Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
MoraPinglan
2008-12-28
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa ihopslagen resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 501 till 549 av 549[
1
2
]
H 11
2km, Längdskidor, Klassisk stil
2
Jacob Albinsson
IFK Mora SK
6:40.39900
+11.1000
3
Ludvig Svenningsson
Ulricehamns IF
6:47.40600
+18.1700
4
Isak Augustsson
IFK Mora SK
6:50.40900
+21.2000
5
Isak Ekström
Garphyttans IF
6:53.41200
+24.2300
6
Axel Svenningsson
Ulricehamns IF
6:56.41500
+27.2600
7
Martin Johansson
Korsnäs IF SK
7:01.42000
+32.3100
8
Oliver Hale
Korsnäs IF SK
7:13.43200
+44.4300
9
Gustav Öhgren
Korsnäs IF SK
7:21.44000
+52.5100
10
Simon Lundberg
Hagfors SF
7:29.44800
+1:00.5900
11
Eric Jansson
Tranemo IF
7:33.45200
+1:04.6300
12
Felix Hill
Svegs IK
7:36.45500
+1:07.6600
12
Axel Einarsson
Källbottens IK
7:36.45500
+1:07.6600
14
Samuel Höjlind
IFK Mora SK
7:38.45700
+1:09.6800
15
Fredrik Nilsson
Äppelbo AIK
7:51.47000
+1:22.8100
16
Filip Olsson
Falu IK
8:00.47900
+1:31.9000
17
Albin Sahlin
Falu IK
8:05.48400
+1:36.9500
18
Evert Wester
Jukkasjärvi IF
8:15.49400
+1:46.10500
19
Lukas Spik
Leksands SK
8:22.50100
+1:53.11200
20
Axel Jutterström
IFK Mora SK
8:30.50900
+2:01.12000
21
Kim Sandström
IFK Grängesberg SK
8:54.53300
+2:25.14400
H 12
2km, Längdskidor, Klassisk stil
1
Wiktor Finn Eriksson
Domnarvets GOIF
6:10.36900
2
Jonas Åsander Grahn
Hudiksvalls IF
6:19.37800
+9.800
3
Erik Helander
IFK Mora SK
6:20.37900
+10.900
4
Jesper Norström
Torshälla-Nyby IS
6:25.38400
+15.1400
5
Jonas Eriksson
Stora Tuna IK SK
6:27.38600
+17.1600
6
Hugo Jacobsson
Rembo IK
6:28.38700
+18.1700
7
Viktor Lundmark
Kvarnsvedens GOIF SK
6:38.39700
+28.2700
8
Martin Andersson
IFK Mora SK
6:56.41500
+46.4500
9
Christoffer Gabre
Borås SK
7:04.42300
+54.5300
10
Axel Johansson
Storviks IF
7:05.42400
+55.5400
11
Tobias Bjernulf
Sundbybergs IK
7:09.42800
+59.5800
12
Isak Nordin
Orsa SK
7:10.42900
+1:00.5900
13
Emil Danielson
Dala-Järna IK
7:11.43000
+1:01.6000
14
Emil Johansson
Brandsbols SK
7:12.43100
+1:02.6100
15
Joel Burman
Kvarnsvedens GOIF SK
7:21.44000
+1:11.7000
16
Martin Lindkvist
IFK Mora SK
7:23.44200
+1:13.7200
17
Simon Kolberg
Älgå SK
7:32.45100
+1:22.8100
18
Göran Larsson
Svegs IK
7:33.45200
+1:23.8200
19
William Kloo
Norbergs SK
7:37.45600
+1:27.8600
20
Adrian Dahlström
Åmåls OK
7:40.45900
+1:30.8900
21
Jonas Gustafsson
Korsnäs IF SK
7:41.46000
+1:31.9000
22
Alexander Niininen
Sågmyra SK
7:46.46500
+1:36.9500
22
Erik Berglund
Falu IK
7:46.46500
+1:36.9500
24
Oskar Lundqvist
Sellnäs IF
8:14.49300
+2:04.12300
25
Jesper Göras
Kvarnsvedens GOIF SK
8:39.51800
+2:29.14800
25
Jonathan Persson
Korsnäs IF SK
8:39.51800
+2:29.14800
27
Christoffer Lindberget
Älvdalens IF SK
8:44.52300
+2:34.15300
28
Christoffer Karlsson
IFK Hedemora SK
9:00.53900
+2:50.16900
29
Martin Persson
Årsunda IF
10:21.62000
+4:11.25000
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)
Visar resultat 501 till 549 av 549[
1
2
]