Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Fjälltopploppet
2018-04-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
D 14
4.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart
1
Elin Näslund
Vårby IK
11:42.70130
2
Lina Rydén
IFK Mora SK
11:43.70220
+0
3
Erika Lavén
Täby IS SK
11:43.70250
+1.20
4
Molly Furunäs
IFK Grängesberg SK
11:43.70260
+1.30
5
Malin Oskarsson
SK Leksand
11:49.70870
+7.640
6
Maja Boberg
Duveds IF
12:04.72360
+22.2130
7
Sara Henriksson
Tynderö IK
12:09.72800
+26.2570
8
Matilda Bandefur
Idre SK
12:14.73350
+32.3120
9
Ida Garfvè
IFK Mora SK
12:14.73360
+32.3130
10
Jonna Kjellgren
Järpens SK
12:24.74300
+41.4070
11
Tuva Lundin
Alnö SK
12:28.74730
+46.4500
12
Elin Morlind
Åsarna IK
12:29.74860
+47.4630
13
Katja Kulsetås
Strindheim IL
12:44.76310
+1:01.6080
14
Astrid Kolberg
Sunne SLF
12:46.76560
+1:04.6330
15
Wilma Karlsson
Östersunds SK
12:47.76680
+1:05.6450
16
Ellen Björk
Orsa SK
12:50.76960
+1:08.6730
17
Moa Hansson
Högbo GIF
12:54.77300
+1:11.7070
18
Astrid Haugen Kleppa
Beitstad IL
13:12.79170
+1:30.8940
19
Hedda Samuelsson
Östersunds SK
13:18.79730
+1:36.9500
20
Alicia Sellsve
Järpens SK
13:20.79960
+1:38.9730
21
Tova Grahn
Alnö SK
13:20.79960
+1:38.9730
22
Alva Hermansson
Kvarnsvedens GOIF SK
13:21.80090
+1:39.9860
23
Elsa Carling
Falu IK
13:28.80720
+1:45.10490
24
Emilia Johansson
Hägglunds Ski Team SK
13:29.80880
+1:47.10650
25
Klara Forslund
Stockviks SF
13:34.81340
+1:52.11110
26
Gry Dahlgren
Spikbodarnas IK
13:38.81760
+1:56.11530
27
Tomina Ripa
Idre SK
13:44.82340
+2:02.12110
28
Louise Jonsson
Alnö SK
13:46.82550
+2:04.12320
29
Maja Aronsson
Östersunds SK
13:53.83290
+2:11.13060
30
Irma Östberg
Åsarna IK
13:59.83820
+2:16.13590
31
Ylva Sandström
Stockviks SF
13:59.83890
+2:17.13660
32
Molly Andersson
Domnarvets GOIF
14:06.84550
+2:24.14320
33
Alva Dahlin
Kovlands IF
14:06.84570
+2:24.14340
34
Nanna Grönborg
Kovlands IF
14:20.85960
+2:38.15730
35
Wilma Nilsson
Sollefteå Skidor IF
14:22.86170
+2:40.15940
36
Fanny Israelsson
Tullus Sg
14:23.86240
+2:41.16010
37
Meja Engrund
Åsarna IK
14:27.86620
+2:44.16390
38
Maja Wallberg
Hägglunds Ski Team SK
14:52.89170
+3:10.18940
39
Emma Almqvist
Sälens IF
15:07.90680
+3:25.20450
40
Ebba Andersson
Stockviks SF
15:09.90830
+3:27.20600
41
Frida Eriksson
Åsarna IK
15:32.93100
+3:49.22870
42
Wilma Åkebring
Matfors SK
16:17.97620
+4:34.27390
43
Alva Bergkvist
Matfors SK
16:40.99970
+4:58.29740
44
Stina Olausson
Offerdals SK
19:18.115710
+7:35.45480
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)