10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Helena Olsson | Brandsbols SK | 55:33.333200 | 54.5p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Ulrica Persson | Sunne SLF | 40:12.241100 | 75.3p | |
2 | Anna Larsson | Hagfors SF | 45:13.271200 | 66.9p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Henrik Olsson | Brandsbols SK | 48:39.291800 | 62.2p | |
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Christian Stenmark | Brandsbols SK | 45:37.273600 | 66.3p | |
2 | Erik Nyström | Grava SK | 47:26.284500 | 63.8p | |
3 | Jonathan Sigvant | Grava SK | 48:36.291500 | 62.3p | |
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Axel Karlsson | Hagfors SF | 21:54.131300 | ||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Tony Kaspersson | Älgå SK | 21:29.128800 | ||
2 | Eugene Pushkarev | Årjängs IF | 22:03.132200 | ||
3 | Rashid El Hamoul | Sunne SLF | 28:26.170500 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Rebecka Olsson | SK Bore | 13:01.78000 | ||
2 | Astrid Bryntesson | Köla AIK | 13:40.81900 | ||
3 | Jenny Nilsson | Töcksfors IF | 14:05.84400 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Ida Melén | Filipstads SF | 12:23.74200 | ||
2 | Moa Westh | SK Bore | 12:52.77100 | ||
3 | Emma Dahl | Sunne SLF | 12:55.77400 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Linn Gustafsson | Grava SK | 11:07.66600 | ||
2 | Mathilda Ruus | Årjängs IF | 11:12.67100 | ||
3 | Anna Ringsby | Töcksfors IF | 12:14.73300 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Malin Svensson | Årjängs IF | 11:02.66100 | ||
2 | Elin Bryne | IK Fryken | 11:07.66600 | ||
3 | Elin Larsson | Hagfors SF | 12:17.73600 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | David Nykvist | Sunne SLF | 11:36.69500 | ||
2 | Viktor Gustafsson | Grava SK | 11:48.70700 | ||
3 | Viktor Brandt | Grava SK | 12:50.76900 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Elis Berg | Sunne SLF | 12:36.75500 | ||
2 | Elias Edvinsson | Hagfors SF | 12:47.76600 | ||
3 | Eric Rinberg | Älgå SK | 12:50.76900 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Jonathan Hallstensson | Älgå SK | 10:42.64100 | ||
2 | Erik Thorn | Bengtsfors Bois | 10:57.65600 | ||
3 | Adrian Dahlström | Åmåls OK | 11:01.66000 | ||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Viktor Thorn | Bengtsfors Bois | 9:34.57300 | ||
2 | Tomas Bryntesson | Töcksfors IF | 10:22.62100 | ||
3 | Ola Kaspersson | Älgå SK | 10:55.65400 | ||
3 | Sebastian Olsson | SK Bore | 10:55.65400 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Sandra Ringsby | Töcksfors IF | 6:54.41300 | ||
2 | Kerstin Näslund | SK Bore | 7:13.43200 | ||
3 | Elsa Persson | IK Fryken | 7:35.45400 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Wilma Persson | Älgå SK | 6:09.36800 | ||
2 | Louise Adolfsson | SK Bore | 6:22.38100 | ||
3 | Maja Karlsson | Årjängs IF | 6:32.39100 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Edvard Nilsson | Hagfors SF | 6:20.37900 | ||
2 | Hugo Johnson | Brandsbols SK | 6:40.39900 | ||
2 | Rasmus Dahl | Sunne SLF | 6:40.39900 | ||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | |||||
1 | Erik Stenmark | Brandsbols SK | 5:34.33300 | ||
2 | Elis Gruvborg | Töcksfors IF | 5:58.35700 | ||
3 | Julius Berg | Sunne SLF | 6:01.36000 | ||
3 | Hugo Hallstensson | Älgå SK | 6:01.36000 |