Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla Skidspelen Distans
2019-03-30
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 18
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart
1
Olivia Lavén
Täby IS SK
29:03.174200
73.1p
2
Kajsa Rapp
IFK Mora SK
29:05.174400
+2.100
73.0p
3
Lisa Nystedt
Täby IS SK
29:14.175300
+11.1000
72.6p
4
Linn Tapani
Jukkasjärvi IF
29:22.176100
+19.1800
72.3p
5
Ida Nilsson
Bergeforsens SK
29:32.177100
+29.2800
71.9p
6
Linnea Johansson
Linköpings SK
30:08.180700
+1:05.6400
70.6p
7
Emma Höglund
Sollefteå Skidor IF
30:21.182000
+1:18.7700
70.1p
8
Alva Björk
Orsa SK
30:23.182200
+1:20.7900
70.0p
9
Ebba Karlsson
Täby IS SK
30:25.182400
+1:22.8100
70.0p
10
Josefin Lindström
Högbo GIF
30:36.183500
+1:33.9200
69.6p
10
Elsa Wallin
Högbo GIF
30:36.183500
+1:33.9200
69.6p
12
Moa Backlund
Högbo GIF
31:27.188600
+2:24.14300
67.8p
13
Kerstin Näslund
SK Bore
31:35.189400
+2:32.15100
67.5p
14
Rebecca Lekberg
Sävedalens AIK
31:43.190200
+2:40.15900
67.2p
15
Wilma Westerlund
Vinn
31:45.190400
+2:42.16100
67.2p
16
Tove Levin Johansson
IFK Hedemora SK
31:52.191100
+2:49.16800
66.9p
17
Elin Westh
SK Bore
32:30.194900
+3:27.20600
65.7p
18
Hannah Forsman
Valbo Aif
32:37.195600
+3:34.21300
65.5p
19
Sara Kajsa Hermansson
Offerdals SK
32:51.197000
+3:48.22700
65.0p
20
Agnes Öhrn
Bergeforsens SK
32:58.197700
+3:55.23400
64.8p
21
Jenny Edin
Matfors SK
33:13.199200
+4:10.24900
64.3p
22
Alma Nordström
Vassunda IF
33:17.199600
+4:14.25300
64.2p
23
Amanda Hedström
IK Fryken
35:04.210300
+6:01.36000
61.1p
-
Sara Ingard
IK Rex
23:59:58.8639700
-
Tilda Ström
Dala-Järna IK
23:59:59.8639800
-
Lova Broström
Sya SK
23:59:59.8639800
-
Enja Jonsson
Åsarna IK
23:59:59.8639800
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)