10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Fredrik Bjernulf | Sundbybergs IK | 29:35.177400 | 67.4p | |
2 | Markus Granath | IK Rex | 31:07.186600 | 64.1p | |
3 | Daniel Björk | IK Rex | 32:56.197500 | 60.6p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hampus Ohlström | IK Rex | 26:26.158500 | 75.5p | |
2 | Magnus Björk | IK Rex | 27:55.167400 | 71.4p | |
3 | Kristian Tufvesson | IK Rex | 29:24.176300 | 67.8p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Rost | Hudiksvalls IF | 24:28.146700 | 81.5p | |
2 | Niklas Österberg | Roslagsbro IF | 26:48.160700 | 74.4p | |
3 | Patrik Bergman | Svegs IK | 27:35.165400 | 72.3p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Lars Utter | Arlanda-Märsta SK | 27:15.163400 | 73.2p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Guy Utter | Arlanda-Märsta SK | 26:37.159600 | 74.9p | |
2 | Peter Ramström | Brottby SK | 31:49.190800 | 62.7p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Mårten Wesslén | Brottby SK | 31:44.190300 | 62.9p | |
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Walter Steiner | Falu IK | 28:39.171800 | 69.6p | |
2 | Per Lagerfelt | IK Rex | 30:38.183700 | 65.1p | |
3 | Erik Strömberg | Brottby SK | 37:06.222500 | 53.8p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Rebecca Kastemyr | Månkarbo IF | 16:26.98500 | ||
2 | Sara Landberg | Storvreta IK | 16:53.101200 | ||
3 | Caroline Casserlund | Månkarbo IF | 16:57.101600 | ||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Eva Lagrange | Storvreta IK | 16:27.98600 | 57.8p | |
2 | Amanda Jansson | Månkarbo IF | 17:45.106400 | 53.6p | |
3 | Sara Persson | Storvreta IK | 18:34.111300 | 51.2p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Linnea Kastemyr | Månkarbo IF | 15:07.90600 | 62.9p | |
2 | Emma Bergman | Månkarbo IF | 15:42.94100 | 60.6p | |
3 | Jenny Landberg | Storvreta IK | 16:52.101100 | 56.4p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Åsa Zetterberg Eriksson | Granbergsdals IF | 15:04.90300 | 63.1p | |
2 | Christina Holm | IK Rex | 19:49.118800 | 48.0p | |
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Hugo Lindell | Vassunda IF | 15:18.91700 | ||
2 | Adam Eldh | Vassunda IF | 15:42.94100 | ||
3 | Ludwig Löthman | OK Borgen | 15:54.95300 | ||
3 | John Ramström | Brottby SK | 15:54.95300 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Anna Herbert | Brottby SK | 10:40.63900 | ||
2 | Alva Karlsson | OK Borgen | 11:03.66200 | ||
3 | Ida Hägglund | IK Rex | 11:10.66900 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Elin Karlsson | OK Borgen | 9:32.57100 | ||
2 | Bella Lagrange | Storvreta IK | 9:44.58300 | ||
3 | Emelie Åsberg | Storvreta IK | 10:26.62500 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Totte Larsson | IK Rex | 9:24.56300 | ||
2 | Karl Ingard | IK Rex | 9:51.59000 | ||
3 | Victor Svensson | Vassunda IF | 10:36.63500 | ||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Jakob Jansson | Månkarbo IF | 8:06.48500 | ||
2 | Martin Herbert | Brottby SK | 8:07.48600 | ||
3 | Linus Englund Öhman | Tierps IF | 8:44.52300 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Alva Sköld | Häverödals IF | 5:38.33700 | ||
2 | Amanda Eriksson | Öregrunds IK | 5:44.34300 | ||
3 | Johanna Ingard | IK Rex | 5:52.35100 | ||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | |||||
1 | Simon Thor | Vassunda IF | 5:11.31000 | ||
2 | Sverre Lindell | Vassunda IF | 5:40.33900 | ||
3 | Oskar Ahnbrink | Sundbybergs IK | 5:42.34100 |