Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Fjälltopploppet
2018-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
D 10
2.4km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Ella Nordanbro
Falu IK
8:25.50490
2
Moa Kristiansson
Dala-Järna IK
8:39.51850
+13.1260
3
Viola Grändborn
Trönö IK
8:40.51960
+14.1370
4
Julia Blomgren
Östersunds SK
8:41.52040
+15.1450
5
Filippa Källman
Sollefteå Skidor IF
8:47.52630
+21.2040
6
Agnes Boström
Kovlands IF
8:47.52650
+21.2060
7
Hannah Karlsson
Sollefteå Skidor IF
8:54.53350
+28.2760
8
Hanna Oscarsson
Ås IF
8:58.53770
+32.3180
9
Mercedes Melbye
Årjängs IF
9:01.54090
+36.3500
10
Maja Wallin
Ås IF
9:02.54190
+37.3600
11
Vera Norenius
Hägglunds Ski Team SK
9:06.54550
+40.3960
12
Ebba Fryxell
Garphyttans IF
9:14.55340
+48.4750
13
Malva Nisén
Svegs IK
9:14.55360
+48.4770
14
Wera Eckerbom
Svegs IK
9:16.55550
+50.4960
15
Amelie Rostedt
IFK Mora SK
9:16.55560
+50.4970
16
MY Mikaelsson
Vårby IK
9:26.56550
+1:00.5960
17
Matilda Westergren
Täfteå IK
9:31.57040
+1:05.6450
18
Vera Myhr
Funäsdalens IF
9:31.57070
+1:05.6480
19
Tuva Richardsson
Östersunds SK
9:33.57290
+1:08.6700
20
Ella Åström
Täfteå IK
9:58.59720
+1:32.9130
21
Nora Strid
Stockviks SF
10:08.60770
+1:42.10180
22
Aurora Oldertrøen
Norway
10:15.61490
+1:50.10900
23
Lina Lingman
Trönö IK
10:16.61500
+1:50.10910
24
Lovisa Lilja
Matfors SK
10:18.61700
+1:52.11110
25
Wilma Wagenius
Svegs IK
10:37.63680
+2:11.13090
26
Astrid Hagström
Sälens IF
10:43.64250
+2:17.13660
27
Maja Mossberg
Östersunds SK
10:56.65580
+2:30.14990
28
Hanna Rydesäter
Rehns BK
11:16.67510
+2:50.16920
29
Ida Joanne Oldertrøen
Norway
11:20.67940
+2:54.17350
30
Lovisa Berg
Hägglunds Ski Team SK
11:27.68690
+3:02.18100
31
Isadora Ugarph Nordström
Näsvikens IK
11:28.68700
+3:02.18110
32
Emma Berg
Östersunds SK
11:33.69240
+3:07.18650
33
Lisa Graipe
Östersunds SK
12:05.72480
+3:39.21890
34
Ebba Lundkvist
Östersunds SK
12:05.72480
+3:39.21890
35
Kajsa Wickenberg
Ås IF
12:20.73940
+3:54.23350
36
Sigrid Norlander
Funäsdalens IF
12:49.76870
+4:23.26280
37
Emilia Hildahl
Östersunds SK
13:07.78620
+4:41.28030
38
Hanna Perfors
Svegs IK
16:41.100010
+8:15.49420
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)