Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
ICA Cup Riksfinal Distans
2018-03-09
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
3.3km
Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
H 14
Hugo Ström
Dalarna
8:42.52100
2
H 14
Arvid Törnblom
Västerbotten
8:51.53000
+9.800
2
H 14
Erik Franzén
Dalarna
8:51.53000
+9.800
4
H 14
Elias Danielsson
Gästrikland
9:05.54400
+23.2200
5
H 14
Edwin Nordmark
Västerbotten
9:09.54800
+27.2600
6
H 14
Simon Claesson
Västergötland
9:10.54900
+28.2700
7
H 13
Erik Bergström
Dalarna
9:12.55100
+30.2900
8
H 14
Bosse Lövgren
Dalarna
9:13.55200
+31.3000
9
H 14
Pelle Boberg
Jämtland Härjedalen
9:15.55400
+33.3200
10
H 14
Hilmer Grenedal
Hälsingland
9:17.55600
+35.3400
10
H 14
Rikard Sjödin
Ångermanland
9:17.55600
+35.3400
12
H 13
Gustav Skogsjö
Stockholm
9:19.55800
+37.3600
12
H 13
Jonathan Lindberg
Dalarna
9:19.55800
+37.3600
12
H 14
Axel Broms
Halland
9:19.55800
+37.3600
15
H 14
Isak Andersson Lind
Västerbotten
9:20.55900
+38.3700
16
H 14
Arvid Norberg
Hälsingland
9:21.56000
+39.3800
16
H 14
Elliot Åkesson
Småland
9:21.56000
+39.3800
18
H 14
Edvin Högman
Västergötland
9:22.56100
+40.3900
19
H 14
Fabian Nordgren
Dalarna
9:23.56200
+41.4000
20
H 14
Anton Grahn
Småland
9:28.56700
+46.4500
21
H 14
Viktor Norberg
Dalarna
9:29.56800
+47.4600
22
H 14
Melker Hendén
Västergötland
9:31.57000
+49.4800
23
H 14
Hjalmar Oskarsson
Jämtland Härjedalen
9:32.57100
+50.4900
23
H 14
Sebastian Svahn
Dalarna
9:32.57100
+50.4900
25
D 14
Elin Näslund
Ångermanland
9:33.57200
+51.5000
26
H 14
Johan Borg
Hälsingland
9:35.57400
+53.5200
26
H 14
Gabriel Norder
Halland
9:35.57400
+53.5200
28
H 13
Oskar Höglund
Ångermanland
9:36.57500
+54.5300
28
H 14
Linus Antonsen
Norrbotten
9:36.57500
+54.5300
30
H 14
Edvin Schön
Uppland
9:37.57600
+55.5400
31
H 14
Jonathan Hedberg
Värmland
9:38.57700
+56.5500
32
H 14
Marcus Nilsson
Ångermanland
9:39.57800
+57.5600
33
H 13
Axel Eriksson
Dalarna
9:40.57900
+58.5700
33
H 14
Alfons Wedin
Örebro Län
9:40.57900
+58.5700
35
H 14
Victor Eriksson
Jämtland Härjedalen
9:41.58000
+59.5800
35
H 14
Axel Mäkinen
Gästrikland
9:41.58000
+59.5800
35
H 14
Valter Eriksson
Norrbotten
9:41.58000
+59.5800
38
D 14
Lina Rydén
Dalarna
9:42.58100
+1:00.5900
38
H 14
Adam Dahlgren
Västergötland
9:42.58100
+1:00.5900
40
H 14
Hugo Persson
Östergötland
9:44.58300
+1:02.6100
41
H 14
Jesper Lundholm
Norrbotten
9:45.58400
+1:03.6200
42
H 13
Viking Olsson
Ångermanland
9:46.58500
+1:04.6300
43
H 13
Martin Höiby
Göteborg
9:47.58600
+1:05.6400
43
D 14
Malin Oskarsson
Dalarna
9:47.58600
+1:05.6400
43
H 14
Erik Byström
Ångermanland
9:47.58600
+1:05.6400
46
H 13
Hugo Granström
Stockholm
9:50.58900
+1:08.6700
46
D 14
Erika Lavén
Stockholm
9:50.58900
+1:08.6700
48
H 13
Max Johansson
Jämtland Härjedalen
9:51.59000
+1:09.6800
48
H 14
Gabriel Claesson
Småland
9:51.59000
+1:09.6800
48
H 14
Eskil Peterson
Västergötland
9:51.59000
+1:09.6800
51
H 14
Filip Ragnvaldsson
Jämtland Härjedalen
9:53.59200
+1:11.7000
51
H 14
Henning Lindh Ten Berg
Jämtland Härjedalen
9:53.59200
+1:11.7000
53
H 14
Isac Lundblad
Ångermanland
9:54.59300
+1:12.7100
54
H 13
Tim Lundberg
Norrbotten
9:55.59400
+1:13.7200
54
H 14
Melker Åkerström
Västergötland
9:55.59400
+1:13.7200
56
H 13
Tomas Holmgren
Medelpad
9:56.59500
+1:14.7300
56
H 13
Alvin Noaksson
Jämtland Härjedalen
9:56.59500
+1:14.7300
58
H 13
Elias Thellsén
Östergötland
9:57.59600
+1:15.7400
59
H 13
Alexander Bjuredal
Dalarna
9:58.59700
+1:16.7500
59
D 14
Molly Furunäs
Dalarna
9:58.59700
+1:16.7500
61
H 14
Linus Nilsson
Bohuslän Dal
10:00.59900
+1:18.7700
61
H 14
Albert Marjeta
Norrbotten
10:00.59900
+1:18.7700
63
D 14
Evelina Crüsell
Västerbotten
10:03.60200
+1:21.8000
64
H 13
Milton Loft
Jämtland Härjedalen
10:04.60300
+1:22.8100
64
D 14
Matilda Bandefur
Dalarna
10:04.60300
+1:22.8100
64
H 14
Oskar Jäderblom
Uppland
10:04.60300
+1:22.8100
64
H 14
Lukas Ejvinsson
Medelpad
10:04.60300
+1:22.8100
68
H 13
Karl Bennet
Örebro Län
10:05.60400
+1:23.8200
68
H 13
Gustav Ejnarsson
Dalarna
10:05.60400
+1:23.8200
70
D 13
Alva Nilsson
Medelpad
10:07.60600
+1:25.8400
70
H 14
Sebastian Höglund
Ångermanland
10:07.60600
+1:25.8400
72
D 13
Sofia Pedersen
Jämtland Härjedalen
10:08.60700
+1:26.8500
72
H 13
Samuel Gustafsson
Bohuslän Dal
10:08.60700
+1:26.8500
72
H 14
Filip Sundin
Värmland
10:08.60700
+1:26.8500
72
H 14
Ruben Tholander
Stockholm
10:08.60700
+1:26.8500
76
H 14
Calle Gustafsson
Ångermanland
10:10.60900
+1:28.8700
77
H 13
Olle Börjesson
Östergötland
10:11.61000
+1:29.8800
77
H 14
Wilhelm Sterner
Stockholm
10:11.61000
+1:29.8800
79
H 14
Johan Lindén
Medelpad
10:12.61100
+1:30.8900
80
H 14
Henrik Fladrich
Östergötland
10:13.61200
+1:31.9000
81
D 13
Mira Göransson
Västergötland
10:15.61400
+1:33.9200
81
D 14
Maja Boberg
Jämtland Härjedalen
10:15.61400
+1:33.9200
81
H 14
Viggo Stein
Jämtland Härjedalen
10:15.61400
+1:33.9200
84
H 13
Olle Långberg
Hälsingland
10:16.61500
+1:34.9300
85
D 14
Alva Isaksson
Norrbotten
10:17.61600
+1:35.9400
85
H 14
Arvid Ekberg
Stockholm
10:17.61600
+1:35.9400
85
H 14
Kalle Sörling
Gästrikland
10:17.61600
+1:35.9400
88
H 13
Casper Eriksson
Värmland
10:18.61700
+1:36.9500
89
H 14
Lukas Walther
Medelpad
10:19.61800
+1:37.9600
90
H 13
Måns Bergqvist
Örebro Län
10:20.61900
+1:38.9700
90
H 14
Erik Josefsson
Norrbotten
10:20.61900
+1:38.9700
90
H 14
Benjamin Edman
Västerbotten
10:20.61900
+1:38.9700
93
H 13
Noah Petersson
Småland
10:21.62000
+1:39.9800
93
D 14
Ida Garfvè
Dalarna
10:21.62000
+1:39.9800
95
H 13
Linus Ytterbom
Medelpad
10:22.62100
+1:40.9900
95
D 14
Vilda Book
Jämtland Härjedalen
10:22.62100
+1:40.9900
95
H 14
Martin Lundholm
Norrbotten
10:22.62100
+1:40.9900
98
H 13
Gustav Eriksson
Värmland
10:23.62200
+1:41.10000
98
H 14
Sebastian Fransson
Östergötland
10:23.62200
+1:41.10000
100
D 14
Tilde Josefsson
Stockholm
10:25.62400
+1:43.10200
101
D 14
Tuva Lundin
Medelpad
10:26.62500
+1:44.10300
101
H 14
Efraim Wiksten Melander
Medelpad
10:26.62500
+1:44.10300
103
H 13
Kalle Öhlund
Småland
10:27.62600
+1:45.10400
103
H 13
Albin Jeleby
Uppland
10:27.62600
+1:45.10400
105
D 13
Ida Bergfors
Medelpad
10:28.62700
+1:46.10500
105
D 14
Sara Henriksson
Medelpad
10:28.62700
+1:46.10500
107
H 13
Edvin Elofsson
Östergötland
10:29.62800
+1:47.10600
107
H 13
Emil Sehlstedt
Västerbotten
10:29.62800
+1:47.10600
107
H 14
Axel Arnesson
Jämtland Härjedalen
10:29.62800
+1:47.10600
110
H 14
Sebastian Pettersson
Östergötland
10:30.62900
+1:48.10700
111
D 13
Emelie Olsson
Bohuslän Dal
10:31.63000
+1:49.10800
111
D 14
Jonna Persson Kjellgren
Jämtland Härjedalen
10:31.63000
+1:49.10800
111
D 14
Elin Björklind
Västmanland
10:31.63000
+1:49.10800
111
H 14
Axel Rustas
Uppland
10:31.63000
+1:49.10800
115
H 13
Axel Wernersson
Småland
10:32.63100
+1:50.10900
116
D 14
Astrid Kolberg
Värmland
10:33.63200
+1:51.11000
116
D 14
Wilma Karlsson
Jämtland Härjedalen
10:33.63200
+1:51.11000
118
D 14
Kerstin Åberg
Stockholm
10:34.63300
+1:52.11100
118
D 14
Lisa Larsson
Norrbotten
10:34.63300
+1:52.11100
118
D 14
Ida Rosjö
Småland
10:34.63300
+1:52.11100
121
H 13
Jim Blomqvist
Norrbotten
10:35.63400
+1:53.11200
121
H 13
Jason Blomqvist
Medelpad
10:35.63400
+1:53.11200
121
H 13
Elias Malm
Västerbotten
10:35.63400
+1:53.11200
121
H 14
Axel Sandberg
Göteborg
10:35.63400
+1:53.11200
121
H 14
Johan Thulin
Uppland
10:35.63400
+1:53.11200
126
H 13
Ivar Törnblom
Västerbotten
10:36.63500
+1:54.11300
127
D 13
Linnea Björkman
Dalarna
10:37.63600
+1:55.11400
127
H 13
Jonathan Quick
Västergötland
10:37.63600
+1:55.11400
127
D 14
Yrla Abrahamsson
Göteborg
10:37.63600
+1:55.11400
127
D 14
Ella Turesson
Norrbotten
10:37.63600
+1:55.11400
127
H 14
Valter Ljungdahl
Medelpad
10:37.63600
+1:55.11400
132
H 13
Love Däldehög
Hälsingland
10:38.63700
+1:56.11500
132
H 13
Anton Wahlberg
Västergötland
10:38.63700
+1:56.11500
134
H 13
Elias Bengtsson
Medelpad
10:39.63800
+1:57.11600
135
D 13
Elsa Malmgren
Jämtland Härjedalen
10:40.63900
+1:58.11700
135
D 13
Maja Axelsson
Göteborg
10:40.63900
+1:58.11700
135
D 13
Nora Wallenius
Västerbotten
10:40.63900
+1:58.11700
138
D 14
Ida Abrahamson
Västergötland
10:41.64000
+1:59.11800
139
H 13
Hjalmar Mood
Västerbotten
10:43.64200
+2:01.12000
139
D 14
Greta Lind
Stockholm
10:43.64200
+2:01.12000
139
H 14
Ludvig Wibom
Stockholm
10:43.64200
+2:01.12000
142
H 14
Linus Grundström
Västerbotten
10:44.64300
+2:02.12100
143
D 13
Evelina Eriksson
Värmland
10:46.64500
+2:04.12300
143
D 13
Elsa Brandt
Dalarna
10:46.64500
+2:04.12300
145
H 13
Anton Lindberg
Västmanland
10:47.64600
+2:05.12400
145
H 13
Axel Tingelöf
Ångermanland
10:47.64600
+2:05.12400
145
D 14
HIlma Claesson
Stockholm
10:47.64600
+2:05.12400
148
H 13
Emil Berglund
Norrbotten
10:48.64700
+2:06.12500
149
D 13
Sofie Ettling
Östergötland
10:49.64800
+2:07.12600
150
D 13
Ebba Hennings
Jämtland Härjedalen
10:50.64900
+2:08.12700
151
D 13
Vera Vennberg
Norrbotten
10:53.65200
+2:11.13000
151
H 14
Axel Svensson
Stockholm
10:53.65200
+2:11.13000
153
D 13
Lizzie Sonnefelt
Jämtland Härjedalen
10:54.65300
+2:12.13100
153
H 13
Björn Rönnestrand
Jämtland Härjedalen
10:54.65300
+2:12.13100
153
D 14
Leia Bjursell
Västerbotten
10:54.65300
+2:12.13100
153
D 14
Amanda Johansson
Västergötland
10:54.65300
+2:12.13100
157
D 13
Moa Birkebaek
Dalarna
10:55.65400
+2:13.13200
157
H 13
Elias Nyqvist
Göteborg
10:55.65400
+2:13.13200
157
H 13
Samuel Johansson
Värmland
10:55.65400
+2:13.13200
157
H 13
Elias Redman
Jämtland Härjedalen
10:55.65400
+2:13.13200
157
D 14
Belle Spets
Ångermanland
10:55.65400
+2:13.13200
162
H 13
Linus Pettersson
Ångermanland
10:56.65500
+2:14.13300
162
H 13
Ludvig Brenter
Stockholm
10:56.65500
+2:14.13300
164
H 13
Oliver Vesterlund
Östergötland
10:57.65600
+2:15.13400
164
H 13
Simon Andersson Forså
Gästrikland
10:57.65600
+2:15.13400
164
D 14
Emmi Nyberg
Uppland
10:57.65600
+2:15.13400
167
D 14
Hanna Mårtensson
Jämtland Härjedalen
10:59.65800
+2:17.13600
167
D 14
Elsa Gustafsson
Stockholm
10:59.65800
+2:17.13600
167
D 14
Moa Hansson
Gästrikland
10:59.65800
+2:17.13600
167
H 14
Elof Karlsson
Västerbotten
10:59.65800
+2:17.13600
171
H 13
Hampus Bergkvist
Medelpad
11:01.66000
+2:19.13800
171
H 13
Allan Wahlström
Uppland
11:01.66000
+2:19.13800
171
D 14
Ella Burman
Västerbotten
11:01.66000
+2:19.13800
171
H 14
Arvid Jonsson
Västerbotten
11:01.66000
+2:19.13800
175
D 13
Elsa Palmberg
Gästrikland
11:02.66100
+2:20.13900
175
D 14
Gry Dahlgren
Jämtland Härjedalen
11:02.66100
+2:20.13900
177
H 13
Anton Hedlöf
Stockholm
11:03.66200
+2:21.14000
177
D 14
Alma Olsson
Örebro Län
11:03.66200
+2:21.14000
177
D 14
Wilma Nilsson
Ångermanland
11:03.66200
+2:21.14000
180
H 13
Helmer Nordvall
Medelpad
11:04.66300
+2:22.14100
180
H 13
Albert Alperud
Västergötland
11:04.66300
+2:22.14100
182
D 13
Astrid Karlstedt
Jämtland Härjedalen
11:05.66400
+2:23.14200
183
D 13
Hedda Schulz
Norrbotten
11:06.66500
+2:24.14300
183
H 13
Knut Saitton
Ångermanland
11:06.66500
+2:24.14300
183
H 14
Axel Stenvall
Västerbotten
11:06.66500
+2:24.14300
186
D 13
Nelly Mårtensson
Örebro Län
11:08.66700
+2:26.14500
186
D 13
Ida Erntsson
Östergötland
11:08.66700
+2:26.14500
188
D 13
Alva Thudeen
Östergötland
11:09.66800
+2:27.14600
189
D 13
Hanna Östberg
Dalarna
11:10.66900
+2:28.14700
189
D 14
Ellen Holm
Östergötland
11:10.66900
+2:28.14700
191
D 14
Hedda Samuelsson
Jämtland Härjedalen
11:11.67000
+2:29.14800
191
D 14
Ronja Bjursell
Västerbotten
11:11.67000
+2:29.14800
193
D 13
Julia Byvall
Medelpad
11:12.67100
+2:30.14900
193
D 14
Elsa Granholm
Medelpad
11:12.67100
+2:30.14900
195
D 13
Ida Bervenstål
Värmland
11:14.67300
+2:32.15100
195
D 13
Felicia Westin
Norrbotten
11:14.67300
+2:32.15100
197
H 13
Charlie Ahlmark
Ångermanland
11:15.67400
+2:33.15200
198
H 13
Helmer Jöhnemark
Dalarna
11:16.67500
+2:34.15300
198
H 13
Oskar Österlund
Västergötland
11:16.67500
+2:34.15300
198
D 14
Nora Westerlund
Ångermanland
11:16.67500
+2:34.15300
Logga in för att slippa de här annonserna
198
D 14
Tilda Thudèn
Östergötland
11:16.67500
+2:34.15300
202
D 13
Louise Wallin
Dalarna
11:17.67600
+2:35.15400
202
D 14
Maja Wallberg
Ångermanland
11:17.67600
+2:35.15400
204
D 13
Ebba Johansson
Skåne
11:18.67700
+2:36.15500
205
D 13
Nelly Söderström
Dalarna
11:19.67800
+2:37.15600
206
D 13
Tea Nilsson
Västerbotten
11:20.67900
+2:38.15700
206
D 14
Emilia Johansson
Ångermanland
11:20.67900
+2:38.15700
208
H 13
Erik Gustafsson
Stockholm
11:21.68000
+2:39.15800
208
H 14
Alexander Helmin
Södermanland
11:21.68000
+2:39.15800
210
H 14
Wiliam Björklin
Gästrikland
11:22.68100
+2:40.15900
211
D 13
Emma Antonsen
Norrbotten
11:23.68200
+2:41.16000
211
H 13
Wilgot Csiky
Västerbotten
11:23.68200
+2:41.16000
211
H 13
Viktor Westman
Ångermanland
11:23.68200
+2:41.16000
211
H 13
Björn Östlund
Jämtland Härjedalen
11:23.68200
+2:41.16000
215
D 13
Emelie Melin
Uppland
11:24.68300
+2:42.16100
216
D 14
Maja Aronsson
Jämtland Härjedalen
11:25.68400
+2:43.16200
217
H 13
Alfred Johansson
Bohuslän Dal
11:26.68500
+2:44.16300
217
H 13
Elis Liukkonen
Medelpad
11:26.68500
+2:44.16300
219
D 13
Ronja Nilsson
Ångermanland
11:27.68600
+2:45.16400
219
D 13
Lisa Lantz
Östergötland
11:27.68600
+2:45.16400
219
D 14
Alva Dahlin
Medelpad
11:27.68600
+2:45.16400
219
D 14
MY Werner
Göteborg
11:27.68600
+2:45.16400
223
D 14
Nanna Grönborg
Medelpad
11:28.68700
+2:46.16500
224
H 13
Rasmus Vilhelmsson
Västerbotten
11:29.68800
+2:47.16600
224
H 13
Albin Berglund
Norrbotten
11:29.68800
+2:47.16600
226
D 13
Ida Karlsson
Östergötland
11:30.68900
+2:48.16700
226
H 13
Fredrik Westlund
Värmland
11:30.68900
+2:48.16700
226
D 14
Ylva Sandström
Medelpad
11:30.68900
+2:48.16700
229
H 13
Eric Staaf
Jämtland Härjedalen
11:31.69000
+2:49.16800
230
D 13
Ellen Norenius
Ångermanland
11:32.69100
+2:50.16900
230
D 13
Vilja Åkerlund
Västerbotten
11:32.69100
+2:50.16900
230
D 13
Emma Strand
Medelpad
11:32.69100
+2:50.16900
230
H 13
Mattias Larsson
Medelpad
11:32.69100
+2:50.16900
230
D 14
Ninni Einarsson
Värmland
11:32.69100
+2:50.16900
235
D 13
Lovisa Isaksson
Norrbotten
11:33.69200
+2:51.17000
235
D 13
Amanda Abrahamsson
Västergötland
11:33.69200
+2:51.17000
235
D 13
Anna Backlund
Gästrikland
11:33.69200
+2:51.17000
235
H 14
Isak Bodin
Ångermanland
11:33.69200
+2:51.17000
239
D 13
Philippa Sjöström Lönnback
Västerbotten
11:34.69300
+2:52.17100
239
D 14
Ella Johansson
Norrbotten
11:34.69300
+2:52.17100
239
D 14
Vera Edvardsson
Stockholm
11:34.69300
+2:52.17100
242
D 13
Agnes Hertz
Småland
11:35.69400
+2:53.17200
243
H 13
Ceasar Funke
Småland
11:36.69500
+2:54.17300
243
D 14
Nora Engström
Västerbotten
11:36.69500
+2:54.17300
245
D 13
Filippa Hägglund
Ångermanland
11:37.69600
+2:55.17400
245
H 14
Michael Chao Pettersson
Göteborg
11:37.69600
+2:55.17400
247
D 13
Ella Larsson
Norrbotten
11:38.69700
+2:56.17500
247
D 13
Ines Lignell
Medelpad
11:38.69700
+2:56.17500
247
H 13
Hugo Fryxell
Stockholm
11:38.69700
+2:56.17500
250
D 13
Julia Björn
Värmland
11:40.69900
+2:58.17700
250
H 13
Sixten Partanen
Gästrikland
11:40.69900
+2:58.17700
252
D 13
Filippa Bernsten
Jämtland Härjedalen
11:41.70000
+2:59.17800
252
H 13
Axel Ericsson
Jämtland Härjedalen
11:41.70000
+2:59.17800
254
H 13
Linus Holmström
Västergötland
11:42.70100
+3:00.17900
255
D 14
Emma Bengtsson
Västergötland
11:43.70200
+3:01.18000
255
D 14
Vilja Björklund
Gästrikland
11:43.70200
+3:01.18000
257
D 14
Vilma Larsson
Örebro Län
11:44.70300
+3:02.18100
258
H 14
Erik Sundberg
Ångermanland
11:45.70400
+3:03.18200
259
H 13
Andreas Ersson
Hälsingland
11:47.70600
+3:05.18400
260
H 14
Gustav Andersson
Jämtland Härjedalen
11:48.70700
+3:06.18500
261
D 14
Louise Hallander
Östergötland
11:49.70800
+3:07.18600
262
D 13
Frida Melin
Uppland
11:50.70900
+3:08.18700
262
D 14
Ingrid Åstot
Västerbotten
11:50.70900
+3:08.18700
262
D 14
Linda Hedlund
Norrbotten
11:50.70900
+3:08.18700
262
H 14
Albin Värnebjörk
Uppland
11:50.70900
+3:08.18700
266
D 14
Signe Schagerström
Örebro Län
11:51.71000
+3:09.18800
266
H 14
Sune Ögren
Norrbotten
11:51.71000
+3:09.18800
268
D 13
Ellen Berglund
Västerbotten
11:52.71100
+3:10.18900
268
D 14
Felicia Abelsson
Småland
11:52.71100
+3:10.18900
270
D 13
Hanna Stenmark
Jämtland Härjedalen
11:53.71200
+3:11.19000
271
D 13
Isabell Åberg
Norrbotten
11:54.71300
+3:12.19100
271
H 13
Oscar Fältenhag
Gästrikland
11:54.71300
+3:12.19100
271
D 14
Stina Karlsson
Västergötland
11:54.71300
+3:12.19100
274
D 14
Emilia Eriksson
Västergötland
11:56.71500
+3:14.19300
274
H 14
Lukas Karlén
Småland
11:56.71500
+3:14.19300
276
H 13
Simon Stridh
Stockholm
11:57.71600
+3:15.19400
276
D 14
Klara Forslund
Medelpad
11:57.71600
+3:15.19400
278
D 14
Klara Danielsson
Norrbotten
11:58.71700
+3:16.19500
279
D 13
Moa Blomgren
Jämtland Härjedalen
11:59.71800
+3:17.19600
279
D 13
Lisa Östensson
Västergötland
11:59.71800
+3:17.19600
279
D 14
Wilma Lundqvist
Västerbotten
11:59.71800
+3:17.19600
282
D 14
Thea Flogård
Göteborg
12:00.71900
+3:18.19700
283
D 13
Klara Eriksson
Gästrikland
12:02.72100
+3:20.19900
283
D 14
Brule Gundale
Västerbotten
12:02.72100
+3:20.19900
283
D 14
Tindra Wilhelmsson
Västergötland
12:02.72100
+3:20.19900
283
H 14
Anton Larsson
Göteborg
12:02.72100
+3:20.19900
287
H 13
Arvid Tunell
Gästrikland
12:03.72200
+3:21.20000
287
D 14
Klara Kivijärvi
Norrbotten
12:03.72200
+3:21.20000
289
D 13
Ebba Marklund
Norrbotten
12:07.72600
+3:25.20400
290
D 13
Liv Persson
Ångermanland
12:09.72800
+3:27.20600
290
H 13
Isak Kettunen
Västerbotten
12:09.72800
+3:27.20600
292
D 13
Tilde Magnusson
Västerbotten
12:11.73000
+3:29.20800
293
D 13
Stina Ylipää
Stockholm
12:14.73300
+3:32.21100
294
D 13
Ida Körle
Göteborg
12:15.73400
+3:33.21200
295
D 14
Alva Adill
Uppland
12:16.73500
+3:34.21300
296
D 13
Ida Gotting
Västergötland
12:17.73600
+3:35.21400
297
H 13
Viktor Halvardsson
Bohuslän Dal
12:18.73700
+3:36.21500
297
D 14
Linnea Berglund
Norrbotten
12:18.73700
+3:36.21500
299
D 14
Ebba Andersson
Medelpad
12:21.74000
+3:39.21800
300
D 13
Emilia Belden
Hälsingland
12:24.74300
+3:42.22100
300
D 13
Thea Eriksson
Värmland
12:24.74300
+3:42.22100
300
D 13
Tuva Åhlen
Uppland
12:24.74300
+3:42.22100
303
H 13
Simon Sandberg
Uppland
12:26.74500
+3:44.22300
303
D 14
Linnea Nordström
Uppland
12:26.74500
+3:44.22300
303
D 14
Linnea Hedin
Värmland
12:26.74500
+3:44.22300
306
D 14
Tilda Sahlberg
Hälsingland
12:27.74600
+3:45.22400
307
D 13
Moa Flodin
Medelpad
12:32.75100
+3:50.22900
308
D 13
Matilda Lekberg
Göteborg
12:33.75200
+3:51.23000
308
H 13
Holger Larsson
Västerbotten
12:33.75200
+3:51.23000
308
H 14
Anton Fredin
Uppland
12:33.75200
+3:51.23000
311
D 13
Emilia Hörnström
Norrbotten
12:37.75600
+3:55.23400
311
H 13
Nils Johansson
Norrbotten
12:37.75600
+3:55.23400
313
D 13
Ida Georgsson
Småland
12:38.75700
+3:56.23500
313
D 14
Elsa Larsson
Stockholm
12:38.75700
+3:56.23500
315
D 13
Agnes Jansson Gripemo
Uppland
12:39.75800
+3:57.23600
315
D 13
Alva Engström
Norrbotten
12:39.75800
+3:57.23600
315
H 13
Albin Wollbrand
Norrbotten
12:39.75800
+3:57.23600
318
D 14
Elvira Bylund
Hälsingland
12:41.76000
+3:59.23800
319
H 13
Lukas Granberg
Norrbotten
12:43.76200
+4:01.24000
320
D 13
Anna Granås
Hälsingland
12:44.76300
+4:02.24100
321
D 14
Klara Skåninger
Stockholm
12:45.76400
+4:03.24200
322
D 13
Anna Karlsson
Värmland
12:48.76700
+4:06.24500
323
D 13
Elvira Björnberg
Västmanland
12:50.76900
+4:08.24700
324
H 13
Nils Blomberg
Hälsingland
12:53.77200
+4:11.25000
325
D 13
Majken Nilsson
Hälsingland
12:54.77300
+4:12.25100
326
D 13
Elsa Bergqvist
Ångermanland
12:56.77500
+4:14.25300
327
D 14
Kristina Vestman
Ångermanland
12:58.77700
+4:16.25500
328
D 14
Agnes Nilsson
Norrbotten
13:02.78100
+4:20.25900
329
D 13
Hedvig Lindqvist
Uppland
13:05.78400
+4:23.26200
329
H 13
Erik Halvardsson
Bohuslän Dal
13:05.78400
+4:23.26200
331
D 13
Emeli Behr
Örebro Län
13:10.78900
+4:28.26700
331
D 14
Amanda Fredriksson
Uppland
13:10.78900
+4:28.26700
333
D 14
Wilma Bohm
Göteborg
13:13.79200
+4:31.27000
334
D 13
Kristina Lindmark
Norrbotten
13:16.79500
+4:34.27300
335
D 14
Melke Björkman
Göteborg
13:22.80100
+4:40.27900
336
D 14
Emma Johansson
Medelpad
13:28.80700
+4:46.28500
337
H 14
Folke Hultgårdh
Stockholm
13:35.81400
+4:53.29200
338
D 13
Elin Sjöberg
Göteborg
13:36.81500
+4:54.29300
339
D 13
Nora Boström
Gästrikland
13:39.81800
+4:57.29600
340
D 14
Moa Ingvarsson
Västmanland
13:45.82400
+5:03.30200
341
D 13
Lova Möller
Göteborg
13:50.82900
+5:08.30700
341
D 13
Telina Tiare
Småland
13:50.82900
+5:08.30700
341
D 13
Karolina Pölder
Västmanland
13:50.82900
+5:08.30700
344
D 14
Frida Jansson
Uppland
13:53.83200
+5:11.31000
345
D 13
Alva Perbo
Ångermanland
13:55.83400
+5:13.31200
346
H 13
Elis Wiklund
Västmanland
14:05.84400
+5:23.32200
346
D 14
Wilma Åkebring
Medelpad
14:05.84400
+5:23.32200
348
D 13
Rebecca Norling
Göteborg
14:25.86400
+5:43.34200
349
D 13
Cornelia Lingblom
Västmanland
14:34.87300
+5:52.35100
350
D 14
Ingrid Dahlqvist
Stockholm
14:38.87700
+5:56.35500
351
D 14
Dorothea Petersson
Uppland
15:38.93700
+6:56.41500
352
H 14
Alexander Hägglund
Västerbotten
16:20.97900
+7:38.45700
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)