Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen - fri stil
2017-03-18
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
D 13
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Malin Oskarsson
SK Leksand
8:11.49000
2
Matilda Bandefur
Idre SK
8:20.49900
+9.800
3
Lina Rydén
IFK Mora SK
8:22.50100
+11.1000
4
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
8:32.51100
+21.2000
5
Erika Lavén
Täby IS SK
8:35.51400
+24.2300
6
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
8:40.51900
+29.2800
7
Ida Garfvè
IFK Mora SK
8:47.52600
+36.3500
8
Elin Carlsson
Åsarna IK
9:03.54200
+52.5100
9
Alma Olsson
Garphyttans IF
9:09.54800
+58.5700
9
Ellen Björk
Orsa SK
9:09.54800
+58.5700
11
Ellen Holm
Vreta Skid o Mk
9:10.54900
+59.5800
12
Astrid Kolberg
Köla AIK
9:11.55000
+1:00.5900
13
Moa Hansson
Högbo GOIF
9:14.55300
+1:03.6200
14
Ninni Einarsson
Årjängs IF
9:16.55500
+1:05.6400
15
Yrla Abrahamsson
IK Stern
9:18.55700
+1:07.6600
16
Terese Terent
Näsvikens IK
9:22.56100
+1:11.7000
16
Wilma Gustafsson
IFK Hedemora SK
9:22.56100
+1:11.7000
16
Tomina Ripa
Idre SK
9:22.56100
+1:11.7000
19
Elsa Carling
Falu IK
9:25.56400
+1:14.7300
20
Alva Klockare
Kvarnsvedens GOIF SK
9:27.56600
+1:16.7500
21
Greta Perers
IFK Hedemora SK
9:30.56900
+1:19.7800
22
HIlma Claesson
Tumba-mälarhöjden OK
9:32.57100
+1:21.8000
23
Elin Björklind
Västerås Skidklubb
9:33.57200
+1:22.8100
24
Greta Munters
Dala-Järna IK
9:35.57400
+1:24.8300
25
Anja Pousette
Funäsdalens IF
9:36.57500
+1:25.8400
26
Alice Eriksson Björling
Domnarvets GOIF
9:38.57700
+1:27.8600
27
Kerstin Åberg
Tumba-mälarhöjden OK
9:39.57800
+1:28.8700
28
Tilde Josefsson
Täby IS SK
9:40.57900
+1:29.8800
29
Lilly Engman
Dala-Järna IK
9:51.59000
+1:40.9900
30
Elsa Gustafsson
Täby IS SK
9:53.59200
+1:42.10100
31
Frida Melby
Funäsdalens IF
9:54.59300
+1:43.10200
32
Vilma Larsson
Norabygdens SK
10:10.60900
+1:59.11800
32
Louise Hallander
Vreta Skid o Mk
10:10.60900
+1:59.11800
34
Emmi Nyberg
Bälinge IF
10:13.61200
+2:02.12100
34
Irma Östberg
Åsarna IK
10:13.61200
+2:02.12100
36
Linnea Hedin
Brandsbols SK
10:15.61400
+2:04.12300
37
Signe Schagerström
Garphyttans IF
10:18.61700
+2:07.12600
38
Greta Lind
Täby IS SK
10:27.62600
+2:16.13500
39
Fanny Sundin
Orsa SK
10:38.63700
+2:27.14600
40
MY Werner
IK Stern
10:53.65200
+2:42.16100
41
Frida Jansson
Öregrunds IK
11:12.67100
+3:01.18000
42
Alice Frisk
IFK Hedemora SK
11:31.69000
+3:20.19900
43
Elin Ladänges
Edsbyns SK
11:46.70500
+3:35.21400
44
Leija Magnusson
Edsbyns SK
12:01.72000
+3:50.22900
45
Engla Boström
Gimo IF SK
12:25.74400
+4:14.25300
46
Johanna Nilsson
Täby IS SK
14:39.87800
+6:28.38700
-
Jessica Rennermalm
Lima IF
23:59:59.8639800
-
Kajsa Hindsberg
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Meja Engrund
Åsarna IK
23:59:59.8639800
-
Tilda Thudèn
Boxholm-Ekeby SK
23:59:59.8639800
-
Molly Andersson
Domnarvets GOIF
23:59:59.8639800
-
Elsa Björkman
Sya SK
23:59:59.8639800
-
Wilma Sjödin
Vreta Skid o Mk
23:59:59.8639800
-
Paulina Frid
Filipstads SF
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)