Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Stråkenloppet
2006-01-29
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
Visar resultat 1 till 500 av 617[
1
2
]
21km
Längdskidor, Klassisk stil
1
H 20
Tobias Bosevik
IK Hakarpspojkarna
53:54.323300
80.2p
2
H 20
Joakim Svensson
IK Hakarpspojkarna
53:58.323700
+4.300
80.1p
3
H 20
Johan Tideman
IF Hallby SOK
55:23.332200
+1:29.8800
78.0p
4
H 20
Emil Johansson
IK Hakarpspojkarna
55:29.332800
+1:35.9400
77.9p
5
H 20
Johan Strid
Ulricehamns IF
58:04.348300
+4:10.24900
74.4p
6
H 20
Viktor Tideman
IF Hallby SOK
1:02:26.374500
+8:32.51100
69.2p
7
H 20
Mattias Karlsson
Ulricehamns IF
1:02:36.375500
+8:42.52100
69.0p
8
H 20
Alexander Westberg
Borås SK
1:04:04.384300
+10:10.60900
67.5p
9
H 20
Mathias Karlsson
OK Alehof
1:06:07.396600
+12:13.73200
65.4p
10
D 20
Kristin Andersson
OK Lindena
1:08:20.409900
+14:26.86500
63.2p
11
H 20
Marcus Ullman
OK Alehof
1:09:20.415900
+15:26.92500
62.3p
12
H/D 21 Motion
Per Björnlinger
IK Vista
1:09:21.416000
+15:27.92600
62.3p
13
D 20
Emma Andersson
IF Hallby SOK
1:09:28.416700
+15:34.93300
62.2p
14
D 20
Anna Green
Eksjö SOK
1:09:32.417100
+15:38.93700
62.2p
15
D 20
Frida Bågestam
Hvetlanda SK
1:10:22.422100
+16:28.98700
61.4p
16
H 20
Mattias Jagefeldt
IF Hagen SK
1:11:53.431200
+17:59.107800
60.1p
17
H 20
Pontus Rygh
Mariestads FK
1:12:28.434700
+18:34.111300
59.6p
18
H 20
Robert Bengtsson
IF Hagen SK
1:13:13.439200
+19:19.115800
59.0p
19
H/D 21 Motion
Gunnar Hedlund
Husaren Basket
1:23:09.498800
+29:15.175400
52.0p
20
H/D 21 Motion
Per-Uno Klasson
Tidaholm SOK Sisu
1:23:17.499600
+29:23.176200
51.9p
21
H/D 21 Motion
Jonas Sandgren
Tidaholm SOK Sisu
1:26:22.518100
+32:28.194700
50.0p
22
H/D 21 Motion
Lars Wahlström
Falu IK
1:27:32.525100
+33:38.201700
49.4p
23
H/D 21 Motion
Alexander Björk
Tidaholm SOK Sisu
1:28:00.527900
+34:06.204500
49.1p
24
H/D 21 Motion
Patrik Jönerholm
No Club
1:28:07.528600
+34:13.205200
49.0p
25
D 20
Malin Svensson
IK Vista
1:28:12.529100
+34:18.205700
49.0p
26
H/D 21 Motion
Rolf Sandgren
Tidaholm SOK Sisu
1:28:23.530200
+34:29.206800
48.9p
27
H/D 21 Motion
Thomas Andersson
Volvo IF
1:28:28.530700
+34:34.207300
48.8p
28
H/D 21 Motion
Ingrid Bengtsson
IF Hagen SK
1:29:46.538500
+35:52.215100
48.1p
29
H/D 21 Motion
Billy Friden
Sandhems IF
1:30:31.543000
+36:37.219600
47.7p
30
H/D 21 Motion
Mats Venndal
IK Stern
1:31:51.551000
+37:57.227600
47.0p
31
H/D 21 Motion
Marianne Grahn
Göteborgs SK
1:32:18.553700
+38:24.230300
46.8p
32
H/D 21 Motion
Nicklas Larsson
Falköpings AIK SK
1:34:28.566700
+40:34.243300
45.7p
33
H/D 21 Motion
Bertil Stråkendal
Mullsjö SOK
1:34:44.568300
+40:50.244900
45.6p
34
H/D 21 Motion
Maria Sturesson
Anderstorps OK
1:34:57.569600
+41:03.246200
45.5p
35
H/D 21 Motion
Ove Karlsson
OK Alehof
1:35:03.570200
+41:09.246800
45.5p
36
H/D 21 Motion
Louise Karlsson
OK Alehof
1:37:00.581900
+43:06.258500
44.6p
37
H/D 21 Motion
Håkan Stigmarker
No Club
1:38:18.589700
+44:24.266300
44.0p
38
H/D 21 Motion
Lena Sterner
Bottnaryd IF
1:38:21.590000
+44:27.266600
43.9p
39
H/D 21 Motion
Niclas Lejon
No Club
1:38:47.592600
+44:53.269200
43.7p
40
D 20
Elin Hamrefors
OK Landehof
1:39:17.595600
+45:23.272200
43.5p
40
H/D 21 Motion
Ingemar Davidsson
No Club
1:39:17.595600
+45:23.272200
43.5p
42
H/D 21 Motion
Anders Bergström
No Club
1:39:32.597100
+45:38.273700
43.4p
43
H/D 21 Motion
Claes Josefsson
Mullsjö SOK
1:39:51.599000
+45:57.275600
43.3p
44
H/D 21 Motion
Anna Eklöf
IF Hallby SOK
1:41:17.607600
+47:23.284200
42.7p
45
H/D 21 Motion
Jonas Nyström
No Club
1:41:53.611200
+47:59.287800
42.4p
46
H/D 21 Motion
Henrik Klasson
No Club
1:42:29.614800
+48:35.291400
42.2p
47
H/D 21 Motion
Johan Elvin
Mullsjö SOK
1:43:27.620600
+49:33.297200
41.8p
48
H/D 21 Motion
Arvid Jogbratt
OK Tranan
1:46:00.635900
+52:06.312500
40.8p
49
H/D 21 Motion
Cicillia Karlsson
OK Alehof
1:46:25.638400
+52:31.315000
40.6p
50
H/D 21 Motion
Stefan Matsson
Åsarp
1:46:27.638600
+52:33.315200
40.6p
51
H/D 21 Motion
Jesper Larsson
Mullsjö SOK
1:47:06.642500
+53:12.319100
40.4p
52
H/D 21 Motion
Stina Eriksson
IK Stern
1:47:15.643400
+53:21.320000
40.3p
53
H/D 21 Motion
Michael Bengtsson
Hermansby IF
1:47:42.646100
+53:48.322700
40.1p
53
H/D 21 Motion
Göran Nilsson
No Club
1:47:42.646100
+53:48.322700
40.1p
55
H/D 21 Motion
Kaarina Voudinmäki
Mullsjö SOK
1:47:51.647000
+53:57.323600
40.1p
56
H/D 21 Motion
Johan Rinman
IK Hakarpspojkarna
1:48:16.649500
+54:22.326100
39.9p
57
H/D 21 Motion
Niklas Halldemark
IF Hallby SOK
1:48:35.651400
+54:41.328000
39.8p
58
H/D 21 Motion
Hans Jochens
Solvikingarna
1:50:58.665700
+57:04.342300
38.9p
59
H/D 21 Motion
Magnus Andersson
OK Gränsen
1:51:09.666800
+57:15.343400
38.9p
60
H/D 21 Motion
Lena Ullman
OK Alehof
1:51:17.667600
+57:23.344200
38.8p
61
H/D 21 Motion
Laurits Lynge
Danmark
1:51:44.670300
+57:50.346900
38.7p
62
H/D 21 Motion
Marianne Lindgren
IK Hakarpspojkarna
1:51:55.671400
+58:01.348000
38.6p
63
H/D 21 Motion
Jan_=L0V Mellegård
No Club
1:53:59.683800
+1:00:05.360400
37.9p
64
H/D 21 Motion
Kerstin Larsson
OK Skogshjortarna
1:54:08.684700
+1:00:14.361300
37.9p
65
H/D 21 Motion
Per Samuelsson
No Club
1:55:15.691400
+1:01:21.368000
37.5p
66
H/D 21 Motion
Anna Nyström
No Club
1:57:25.704400
+1:03:31.381000
36.8p
67
H/D 21 Motion
Annika Elmeke
IF Hallby SOK
2:01:46.730500
+1:07:52.407100
35.5p
68
H/D 21 Motion
Therese Karlsson
OK Alehof
2:03:22.740100
+1:09:28.416700
35.0p
69
H/D 21 Motion
Maria Arvidsson
No Club
2:03:27.740600
+1:09:33.417200
35.0p
70
H/D 21 Motion
Lisa Åberg
No Club
2:07:00.761900
+1:13:06.438500
34.0p
71
H/D 21 Motion
Olof Sandqvist
No Club
2:09:25.776400
+1:15:31.453000
33.4p
72
H/D 21 Motion
Anne Haberkamm
Nervens IK
2:14:41.808000
+1:20:47.484600
32.1p
Logga in för att slippa de här annonserna
42km
Längdskidor, Klassisk stil, Masstart
1
H 21
Dan Moberg
Ulricehamns IF
1:46:08.636700
85.9p
2
H 21
Peter Arnesson
IF Hallby SOK
1:48:32.651100
+2:24.14300
83.6p
3
H 21
Christian Olsson
Tranemo IF
1:48:52.653100
+2:44.16300
83.3p
4
H 21
Oscar Lund
IF Hallby SOK
1:53:51.683000
+7:43.46200
79.0p
5
H 21
Pär-Anders Järsenholt
Vålådalen SK
1:54:31.687000
+8:23.50200
78.5p
6
H 21
Torbjörn Svenningsson
Mullsjö SOK
1:56:16.697500
+10:08.60700
77.1p
6
H 21
Per Löwendahl
Mölndals RK
1:56:16.697500
+10:08.60700
77.1p
8
H 21
Peter Blom
Dala-Järna IK
1:56:23.698200
+10:15.61400
77.0p
9
H 21
Keith Ilvesson
Tidaholm SOK Sisu
1:58:56.713500
+12:48.76700
75.1p
10
H 21
Joakim Carlson
IK Trasten
1:59:21.716000
+13:13.79200
74.8p
11
H 21
Anders Wikström
Sjömarkens IF
1:59:22.716100
+13:14.79300
74.8p
12
H 21
Henrik Andersson
Torestorps IF
1:59:23.716200
+13:15.79400
74.8p
13
H 21
Mikael Almén
Ryda SK
1:59:35.717400
+13:27.80600
74.6p
14
H 21
Fredrik Englundh
Trollhättans SOK
2:00:18.721700
+14:10.84900
74.1p
15
H 21
Peter Westerberg
Vänersborgs SK
2:00:43.724200
+14:35.87400
73.8p
16
H 21
Claes Björklund
OK Skogsvargarna
2:00:45.724400
+14:37.87600
73.8p
17
H 21
Hans Strid
Ulricehamns IF
2:01:16.727500
+15:08.90700
73.4p
18
H 21
Per Gustavsson
Herrljunga Skid o OL
2:01:41.730000
+15:33.93200
73.2p
19
H 21
Thorbjörn Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:01:54.731300
+15:46.94500
73.0p
20
H 21
Peter Johansson
OK Skogshjortarna
2:02:33.735200
+16:25.98400
72.6p
21
H 21
Johannes Laago
IF Hallby SOK
2:02:53.737200
+16:45.100400
72.3p
22
H 21
Roberth Larsson
Tranemo IF
2:03:03.738200
+16:55.101400
72.2p
23
H 21
Anders Soovik
Göteborgs Hamns IF
2:03:16.739500
+17:08.102700
72.1p
24
H 21
Erik Martinsson
Dalstorps IF
2:03:38.741700
+17:30.104900
71.8p
25
H 21
David Erixon
OK Berget
2:03:41.742000
+17:33.105200
71.8p
26
H 21
Kristian Mauritz Lindqvist
Skillingaryds FK
2:03:48.742700
+17:40.105900
71.7p
27
H 21
Karl Fredrik Georgsson
OK Berget
2:04:25.746400
+18:17.109600
71.3p
28
H 21
Ulrik Olsson
Brattås Ck
2:04:31.747000
+18:23.110200
71.2p
29
H 21
Anders Ottosson
Örserums IK
2:04:48.748700
+18:40.111900
71.0p
30
H 21
Lars Björk
Bäckefors IF
2:05:27.752600
+19:19.115800
70.6p
31
H 21
Eine Kallin
Länghems IF
2:06:02.756100
+19:54.119300
70.2p
32
H 21
Dan Johansson
Stångenäs Ais
2:06:04.756300
+19:56.119500
70.2p
33
H 21
Jimmy Tigerberg
Lidköpings VSK
2:06:18.757700
+20:10.120900
70.1p
34
H 21
Fredrik Ousbäck
Järpens SK
2:06:21.758000
+20:13.121200
70.0p
35
H 21
Gustav Westh
Mullsjö SOK
2:06:48.760700
+20:40.123900
69.8p
36
H 21
Daniel Danielsson
Sya SK
2:07:44.766300
+21:36.129500
69.2p
37
H 21
Martin Mattsson
Uddevalla SK
2:08:21.770000
+22:13.133200
68.8p
38
H 21
Peter Svenningsson
Ulricehamns IF
2:08:28.770700
+22:20.133900
68.7p
39
H 21
Johan Åhlund
OK Alehof
2:08:48.772700
+22:40.135900
68.5p
40
H 21
Mattias Davidsson
Burseryds IF
2:09:25.776400
+23:17.139600
68.1p
41
H 21
Joakim Kjellander
Ryda SK
2:09:32.777100
+23:24.140300
68.1p
42
H 21
Roland Börjesson
Tranemo IF
2:10:10.780900
+24:02.144100
67.7p
43
H 21
Stefan Andersson
SOK Träff
2:10:14.781300
+24:06.144500
67.6p
44
H 21
Peter Reinholdsson
Ulricehamns IF
2:10:25.782400
+24:17.145600
67.5p
45
H 21
William Andreasson
Ulricehamns IF
2:10:26.782500
+24:18.145700
67.5p
46
H 21
Christian Arvidsson
IK Trasten
2:10:34.783300
+24:26.146500
67.4p
47
H 21
Anders Johansson
Hestra IF
2:11:15.787400
+25:07.150600
67.0p
48
H 21
Johan Grahn
Göteborgs SK
2:11:18.787700
+25:10.150900
67.0p
49
H 21
Jörgen Håkansson
IK Ymer
2:11:34.789300
+25:26.152500
66.9p
50
H 21
Johan Tykesson
Sya SK
2:11:43.790200
+25:35.153400
66.8p
51
H 21
Gustav Hansson
Sya SK
2:12:05.792400
+25:57.155600
66.6p
52
H 21
Per Lindgren
IK Hakarpspojkarna
2:12:14.793300
+26:06.156500
66.5p
53
H 21
Daniel Björndahl
IK Stern
2:12:27.794600
+26:19.157800
66.3p
54
H 21
Thomas Hellner
Istrums SK
2:12:33.795200
+26:25.158400
66.3p
55
H 21
Stefan Bengtsson
OK Alehof
2:12:36.795500
+26:28.158700
66.3p
56
H 21
Patrik Svensson
Göteborgs SK
2:12:38.795700
+26:30.158900
66.2p
57
H/D 21 Motion
Erkki Saksman
IF Hagen SK
2:12:39.795800
+26:31.159000
66.2p
58
H 21
Henrik Danielsson
Sya SK
2:12:59.797800
+26:51.161000
66.0p
59
H 21
Peter Edvardsson
OK Alehof
2:13:10.798900
+27:02.162100
65.9p
60
H 21
Bo Ragnar Magnus Göransson
Gnosjö FK
2:13:17.799600
+27:09.162800
65.9p
61
H 21
Johan Nyman
SOL Tranås
2:13:23.800200
+27:15.163400
65.8p
62
H 21
Magnus Aasa
OK Kullingshof
2:13:30.800900
+27:22.164100
65.8p
63
H 21
Peter Sundén
Huddinge SK LF
2:13:34.801300
+27:26.164500
65.7p
64
H 21
Carl Åke Gunnar Carlsson
OK Berget
2:13:42.802100
+27:34.165300
65.6p
65
H 21
Peter Gustavsson
Värnamo Ck
2:13:54.803300
+27:46.166500
65.5p
66
H 21
Niklas Grahn
Göteborgs SK
2:13:55.803400
+27:47.166600
65.5p
67
H 21
Magnus Månsson
Brittatorps Tk
2:14:06.804500
+27:58.167700
65.4p
68
H 21
Thomas Ericsson
Sya SK
2:14:17.805600
+28:09.168800
65.3p
69
H 21
Lennart Alleborg
OK Landehof
2:14:19.805800
+28:11.169000
65.3p
70
H 21
Peter Karlsson
IK Stern
2:14:47.808600
+28:39.171800
65.0p
71
H 21
Johan Provén
Dannike IK
2:15:25.812400
+29:17.175600
64.7p
72
H 21
Åke Johansson
Rydboholms SK
2:16:48.820700
+30:40.183900
63.9p
73
H/D 21 Motion
Ulf Hansson
Ericsson IK
2:16:49.820800
+30:41.184000
63.9p
74
H 21
Eric Ristenstrand
Linköpings SK
2:16:55.821400
+30:47.184600
63.9p
75
H 21
Mikael Björndal
Göteborgs SK
2:17:02.822100
+30:54.185300
63.8p
76
H 21
Pär Sundkvist
OK Berget
2:17:21.824000
+31:13.187200
63.7p
77
H 21
Mattias Gotting
Grönahögs IK
2:17:32.825100
+31:24.188300
63.6p
78
H 21
Roger Frölander
Mullsjö SOK
2:17:36.825500
+31:28.188700
63.5p
79
H 21
Andreas Carlsson
Falköpings AIK SK
2:17:40.825900
+31:32.189100
63.5p
80
H 21
Christian Andersson
Torestorps IF
2:17:54.827300
+31:46.190500
63.4p
81
H 21
Christer Nilsson
Sjövalla FK
2:17:59.827800
+31:51.191000
63.3p
82
H 21
Arne Lennart Lund
Trollhättans SOK
2:18:02.828100
+31:54.191300
63.3p
83
H 21
Robert Gren
Munkedals SOK
2:18:26.830500
+32:18.193700
63.1p
84
H 21
Niclas Hansson
Burseryds IF
2:18:30.830900
+32:22.194100
63.1p
85
H 21
Åke Albinsson
IK Hakarpspojkarna
2:19:06.834500
+32:58.197700
62.7p
86
H 21
Arvo Teppola
IK Hakarpspojkarna
2:19:11.835000
+33:03.198200
62.7p
87
H 21
Henric Svensson
FK Finn
2:19:14.835300
+33:06.198500
62.7p
88
H 21
Harald Hermansson
Gnosjö FK
2:19:17.835600
+33:09.198800
62.6p
89
H 21
Magnus Ullman
OK Alehof
2:19:29.836800
+33:21.200000
62.5p
90
H 21
Anders Stenberg
Tranemo IF
2:19:40.837900
+33:32.201100
62.5p
91
H 21
Fredrik Lindh
Blybergs FF
2:19:53.839200
+33:45.202400
62.3p
92
H 21
Sebastian Edlund
Elfsborgs SOK
2:20:05.840400
+33:57.203600
62.2p
93
H/D 21 Motion
Magnus Södervall
IK Gandvik
2:20:09.840800
+34:01.204000
62.2p
94
H/D 21 Motion
Claus Johansson
Intersport IF
2:21:10.846900
+35:02.210100
61.7p
95
H 21
Krister Musslinder
Falköpings AIK SK
2:21:16.847500
+35:08.210700
61.7p
96
H 21
Jan Osvald Soovik
Göteborgs Hamns IF
2:21:17.847600
+35:09.210800
61.6p
96
H/D 21 Motion
Anders Ingvarson
FK Herkules
2:21:17.847600
+35:09.210800
61.6p
98
H 21
Berndt Lindberg
Kisa SK
2:21:59.851800
+35:51.215000
61.3p
99
H 21
Thomas Engqvist
Ulricehamns IF
2:22:17.853600
+36:09.216800
61.2p
100
H 21
Björn Andersson
Volvo IF
2:22:20.853900
+36:12.217100
61.1p
101
H 21
Lars Erik Brittus
Sågmyra SK
2:22:46.856500
+36:38.219700
60.9p
102
H 21
David Jönsson
Tenhults SOK
2:22:55.857400
+36:47.220600
60.8p
103
H 21
Jan Evertsson
IK Trasten
2:23:49.862800
+37:41.226000
60.4p
104
H 21
Eskil Laago
IF Hallby SOK
2:24:14.865300
+38:06.228500
60.2p
105
H 21
Jesper Stenström
Vänersborgs SK
2:24:15.865400
+38:07.228600
60.2p
106
H 21
Jan Nilsson
FK Friskus Varberg
2:24:16.865500
+38:08.228700
60.2p
107
H/D 21 Motion
Jan-Eric Karlsson
Timmersdala Motion
2:24:19.865800
+38:11.229000
60.2p
108
H 21
Stefan Hornebrant
Trollhättans SOK
2:24:21.866000
+38:13.229200
60.2p
109
H 21
Jan-Erik Johansson
Torestorps IF
2:24:32.867100
+38:24.230300
60.1p
110
H/D 21 Motion
Henrik Jonsson
Hvetlanda SK
2:24:40.867900
+38:32.231100
60.0p
111
H 21
Kjell Martinsson
Dalstorps IF
2:24:47.868600
+38:39.231800
60.0p
112
H 21
Jörgen Ivarson
IK Ymer
2:24:53.869200
+38:45.232400
59.9p
113
H 21
Eiler Tigerberg
Lidköpings VSK
2:24:54.869300
+38:46.232500
59.9p
114
H 21
Conny Svensson
Tranemo IF
2:24:55.869400
+38:47.232600
59.9p
115
H 21
Göran Jern
IF Hagen SK
2:25:36.873500
+39:28.236700
59.6p
116
D 21
Maria Magnusson
Myssjö-Ovikens IF
2:25:43.874200
+39:35.237400
59.5p
117
H 21
Mårten Gustavsson
SOL Tranås
2:25:48.874700
+39:40.237900
59.5p
118
H 21
Thomas Josefsson
Redvägs SK
2:25:52.875100
+39:44.238300
59.5p
119
H/D 21 Motion
Sven-Olof Johansson
IK Vista
2:25:54.875300
+39:46.238500
59.4p
120
H 21
Mikael Öhrn
Hvetlanda SK
2:26:00.875900
+39:52.239100
59.4p
121
H 21
Stefan Carlen
OK Landehof
2:26:03.876200
+39:55.239400
59.4p
121
H 21
Bo-Arne Olsson
Eslövs FK
2:26:03.876200
+39:55.239400
59.4p
123
H 21
Bernt Henriksson
IK Albion
2:26:34.879300
+40:26.242500
59.1p
124
H 21
Sten-Olof Svantesson
Ulricehamns IF
2:26:41.880000
+40:33.243200
59.1p
125
H/D 21 Motion
Onni Kolström
Rydaholms GOIF
2:26:43.880200
+40:35.243400
59.1p
126
H 21
Robert Nyman
SOL Tranås
2:26:51.881000
+40:43.244200
59.0p
127
H 21
Carl Gunnar Torsten Hansson
Sya SK
2:26:56.881500
+40:48.244700
59.0p
128
D 21
Lubov Pospeshina
IFK Skövde SK
2:27:10.882900
+41:02.246100
58.9p
129
H 21
Tomas Nilsson
OK Gipen
2:27:17.883600
+41:09.246800
58.8p
130
H 21
Jonny Olofsson
Dalstorps IF
2:27:36.885500
+41:28.248700
58.7p
131
H 21
Patrik Emanuelsson
Värnamo Ck
2:27:50.886900
+41:42.250100
58.6p
132
H 21
Kenneth Holgersson
Tidaholm SOK Sisu
2:28:14.889300
+42:06.252500
58.4p
133
H 21
Arne Nåbo
Trollhättans SOK
2:28:16.889500
+42:08.252700
58.4p
134
H 21
Henning Bergqvist
Brännebrona SK
2:28:35.891400
+42:27.254600
58.2p
135
H 21
Mikael Johansson
Tranemo IF
2:28:42.892100
+42:34.255300
58.2p
136
H 21
Marcus Gustavsson
Tranemo IF
2:28:47.892600
+42:39.255800
58.1p
137
H 21
Tommy Kjellgren
Tidaholm SOK Sisu
2:28:51.893000
+42:43.256200
58.1p
138
H/D 21 Motion
Tobias Haag
IK Vista
2:29:11.895000
+43:03.258200
58.0p
139
H/D 21 Motion
Folke Henriksson
IFK Skövde SK
2:29:22.896100
+43:14.259300
57.9p
140
H 21
Thomas Nilsson
Eslövs FK
2:29:28.896700
+43:20.259900
57.8p
141
H 21
Tom Larry Owe Wadlin
Främmestads IK
2:29:32.897100
+43:24.260300
57.8p
142
H 21
Torgny Sundqvist
Gnosjö FK
2:29:34.897300
+43:26.260500
57.8p
143
H 21
Patrik Hylander
Hössna IF
2:29:43.898200
+43:35.261400
57.7p
144
H 21
Jörgen Damm
Kisa SK
2:29:44.898300
+43:36.261500
57.7p
145
H 21
Tord Karlsson
Vänersborgs SK
2:30:07.900600
+43:59.263800
57.6p
146
H 21
Enar Andersson
Göteborgs SK
2:30:14.901300
+44:06.264500
57.5p
147
H/D 21 Motion
Henrik Johansson
IK Vista
2:30:30.902900
+44:22.266100
57.4p
148
H 21
Jan Anders Johansson
IF Saab
2:30:36.903500
+44:28.266700
57.4p
149
H/D 21 Motion
Roger Rosenström
Falköpings AIK SK
2:30:38.903700
+44:30.266900
57.3p
150
H 21
Joan Starck
Hvetlanda SK
2:30:39.903800
+44:31.267000
57.3p
151
H 21
Vidar Faxén
IK Stern
2:30:48.904700
+44:40.267900
57.3p
152
H/D 21 Motion
Stefan Håmås
IK Hakarpspojkarna
2:30:55.905400
+44:47.268600
57.2p
153
H 21
Jan Flodin
Elfsborgs SOK
2:31:04.906300
+44:56.269500
57.2p
154
H 21
Tore Hjalmarsson
Malma Aif
2:31:09.906800
+45:01.270000
57.1p
155
H 21
Anders Pääjärvi
IK Stern
2:31:20.907900
+45:12.271100
57.0p
156
H 21
Anders Axenborg
Göteborg/Majorna OK
2:31:29.908800
+45:21.272000
57.0p
157
H 21
Bo Tigerberg
Lidköpings VSK
2:31:34.909300
+45:26.272500
56.9p
158
H 21
Håkan Gustafsson
Lerums SOK
2:31:39.909800
+45:31.273000
56.9p
159
H 21
Mats Lindahl
IK Hakarpspojkarna
2:31:55.911400
+45:47.274600
56.8p
160
H 21
Johan Nilsson
Sya SK
2:32:02.912100
+45:54.275300
56.7p
161
H 21
Kent Tigerberg
Lidköpings VSK
2:32:16.913500
+46:08.276700
56.7p
162
H 21
Josef Källström
Mölndals RK
2:32:22.914100
+46:14.277300
56.6p
163
H 21
Nillas Henriksson
Mullsjö SOK
2:32:36.915500
+46:28.278700
56.5p
164
H 21
Johan Carlsson
Trollhättans SOK
2:32:54.917300
+46:46.280500
56.4p
165
H 21
Andreas Karlsson
Munkedals SOK
2:32:57.917600
+46:49.280800
56.4p
166
H 21
Olle Edvardsson
OK Alehof
2:33:19.919800
+47:11.283000
56.2p
167
H 21
Freddy Wegelius
Bredareds IF
2:33:22.920100
+47:14.283300
56.2p
168
H 21
Urban Andersson
SOK 68
2:33:27.920600
+47:19.283800
56.2p
169
H 21
Christian Jansson
Tranemo IF
2:33:29.920800
+47:21.284000
56.1p
170
H 21
Mats Gunnarsson
IK Stern
2:33:35.921400
+47:27.284600
56.1p
171
H 21
Lars Dalberg
IK Stern
2:33:40.921900
+47:32.285100
56.1p
172
H 21
Peter Wirkensjö
Ljungbypolisens SIF
2:33:47.922600
+47:39.285800
56.0p
173
H 21
Bengt Axelsson
Borås GIF
2:33:59.923800
+47:51.287000
55.9p
174
H 21
Lars Jonsson
OK Alehof
2:34:02.924100
+47:54.287300
55.9p
175
H 21
Anders Johansson
Torestorps IF
2:34:24.926300
+48:16.289500
55.8p
176
H 21
Niklas Skoog
Göteborg/Majorna OK
2:34:33.927200
+48:25.290400
55.7p
176
H/D 21 Motion
Olliver Forsgren
Tidaholm SOK Sisu
2:34:33.927200
+48:25.290400
55.7p
178
H/D 21 Motion
Mattias Forssen
No Club
2:34:40.927900
+48:32.291100
55.7p
179
H 21
Pelle Dalberg
IK Stern
2:34:47.928600
+48:39.291800
55.6p
180
H 21
Peter Lund
OK Skogshjortarna
2:35:01.930000
+48:53.293200
55.5p
180
H 21
Jan Andersson
OK Skogshjortarna
2:35:01.930000
+48:53.293200
55.5p
182
H 21
Håkan Karlsson
FK Finn
2:35:04.930300
+48:56.293500
55.5p
183
H 21
David Bernhardsson
Trollhättans SOK
2:35:09.930800
+49:01.294000
55.5p
184
H 21
Markus Lindström
Timmersdala Motion
2:35:12.931100
+49:04.294300
55.5p
185
H 21
Geir Inge Folkestad
Anderstorps OK
2:35:13.931200
+49:05.294400
55.4p
186
H 21
Fredrik Gustafsson
Grönahögs IK
2:35:16.931500
+49:08.294700
55.4p
187
H 21
Peder Folmanis
Dalstorps IF
2:35:21.932000
+49:13.295200
55.4p
188
H/D 21 Motion
Stefan Jaenson
No Club
2:35:39.933800
+49:31.297000
55.3p
189
H 21
Jan-Erik Jansson
Tidaholm SOK Sisu
2:35:46.934500
+49:38.297700
55.2p
190
H 21
Peter Davidson
OK Kullingshof
2:35:48.934700
+49:40.297900
55.2p
191
H/D 21 Motion
Roland Åkesson
IK Vista
2:35:55.935400
+49:47.298600
55.2p
191
H/D 21 Motion
Anna Johansson
Intersport IF
2:35:55.935400
+49:47.298600
55.2p
193
H 21
Henrik Aiff
Sisu Forshaga SK
2:35:57.935600
+49:49.298800
55.2p
194
H 21
Christer Kannisto
Malma Aif
2:35:59.935800
+49:51.299000
55.1p
195
H/D 21 Motion
Martin Solmeús
Göteborg/Majorna OK
2:36:00.935900
+49:52.299100
55.1p
196
H 21
Nicklas Appelteg
Hermansby IF
2:36:04.936300
+49:56.299500
55.1p
197
H 21
Johan Davidsson
Nässjö SF
2:36:08.936700
+50:00.299900
55.1p
198
H/D 21 Motion
Morgan Börjesson
Tranemo IF
2:36:15.937400
+50:07.300600
55.0p
199
H 21
Bengt Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:36:34.939300
+50:26.302500
54.9p
200
H 21
Magnus Andersson
Tidaholm SOK Sisu
2:36:49.940800
+50:41.304000
54.8p
201
H 21
Gert Johansson
OK Alehof
2:36:52.941100
+50:44.304300
54.8p
202
H/D 21 Motion
Thomas Hylander
Fc IF
2:36:55.941400
+50:47.304600
54.8p
203
H/D 21 Motion
Sture Lars Erik Erixon
OK Berget
2:36:58.941700
+50:50.304900
54.8p
204
H/D 21 Motion
Glenn Johansson
Ulricehamns IF
2:37:01.942000
+50:53.305200
54.7p
205
H 21
Francesc Sala
Spain
2:37:12.943100
+51:04.306300
54.7p
206
H 21
Ulf Sjödin
OK Skogshjortarna
2:37:41.946000
+51:33.309200
54.5p
207
H/D 21 Motion
Håkan Larsson
Bankeryds Skid o Mk
2:37:46.946500
+51:38.309700
54.4p
208
H 21
Pekka Ahola
Borås GIF
2:38:12.949100
+52:04.312300
54.3p
209
H 21
Tobias Arnekvist
Ödeshögs SK
2:38:21.950000
+52:13.313200
54.2p
210
H 21
Lennart Adolfsson
Anderstorps OK
2:38:33.951200
+52:25.314400
54.1p
211
H 21
Per Sander
Göteborg/Majorna OK
2:38:41.952000
+52:33.315200
54.1p
212
H 21
Lars Christensen
Danmark
2:38:48.952700
+52:40.315900
54.0p
213
H 21
Jems Martinsson
Hvetlanda SK
2:38:54.953300
+52:46.316500
54.0p
214
H 21
Joacim Sandström
Bankeryds Skid o Mk
2:38:59.953800
+52:51.317000
54.0p
215
H 21
Mikael Trofast
Lekeryd-Svarttorps SK
2:39:02.954100
+52:54.317300
54.0p
216
H 21
Joachim Ohlsson
IK Stern
2:39:06.954500
+52:58.317700
53.9p
217
H 21
Tommy Börjesson
Tranemo IF
2:39:13.955200
+53:05.318400
53.9p
218
H/D 21 Motion
Thor-Björn Lund
IK Vista
2:39:26.956500
+53:18.319700
53.8p
219
H 21
Ulf Adolfsson
Lidköpings VSK
2:39:29.956800
+53:21.320000
53.8p
220
H 21
Jonny Persson
OK Gipen
2:39:51.959000
+53:43.322200
53.6p
221
H 21
Hans Boström
Ellos IF
2:39:56.959500
+53:48.322700
53.6p
222
H 21
Christer Ekholm
Främmestads IK
2:40:02.960100
+53:54.323300
53.6p
223
H 21
Peter Fridell
Borås SK
2:40:07.960600
+53:59.323800
53.5p
224
H 21
Fredrik Jernstig
Bullarens GOIF
2:40:09.960800
+54:01.324000
53.5p
224
H 21
Lars Wistedt
Sya SK
2:40:09.960800
+54:01.324000
53.5p
226
H 21
Niklas Eklund
Joa IF
2:40:23.962200
+54:15.325400
53.5p
227
H 21
Andreas Skärbäck
OK Nackhe
2:40:25.962400
+54:17.325600
53.4p
228
H 21
Tobias Olsson
Malmbäck IF
2:40:37.963600
+54:29.326800
53.4p
229
H 21
Magnus Pernvik
IK Stern
2:40:38.963700
+54:30.326900
53.4p
230
H 21
Mattias Billson
IK Stern
2:40:41.964000
+54:33.327200
53.3p
231
H/D 21 Motion
Peter Strömberg
OK Alehof
2:40:46.964500
+54:38.327700
53.3p
232
H 21
Lars Holm
Trollhättans SOK
2:40:47.964600
+54:39.327800
53.3p
233
H/D 21 Motion
Gunnar Ström
Ulricehamns IF
2:40:48.964700
+54:40.327900
53.3p
234
H/D 21 Motion
Jorma Heinonen
Lekeryd-Svarttorps SK
2:40:49.964800
+54:41.328000
53.3p
235
H 21
Ulf Nyström
Trollhättans SOK
2:40:50.964900
+54:42.328100
53.3p
236
H 21
Alexander Olausson
IK Trasten
2:41:05.966400
+54:57.329600
53.2p
237
H 21
Lennart Olof Rudo Abrahamsson
Sjövalla FK
2:41:12.967100
+55:04.330300
53.1p
238
H 21
Jonatan Lövkvist
Bankeryds Skid o Mk
2:41:19.967800
+55:11.331000
53.1p
239
H/D 21 Motion
Melker Eriksson
OK Berget
2:41:24.968300
+55:16.331500
53.1p
240
H 21
Jonas Georgsson
Hofors Aif
2:41:33.969200
+55:25.332400
53.0p
241
H 21
Klas Levin
IK Hakarpspojkarna
2:41:36.969500
+55:28.332700
53.0p
242
H/D 21 Motion
Sven Sundqvist
No Club
2:41:45.970400
+55:37.333600
52.9p
243
H 21
Petter Larsson
Jönköpings OK
2:41:49.970800
+55:41.334000
52.9p
244
D 21
Susanne Dittmer
IK Hakarpspojkarna
2:41:58.971700
+55:50.334900
52.9p
245
H 21
Hans Thorberntsson
OK Alehof
2:42:04.972300
+55:56.335500
52.8p
246
D 21
Eva Dahl
OK Alehof
2:42:08.972700
+56:00.335900
52.8p
247
H/D 21 Motion
Magnus Persson
Volkswagens IF
2:42:09.972800
+56:01.336000
52.8p
248
H/D 21 Motion
Göran Avenäs
IK Stern
2:42:50.976900
+56:42.340100
52.6p
249
H/D 21 Motion
Niklas Bokinge
IF Hallby SOK
2:42:53.977200
+56:45.340400
52.5p
250
H 21
Thomas Pettersson
Göteborgs SK
2:43:07.978600
+56:59.341800
52.5p
251
H/D 21 Motion
Erik Dahlén
OK Landehof
2:43:08.978700
+57:00.341900
52.4p
252
H/D 21 Motion
Stig Torgny Billevik
Malmslätts AIK
2:43:11.979000
+57:03.342200
52.4p
253
H 21
Håkan Ek
Grönahögs IK
2:43:14.979300
+57:06.342500
52.4p
254
H 21
Lennart Larsson
Jönköpings OK
2:43:16.979500
+57:08.342700
52.4p
255
H 21
Fabrizio Messina
OK Skogshjortarna
2:43:20.979900
+57:12.343100
52.4p
256
H/D 21 Motion
Torbjörn Köre
OK Alehof
2:43:21.980000
+57:13.343200
52.4p
257
H/D 21 Motion
Mattias Gulleberg
IFK Arvidsjaur SK
2:43:26.980500
+57:18.343700
52.3p
258
H 21
Jonny Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
2:43:30.980900
+57:22.344100
52.3p
259
H/D 21 Motion
Ann-Louise Hultén
Salsåker-Ullångers IF
2:44:37.987600
+58:29.350800
51.9p
260
D 21
Cecilia Runesson
Falköpings AIK SK
2:44:40.987900
+58:32.351100
51.9p
261
H 21
Mikael Nordin
Venjans AIK
2:44:46.988500
+58:38.351700
51.9p
262
H/D 21 Motion
Janne Böreteg
IK Hakarpspojkarna
2:44:59.989800
+58:51.353000
51.8p
263
H 21
Torgny Alström
Falköpings AIK SK
2:45:00.989900
+58:52.353100
51.8p
263
H/D 21 Motion
Leif Asplund
No Club
2:45:00.989900
+58:52.353100
51.8p
265
H 21
Tomas Runeson
Kinnaströms SK
2:45:12.991100
+59:04.354300
51.7p
266
H/D 21 Motion
Fredrik Lindström
Linköpings SK
2:45:18.991700
+59:10.354900
51.7p
267
H/D 21 Motion
Lennart Davidsson
Gnosjö FK
2:45:21.992000
+59:13.355200
51.7p
268
H 21
Thomas Eriksson
No Club
2:45:26.992500
+59:18.355700
51.6p
269
H/D 21 Motion
Nicklas Trofast
Skillingaryds FK
2:45:28.992700
+59:20.355900
51.6p
270
H/D 21 Motion
Tomas Hurtig
OK Skogshjortarna
2:45:36.993500
+59:28.356700
51.6p
271
H 21
Anders Isaksson
OK Alehof
2:46:08.996700
+1:00:00.359900
51.4p
272
H 21
Staffan Runtegen
Boxholm-Ekeby SK
2:46:22.998100
+1:00:14.361300
51.3p
273
H/D 21 Motion
Tobias Johansson
Ryda SK
2:46:35.999400
+1:00:27.362600
51.2p
274
H 21
Anders Liboriussen
Danmark
2:46:36.999500
+1:00:28.362700
51.2p
275
H 21
Tor Oskarsson
Skillingaryds FK
2:46:39.999800
+1:00:31.363000
51.2p
276
H/D 21 Motion
Fredrik Klaar
IK Vista
2:46:46.1000500
+1:00:38.363700
51.2p
277
H/D 21 Motion
Pirjo Kolström
Rydaholms GOIF
2:47:20.1003900
+1:01:12.367100
51.0p
278
D 21
Ilona Folmanis
Dalstorps IF
2:47:21.1004000
+1:01:13.367200
51.0p
279
H 21
Hans Trofast
Lekeryd-Svarttorps SK
2:47:26.1004500
+1:01:18.367700
51.0p
280
H/D 21 Motion
Mats Lindgren
IF Hallby SOK
2:47:27.1004600
+1:01:19.367800
50.9p
281
H 21
Kent Bäckström
Främmestads IK
2:47:36.1005500
+1:01:28.368700
50.9p
282
H 21
Magnus Jansson
Lekeryd-Svarttorps SK
2:47:46.1006500
+1:01:38.369700
50.8p
283
H/D 21 Motion
Stefan Karlsson
Hermansby IF
2:48:01.1008000
+1:01:53.371200
50.8p
284
H 21
Lucas Jensen
Göteborgs Spårvägar GIF
2:48:06.1008500
+1:01:58.371700
50.7p
285
H/D 21 Motion
Ibert Johansson
Hermansby IF
2:48:07.1008600
+1:01:59.371800
50.7p
286
H 21
Tonny Carlsson
Storsjö IF
2:48:24.1010300
+1:02:16.373500
50.6p
287
H 21
Herman Rosén
Göteborg/Majorna OK
2:48:32.1011100
+1:02:24.374300
50.6p
288
H 21
Thure Andersson
Grönahögs IK
2:48:48.1012700
+1:02:40.375900
50.5p
289
H/D 21 Motion
Klas Grönqvist
Tenhults SOK
2:48:58.1013700
+1:02:50.376900
50.4p
290
H/D 21 Motion
Stig Simonsson
Ericsson IK
2:49:06.1014500
+1:02:58.377700
50.4p
291
H/D 21 Motion
Anders Taflin
No Club
2:49:11.1015000
+1:03:03.378200
50.4p
292
H 21
Henrik Dellborg
IK Stern
2:49:14.1015300
+1:03:06.378500
50.3p
293
H 21
Rune Lindgren
IK Hakarpspojkarna
2:49:26.1016500
+1:03:18.379700
50.3p
294
H 21
Bo Sidbrant
Lidköpings VSK
2:49:35.1017400
+1:03:27.380600
50.2p
295
H/D 21 Motion
Mattias Wahlström
No Club
2:49:36.1017500
+1:03:28.380700
50.2p
296
H/D 21 Motion
Lennart Bergstrand
Eksjö SOK
2:49:42.1018100
+1:03:34.381300
50.2p
297
H 21
Anders Lindgren
Mölndals RK
2:49:50.1018900
+1:03:42.382100
50.2p
298
H 21
Magnus Uppström
Volvo IF
2:49:55.1019400
+1:03:47.382600
50.1p
299
H 21
Thomas Svensson
No Club
2:49:58.1019700
+1:03:50.382900
50.1p
300
H 21
Claes Brandt
Lekeryd-Svarttorps SK
2:50:02.1020100
+1:03:54.383300
50.1p
301
H 21
Ingemar Lemel
Hjobygdens OK
2:50:09.1020800
+1:04:01.384000
50.0p
302
H 21
Michael Svensson
Mullsjö SOK
2:50:13.1021200
+1:04:05.384400
50.0p
303
H 21
Thore Johansson
Torestorps IF
2:50:25.1022400
+1:04:17.385600
50.0p
304
H/D 21 Motion
Paul Zethson
No Club
2:50:30.1022900
+1:04:22.386100
49.9p
305
H 21
Lars Ander
OK Landehof
2:50:36.1023500
+1:04:28.386700
49.9p
306
H/D 21 Motion
Bo Jönsson
Alvesta SOK
2:50:43.1024200
+1:04:35.387400
49.9p
307
H/D 21 Motion
Fredrik Zöögling
Tidaholm SOK Sisu
2:50:55.1025400
+1:04:47.388600
49.8p
308
H 21
Martin Hellgesson
IK Stern
2:51:00.1025900
+1:04:52.389100
49.8p
309
H/D 21 Motion
Bengt Jansson
Mullsjö SOK
2:51:01.1026000
+1:04:53.389200
49.8p
310
H/D 21 Motion
Lennart Gustavsson
IK Hakarpspojkarna
2:51:20.1027900
+1:05:12.391100
49.7p
310
H/D 21 Motion
Cronje Forsgren
Tidaholm SOK Sisu
2:51:20.1027900
+1:05:12.391100
49.7p
312
H 21
Petter Halling
IK Stern
2:51:28.1028700
+1:05:20.391900
49.6p
313
H/D 21 Motion
Mikael Matsson
Venjans AIK
2:51:40.1029900
+1:05:32.393100
49.6p
314
H 21
Kent Johansson
Tidaholm SOK Sisu
2:51:54.1031300
+1:05:46.394500
49.5p
315
H/D 21 Motion
Jan Björnell
Gnosjö FK
2:51:58.1031700
+1:05:50.394900
49.5p
316
H 21
Bengt Svensson
Äspereds IF
2:52:02.1032100
+1:05:54.395300
49.4p
317
H 21
Mats Brindeland
Tidaholm SOK Sisu
2:52:03.1032200
+1:05:55.395400
49.4p
318
D 21
Marie Vaadre
Nässjö SF
2:52:05.1032400
+1:05:57.395600
49.4p
319
H/D 21 Motion
Tomas Nyström
No Club
2:52:23.1034200
+1:06:15.397400
49.3p
320
H/D 21 Motion
Jarmo Ojanperä
Volvo Skövde OK
2:52:24.1034300
+1:06:16.397500
49.3p
321
H 21
Jan-Anders Jansson
Rydaholms GOIF
2:52:34.1035300
+1:06:26.398500
49.3p
322
H/D 21 Motion
Fredrik Evaldsson
Ryda SK
2:52:38.1035700
+1:06:30.398900
49.3p
323
H 21
Tobias Johansson
Torestorps IF
2:53:22.1040100
+1:07:14.403300
49.0p
324
H 21
Kjell Thorberntsson
OK Alehof
2:53:39.1041800
+1:07:31.405000
48.9p
325
H 21
Arne Persson
IK Ymer
2:53:47.1042600
+1:07:39.405800
48.9p
326
H/D 21 Motion
Johnas Martinsson
Rydaholms GOIF
2:53:50.1042900
+1:07:42.406100
48.9p
327
H/D 21 Motion
Dan Ljunggren
Rydaholms GOIF
2:53:51.1043000
+1:07:43.406200
48.9p
328
H 21
Björn Ingemanson
IF Rigor
2:54:00.1043900
+1:07:52.407100
48.8p
329
H 21
Anders Svensson
IK Stern
2:54:08.1044700
+1:08:00.407900
48.8p
Logga in för att slippa de här annonserna
330
H/D 21 Motion
Per Strandemo
IK Stern
2:54:12.1045100
+1:08:04.408300
48.8p
331
H 21
Anders Isaksson
Bullarens GOIF
2:54:21.1046000
+1:08:13.409200
48.7p
332
H 21
Magnus Kollin
Uddevalla SK
2:54:39.1047800
+1:08:31.411000
48.6p
333
H 21
Jan-Erik Gustafsson
Elmhults SC
2:54:52.1049100
+1:08:44.412300
48.6p
334
H 21
Fredrik Mårlind
Ericsson IK
2:54:54.1049300
+1:08:46.412500
48.5p
335
H/D 21 Motion
Morgan Kristiansson
OK Lindena
2:55:01.1050000
+1:08:53.413200
48.5p
336
H 21
Ragnar Uppström
FK Herkules
2:55:03.1050200
+1:08:55.413400
48.5p
337
H/D 21 Motion
Peter Jonsson
Rydaholms GOIF
2:55:08.1050700
+1:09:00.413900
48.5p
338
H/D 21 Motion
Kjell Fyhr
No Club
2:55:12.1051100
+1:09:04.414300
48.5p
339
H/D 21 Motion
Henrik Ekdahl
Örslösa IF
2:55:21.1052000
+1:09:13.415200
48.4p
340
H/D 21 Motion
Bengt Göran Strid
IK Stern
2:55:25.1052400
+1:09:17.415600
48.4p
341
H/D 21 Motion
Marthina Carlsson
SK Hylte
2:55:26.1052500
+1:09:18.415700
48.4p
342
D 21
Marie-Louise Johansson
Göteborg/Majorna OK
2:55:29.1052800
+1:09:21.416000
48.4p
343
H 21
Mikael Hugosson
Jönköpings OK
2:56:00.1055900
+1:09:52.419100
48.2p
344
H 21
Jonas Gunnarsson
Vaggeryds SOK
2:56:23.1058200
+1:10:15.421400
48.1p
345
H/D 21 Motion
Vesa Rautio
Skillingaryds FK
2:56:36.1059500
+1:10:28.422700
48.0p
346
H 21
Mats Petersson
Ulricehamns IF
2:56:37.1059600
+1:10:29.422800
48.0p
347
H/D 21 Motion
Johan Dahlberg
ASK Växjö
2:56:52.1061100
+1:10:44.424300
48.0p
348
H/D 21 Motion
Tomas Lilja
IK Uven
2:57:01.1062000
+1:10:53.425200
47.9p
349
H/D 21 Motion
Martin Edlund
OK Landehof
2:57:19.1063800
+1:11:11.427000
47.8p
350
H 21
Linus Arnekvist
Ödeshögs SK
2:57:41.1066000
+1:11:33.429200
47.7p
351
H 21
Stefan Oscarsson
OK Berget
2:57:42.1066100
+1:11:34.429300
47.7p
352
H/D 21 Motion
Börje Sjölander
OK Landehof
2:57:44.1066300
+1:11:36.429500
47.7p
353
H/D 21 Motion
Arne Lindblad
No Club
2:57:46.1066500
+1:11:38.429700
47.7p
354
H/D 21 Motion
Henrik Wallin
IK Stern
2:58:01.1068000
+1:11:53.431200
47.6p
355
H 21
Lennart Tång
Trollhättans SOK
2:58:02.1068100
+1:11:54.431300
47.6p
356
H/D 21 Motion
Tony Svensson
Ängs SK
2:58:07.1068600
+1:11:59.431800
47.6p
357
H/D 21 Motion
Börje Sparf
No Club
2:58:40.1071900
+1:12:32.435100
47.4p
358
H 21
Emil Helldin
Brännebrona SK
2:59:29.1076800
+1:13:21.440000
47.2p
359
D 21
Ida Sandgren
Tidaholm SOK Sisu
2:59:38.1077700
+1:13:30.440900
47.1p
360
H/D 21 Motion
Fredrik Bodin
Tidaholm SOK Sisu
2:59:48.1078700
+1:13:40.441900
47.1p
361
H/D 21 Motion
Christe Simfors
No Club
3:00:06.1080500
+1:13:58.443700
47.0p
362
H 21
Johan Eriksson
OK Skogsvargarna
3:00:43.1084200
+1:14:35.447400
46.8p
363
H/D 21 Motion
Christer Sturesson
Anderstorps OK
3:00:50.1084900
+1:14:42.448100
46.8p
364
H 21
Mikael Johansson
OK Alehof
3:00:56.1085500
+1:14:48.448700
46.8p
365
H/D 21 Motion
Magnus Johnsson
FK Göingarna
3:00:59.1085800
+1:14:51.449000
46.7p
366
H 21
Staffan Norberg
Tenhults SOK
3:01:36.1089500
+1:15:28.452700
46.6p
367
H/D 21 Motion
Jörgen Adolfsson
Lekeryd-Svarttorps SK
3:01:53.1091200
+1:15:45.454400
46.5p
368
H 21
Leif Claesson
Hermansby IF
3:02:15.1093400
+1:16:07.456600
46.4p
369
H/D 21 Motion
Leif Melin
No Club
3:02:22.1094100
+1:16:14.457300
46.4p
370
H/D 21 Motion
Kent Persson
Volvo IF
3:02:29.1094800
+1:16:21.458000
46.3p
371
H 21
Jonny Sandström
IK Stern
3:02:31.1095000
+1:16:23.458200
46.3p
372
H 21
Pär Annvik
OK Landehof
3:02:37.1095600
+1:16:29.458800
46.3p
373
D 21
Eivor Johansson
Navåsens FK
3:02:41.1096000
+1:16:33.459200
46.3p
374
H/D 21 Motion
Åke Thimfors
No Club
3:02:45.1096400
+1:16:37.459600
46.3p
375
H/D 21 Motion
Linda Klahr
No Club
3:02:55.1097400
+1:16:47.460600
46.2p
376
H 21
Anders Ludvigsson
Torestorps IF
3:03:04.1098300
+1:16:56.461500
46.2p
376
H/D 21 Motion
Christian Johansson
IK Wilske
3:03:04.1098300
+1:16:56.461500
46.2p
378
H 21
Mikael Söderblom
Herrljunga Skid o OL
3:03:05.1098400
+1:16:57.461600
46.2p
379
H/D 21 Motion
Benny Nilsson
Volvo IF
3:03:14.1099300
+1:17:06.462500
46.1p
380
H/D 21 Motion
Lennart Rosén
Telia IoFF
3:03:26.1100500
+1:17:18.463700
46.1p
381
H/D 21 Motion
Ulf Jogbratt
OK Tranan
3:03:58.1103700
+1:17:50.466900
45.9p
382
H/D 21 Motion
Martin Nilsson
IK Stern
3:04:13.1105200
+1:18:05.468400
45.8p
383
H 21
Magnus Karlström
Tenhults SOK
3:04:34.1107300
+1:18:26.470500
45.8p
384
H/D 21 Motion
Peter Isaksson
ASK Växjö
3:04:37.1107600
+1:18:29.470800
45.7p
385
H 21
Jonas Johansson
IK Stern
3:04:44.1108300
+1:18:36.471500
45.7p
385
H/D 21 Motion
Stefan Wallin
Trafikverket FF
3:04:44.1108300
+1:18:36.471500
45.7p
387
H/D 21 Motion
Lars-Göran Andreasson
Volvo IF
3:04:45.1108400
+1:18:37.471600
45.7p
388
H 21
Anders Johansson
OK Alehof
3:04:51.1109000
+1:18:43.472200
45.7p
389
D 21
Alba Xandri
Spain
3:05:10.1110900
+1:19:02.474100
45.6p
389
H/D 21 Motion
Urban Zakrison
IK Stern
3:05:10.1110900
+1:19:02.474100
45.6p
391
H 21
Mikael Fransson
OK Skogsvargarna
3:05:24.1112300
+1:19:16.475500
45.5p
392
H 21
Joel Lennartsson
FK Friskus Varberg
3:05:32.1113100
+1:19:24.476300
45.5p
393
D 21
Anette Sjögren
IK Livsnerven
3:05:33.1113200
+1:19:25.476400
45.5p
394
D 21
Åsa Sylvan
IK Stern
3:05:35.1113400
+1:19:27.476600
45.5p
395
H/D 21 Motion
Ulf Gyllensvaaan
Mullsjö SOK
3:05:40.1113900
+1:19:32.477100
45.5p
396
H/D 21 Motion
Thomas Bolmgren
Gnosjö FK
3:05:55.1115400
+1:19:47.478600
45.4p
397
H 21
Sten Johansson
OK Kullingshof
3:06:12.1117100
+1:20:04.480300
45.3p
398
H/D 21 Motion
Fredrik Olsson
IK Stern
3:06:15.1117400
+1:20:07.480600
45.3p
399
H/D 21 Motion
Mikael Gustafsson
No Club
3:06:27.1118600
+1:20:19.481800
45.2p
400
H 21
Jens Reckman
IK Stern
3:06:41.1120000
+1:20:33.483200
45.2p
401
H 21
Robert Jakobsson
Tidaholm SOK Sisu
3:06:56.1121500
+1:20:48.484700
45.1p
401
H/D 21 Motion
Lars-Olof Sundler
Rydaholms GOIF
3:06:56.1121500
+1:20:48.484700
45.1p
403
D 21
Maria Damm
Kisa SK
3:06:58.1121700
+1:20:50.484900
45.1p
404
H 21
Per Salgård
Lidköpings VSK
3:07:06.1122500
+1:20:58.485700
45.1p
405
H/D 21 Motion
Kristin Back
Vänersborgs SK
3:07:14.1123300
+1:21:06.486500
45.0p
406
H/D 21 Motion
Erik Hedvåg
FK Finn
3:07:26.1124500
+1:21:18.487700
45.0p
407
H/D 21 Motion
Jenz Torstensson
Herrljunga Skid o OL
3:07:51.1127000
+1:21:43.490200
44.9p
407
H/D 21 Motion
Mattias Johansson
Ericsson IK
3:07:51.1127000
+1:21:43.490200
44.9p
409
H/D 21 Motion
Håkan Karlsson
Motion Ängsk
3:08:05.1128400
+1:21:57.491600
44.8p
410
H 21
Patrik Eliasson
IK Ymer
3:08:12.1129100
+1:22:04.492300
44.8p
411
H/D 21 Motion
Peter Nilsson
No Club
3:08:25.1130400
+1:22:17.493600
44.7p
412
H/D 21 Motion
Niklas Barsk
Övertorneå IF
3:08:33.1131200
+1:22:25.494400
44.7p
413
H/D 21 Motion
Marcus Rudolfsson
Brännebrona SK
3:08:35.1131400
+1:22:27.494600
44.7p
414
H 21
Christer Andersson
IK Ymer
3:08:54.1133300
+1:22:46.496500
44.6p
415
H 21
Niklas Johansson
Torestorps IF
3:09:10.1134900
+1:23:02.498100
44.5p
416
H 21
Daniel Pettersson
Gnosjö FK
3:09:12.1135100
+1:23:04.498300
44.5p
417
H/D 21 Motion
Kjell Alm
Storsjö IF
3:09:13.1135200
+1:23:05.498400
44.5p
418
H/D 21 Motion
Per-Olov Olsson
No Club
3:09:18.1135700
+1:23:10.498900
44.5p
419
H/D 21 Motion
Anders Sjöberg
OK Reftele
3:09:20.1135900
+1:23:12.499100
44.5p
420
H/D 21 Motion
Ingvar Siverth
IK Vista
3:09:35.1137400
+1:23:27.500600
44.4p
421
H/D 21 Motion
Håkan Harrysson
IK Shell
3:09:40.1137900
+1:23:32.501100
44.4p
422
H 21
Eivind Claesson
Hermansby IF
3:09:42.1138100
+1:23:34.501300
44.4p
423
H 21
Niklas Sandström
Hermansby IF
3:09:44.1138300
+1:23:36.501500
44.4p
424
H/D 21 Motion
Kristian Magnusson
Idåsen IF
3:09:49.1138800
+1:23:41.502000
44.4p
425
H 21
Anders Hegmo
Mölnlycke IF
3:09:54.1139300
+1:23:46.502500
44.3p
426
D 21
Pia Johansson
IK Stern
3:09:59.1139800
+1:23:51.503000
44.3p
427
H/D 21 Motion
Heléne Thorstensson
IK Hakarpspojkarna
3:10:10.1140900
+1:24:02.504100
44.3p
428
H/D 21 Motion
Staffan Dahlström
Alvesta SOK
3:10:11.1141000
+1:24:03.504200
44.3p
Visar resultat 1 till 500 av 617[
1
2
]