2023-09-02 | ||||||||
10km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 27:51.167000 | |||||
10km, Rullskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 24:58.149700 | |||||
2023-08-19 | ||||||||
7km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
5 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 26:03.156200 | |||||
4.5km, Rullskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 15:48.94700 | |||||
2023-08-13 | ||||||||
22km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 1:05:23.392200 | |||||
22km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:00:38.363700 | 69.9p | ||||
2023-06-03 | ||||||||
51km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 2:22:02.852100 | 68.9p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 2:01:55.731400 | 82.1p | ||||
2023-03-25 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
19 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 15:59.95810 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 10:19.61800 | |||||
3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
40 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 11:04.66380 | |||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Johan Lennartsson | IFK Skövde SK | 36:10.216910 | 60.2p | ||||
2023-03-19 | ||||||||
76km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 3:34:59.1289880 | 81.9p | ||||
2023-03-11 | ||||||||
6.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 20:37.123680 | |||||
4.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 29:02.174160 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 8:21.50050 | |||||
- | Ebba Lidström | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:28.44710 | |||||
9 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 8:10.48920 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Felix Johansson | IFK Skövde SK | 8:43.52240 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 7:38.45760 | |||||
- | Max Worm | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Selma Birath | IFK Skövde SK | 15:15.91420 | - | ||||
Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 17:52.107110 | - | ||||
7 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 18:25.110410 | - | ||||
8 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 18:37.111660 | - | ||||
2023-02-12 | ||||||||
60km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 2:28:54.893300 | 83.2p | ||||
2023-02-12 | ||||||||
50km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
98 | Oskar Jacobson | IFK Skövde SK | 3:22:41.1216000 | 48.6p | ||||
2023-02-11 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:51:02.666100 | 84.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
105 | Marcus Wahlström | IFK Skövde SK | 3:21:33.1209200 | 42.9p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Jennifer Andersson | IFK Skövde SK | 2:59:05.1074400 | 50.3p | ||||
2023-02-05 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 1:43:16.619500 | 80.4p | ||||
2023-02-01 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
46 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 34:36.207550 | 54.2p | ||||
2023-01-28 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Jennifer Andersson | IFK Skövde Skidklubb | 2:32:02.912100 | 54.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Lubov Pospeshina | IFK Skövde SK | 2:40:02.960100 | 51.0p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
48 | Onni Kari-Koskinen | IFK Skövde SK | 2:38:04.948300 | 51.7p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
54 | Peter Agorelius | IFK Skövde SK | 3:10:58.1145700 | 41.9p | ||||
2023-01-28 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 2:02:26.734564 | 80.1p | ||||
2023-01-21 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
212 | Andreas Johansson | IFK Skövde SK | 2:26:53.881200 | 53.5p | ||||
2023-01-15 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 14:58.89750 | |||||
2023-01-15 | ||||||||
1.1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 3:11.19000 | |||||
2023-01-14 | ||||||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 6:58.41750 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 6:04.36320 | |||||
11 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 6:34.39350 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 5:12.31160 | |||||
13 | Selma Birath | IFK Skövde SK | 5:42.34100 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:56.29500 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
11 | Felix Johansson | IFK Skövde SK | 7:59.47800 | |||||
12 | Valter Elv | IFK Skövde SK | 8:05.48440 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Max Worm | IFK Skövde SK | 5:13.31260 | |||||
9 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 5:45.34410 | |||||
11 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 6:03.36230 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:28.26790 | |||||
4 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 4:29.26830 | |||||
16 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 5:11.31090 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:02.24110 | |||||
10 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 4:16.25560 | |||||
12 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 4:22.26100 | |||||
16 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 4:42.28190 | |||||
2023-01-14 | ||||||||
4.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 11:00.65910 | |||||
11 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 11:46.70550 | |||||
12 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 11:48.70790 | |||||
13 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 11:49.70870 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:37.45680 | |||||
10 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 8:24.50330 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 6:47.40690 | |||||
16 | Selma Birath | IFK Skövde SK | 7:46.46570 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Max Worm | IFK Skövde SK | 6:33.39290 | |||||
9 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 7:26.44520 | |||||
10 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 7:41.46080 | |||||
2.3km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 5:55.35450 | |||||
4 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 6:01.36040 | |||||
17 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 7:00.41930 | |||||
1.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 7:02.42110 | |||||
1.6km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
12 | Valter Elv | IFK Skövde SK | 8:02.48150 | |||||
14 | Felix Johansson | IFK Skövde SK | 8:15.49450 | |||||
2023-01-14 | ||||||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 2:19.13850 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 2:01.12030 | |||||
10 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 2:09.12850 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 1:47.10680 | |||||
18 | Selma Birath | IFK Skövde SK | 2:04.12320 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:40.9940 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Valter Elv | IFK Skövde SK | 2:30.14960 | |||||
11 | Felix Johansson | IFK Skövde SK | 2:47.16600 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Max Worm | IFK Skövde SK | 1:37.9690 | |||||
6 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 1:53.11200 | |||||
10 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 1:59.11880 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:28.8730 | |||||
4 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 1:33.9230 | |||||
14 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 1:47.10680 | |||||
0.65km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:23.8220 | |||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 1:23.8280 | |||||
9 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 1:24.8340 | |||||
14 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 1:31.9050 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 21:26.128580 | |||||
15 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 22:51.137090 | |||||
31 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 24:13.145260 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 15:36.93590 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 16:36.99540 | |||||
2023-01-08 | ||||||||
20km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
77 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 1:27:49.526860 | 58.6p | ||||
2023-01-07 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
17 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 21:34.129350 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 18:05.108440 | |||||
14 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 18:38.111720 | |||||
15 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 18:38.111740 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:31.57090 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
19 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 9:34.57340 | |||||
2023-01-07 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
53 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 40:16.241570 | 56.8p | ||||
2023-01-06 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 13:25.80440 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Lucas Moberg | IFK Skövde SK | 12:07.72670 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 12:10.72960 | |||||
9 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 24:18.145760 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 9:26.56540 | |||||
2022-12-28 | ||||||||
12.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jonas Blom | IFK Skövde SK | 40:48.244700 | 70.6p | ||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 17:21.104020 | |||||
8 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 18:46.112530 | |||||
10 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 19:05.114470 | |||||
11 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 19:46.118550 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 13:16.79570 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 10:44.64300 | |||||
2 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 11:07.66650 | |||||
5 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 12:39.75890 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 10:19.61890 | |||||
9 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 11:18.67730 | |||||
12 | Matilda Johansson | IFK Skövde SK | 14:19.85870 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Max Worm | IFK Skövde SK | 8:53.53210 | |||||
5 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 9:45.58430 | |||||
8 | Lucas Moberg | IFK Skövde SK | 10:08.60720 | |||||
13 | Olle Fellbrant | IFK Skövde SK | 11:55.71450 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Line Ryder | IFK Skövde SK | 7:25.44470 | |||||
6 | Ebba Lidström | IFK Skövde SK | 8:44.52360 | |||||
9 | Stina Fellbrant | IFK Skövde SK | 10:14.61330 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Felix Johansson | IFK Skövde SK | 6:51.41070 | |||||
4 | Alexis Dittmer | IFK Skövde SK | 12:45.76420 | |||||
1km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 9:42.58110 | |||||
- | Valter Elv | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-12-10 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 15:56.95500 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
22 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 14:28.86700 | |||||
32 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 15:03.90200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Max Worm | IFK Skövde SK | 8:12.49100 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
13 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:44.46300 | |||||
16 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 7:49.46800 | |||||
25 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 8:31.51000 | |||||
28 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 8:47.52600 | |||||
2022-12-02 | ||||||||
4.8km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 10:54.65300 | |||||
4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:54.59300 | |||||
2022-09-25 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
23 | Niklas Solsjö | IFK Skövde SK | 4:28:35.1611400 | 62.7p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Onni Kari-koskinen | IFK Skövde SK | 4:56:57.1781600 | 55.2p | ||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
21 | Jonas Björck | IFK Skövde SK | 4:42:16.1693500 | 58.8p | ||||
2022-09-17 | ||||||||
45km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Niklas Solsjö | IFK Skövde SK | 2:27:34.885300 | 61.0p | ||||
45km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Peter Dartman | IFK Skövde SK | 2:32:21.914000 | 59.0p | ||||
30km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:30:06.540500 | |||||
18km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 52:50.316900 | |||||
2022-09-11 | ||||||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 55:56.335580 | |||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 51:32.309110 | 71.3p | ||||
2022-09-10 | ||||||||
10km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 22:17.133630 | |||||
2022-08-27 | ||||||||
16km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 42:12.253100 | 63.4p | ||||
2022-08-14 | ||||||||
22km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:00:14.361300 | 65.5p | ||||
2022-08-13 | ||||||||
20km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Jonas Blom | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-07-16 | ||||||||
30km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:20:08.480700 | 67.3p | ||||
2022-06-19 | ||||||||
27km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Jennifer Andersson | IFK Skövde SK | 1:45:30.632900 | 50.4p | ||||
27km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:06:26.398500 | 81.0p | ||||
27km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:17:30.464900 | 69.1p | ||||
2022-04-10 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
26 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 50:16.301530 | 66.2p | ||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
29 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 41:54.251360 | 79.8p | ||||
2022-04-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 24:02.144100 | 65.9p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 20:04.120370 | 78.2p | ||||
2022-04-08 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
33 | Lina Björk | IFK Skövde SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
39 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
2022-03-26 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
15 | Daniel Johansson | IFK Skövde SK | 2:28:52.893100 | 52.5p | ||||
2022-03-20 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 16:39.99840 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 15:21.92040 | |||||
8 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 16:00.95970 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 13:18.79730 | |||||
10 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 13:48.82700 | |||||
16 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 14:29.86820 | |||||
21 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 51:25.308470 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 12:12.73140 | |||||
10 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 14:31.87070 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
11 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 9:46.58580 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:15.43490 | |||||
5 | Max Worm | IFK Skövde SK | 7:32.45140 | |||||
14 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 8:20.49960 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 5:21.32080 | |||||
5 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 6:10.36930 | |||||
2022-03-19 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 26:55.161420 | 80.7p | ||||
2022-03-19 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 19:24.116380 | |||||
6 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 19:33.117250 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 16:17.97690 | |||||
4 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 16:29.98890 | |||||
5 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 16:39.99880 | |||||
11 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 17:59.107830 | |||||
20 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 42:23.254230 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 13:52.83180 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:21.56050 | |||||
7 | Max Worm | IFK Skövde SK | 10:34.63390 | |||||
12 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 10:58.65740 | |||||
13 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 11:22.68150 | |||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 7:57.47620 | |||||
2022-03-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 23:55.143430 | 79.6p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 14:26.86560 | 65.0p | ||||
2022-03-10 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
42 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
2022-03-09 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
33 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 57:02.342130 | 61.3p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 42:37.255690 | 79.4p | ||||
2022-02-27 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 21:21.128000 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
9 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 12:48.76700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
13 | Max Worm | IFK Skövde SK | 11:56.71500 | |||||
- | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-20 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:49:10.654940 | 81.8p | ||||
2 | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 1:49:10.654950 | 81.8p | ||||
2022-02-20 | ||||||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
11 | Tomas Helldén | IFK Skövde SK | 2:21:33.849200 | 65.8p | ||||
45km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Alf Andersson | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-02-19 | ||||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
49 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
1km, Längdskidor, Klassisk stil | ||||||||
17 | Carl Björk | IFK Skövde SK | ||||||
2022-02-18 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
41 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 34:54.209320 | |||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 25:58.155760 | |||||
2022-02-12 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 1:47:53.647230 | 83.1p | ||||
5 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:47:57.647610 | 83.1p | ||||
68 | Kristoffer Hjort | IFK Skövde SK | 2:35:09.930810 | 53.8p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Jennifer Andersson | IFK Skövde SK | 2:52:09.1032890 | 47.7p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Lubov Pospeshina | IFK Skövde SK | 1:43:29.620810 | 39.4p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 1:10:15.421490 | 58.0p | ||||
8 | Magnus Ramsin | IFK Skövde SK | 1:22:44.496340 | 49.2p | ||||
2022-02-12 | ||||||||
41km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 1:57:49.706806 | 75.4p | ||||
2022-02-06 | ||||||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 22:08.132770 | |||||
6.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 17:03.102280 | |||||
3.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:05.54420 | |||||
17 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 10:56.65550 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:14.43310 | |||||
9 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 8:11.49070 | |||||
12 | Max Worm | IFK Skövde SK | 8:23.50210 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:24.44360 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 7:22.44110 | |||||
2022-02-06 | ||||||||
40km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
16 | Matilda Palm | IFK Skövde SK | 4:03:47.1462600 | 35.0p | ||||
2022-02-05 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
43 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
2022-02-05 | ||||||||
7km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
12 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 22:44.136300 | |||||
2022-02-05 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 1:41:06.606510 | 83.2p | ||||
10 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:41:29.608840 | 82.8p | ||||
106 | Fredrik Skaremyr | IFK Skövde SK | 2:05:38.753770 | 63.6p | ||||
186 | Onni Kari-koskinen | IFK Skövde SK | 2:33:02.918120 | 50.4p | ||||
188 | Lubov Pospeshina | IFK Skövde SK | 2:35:25.932400 | 49.5p | ||||
21km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:11:29.428800 | |||||
2022-02-04 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
10 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 33:42.202150 | 80.1p | ||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
34 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 21:51.131060 | 64.5p | ||||
2022-01-30 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:55:26.692500 | 81.5p | ||||
- | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2022-01-30 | ||||||||
3.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 11:57.71660 | |||||
3.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 12:24.74390 | |||||
3.9km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 9:25.56420 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 8:16.49540 | |||||
9 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 8:47.52610 | |||||
2.6km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 7:02.42170 | |||||
10 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:21.44060 | |||||
14 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 7:36.45570 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 5:12.31150 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 4:41.28080 | |||||
1.3km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 3:48.22740 | |||||
14 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 4:25.26430 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
2 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 3:15.19460 | |||||
2022-01-30 | ||||||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 2:37.15680 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 2:24.14300 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 2:05.12460 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 2:06.12580 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:52.11100 | |||||
15 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 2:20.13910 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 2:17.13610 | |||||
9 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 2:20.13910 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 1:47.10670 | |||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:50.10960 | |||||
16 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 1:59.11880 | |||||
0.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 1:30.8910 | |||||
0.4km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 1:48.10740 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
6.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 26:24.158380 | |||||
6.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 25:47.154660 | |||||
6.9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 19:13.115240 | |||||
4.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 18:35.111400 | |||||
4.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 14:34.87320 | |||||
6 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 14:49.88800 | |||||
10 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 14:58.89730 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 12:44.76320 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 10:57.65640 | |||||
2.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:02.48170 | |||||
18 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 10:20.61980 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 6:38.39790 | |||||
1.3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 6:09.36800 | |||||
2022-01-29 | ||||||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 21.2060 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
5 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 22.2160 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 19.1850 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
9 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 18.1790 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 17.1650 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 22.2130 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 17.1620 | |||||
16 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 20.1990 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 18.1720 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 14.1380 | |||||
4 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 15.1440 | |||||
8 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 16.1550 | |||||
0.1km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 13.1290 | |||||
2022-01-23 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:50:44.664320 | 83.4p | ||||
4 | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 1:51:08.666780 | 82.9p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
76 | Jonas Källerman | IFK Skövde SK | 2:23:30.860900 | 54.5p | ||||
2022-01-22 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 14:52.89140 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 12:23.74230 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
- | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Max Worm | IFK Skövde SK | 8:43.52270 | |||||
11 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 9:54.59380 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:17.43660 | |||||
13 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 8:54.53310 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
4 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 7:47.46620 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 6:41.40090 | |||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 6:48.40730 | |||||
2022-01-16 | ||||||||
30km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
18 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 1:23:04.498360 | 80.7p | ||||
15km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
36 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 47:51.287060 | 65.2p | ||||
2022-01-15 | ||||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
25 | Lina Björk | IFK Skövde SK | ||||||
1.3km, Längdskidor, Fristil | ||||||||
52 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
2022-01-15 | ||||||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 5:47.34630 | |||||
7 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 7:19.43800 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
15 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 6:12.37120 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 5:24.32340 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:42.28110 | |||||
10 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 4:46.28530 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:24.26350 | |||||
8 | Max Worm | IFK Skövde SK | 5:07.30650 | |||||
10 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 5:08.30790 | |||||
17 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 5:42.34180 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 4:00.23900 | |||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 4:19.25800 | |||||
18 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 4:54.29340 | |||||
22 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 5:14.31350 | |||||
2022-01-15 | ||||||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 13:36.81580 | |||||
11 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 14:32.87170 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
5 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 10:58.65790 | |||||
16 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 13:34.81310 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
16 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 10:08.60700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
10 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 8:00.47900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:07.42640 | |||||
9 | Max Worm | IFK Skövde SK | 8:11.49060 | |||||
11 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 8:14.49390 | |||||
15 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 8:39.51850 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 6:22.38110 | |||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 6:25.38450 | |||||
17 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 7:25.44440 | |||||
20 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 8:07.48620 | |||||
1.9km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:05.42450 | |||||
7 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 8:54.53370 | |||||
2022-01-15 | ||||||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 1:00.5940 | |||||
4 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 1:12.7120 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
9 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 1:01.6020 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 54.5330 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
8 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 49.4860 | |||||
9 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 51.5030 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 48.4750 | |||||
7 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 53.5280 | |||||
10 | Max Worm | IFK Skövde SK | 56.5500 | |||||
14 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 59.5840 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
3 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 45.4400 | |||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 45.4480 | |||||
19 | Alfred Biversten | IFK Skövde SK | 55.5460 | |||||
21 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 56.5510 | |||||
0.35km, Längdskidor, Fristil, Masstart | ||||||||
2 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 39.3840 | |||||
16 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 58.5720 | |||||
2022-01-14 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
25 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 35:36.213550 | 64.2p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
6 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 29:40.177950 | 79.6p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 1:55:54.695300 | 82.3p | ||||
2022-01-09 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
7 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 24:50.148930 | |||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 15:10.90910 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:06.54570 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Jaktstart | ||||||||
9 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:33.51220 | |||||
13 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 9:00.53990 | |||||
14 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 9:02.54160 | |||||
2022-01-08 | ||||||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 23:20.139910 | 64.8p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 14:12.85170 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:37.51610 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:36.45530 | |||||
15 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 8:00.47980 | |||||
16 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 8:02.48100 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:09.42800 | |||||
2km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 6:17.37600 | |||||
2022-01-04 | ||||||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:21.44000 | |||||
1.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 5:31.33000 | |||||
2021-12-28 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Johan Lennartsson | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Jonas Blom | IFK Skövde SK | 50:34.303300 | 67.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
5 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 28:57.173600 | 74.4p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
10 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 19:27.116600 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 14:47.88600 | |||||
11 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 17:30.104900 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 11:06.66500 | |||||
11 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 11:48.70700 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 9:15.55400 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:30.50900 | |||||
6 | Ivan Elv | IFK Skövde SK | 9:58.59700 | |||||
8 | Max Worm | IFK Skövde SK | 10:21.62000 | |||||
- | Nils Birath | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 8:10.48900 | |||||
7 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 8:13.49200 | |||||
10 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:35.51400 | |||||
16 | Malte Worm | IFK Skövde SK | 10:13.61200 | |||||
18 | Max Solsjö | IFK Skövde SK | 23:59.143800 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Rebecka Björck | IFK Skövde SK | 7:03.42200 | |||||
4 | Moa Solsjö | IFK Skövde SK | 8:14.49300 | |||||
1.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Adam Ryder | IFK Skövde SK | 7:06.42500 | |||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Lubov Pospeshina | IFK Skövde SK | 22:09.132800 | 43.2p | ||||
2021-12-21 | ||||||||
7.8km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 19:43.118200 | 75.8p | ||||
5.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
7 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 18:02.108100 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Ingrid Åkerström | IFK Skövde SK | 11:44.70300 | |||||
- | Vilma Bergqvist | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
1 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:25.50400 | |||||
- | Max Worm | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2.6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
3 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 7:34.45300 | |||||
5 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 7:46.46500 | |||||
- | Malte Worm | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
- | Filip Bergqvist | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-12-19 | ||||||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
26 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 43:32.261100 | 73.0p | ||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
22 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 30:53.185250 | 65.1p | ||||
2021-12-18 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
16 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 25:20.151940 | 76.9p | ||||
7.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
33 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 23:00.137900 | 62.6p | ||||
2021-12-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
- | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-12-12 | ||||||||
10km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
6 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 49:49.298850 | |||||
6.6km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
20 | Klara Alvarsson | IFK Skövde SK | 50:12.301160 | |||||
3.3km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 19:28.116730 | |||||
12 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 19:50.118990 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassiskt/Fristil, Jaktstart | ||||||||
2 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 18:06.108530 | |||||
17 | Nils Birath | IFK Skövde SK | 21:36.129590 | |||||
2021-12-11 | ||||||||
1.4km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
31 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | ||||||
2021-10-10 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
14 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 11:35.69460 | |||||
2021-10-02 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 2:05:51.755000 | 66.1p | ||||
2021-09-26 | ||||||||
16km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
1 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 34:31.207000 | |||||
2021-09-19 | ||||||||
90km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
215 | Onni Kari-koskinen | IFK Skövde SK | 4:35:58.1655700 | 56.5p | ||||
226 | Niklas Solsjö | IFK Skövde SK | 4:42:11.1693000 | 54.9p | ||||
253 | Göran Jern | IFK Skövde SK | 4:57:49.1786800 | 51.2p | ||||
2021-09-12 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:53:16.679500 | 66.6p | ||||
2021-09-11 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:51:09.666800 | 82.8p | ||||
9 | Harald Östensen | IFK Skövde SK | 2:10:59.785800 | 70.3p | ||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Linus Wennblom | IFK Skövde SK | 3:35:15.1291400 | 42.8p | ||||
18km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
3 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 1:12:58.437700 | |||||
18km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 55:25.332400 | |||||
5 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 1:10:37.423600 | |||||
2021-09-04 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:41:20.607900 | 69.3p | ||||
2021-08-28 | ||||||||
48km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
64 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 2:08:12.769150 | 76.1p | ||||
- | Onni Kari-koskinen | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-08-21 | ||||||||
30km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:04:55.389400 | 80.0p | ||||
2021-08-15 | ||||||||
40km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:28:24.530300 | 82.6p | ||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 49:15.295400 | |||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 50:34.303300 | 68.3p | ||||
2021-08-14 | ||||||||
20km, Rullskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
- | Jonas Blom | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-06-05 | ||||||||
57km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-02-28 | ||||||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Beata Åkerström | IFK Skövde SK | 33:50.202900 | |||||
9km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 25:04.150300 | |||||
6km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 21:26.128500 | |||||
11 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 22:30.134900 | |||||
15 | Samuel Björck | IFK Skövde SK | 24:09.144800 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
2 | Marta Björck | IFK Skövde SK | 13:14.79300 | |||||
3km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 11:55.71400 | |||||
2021-02-23 | ||||||||
7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Beata - Åkerström | IFK Skövde SK | 19:17.115690 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
3 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 9:14.55390 | |||||
3.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
6 | Hjalmar Anderberg | IFK Skövde SK | 8:17.49660 | |||||
8 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:40.51960 | |||||
11 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 9:05.54460 | |||||
2021-02-21 | ||||||||
52km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
19 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 2:32:22.914100 | 80.6p | ||||
- | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
2021-02-14 | ||||||||
13km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
17 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 39:31.237030 | 71.8p | ||||
2021-02-13 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 40:00.239900 | 75.3p | ||||
2021-02-13 | ||||||||
4.5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
7 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 13:16.79590 | |||||
3.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
9 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 12:38.75730 | |||||
12 | Hjalmar Anderberg | IFK Skövde SK | 12:59.77860 | |||||
16 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 14:51.89040 | |||||
2.7km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
4 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 10:01.60060 | |||||
2021-02-06 | ||||||||
5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Carl Björk | IFK Skövde SK | 13:43.82200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
4 | Malte Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:43.52200 | |||||
2.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
8 | Hjalmar Anderberg | IFK Skövde SK | 8:09.48800 | |||||
10 | Gustav Ramsin | IFK Skövde SK | 8:12.49100 | |||||
11 | Melker Alvarsson | IFK Skövde SK | 8:17.49600 | |||||
2021-02-06 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
2 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 2:09:18.775700 | 60.9p | ||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 1:40:13.601200 | 85.7p | ||||
6 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:40:29.602800 | 85.4p | ||||
15 | Dan Moberg | IFK Skövde SK | 1:44:41.628000 | 80.7p | ||||
78 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 2:02:10.732900 | 65.6p | ||||
2021-01-24 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
69 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 42:22.254110 | 76.7p | ||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
30 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 30:06.180570 | 69.1p | ||||
2021-01-23 | ||||||||
1.5km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
61 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 3:27.20650 | |||||
1.2km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
36 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 3:19.19840 | |||||
2021-01-16 | ||||||||
15km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
20 | Melker Åkerström | IFK Skövde SK | 39:17.235600 | 73.0p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
22km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
64 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 1:08:24.410360 | 76.6p | ||||
15km, Längdskidor, Klassisk stil, Intervallstart | ||||||||
33 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 51:04.306300 | 67.9p | ||||
2021-01-10 | ||||||||
42km, Längdskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
7 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 2:00:46.724500 | 85.3p | ||||
24 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 2:05:17.751600 | 81.0p | ||||
2021-01-09 | ||||||||
10km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
83 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 36:15.217470 | 74.5p | ||||
5km, Längdskidor, Fristil, Intervallstart | ||||||||
28 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 18:53.113250 | 69.2p | ||||
2020-10-03 | ||||||||
44km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
8 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 1:42:49.616840 | 86.0p | ||||
26km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:12:08.432710 | 67.8p | ||||
2020-09-13 | ||||||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Axel Bergsten | IFK Skövde SK | 1:33:05.558400 | 82.3p | ||||
- | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 23:59:59.8639800 | |||||
42km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 1:46:44.640300 | 67.7p | ||||
2020-09-06 | ||||||||
13km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
1 | Leif Eklund | IFK Skövde SK | 36:38.219700 | |||||
2020-09-05 | ||||||||
31km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
- | Harald Östensen | IFK Skövde SK | 23:59:58.8639700 | |||||
2020-08-25 | ||||||||
20km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
6 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 44:11.265030 | 80.2p | ||||
2020-08-20 | ||||||||
25km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
4 | Fredrik Ousbäck | IFK Skövde SK | 1:03:06.378590 | 80.5p | ||||
2020-08-09 | ||||||||
32km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
5 | Lina Björk | IFK Skövde SK | 1:23:18.499700 | 63.4p | ||||
32km, Rullskidor, Klassisk stil, Masstart | ||||||||
10 | Ludvig Anderberg | IFK Skövde SK | 1:11:10.426900 | 76.8p |