21.68000
63
D 14
Greta Söderberg
Tierps IF
11:43.70200
64
H 12
Filip Karlsson
Månkarbo IF
11:45.70400
65
H 12
Theo Ingemarsson
Månkarbo IF
11:58.71700
66
D 12
Clara Andersson
Storvreta IK
12:11.73000
67
D 12
Hedvig Lindqvist
IK Rex
12:13.73200
68
H 12
Anton Hörling
Sundbybergs IK
12:17.73600
69
H 12
Oscar Lundkvist
Sundbybergs IK
12:44.76300
70
H 12
Johan Löfström
Månkarbo IF
12:45.76400
71
D 14
Engla Boström
Gimo IF SK
12:47.76600
72
H 12
Elias Westerbergh
Gimo IF SK
12:56.77500
73
D 12
Matilda Andersson
Gimo IF SK
13:11.79000
74
D 12
Dorothea Petersson
Storvreta IK
14:35.87400
75
D 12
Maya Åhrberg
Bälinge IF
14:37.87600
76
D 14
Erica Karlsson
Gimo IF SK
14:48.88700
77
D 12
Tove Karlsson
Gimo IF SK
14:52.89100
78
D 12
Julia Eriksson
Tierps IF
15:33.93200
79
H 16
Karl Grywenz
Storvreta IK
15:41.94000
80
H 16
Gabriel Söderqvist
Storvreta IK
16:25.98400
81
H 16
David Melin
Gimo IF SK
16:34.99300
82
H 16
Hampus Claesson
Öregrunds IK
17:17.103600
83
H 16
Arvid Schön
Storvreta IK
17:20.103900
84
D 16
Alva Sköld
Häverödals SK
17:35.105400
85
H 16
Ludwig Sandberg
IK Rex
18:11.109000
86
D 16
Lisa Melén Olsson
Häverödals SK
19:10.114900
87
D 20
Sandra Boström
OK Linné
19:35.117400
88
D 16
Tilde Boström
Gimo IF SK
19:48.118700
89
D 16
Lisa Åkerlöf
Valbo Aif
19:50.118900
90
D 20
Gry Kyllingstad
Häverödals SK
19:55.119400
91
H 16
Hampus Arnestrand
Öregrunds IK
20:05.120400
92
D 16
Mikaela Wendt
Bålsta SK
21:15.127400
93
H 16
Emil Boström
OK Linné
21:49.130800
94
D 16
Ellen Bylund
Gimo IF SK
22:28.134700
95
H 20
Johan Lüning
Bålsta SK
23:36.141500
96
H 8
Joel Eriksson
Månkarbo IF
23:59:59.8639800
96
H 8
Sixten Strandell
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
H 8
Tage Strandell
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
H 10
Julius Eklund
IK Rex
23:59:59.8639800
96
H 10
Viktor Petersson
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
D 12
Lovisa Almesjö
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
D 12
Maja Andersson
Vassunda IF
23:59:59.8639800
96
D 12
Lovisa Granefjäll
Bälinge IF
23:59:59.8639800
96
H 14
Eskil Friberg
Vassunda IF
23:59:59.8639800
96
H 14
Axel Rudehill Sundell
Nacka Värmdö SK
23:59:59.8639800
96
H 14
Simon Arnestrand
Öregrunds IK
23:59:59.8639800
96
H 14
Elliot Angelsiöö
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
D 14
Evelina Granefjäll
Bälinge IF
23:59:59.8639800
96
D 14
Linnea Nordström
Vassunda IF
23:59:59.8639800
96
D 14
Lykke Kyllingstad
Häverödals SK
23:59:59.8639800
96
H 16
David Sjöberg
Gimo IF SK
23:59:59.8639800
96
H 16
Sebastian Norr
Häverödals SK
23:59:59.8639800
96
H 16
Petter Bengtsson
Storvreta IK
23:59:59.8639800
96
D 16
Erika Österman
Häverödals SK
23:59:59.8639800
96
D 16
Alma Nordström
Vassunda IF
23:59:59.8639800
96
D 20
Saga Haraldsson
Knutby IF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)