Vi använder cookies på den här webbplatsen, genom att använda sidan godkänner du detta.
OK
Läs mer
Logga in,
Registrera dig
eller
glömt lösenordet?
Kom ihåg mig!
Sök skidresultat
Tävlingar
Rankinglistan
Bloggar & Nyheter
Statistik
Synpunkter
Just nu
901 533
resultat
252 865
skidåkare
25 656
klubbar
4 475
tävlingar
Lilla SS
2004-02-14
INFO
RESULTAT
KARTA
ANALYS
Visa vanlig resultatlista
Visa deltider
D 13
6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Intervallstart
1
Anna Janjons
Domnarvets GOIF
24:14.145300
2
Jessica Nilsson
Kvarnsvedens GOIF SK
24:17.145600
+3.200
3
Ninni Hedberg
Norbergs SK
24:26.146500
+12.1100
4
Evelina Johnsson
Rembo IK
24:27.146600
+13.1200
5
Elin Axlund
Hudiksvalls IF
24:35.147400
+21.2000
6
Alexandra Sivers
Reijmyre IF
24:48.148700
+34.3300
7
Malin Nilsson
Malungs IF
24:57.149600
+43.4200
8
Christina Hellberg Løvald
Sundbybergs IK
25:07.150600
+53.5200
9
Anna Karin Stoltz
Bjuråkers GOIF
25:33.153200
+1:19.7800
10
Hanna Torstensson
Bengtsfors Bois
25:34.153300
+1:20.7900
11
Sandra Johansson
Tierps IF
25:35.153400
+1:21.8000
12
Lisa Gröning
Hedesunda IF
25:53.155200
+1:39.9800
13
Sofia Lind
Hudiksvalls IF
26:05.156400
+1:51.11000
14
Emma Bergman
Tierps IF
26:12.157100
+1:58.11700
15
Cajsa Grape
IFK Mora SK
26:23.158200
+2:09.12800
16
Anna Hägglund
IK Rex
26:35.159400
+2:21.14000
17
Anna Siggesson
Garphyttans IF
26:51.161000
+2:37.15600
18
Marica Persson
Älvdalens IF SK
27:05.162400
+2:51.17000
19
Lisa Norgren
Graninge-Alliansen
27:07.162600
+2:53.17200
20
Kanjala Maliwan
IFK Grängesberg SK
27:27.164600
+3:13.19200
21
Amanda Damlin
Bengtsfors Bois
27:27.164600
+3:13.19200
22
Jenny Landberg
Storvreta IK
27:43.166200
+3:29.20800
23
Evelin Hindrikes
Kvarnsvedens GOIF SK
27:55.167400
+3:41.22000
24
Cristin Martinsson
IFK Grängesberg SK
27:59.167800
+3:45.22400
25
Ellinor Karlsson
Hvetlanda SK
28:06.168500
+3:52.23100
26
Pernilla Nolåkers
Kvarnsvedens GOIF SK
28:39.171800
+4:25.26400
27
Martina Hansson
Kvarnsvedens GOIF SK
28:40.171900
+4:26.26500
28
Lovisa Yvell
Kvarnsvedens GOIF SK
28:59.173800
+4:45.28400
29
Emmely Stegemann
Ställbergs IK
29:00.173900
+4:46.28500
30
Sandra Karlsson Bierfeldt
Ärla IF
29:33.177200
+5:19.31800
31
Lisa Kalered
Skogspojkarnas OK
29:55.179400
+5:41.34000
32
Johanna Larsson
IK Rex
30:05.180400
+5:51.35000
33
Mikaela Långberg
IK Jarl Rättvik
34:17.205600
+10:03.60200
34
Frida Unelid
Flens Fs
34:46.208500
+10:32.63100
Rankingpoäng för klasser under HD16 har dolts (
läs varför
)