Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Åk en mil vinn en bil
2017-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visar resultat 1 till 500 av 680[
1
2
]
D 21 Motion
9.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
Olivia Lavén
Täby IS SK
32:38.195700
62.5p
2
Erika Lavén
Täby IS SK
33:23.200200
+45.4400
61.4p
3
Julia Löfström
Månkarbo IF
33:30.200900
+52.5100
61.2p
4
Anna Lena Junes
IFK Umeå
33:52.203100
+1:14.7300
60.6p
5
Amanda Pallin
Alnö SK
34:57.209600
+2:19.13800
59.1p
6
Jenny Sundberg
Uppsala
35:30.212900
+2:52.17100
58.4p
7
Carina Magnusson
Brunflo IF
35:58.215700
+3:20.19900
57.7p
8
Hanna Holmgren
Bergeforsens SK
36:01.216000
+3:23.20200
57.7p
9
Julia Jonsson
Jättendals IF
36:08.216700
+3:30.20900
57.5p
10
Erika Öhrn
Bergeforsens SK
36:19.217800
+3:41.22000
57.3p
11
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
36:25.218400
+3:47.22600
57.1p
12
Therese Andersson
Östersund
36:56.221500
+4:18.25700
56.5p
13
Wilma Johansson
Åsarna IK
37:11.223000
+4:33.27200
56.2p
14
Emma Backén
Svegs IK
37:11.223000
+4:33.27200
56.2p
15
Emma Hansson
Östersund
37:16.223500
+4:38.27700
56.1p
16
Karin Sandqvist
Sundbybergs IK
37:21.224000
+4:43.28200
56.0p
17
Petra Hedenströ-Jensen
Grötfors SK
37:33.225200
+4:55.29400
55.7p
18
Elsa Carlsson
Rätan
37:34.225300
+4:56.29500
55.7p
19
Elin Karlsson
No Club
37:55.227400
+5:17.31600
55.3p
20
Emma Holmgren
Bergeforsens SK
37:59.227800
+5:21.32000
55.2p
21
Petra Nilsson-Bjöklund
Åsarna IK
38:14.229300
+5:36.33500
54.9p
22
Lisa Bylander
Frösön
38:26.230500
+5:48.34700
54.6p
23
Ellen Sjölund
Duveds IF
38:29.230800
+5:51.35000
54.6p
24
Astrid Karlstedt
Östersund
38:34.231300
+5:56.35500
54.5p
25
Anna Lena Blomdahl
Ljusdal
38:35.231400
+5:57.35600
54.5p
26
Sanna Hallberg
Östersund
38:43.232200
+6:05.36400
54.3p
27
Ida Andersson
Östersund
38:45.232400
+6:07.36600
54.3p
28
Jill Nordin
Stöde IF
38:59.233800
+6:21.38000
54.0p
29
Julia Dahl
IFK Mora SK
39:00.233900
+6:22.38100
54.0p
30
Martha Semrénstein
Ås
39:10.234900
+6:32.39100
53.8p
31
Ann Margret Tjärnås
Vemhån
39:20.235900
+6:42.40100
53.6p
32
Eva Falk
Hackås IF
39:41.238000
+7:03.42200
53.2p
33
Julia Edström
Team Edström
39:56.239500
+7:18.43700
52.9p
34
Malin Larsson
Sköndals IK
40:13.241200
+7:35.45400
52.6p
35
Camilla Bodén
Brånan
40:29.242800
+7:51.47000
52.3p
36
Cecilia Edström
Team Edström
40:31.243000
+7:53.47200
52.3p
37
Annika Björnsdotter
Systrarna B
40:34.243300
+7:56.47500
52.2p
38
Monica Eriksson
Runacademy Idrottsförening
40:42.244100
+8:04.48300
52.1p
39
Linn Burman
Åsarna IK
40:54.245300
+8:16.49500
51.9p
40
Emelie Svensson
IK Fjäll
41:05.246400
+8:27.50600
51.7p
41
Katarina Danielsson
Ljungaverk
41:12.247100
+8:34.51300
51.5p
42
Ingrid Hallquist
Åsarna IK
41:12.247100
+8:34.51300
51.5p
43
Jenny Salemyr
Bromma
41:17.247600
+8:39.51800
51.5p
44
Annika Lööf-sjölund
Duveds IF
41:21.248000
+8:43.52200
51.4p
45
Amanda Sjölund
Duveds IF
41:32.249100
+8:54.53300
51.2p
46
Britt Inger Nilsson
Kovlands IF
41:40.249900
+9:02.54100
51.1p
47
Inger Back
Sigtuna
41:48.250700
+9:10.54900
50.9p
48
Chatrine Segersten
Brunflo IF
41:50.250900
+9:12.55100
50.9p
49
Stina Rotvold Perols
Åsarna IK
41:51.251000
+9:13.55200
50.9p
50
Tyra Löthman
Sollentuna
42:01.252000
+9:23.56200
50.7p
51
Sandra Halvarsson
Morjärvs SK
42:05.252400
+9:27.56600
50.6p
52
Anna-Karin Zell
Alnö Race Team
42:26.254500
+9:48.58700
50.3p
53
Birgitta Johansson
Sya SK
42:28.254700
+9:50.58900
50.2p
54
Anna Löthman
Sollentuna
42:28.254700
+9:50.58900
50.2p
55
Tertto Wallman
Delsbo IF
42:37.255600
+9:59.59800
50.1p
56
Anna Mattsson
No Club
42:38.255700
+10:00.59900
50.1p
57
Meja Engrund
Åsarna IK
42:41.256000
+10:03.60200
50.0p
58
Klara Göransson
Åsarna IK
42:42.256100
+10:04.60300
50.0p
59
Gunnnel Weinz
Åsarna IK
42:55.257400
+10:17.61600
49.8p
60
Linda Edström
Team Edström
42:55.257400
+10:17.61600
49.8p
61
Helena Åkerlind
Lofsdalens SK
42:59.257800
+10:21.62000
49.7p
62
Maria Mårtensson
Team Oltjärn
43:00.257900
+10:22.62100
49.7p
63
Anne Karlstedt
Östersund
43:02.258100
+10:24.62300
49.7p
64
Lotta Eriksson
Vemdalen
43:06.258500
+10:28.62700
49.6p
65
Helena Wiklund
Ljusdals Golv AB
43:14.259300
+10:36.63500
49.5p
66
Linnea Jonsson
Jättendals IF
43:17.259600
+10:39.63800
49.4p
67
Linda Eriksson
Frösön
43:21.260000
+10:43.64200
49.4p
68
Lena Nilsson
Åsarna IK
43:25.260400
+10:47.64600
49.3p
69
Johanna Häggkvist
Team Trumvallen
43:36.261500
+10:58.65700
49.1p
70
Tilda Malmgren
Åsarna IK
43:37.261600
+10:59.65800
49.1p
71
Elsa Malmgren
Åsarna IK
43:39.261800
+11:01.66000
49.1p
72
Lena Dillner
Lars-Ove Dillner Bygg
43:47.262600
+11:09.66800
49.0p
73
Anna-Karin Danielsson
Ljungaverk
43:53.263200
+11:15.67400
48.9p
74
Anna Hörberg
Klövsjö
43:59.263800
+11:21.68000
48.8p
75
Gunilla Sundström
Hagblommorna
44:06.264500
+11:28.68700
48.7p
76
Louise Söderberg
Västerås
44:15.265400
+11:37.69600
48.5p
77
Hilda Sjöblom
No Club
44:17.265600
+11:39.69800
48.5p
78
Annika Moberg
Njutånger
44:21.266000
+11:43.70200
48.4p
79
Åsa Jerfsten
Sundsvall
44:22.266100
+11:44.70300
48.4p
80
Helena Broman
Matfors
44:23.266200
+11:45.70400
48.4p
81
Emelie Andersson
Östersund
44:26.266500
+11:48.70700
48.4p
82
Moa Lennartsson
Gävle
44:28.266700
+11:50.70900
48.3p
83
Josefine AUGUSTSSON
Åsarna IK
44:36.267500
+11:58.71700
48.2p
84
Victoria Appleby
Bergeforsens SK
44:36.267500
+11:58.71700
48.2p
85
Karolina Nilsson
Bruksvallarnas IF
44:37.267600
+11:59.71800
48.2p
86
Christine Eriksson
Fränsta IK
44:52.269100
+12:14.73300
48.0p
87
Matilda Ericsson
Åsarna IK
44:55.269400
+12:17.73600
47.9p
88
Hanna Ericsson
Åsarna IK
44:57.269600
+12:19.73800
47.9p
89
Gunnel Svensson
Bräcke SK
44:58.269700
+12:20.73900
47.9p
90
Enya Daabach
Åsarna IK
45:00.269900
+12:22.74100
47.8p
91
Annika Ahnström
Ånge SK
45:00.269900
+12:22.74100
47.8p
92
Ida Lindell
No Club
45:02.270100
+12:24.74300
47.8p
93
Marie Daabach
Åsarna IK
45:06.270500
+12:28.74700
47.7p
94
Stephanie Karlsson
Årsta
45:08.270700
+12:30.74900
47.7p
95
Josefin Höglund
Valbo Aif
45:15.271400
+12:37.75600
47.6p
96
Sandra Backskog
Soltomta Ope
45:25.272400
+12:47.76600
47.5p
97
Julia Rensberg
Ydre
45:34.273300
+12:56.77500
47.3p
98
Camilla Westlinder
Rörösjöns IK
45:35.273400
+12:57.77600
47.3p
99
Elise Ryder Wikén
No Club
45:35.273400
+12:57.77600
47.3p
100
Mikaela Martinsson
Lillhärdals IF
45:35.273400
+12:57.77600
47.3p
101
Teresia Ytterbom
Kovlands IF
45:36.273500
+12:58.77700
47.3p
102
Moa Ericsson
Klövsjö
45:36.273500
+12:58.77700
47.3p
103
Anna Ovesdotter
Boo Training Camp
45:36.273500
+12:58.77700
47.3p
104
Emma Degerfeldt
Boo Training Camp
45:39.273800
+13:01.78000
47.2p
105
Eivor Lindgren
Fåkers IK
45:42.274100
+13:04.78300
47.2p
106
Anna Persson
Hede
45:44.274300
+13:06.78500
47.2p
107
Louise Sandberg
Omcenter
45:47.274600
+13:09.78800
47.1p
108
Märith Östberg
Åsarna IK
45:49.274800
+13:11.79000
47.1p
109
Agnes Lund
Team Lund
45:49.274800
+13:11.79000
47.1p
110
Helena Hansson
Brunflo IF
45:52.275100
+13:14.79300
47.1p
111
Charlott Grip
Svegs IK
45:52.275100
+13:14.79300
47.1p
112
Berit Fryklund
Härnösands OK
45:53.275200
+13:15.79400
47.0p
113
Irma Östberg
Åsarna IK
45:54.275300
+13:16.79500
47.0p
114
Jenny Hofvander
Östersund
45:58.275700
+13:20.79900
47.0p
115
Caroline Söderberg
Svenstavik
46:09.276800
+13:31.81000
46.8p
116
Anne Lie Åslund
Åsarna IK
46:21.278000
+13:43.82200
46.6p
117
Annika Von Schlieben
IFK Gnarp
46:21.278000
+13:43.82200
46.6p
118
Eva Roxå
Nykvarn
46:25.278400
+13:47.82600
46.6p
119
Linnea Olsson
Vällingby
46:35.279400
+13:57.83600
46.4p
120
Ulrika Sterner
Täby
46:42.280100
+14:04.84300
46.3p
121
Ulrika Linder
Telia IoFF
46:45.280400
+14:07.84600
46.3p
122
Sofia Persson
Föreningen IKJ Haninge
46:45.280400
+14:07.84600
46.3p
123
Karin Dillner
Hackås
46:55.281400
+14:17.85600
46.2p
124
Tinna Bäckman
Frösön
47:00.281900
+14:22.86100
46.1p
125
Sara Ytterbom
Kovlands IF
47:02.282100
+14:24.86300
46.1p
126
Kristina Stenssonlarsson
Team Trumvallen
47:08.282700
+14:30.86900
46.0p
127
Karin Orre
Oslo
47:10.282900
+14:32.87100
45.9p
128
Emilia Kårvall-mill
Njurunda SK
47:10.282900
+14:32.87100
45.9p
129
Malin Labraaten
Sundsvall
47:12.283100
+14:34.87300
45.9p
130
Anna Sundin
Hudiksvall
47:15.283400
+14:37.87600
45.9p
131
Karin Fyhr
Hudiksvall
47:18.283700
+14:40.87900
45.8p
132
Sara Lindborg
Östersunds SK
47:18.283700
+14:40.87900
45.8p
133
Monica Holmqvist
Nacka
47:25.284400
+14:47.88600
45.7p
134
Ida Dillner
Klövsjö
47:34.285300
+14:56.89500
45.6p
135
Ida Svensson
IK Fjäll
47:42.286100
+15:04.90300
45.5p
136
Hanna Eriksson
Mats 60
47:43.286200
+15:05.90400
45.5p
137
Helena Widenström
Brunflo IF
47:47.286600
+15:09.90800
45.4p
138
Anna Gustavssonhynning
Täby
47:54.287300
+15:16.91500
45.3p
139
Marlene Gröning
Hedesunda IF
48:02.288100
+15:24.92300
45.2p
140
Eva-Karin Svensson
IK Fjäll
48:02.288100
+15:24.92300
45.2p
141
Annika Mattfolk
Hägersten
48:07.288600
+15:29.92800
45.2p
142
Katja Schwartz
Åsarna IK
48:11.289000
+15:33.93200
45.1p
143
Liselotte Möller
Lofsdalen
48:12.289100
+15:34.93300
45.1p
144
Malin Bergner
Stockholm
48:34.291300
+15:56.95500
44.8p
145
Christina Bredahl
Sundsvall
48:37.291600
+15:59.95800
44.8p
146
Lisa Svensson
Åsarna IK
48:37.291600
+15:59.95800
44.8p
147
Monika Thell
Smurfhuset
48:57.293600
+16:19.97800
44.5p
148
Matilda Hallberg
No Club
48:57.293600
+16:19.97800
44.5p
149
Maria Lundblad
Hägglunds Ski Team SK
49:01.294000
+16:23.98200
44.4p
150
Anna Schening
Öfvre
49:03.294200
+16:25.98400
44.4p
151
Anita Näs
Brunflo IF
49:08.294700
+16:30.98900
44.4p
152
Lenita Göransson
Åsarna IK
49:08.294700
+16:30.98900
44.4p
152
Carina Norénnilsson
IFK Mora SK
49:08.294700
+16:30.98900
44.4p
154
Sara Norberg
Ljusdalspolisens IF
49:11.295000
+16:33.99200
44.3p
155
Frida Maistedt
Sundsvall
49:11.295000
+16:33.99200
44.3p
156
Johanna Runesson
Åsarna IK
49:12.295100
+16:34.99300
44.3p
157
Christel Paulsson
Upplands Väsby
49:15.295400
+16:37.99600
44.3p
158
Katarina Nyman
Höör
49:16.295500
+16:38.99700
44.2p
159
Martina Ståbi
Team Ståbibo
49:19.295800
+16:41.100000
44.2p
160
Tina Bergman
Svärdsjö IF
49:22.296100
+16:44.100300
44.2p
161
Frida Häggkvist
Team Trumvallen
49:25.296400
+16:47.100600
44.1p
162
Jannie Wallman
Näsvikens IK
49:27.296600
+16:49.100800
44.1p
163
Karolina Renström
Åsarna IK
49:31.297000
+16:53.101200
44.1p
164
Anna Lena Olsson
Team Dunört
49:42.298100
+17:04.102300
43.9p
165
Therese Sahlin
SportsGym
49:47.298600
+17:09.102800
43.9p
166
Ann-Katrin Nyholm
Axa SC
50:02.300100
+17:24.104300
43.7p
167
Elin Skoglund Lyren
Östersund
50:02.300100
+17:24.104300
43.7p
168
Brita Sidenvall
Falun
50:14.301300
+17:36.105500
43.5p
169
Ann Louise Morin
No Club
50:16.301500
+17:38.105700
43.5p
170
Cia Johansson
Team Johansson
50:25.302400
+17:47.106600
43.4p
171
Sara Nilsson
Kovlands IF
50:26.302500
+17:48.106700
43.4p
172
Hanna Hedenströ
Grötfors SK
50:26.302500
+17:48.106700
43.4p
173
Karin Beckman
Stabekk
50:35.303400
+17:57.107600
43.2p
174
Sara Hellström
Undersåkers IF
50:38.303700
+18:00.107900
43.2p
175
Marie Pettersson
Team Gullbräcka
50:41.304000
+18:03.108200
43.2p
176
Andrea Paulsson
Upplands Väsby
50:53.305200
+18:15.109400
43.0p
177
Lotta Wickenberg
Ås
51:04.306300
+18:26.110500
42.9p
178
Isa Wickenberg
Ås
51:05.306400
+18:27.110600
42.9p
179
Marit Hellström
Undersåkers IF
51:05.306400
+18:27.110600
42.9p
180
Sara Skyttberg
Sundsvall
51:08.306700
+18:30.110900
42.8p
181
Inger Franzén
Åsarna IK
51:08.306700
+18:30.110900
42.8p
182
Erika Bergman
NORRSUNDET
51:16.307500
+18:38.111700
42.7p
183
Anni Fuhr
Saltsjö-Duvnäs
51:23.308200
+18:45.112400
42.7p
184
Kristin Fahlén
Hede
51:26.308500
+18:48.112700
42.6p
185
Ann Jeppesen
Östersund
51:26.308500
+18:48.112700
42.6p
186
Moa Mattfolk
Hägersten
51:26.308500
+18:48.112700
42.6p
187
Ann-Sofi Löfström
Månkarbo IF
51:31.309000
+18:53.113200
42.6p
188
Elisabeth Nääs
Team Oltjärn
51:34.309300
+18:56.113500
42.5p
189
Anna Gunnarsson
Gunnarssons
51:39.309800
+19:01.114000
42.5p
190
Christina Wanberglångh
Vintrosa IS
51:43.310200
+19:05.114400
42.4p
191
Jenny Östlund
Lillhärdals IF
51:47.310600
+19:09.114800
42.4p
192
Karin Everitt
Sundsvall
51:49.310800
+19:11.115000
42.4p
193
Frida Ericsson
Klövsjö
51:55.311400
+19:17.115600
42.3p
194
Cathrine Näslund
Bergeforsens SK
52:01.312000
+19:23.116200
42.2p
195
Frida Essenholm
Njurunda SK
52:02.312100
+19:24.116300
42.2p
196
Ann-Louise Höglund
Bergeforsens SK
52:02.312100
+19:24.116300
42.2p
197
Anja Egnell
Lidingö
52:04.312300
+19:26.116500
42.2p
198
Ulrika Olofsson
Klövsjö
52:13.313200
+19:35.117400
42.1p
199
Annelie Nilsson
Alnö SK
52:13.313200
+19:35.117400
42.1p
200
Sandra Molander
Myssjö-Ovikens IF
52:21.314000
+19:43.118200
42.0p
Logga in för att slippa de här annonserna
201
Mia Edlund
Hejåhå IF
52:21.314000
+19:43.118200
42.0p
202
Kristina Grubb
Hede
52:22.314100
+19:44.118300
42.0p
203
Helena Nässen
Matfors SK
52:24.314300
+19:46.118500
41.9p
204
Rebecca Krantz
No Club
52:25.314400
+19:47.118600
41.9p
205
Anita Andersson
Svenstavik
52:25.314400
+19:47.118600
41.9p
206
Tuva Nilsson
Östersund
52:39.315800
+20:01.120000
41.8p
207
Marita Häggblom
Bräcke SK
52:39.315800
+20:01.120000
41.8p
208
Anette Öhlund
Team Öhlund
52:39.315800
+20:01.120000
41.8p
209
Camilla Kempe
Orrvikens IK
52:45.316400
+20:07.120600
41.7p
210
Sandra Sjölander
Fam G:Son
52:47.316600
+20:09.120800
41.7p
211
Katarina Berglund
Jättendals IF
52:48.316700
+20:10.120900
41.7p
212
Caroline Andersson
Weaze
52:52.317100
+20:14.121300
41.6p
213
Marie Eldh
Norrbo IF
52:52.317100
+20:14.121300
41.6p
214
Miriam Alexandersson
Upplands Väsby
52:59.317800
+20:21.122000
41.5p
215
Birgitta Hallquist
Åsarna IK
53:01.318000
+20:23.122200
41.5p
216
Lizen Johansson
Bruce
53:05.318400
+20:27.122600
41.5p
217
Anna-Karin Foraberggunnarsson
Peakyou
53:10.318900
+20:32.123100
41.4p
218
Linnea Arbman
Sollentuna
53:13.319200
+20:35.123400
41.4p
219
Ulla Hallberg
No Club
53:21.320000
+20:43.124200
41.3p
220
Ingrid E Hallquist
Åsarna IK
53:23.320200
+20:45.124400
41.3p
221
Maria Häggkvist
Team Trumvallen
53:24.320300
+20:46.124500
41.3p
222
Julia Lindgren
Åsarna IK
53:25.320400
+20:47.124600
41.2p
223
Ragnhild Hallquist
Åsarna IK
53:28.320700
+20:50.124900
41.2p
224
Carina Karlström
Rörösjöns IK
53:31.321000
+20:53.125200
41.2p
225
Klara Jonsson
City Wolfs SC
53:37.321600
+20:59.125800
41.1p
226
Jenny Molander
Stockholm
53:37.321600
+20:59.125800
41.1p
227
Shannon Lehnberg
Sundsvall
53:42.322100
+21:04.126300
41.1p
228
Camilla Näslund
City Wolfs SC
53:43.322200
+21:05.126400
41.0p
229
Wivi-Ann Leander
Åsarna IK
53:47.322600
+21:09.126800
41.0p
230
Katarina Bufvers
Sundsvall
53:52.323100
+21:14.127300
40.9p
231
Jelena Nääs
Åsarna IK
53:54.323300
+21:16.127500
40.9p
232
Viviann Johansson
Brunflo IF
54:00.323900
+21:22.128100
40.9p
233
Linda Lönneberg
Täby
54:00.323900
+21:22.128100
40.9p
234
Indira Sundvisson
Farsta
54:05.324400
+21:27.128600
40.8p
235
Hilda Ryhed
Team Lyckan
54:07.324600
+21:29.128800
40.8p
236
Åse Sandberg
Team Finnbacken
54:10.324900
+21:32.129100
40.7p
237
Marie Burman
Åsarna IK
54:18.325700
+21:40.129900
40.7p
238
Marjut Åslund
Timrå SOK
54:21.326000
+21:43.130200
40.6p
239
Tyra Elgesjö
Domnarvets GOIF
54:21.326000
+21:43.130200
40.6p
240
Hanna Wirén
Hede
54:21.326000
+21:43.130200
40.6p
241
Jennie Holm
Wease Sportswear
54:30.326900
+21:52.131100
40.5p
242
Sofia Österberg
Team Grass
54:30.326900
+21:52.131100
40.5p
243
Ann-Christin Nordin
Östersund
54:31.327000
+21:53.131200
40.5p
244
Marie Ahlström
Alnö SK
54:34.327300
+21:56.131500
40.5p
245
Johanna Vandermaaten
Frösön
54:36.327500
+21:58.131700
40.5p
246
Lina Dillner
Klövsjö
54:37.327600
+21:59.131800
40.5p
247
Johanna Smevold
Vapro Produktutveckling AB
54:38.327700
+22:00.131900
40.4p
248
Malin Elfving
Hudiksvall
54:42.328100
+22:04.132300
40.4p
249
Catrin Sundstén
Bålsta
54:43.328200
+22:05.132400
40.4p
250
Annica Trapp
Fåkers IK
54:46.328500
+22:08.132700
40.4p
251
May Britt Leander
Åsarna IK
54:48.328700
+22:10.132900
40.3p
252
Kristina Roman
Stockholm
54:49.328800
+22:11.133000
40.3p
253
Kicki Bogevik
Fränsta IK
54:52.329100
+22:14.133300
40.3p
254
Karin Molander
Myssjö-Ovikens IF
54:56.329500
+22:18.133700
40.2p
255
Hanna Möller
Lofsdalen
54:57.329600
+22:19.133800
40.2p
256
Lena Seliberg
Ljusdal
55:01.330000
+22:23.134200
40.2p
257
Cecilia Jonsson
Svegs IK
55:04.330300
+22:26.134500
40.2p
258
Irene Eriksson
No Club
55:05.330400
+22:27.134600
40.1p
259
Emma Roman
Hudiksvall
55:08.330700
+22:30.134900
40.1p
260
Kerstin Härjerud
Åsarna IK
55:10.330900
+22:32.135100
40.1p
261
Sanna Eklund
Klövsjö
55:10.330900
+22:32.135100
40.1p
262
Malin Frögelius
Stockholm
55:12.331100
+22:34.135300
40.1p
263
Lisen Karlsson
Team Karlsson
55:13.331200
+22:35.135400
40.1p
264
Eva-Britt Dillner
Klövsjö
55:18.331700
+22:40.135900
40.0p
265
Angelica Persson
Tandsbyns IF
55:25.332400
+22:47.136600
39.9p
266
Ingrid Tillman
Gävle
55:28.332700
+22:50.136900
39.9p
267
Kajsa Johansson
Fjällgården
55:33.333200
+22:55.137400
39.9p
268
Mari Hermansen
Funäsdalens SLK
55:39.333800
+23:01.138000
39.8p
269
Therese Hjalmarsson
Fränsta IK
55:39.333800
+23:01.138000
39.8p
270
Karin Nygård-skalman
Hudiksvalls IF
55:44.334300
+23:06.138500
39.7p
271
Katarina Bromée
Östersund
55:44.334300
+23:06.138500
39.7p
272
Lisa Eriksson
Sävedalen
55:54.335300
+23:16.139500
39.6p
273
Sandra Carlander
Craft
55:55.335400
+23:17.139600
39.6p
274
Astrid Öhrn
Bergeforsens SK
55:58.335700
+23:20.139900
39.6p
275
Vilde Aanesen
Täby
56:08.336700
+23:30.140900
39.5p
276
Lena Bosson
Alfta
56:09.336800
+23:31.141000
39.5p
277
Anna Bryngelsson
Delsbo IF
56:18.337700
+23:40.141900
39.4p
278
Anita Silfver
Linköping
56:18.337700
+23:40.141900
39.4p
279
Sofia Gunnars
Sollentuna
56:19.337800
+23:41.142000
39.4p
280
Mika Silfver
Stockholm
56:21.338000
+23:43.142200
39.4p
281
Jennifer Tjärnberg
Vemdalen
56:21.338000
+23:43.142200
39.4p
282
Marie Eriksson
Frösön
56:34.339300
+23:56.143500
39.2p
283
Stina Eriksson
Åsarna IK
56:34.339300
+23:56.143500
39.2p
284
Camilla Ericsson
Myssjö
56:35.339400
+23:57.143600
39.2p
285
Hanna Unander
Alnö SK
56:37.339600
+23:59.143800
39.2p
286
Marie Karlsson
Älvsjö
56:38.339700
+24:00.143900
39.2p
287
Katarina Green
Lidingö
56:38.339700
+24:00.143900
39.2p
288
Helena Dahlberg
Hackås
56:42.340100
+24:04.144300
39.1p
289
Sofie Wallström
Brunflo IF
56:42.340100
+24:04.144300
39.1p
290
Maja Kristersson
Älvsjö AIK SOK
56:51.341000
+24:13.145200
39.1p
291
Gunnel Höglund
Vemdalen
56:55.341400
+24:17.145600
39.0p
292
Anita Westerlund
Vemdalen
56:55.341400
+24:17.145600
39.0p
293
Tove Forsberg
Vällingby
57:05.342400
+24:27.146600
38.9p
294
Gunhild Hallquist
Åsarna IK
57:09.342800
+24:31.147000
38.9p
295
Lena Eldh
Norrbo IF
57:11.343000
+24:33.147200
38.9p
296
Johanna Almqvist-Uddén
Team Buddi
57:13.343200
+24:35.147400
38.8p
297
Nike Nymark
Sundsvall
57:16.343500
+24:38.147700
38.8p
298
Carolin Moberg
Nacka
57:17.343600
+24:39.147800
38.8p
299
Eva Bill
Järna
57:27.344600
+24:49.148800
38.7p
300
Kristina Olsson
Östersund
57:28.344700
+24:50.148900
38.7p
301
Isabell Olsson
Östersund
57:30.344900
+24:52.149100
38.7p
302
Mait Östman
Frösön
57:32.345100
+24:54.149300
38.6p
303
Monica Söderström
Hälsotanken M&M AB
57:34.345300
+24:56.149500
38.6p
304
Nathalie Spjälledelsius
Delsius
57:36.345500
+24:58.149700
38.6p
305
Annika Nilsson
Vemdalen
57:42.346100
+25:04.150300
38.5p
306
Lena Kivistö
Sigtuna
57:42.346100
+25:04.150300
38.5p
307
Birgitta Löfstrand
Överturingen
57:43.346200
+25:05.150400
38.5p
308
Lotta Finstorp
Mellösa IF
57:47.346600
+25:09.150800
38.5p
309
Caroline Klaesson
Åsarna IK
57:49.346800
+25:11.151000
38.5p
310
Isabell Hemmingsson
Klövsjö
57:53.347200
+25:15.151400
38.4p
311
Marie Welin
Östersund
57:53.347200
+25:15.151400
38.4p
312
Sunna Rensberg
Funäsdalens IF
57:57.347600
+25:19.151800
38.4p
313
Klara Lundqvist
Lillhärdals IF
57:57.347600
+25:19.151800
38.4p
314
Anna Johansson
Svenstavik
57:58.347700
+25:20.151900
38.4p
315
Jenny Eriksson
Åsarna IK
58:02.348100
+25:24.152300
38.3p
316
Agneta Fjätström
Lillhärdals IF
58:04.348300
+25:26.152500
38.3p
317
Marlene Brännlund
Östersund
58:07.348600
+25:29.152800
38.3p
318
Navina Isenberg
Forellen1
58:07.348600
+25:29.152800
38.3p
319
Maria Lyren
Brunflo IF
58:10.348900
+25:32.153100
38.3p
320
Anna-Maria Jansson
Enköping
58:10.348900
+25:32.153100
38.3p
321
Maja Engvall
Uppsala
58:12.349100
+25:34.153300
38.3p
322
Pauline Ahlström
Sundsvall
58:16.349500
+25:38.153700
38.2p
323
Agnes Edström
Team Sjöberg
58:21.350000
+25:43.154200
38.2p
324
Moa Svensson
Klövsjö
58:22.350100
+25:44.154300
38.2p
325
Christin Carlsson
Baloo Med Barn
58:25.350400
+25:47.154600
38.1p
326
Jennifer Carlsson
Baloo Med Barn
58:25.350400
+25:47.154600
38.1p
327
Katarina Nyman
Sundsvall
58:32.351100
+25:54.155300
38.1p
328
Helena Järvinder
Hudiksvall
58:33.351200
+25:55.155400
38.0p
329
Linnea Nyman
Höör
58:33.351200
+25:55.155400
38.0p
330
Ann Löfving
Strängnäs
58:36.351500
+25:58.155700
38.0p
331
Birgitta Göransson
Kvissle
58:50.352900
+26:12.157100
37.9p
332
Kristina Rubin
Höör
58:52.353100
+26:14.157300
37.9p
333
Wilma Schening
Öfvre
58:52.353100
+26:14.157300
37.9p
334
Ann-Kristine Antonsson
Vallentuna
59:07.354600
+26:29.158800
37.7p
335
Anna Törner
Täby
59:22.356100
+26:44.160300
37.6p
336
Eva Forslund
Sundsvall
59:22.356100
+26:44.160300
37.6p
337
Mari Ivarsson
Sollentuna
59:22.356100
+26:44.160300
37.6p
338
Emma Nilsson
IK Fjäll
59:34.357300
+26:56.161500
37.5p
339
Katrin Jonsson
IFK Gnarp
59:47.358600
+27:09.162800
37.4p
340
Louise Stångberg
Saltsjöbadens SLK
59:50.358900
+27:12.163100
37.3p
341
Johanna Svensson
Tännäs
59:54.359300
+27:16.163500
37.3p
342
Gunilla Seliberg
Pro Management AB
59:59.359800
+27:21.164000
37.2p
343
Christina Ståhl-Janson
Nacka
1:00:03.360200
+27:25.164400
37.2p
344
Josefine Edlund
Östersund
1:00:11.361000
+27:33.165200
37.1p
345
Louise Skogby
Solna
1:00:16.361500
+27:38.165700
37.1p
346
Erika Lång
Hudiksvall
1:00:17.361600
+27:39.165800
37.1p
347
Mia Långsverin
Hudiksvall
1:00:18.361700
+27:40.165900
37.1p
348
Karin Forsberg
Enebyberg
1:00:22.362100
+27:44.166300
37.0p
349
Ann-Kristin Jonsson
Team Jonsson
1:00:22.362100
+27:44.166300
37.0p
350
Elmina Saksi
GOIF Tjalve
1:00:24.362300
+27:46.166500
37.0p
351
Cecilia Lund
Team Lund
1:00:26.362500
+27:48.166700
37.0p
352
Anna Rosenström
Granbo Medicinkonsult AN
1:00:28.362700
+27:50.166900
37.0p
353
Linda Edlund
Alnö SK
1:00:33.363200
+27:55.167400
36.9p
354
Linda Allberg
Aspås IF
1:00:35.363400
+27:57.167600
36.9p
355
Ida Bylund
Stockholm
1:00:37.363600
+27:59.167800
36.9p
355
Anna Elgesjö
Domnarvets GOIF
1:00:37.363600
+27:59.167800
36.9p
357
Monica Svelander
Klövsjö
1:00:41.364000
+28:03.168200
36.9p
358
Ingrid Rinstad
Klövsjö
1:00:42.364100
+28:04.168300
36.9p
359
Elisabet Hallquist
Åsarna IK
1:00:45.364400
+28:07.168600
36.8p
360
Linda Gabrielsson
Bruksvallarnas IF
1:00:46.364500
+28:08.168700
36.8p
361
Kristina Johansson
Stockviks SF
1:00:48.364700
+28:10.168900
36.8p
362
Yvonne Lindh
Njurunda SK
1:00:50.364900
+28:12.169100
36.8p
363
Ulrika Östlund
Kilafors SK
1:00:51.365000
+28:13.169200
36.8p
364
Anna Olofsson
Åsarna IK
1:00:54.365300
+28:16.169500
36.7p
365
Elin Smevold
Smevold
1:00:55.365400
+28:17.169600
36.7p
366
Ann-Christin Skyttberg
Sundsvall
1:00:56.365500
+28:18.169700
36.7p
367
Eva Hofmann
Västra Frölunda
1:00:58.365700
+28:20.169900
36.7p
368
Sara Larsson
Frösön
1:01:05.366400
+28:27.170600
36.6p
369
Eva Carlevi
Kvissleby
1:01:06.366500
+28:28.170700
36.6p
370
Anna Kårberg
Stockholm
1:01:13.367200
+28:35.171400
36.6p
371
Anneli Berglund
Västerås
1:01:13.367200
+28:35.171400
36.6p
372
Gudrun Persson
Svenstavik
1:01:15.367400
+28:37.171600
36.6p
373
Sandra Alenius
Saltsjö Boo
1:01:19.367800
+28:41.172000
36.5p
374
Elisabet Lernskog
Uppsala
1:01:23.368200
+28:45.172400
36.5p
375
Martina Rosenberg
Härnösands OK
1:01:25.368400
+28:47.172600
36.5p
376
Ingela Madsen
Östersund
1:01:33.369200
+28:55.173400
36.4p
377
Angelica Bergman
No Club
1:01:34.369300
+28:56.173500
36.4p
378
Sara Olofsson
Vemdalen
1:01:34.369300
+28:56.173500
36.4p
379
Maria Jonsson
Johanneshov IF
1:01:44.370300
+29:06.174500
36.3p
380
Anna Hedblom
Järvsö
1:01:45.370400
+29:07.174600
36.3p
381
Lotta Larkås
Järvsö
1:01:45.370400
+29:07.174600
36.3p
382
Line Hammarström
Sörberge
1:02:01.372000
+29:23.176200
36.2p
383
Malin Egnell
Lidingö
1:02:09.372800
+29:31.177000
36.1p
384
Hanna Jonsson
Åsarna IK
1:02:15.373400
+29:37.177600
36.0p
385
Helena Ståhlbrandt
Vemdalen
1:02:16.373500
+29:38.177700
36.0p
386
Ann-Christin Annemark
Järlåsa IF
1:02:17.373600
+29:39.177800
36.0p
387
Maria Flodén
Vemdalen
1:02:20.373900
+29:42.178100
36.0p
388
Isa Flodén
Vemdalen
1:02:22.374100
+29:44.178300
36.0p
389
Anette Rosénnorling
Rätans IF
1:02:25.374400
+29:47.178600
36.0p
390
Marie Ryhed
Team Lyckan
1:02:27.374600
+29:49.178800
35.9p
391
Helena Andersson
Järfälla
1:02:30.374900
+29:52.179100
35.9p
392
Elisabeth Bylund
Stockholm
1:02:32.375100
+29:54.179300
35.9p
393
Birgit Skoog
Vallda
1:02:36.375500
+29:58.179700
35.9p
394
Lina Nordenberg
Östersund
1:02:42.376100
+30:04.180300
35.8p
395
Monica Häggström
Blackebo
1:02:44.376300
+30:06.180500
35.8p
396
Frida Bergkvist
Lucksta IF
1:02:52.377100
+30:14.181300
35.7p
397
Johanna Wernersson
Wernersson Fastighet AB
1:02:56.377500
+30:18.181700
35.7p
398
Camilla Myrland-Gustavsson
Pilgrimstad IF
1:02:59.377800
+30:21.182000
35.7p
399
Nina Backlund
Kvissleby
1:02:59.377800
+30:21.182000
35.7p
400
Emma Myrlandgustavsson
Pilgrimstad IF
1:03:06.378500
+30:28.182700
35.6p
401
Agneta Jonasson
Svenstavik
1:03:09.378800
+30:31.183000
35.6p
Logga in för att slippa de här annonserna
402
Elisabet Nygren
Åsarna IK
1:03:15.379400
+30:37.183600
35.5p
403
Ulrika Karlsson
Vemdalen
1:03:15.379400
+30:37.183600
35.5p
404
Frida Norling
Rätans IF
1:03:22.380100
+30:44.184300
35.5p
405
Maria Lundholm
Stockholm
1:03:25.380400
+30:47.184600
35.4p
406
Jaqueline Ewertzh
Östersund
1:03:39.381800
+31:01.186000
35.3p
407
Gunilla Urman
Brokind
1:03:41.382000
+31:03.186200
35.3p
408
Linda Finn
Stockholm
1:03:55.383400
+31:17.187600
35.2p
409
Anna Sjunnesson
Vitvå
1:03:57.383600
+31:19.187800
35.2p
410
Kajsa Eklund
Bergeforsens SK
1:03:57.383600
+31:19.187800
35.2p
411
Jessica Delsius
Delsius
1:03:58.383700
+31:20.187900
35.2p
412
Iza Wagenius
Funäsdalens SLK
1:03:58.383700
+31:20.187900
35.2p
413
Carina Martinsson
Njurunda SK
1:04:01.384000
+31:23.188200
35.1p
414
Josefin Hedman
Knivsta
1:04:07.384600
+31:29.188800
35.1p
415
Jennifer Augustsson
Ekenäs, Finland
1:04:10.384900
+31:32.189100
35.1p
416
Ann-Christin Danielsson
Klövsjö
1:04:11.385000
+31:33.189200
35.1p
417
Karin Ström
Stockholm
1:04:12.385100
+31:34.189300
35.1p
418
Charlotta Wallman Hörlin
Gnesta
1:04:13.385200
+31:35.189400
35.1p
419
Alice Sandberg
Bollnäs SK
1:04:20.385900
+31:42.190100
35.0p
420
Marita Sandberg
Näsvikens IK
1:04:21.386000
+31:43.190200
35.0p
421
Ulrika Jonsson
Vallentuna
1:04:31.387000
+31:53.191200
34.9p
422
Karin Lindkvist
Danderyd
1:04:32.387100
+31:54.191300
34.9p
423
Marie Söderberg
Sala
1:04:36.387500
+31:58.191700
34.9p
424
Branka Eriksson
Köping
1:04:37.387600
+31:59.191800
34.9p
425
Rosemarie Andersson
Iggesunds SK
1:04:40.387900
+32:02.192100
34.8p
426
Johanna Frengen
Sundsvall
1:04:50.388900
+32:12.193100
34.8p
427
Sara Svensson
Surahammars SOK
1:04:53.389200
+32:15.193400
34.7p
428
Katarina Frengen
Sundsvall
1:04:54.389300
+32:16.193500
34.7p
429
Alva Eriksson
ABT
1:04:56.389500
+32:18.193700
34.7p
430
Charlotta Dagobert-Wanberg
Skattkärrs IF
1:05:01.390000
+32:23.194200
34.7p
431
Lilian Tjärnås
Vemdalen
1:05:18.391700
+32:40.195900
34.5p
432
Anna Granström
Täby
1:05:25.392400
+32:47.196600
34.5p
433
Barbro Nilsson
BISPGÅRDEN
1:05:29.392800
+32:51.197000
34.4p
434
Anki Walter
B.W. Skog AB
1:05:36.393500
+32:58.197700
34.4p
435
Anna Urban
Saltsjöbadens SLK
1:05:39.393800
+33:01.198000
34.4p
436
Marie Englund
Hackås
1:05:43.394200
+33:05.198400
34.3p
437
Amelie Urban
Saltsjöbadens SLK
1:05:43.394200
+33:05.198400
34.3p
438
Elin Jonsson
Åsarna IK
1:05:45.394400
+33:07.198600
34.3p
439
Helen Söderlund
Åsarna IK
1:05:54.395300
+33:16.199500
34.2p
440
Kristin Lundh
Thomas
1:06:00.395900
+33:22.200100
34.2p
441
Tuva Walther
Ljusdal
1:06:00.395900
+33:22.200100
34.2p
442
Linda Hoversjö
MO
1:06:01.396000
+33:23.200200
34.2p
443
Karin Hansson
Upplands Väsby
1:06:05.396400
+33:27.200600
34.2p
444
Ann-Sofie Fall
Freese Bruno
1:06:05.396400
+33:27.200600
34.2p
445
Saga Kronborg
Järfälla
1:06:06.396500
+33:28.200700
34.2p
446
Mirja Lindberget
Funäsdalens SLK
1:06:09.396800
+33:31.201000
34.1p
447
Linda Ersson
Frösön
1:06:12.397100
+33:34.201300
34.1p
448
Karin Persson
Frösön
1:06:14.397300
+33:36.201500
34.1p
449
Karin Svanberg
Stöde IF
1:06:20.397900
+33:42.202100
34.0p
450
Yvonne Persson
Ilsbo SK
1:06:25.398400
+33:47.202600
34.0p
451
Gina Clemes
Ljusdal
1:06:26.398500
+33:48.202700
34.0p
452
Annika Kjellberg
Frösön
1:06:27.398600
+33:49.202800
34.0p
453
Britt-Marie Svensson
Åsarna IK
1:06:28.398700
+33:50.202900
34.0p
454
Moa Nilsson
BISPGÅRDEN
1:06:30.398900
+33:52.203100
34.0p
455
Maria Bäckström
Åsarna IK
1:06:32.399100
+33:54.203300
34.0p
456
Alva Lind
Sollentuna
1:06:35.399400
+33:57.203600
33.9p
457
Veronica Gardner
Söderbärke
1:06:50.400900
+34:12.205100
33.8p
458
Annika Kjellsson-Lind
Sollentuna
1:07:08.402700
+34:30.206900
33.7p
459
Maria Ericsson
Vänge
1:07:12.403100
+34:34.207300
33.7p
460
Saidi Mozard
Oricon
1:07:16.403500
+34:38.207700
33.6p
461
Isabelle Bardun
Eskilstuna
1:07:19.403800
+34:41.208000
33.6p
462
Signhild Mattsson
Överturingen
1:07:21.404000
+34:43.208200
33.6p
463
Åsa Pettersson
Stockholm
1:07:24.404300
+34:46.208500
33.6p
464
Ella Ytterström
Sundsvalls OK
1:07:26.404500
+34:48.208700
33.6p
465
Maja Lind
Sollentuna
1:07:27.404600
+34:49.208800
33.5p
466
Katarina Antonsen
Matfors
1:07:32.405100
+34:54.209300
33.5p
467
Caroline Ytterström
Sundsvalls OK
1:07:33.405200
+34:55.209400
33.5p
468
Madde Melander
Timrå SOK
1:07:37.405600
+34:59.209800
33.5p
469
Anne Katrin Welp
Avesta
1:07:44.406300
+35:06.210500
33.4p
470
Joanna Larsson
Torpshammars IF
1:07:49.406800
+35:11.211000
33.4p
471
Marina Pettersson
M.Petterssons All Consulting
1:07:52.407100
+35:14.211300
33.4p
472
Maria Nyh
Acrylicon Fogfriagolv
1:07:55.407400
+35:17.211600
33.3p
473
Tilda Andersson
Åsarna IK
1:08:00.407900
+35:22.212100
33.3p
474
Ritva Erlandsson
Granbergs Ais
1:08:02.408100
+35:24.212300
33.3p
475
Eva Laurin
Täby
1:08:06.408500
+35:28.212700
33.3p
476
Elina Göransson
Åsarna IK
1:08:06.408500
+35:28.212700
33.3p
477
Frida Eriksson
Åsarna IK
1:08:07.408600
+35:29.212800
33.2p
478
Stina Ryder
Åsarna IK
1:08:24.410300
+35:46.214500
33.1p
479
Karin Ryder
Klövsjö
1:08:24.410300
+35:46.214500
33.1p
480
Ann-Sofi Wallén
Uppsala
1:08:31.411000
+35:53.215200
33.1p
481
Agneta Thörnevik
Skogås
1:08:42.412100
+36:04.216300
33.0p
482
Maria Karlsson
Vemdalen
1:08:48.412700
+36:10.216900
33.0p
483
Åsa Salomonsson
Västerås
1:09:01.414000
+36:23.218200
32.9p
484
Sophia Hansson
Solna
1:09:12.415100
+36:34.219300
32.8p
484
Lola Qvist
Björnrikeblixtarna
1:09:12.415100
+36:34.219300
32.8p
486
Ulrika Segervald
Sundsvall
1:09:25.416400
+36:47.220600
32.7p
487
Anna Bengtlars
Malungs IF
1:09:29.416800
+36:51.221000
32.7p
488
Anette Rangdag
Åsarna IK
1:09:33.417200
+36:55.221400
32.6p
489
Lena Lindahl
Åsarna IK
1:09:45.418400
+37:07.222600
32.5p
490
Agneta Thörnqvist
Storhogna Camping
1:09:51.419000
+37:13.223200
32.5p
491
Anneli Drewes
Frösön
1:09:53.419200
+37:15.223400
32.5p
492
Vera Gunnars
Sollentuna
1:10:00.419900
+37:22.224100
32.4p
493
Maria Danielsson
Stockviks SF
1:10:00.419900
+37:22.224100
32.4p
494
Denise Andersson
Team Lund
1:10:02.420100
+37:24.224300
32.4p
495
Mona Holmström
Sälgtoppen
1:10:05.420400
+37:27.224600
32.4p
496
Jenny Carlevi
Mörsil
1:10:07.420600
+37:29.224800
32.4p
497
Ann-Mari Hörnqvistbudell
Åkersberga
1:10:09.420800
+37:31.225000
32.4p
498
Emelie Myhr
Wolkswagen
1:10:10.420900
+37:32.225100
32.4p
499
Klara Valoandersson
Östersund
1:10:21.422000
+37:43.226200
32.3p
500
Maria Ekblom
Solsidan IF
1:10:26.422500
+37:48.226700
32.3p
Visar resultat 1 till 500 av 680[
1
2
]